Komplexní nano-technologie ve vakcíně Pfizer

Když se do nás snaží naše úžasná vláda něco narvat naprosto za každou cenu, kdy v tom chybí jakákoliv logika, která toto úsilí vysvětluje, tak je na tom vždy něco hodně, ale hodně moc podezřelého. Takže i na těch jejich „vakcínách“ a „poviných očkováních“ a výhrůžkách policií, armádou, koncentráky a šílenými pokutami těm, kdo se očkovacímu teroru nepodvolí, je něco hodně, ale hodně moc podezřelého! Každému, kdo nemá v hlavě úplně n…..o musí být jasné, že na tom něco prostě smrdí. Je již mnoho teorií, že jde o genocidu, o depopulaci planety, o zbavení se starších spoluobčanů, tedy jakousi genocidní důchodovou reformu, ale proč se to snaží za každou cenu narvat i do úplně malých dětí a chvílemi to vypadá, že jejich snaha je narvat to skutečně do úplně všeho, co se na naší planetě hýbe. Proč?

Odpověď je horší, než ta nejhorší noční můra, ale bohužel vysvětluje toto vakcinační šílenství. Než se k ní ovšem dostaneme, podívejme se na vlastnickou strukturu investičních fondů a korporací, které ve speciální operaci Covid19 tzv.jedou:

Tak na příklad, čínská laboratoř ve Wuhanu je vlastněna farmaceutickým gigantem GlaxoSmithKline, který byl vytvořen Wellcome Trustem a který vlastní i Pfizera, výrobce očkování proti Covidu. Výzkum ve Wuhanu byl financován Dr. Anthony Faucim z peněz daňových poplatníků, spolu s penězi různých nadací, jako jsou ta Rockefellerova a Gatesova.

Účetnictví GlaxoSmithKline je vedeno firmou BlackRock, což je jedna ze dvou firem, které vlastní skoro veškeré podnikání na celém světě. BlackRock také obhospodařuje účetní stránku Sorosovy nadace, Open Foundation. Soros vlastní německou firmu Wintersole, která laboratoř ve Wuhanu postavila a je z části vlastněna německou pojišťovnou Allianz. Jedním z akcionářů Allianz je Vanguard, což je druhá ze dvou firem, které vlastní celý svět. Vanguard je rovněž akcionářem BlackRock, který je hlavním akcionářem firmy Microsoft. Microsoft je akcionářem BioNTech a Pfizer, kteří oba vyvíjeli společně Pfizerovu vakcínu. Majitel Microsoftu je Bill Gates, který je také hlavním podpůrcem organizací WHO a OSN a hlavním obhájcem vakcín, ze kterých má osobní zisk 1:20, jak se dokonce veřejně přiznal reportérům.

Google je akcionářem AstraZeneca, skrze svoji pobočku Google Ventures. AstraZeneca není neziskovka, jak je nám tvrzeno. Technologie, kterou používají na výrobu „léků“ vlastní Jenner Institut (partnerská organizace GlaxoSmithKline), skrze jejich pobočku Vaccitech. Britská vláda je také podílníkem ve Vaccitech a očekává značné výdělky. Další akcionář je Bravos Capital, založený bývalým ředitelem oddělení pro globální obchodování s akciemi u Deutsche Bank. Někteří investoři ve Vaccitech jsou: čínské odvětví firmy Sequoia Capital, čínská Fosun Pharma a Wellcome Trust. Wellcome Trust je rovněž přímým akcionářem u Vaccitech a má podstatný zájem na zisku z AstraZeneca.

Německá vláda je akcionářem ve firmě BioNTech, kde vlastní celou pětinu jejich akcií. Tito také očekávají výdělky!

Johnson & Johnson, což je další výrobce vakcíny, má tyto jedy vyráběny firmou BioPort (přejmenována na Emergent BioSolutions), která se oddělila od Porton Down, což je britská vojenská biologická laboratoř a spojila se s vedoucími členy americké invaze do Iráku a Afghanistánu. Je to laboratoř, pronásledovaná mnoha skandály a přesto byla vybrána jako výrobce J&J „očkování.“ Jsou rovněž v úzkém spojení s americkou CIA a Bechtel Corp., což je jedna z hlavních zbrojařských firem v Americe, která byla ve spojení s útoky antraxem.

Pfizer a Moderna stojí na financích organizace DARPA, což je americký vojenský výzkum. Snaha zautomatizovat lékařskou péči tím, že naše vlastní buňky budou s pomocí očkování a 5G donuceny vyrábět potřebný lék, což je nazváno Precision Medicine, je v současné době podporována Googlem, ve spojení s americkou vojenskou jednotkou na Zlepšení obrany (Defense Innovation Unit).

Dvě již zmiňované investiční firmy, což jsou BlackRock a Vanguard vlastní ve skutečnosti 99% veškerého celosvětového podnikání, ať tak, či onak a 82% veškerých výdělků na světě šlo v r. 2017 právě jim. Vanguard je ten největší akcionář ve BlackRock. Je to privátně vlastněná firma, takže její jednotliví majitelé nejsou známi. Ale je úzce spojena s takovými lidmi, jako jsou Rothschildové, Rockefellerové, Bushové, anglická královská rodina a všecky rodiny ne příliš známého, o to však vlivnějšího „Výboru 300,“ o kterých se zmiňuje Dr. John Coleman, neboli všechny rodiny našich tajných manipulátorů.Všimli jste si, co všechny ty firmy spojuje (teda kromě největších vlastníků, tedy fondů Vanguerd a BlackRock)? Je to spojení světových technologických a IT gigantů, pojišťoven a bigh-pharma korporací. A právě v tom je hlavní důvod současné vakcinační hysterie. A také důvod dosud největšího globálního zdravotního experimentu na všech lidech světa. A také toho největšího spiknutí, jaké bylo na světě realizováno.

Ve dvou předchozích článcích jsem přinesla důkazy o nanotechnologiích, které jsou ve vakcínách „ukryty“. A není to žádný hoax, ani zdravotní dezinformace, je to pouze výsledek výzkumů jedné španělské univerzity, který je již navíc potvrzen dalšími nezávislými výzkumy a to jak krve očkovaných lidí, tak i přímo vzorků „vakcín“. A také to vysvětluje onu endemnitu poskytnutou výrobcům a proč vývoj vakcín sponzorují agentury jako je třeba americká DARPA. A také ty šílené vedlejší účinky. A také se tím další, zdánlivě naprosto šílená konspirace stává krutou realitou týkající se dnes již stovek miliónů takzvaně „očkovaných“ lidí, kteří dosud tomu jejich vakcinačnímu teroru podlehli. Jak jsem již mnohokrát řekla, chcete-li přežít to, co se nyní děje, nesmíte si nechat do těla píchnout americkou biologickou zbraň! Když podlehnete tak zemřete, buď skutečně, tedy zahynete a skončíte v plastovém pytli, nebo určitě jako člověk. Nezemřete-li fyzicky, stejně zemřete, protože po vakcinaci již nebudete člověk, ale stroj, chodící počítač, dokonce s vlastní MAC adresou, jakýsi biorobot zbavený vlastní vůle, schopnosti vlastního úsudku, rozhodování a všeho toho, co člověka dělá člověkem. A nejsem si tím sice jista, ale mám pocit, že to vše se stane, aniž by jste si čehokoli podezřelého všimli. Až si toho všimnete, bude na vše pozdě, budete tam, tedy ve skutečném Matrixu, který pro nás plánuje psychopatická elita tohoto světa!

Již před několika měsíci se začali na alternativě objevovat zprávy, že ve vakcínách byl objeven oxid grafenu, u nás o tom jako první informoval Aeronet. Big-tech začali okamžitě všechny zmínky o oxidu grafenu ve vakcínách hystericky vymazávat. Ostatně, jak také jinak že? Kde není zájem o diskuzi, kde chybí argumentace, tam vždy nastupuje cenzura. Oxid grafenu není dokonce uveden ani v příbalových letácích k těm jejich „vakcínám“, přesto v nich je prokazatelně přítomen. Proč? K čemu tam tedy je, k čemu vlastně slouží? Grafen má totiž mnoho velice zvláštních a ojedinělých vlastností. Je tzv.supravodivý. A navíc k tomu je softwarově „programovatelný“, což znamená, že jeho excitací např.elektromagnetickým vlněním, nebo světlem můžete měnit jeho fyzikální a chemické vlastnosti. Dokonalá látka pro dosud neskutečné nanotechnologie, jejichž škála využití pro prospěch člověka je nekonečná. Bohužel ale škála využití proti člověku ja také naprosto neuvěřitelná. A všimli jste si, že by dnes cokoli bylo použito pro prospěch lidí? Ne, naprosto vše je nakonec zneužito proti člověku a hlavně proti pravdě. A o tom to celé totiž je…

Oxid grafenu je totiž základním stavebním prvkem mnoha neuvěřitelných nanotechnologií, které ač se zdají být naprostým sci-fi, tak jsou dokonce patentovanou realitou, jejích existenci potvrzují jak různé univerzitní studie, tak právě i ony patenty. Viděli jste již toto video? Nabízím jak vlastní video a obrázky z výzkumu, tak překlad přepisu jeho zvukové stopy. Video zveřejnil web s velice příznačným názvem Orwell.city

Pokud jste si mysleli, že video o mikrotechnologii detekované v lahvičce Pfizer od La Quinta Columna bylo dostatečně šokující, tým španělských vědců se dnes podělil o další, ještě působivější.

V jediné kapce, která byla nechána zaschnout, bylo možné pozorovat mikrostruktury, které by vysvětlovaly fenomén generování MAC adres očkovanými lidmi, který byl diskutovaný i u nás, například při telefonátech posluchačů do vysílání Svobodného vysílače, kde se na to ptala jedna paní, jak si vzpomínám. Paní zajímalo, jak je možné, že když je v blízkosti očkovaného člověka, tak bluetooth jejího telefonu „vidí“ jakési neidentifikovatelné zařízení, které není nijak specifikováno, ale má svoji vlastní MAC adresu!

MAC adresa (z anglického „Media Access Control“) je jednoznačný identifikátor síťového zařízení, který používají různé protokoly druhé (spojové) vrstvy OSI. Je přiřazována síťové kartě bezprostředně při její výrobě (u starších karet je přímo uložena do EEPROM paměti), a proto se jí také někdy říká fyzická adresa, nicméně ji lze u moderních karet dodatečně změnit. Ethernetová MAC adresa se skládá ze 48 bitů a podle standardu by se měla zapisovat jako šestice dvojciferných hexadecimálních čísel oddělených pomlčkami (např. 01-23-45-67-89-ab), často se však odděluje dvojtečkami (01:23:45:67:89:ab), někdy také jako tři skupiny čtyř hexadecimálních čísel (např. 0123.4567.89ab). Při převodu na 48bitové číslo se převede každá šestnáctková dvojice na dvojkové číslo (např. 01(hex) = 00000001(bin), 23(hex) = 00100011(bin) atd.). (Zdroj Wikipedie)

Orwell City španělský alternativní web přeložil do angličtiny tento nový vizuální materiál, který La Quinta Columna sdílela s celým světem, jistě k velké neradosti globalistů a jimi placených tajných služeb a vlád.

Přepis zvukové stopy videa: Ricardo Delgado: Jak jsme tušili —a jak nás informovali někteří lidé, kteří pracovali na přípravě technických zpráv a tak dále —, jak se vzorek odpařuje, tento hydrogel tuhne. Tato látka se teplem nějak tvoří. A můžeme také pochopit skutečnost, že tyto vzorky byly zpočátku zmrazeny. Prakticky při ideální teplotě. Nyní můžeme pochopit mnoho věcí.

Vzorek jsem podrobil určitým experimentům, jako je vystavení elektromagnetickým polím, magnetická pole z magnetu a ultrafialové záření. To je velmi důležité, protože jak dny plynou, vzorek se vyvíjí. A to je to, co dnes uvidíte.

No, nevím, jak to mentálně asimilujete, protože ty obrázky jsou extrémně šokující. A věřím, že to není žádná novinka. Rádi bychom vám dali dobrou zprávu, že to všechno skončilo a že to všechno byla jen noční můra. Ale to, co uvidíme, je velmi důležité.

Takže jsme čekali, José Luisi, až přijdeš, abys to mohl vidět naživo. A abychom se všichni vyjádřili k tomu, co se z toho všeho dá usuzovat nebo usuzovat.

Dr. Sevillano: Velmi dobře.

Ricardo Delgado: No, bez dalších řečí, pojďme si pustit toto video. Poprosím vás všechny o sdílení. Sdílejte toto vysílání. Pak to zveřejním na kanálu Telegram společnosti La Quinta Columna, abyste si ho mohli stáhnout. to také do Nahrajeme Odysee , zejména. Stáhněte si ji a nahrajte do svých profilů na Facebooku. Trvá to sedm a půl minuty, ale jsou to velmi intenzivní minuty. Tak jdeme na to. připraveni?

Video se jmenuje „Komplexní mikrotechnologie ve vakcíně Pfizer“. Samozřejmě kromě grafenu, který tam také je. Ve skutečnosti je to právě surovina, která se k tomu všemu používá. Podívejme se na to.

Video: Mikrotechnologie ve vakcíně Pfizer Mikroskop Haxon Aquiles II.

Ricardo Delgado: No, pokud jste z toho vyděšení, o nic nejde.

Pořád to nic není. Nyní uvidíte další odpařené vzorky. A komponenty jsou lépe vidět. Podívejte se na přímočaré struktury. A co je v centru? CPU? Jaký to šok!

A tady je další „CPU“, abych tak řekl. Tohle je další. Chci říct, že mají stejnou formaci uprostřed.

Podívejte se, jak snadno je to tam vidět. No to nic není. Vidíš… Tady… Dejte mi chvilku. Tady. Vidíte, že dole jsou nějaké obdélníky? No, tyto typy formací jsou samosestavující. Vlastně jsme to viděli naživo, že se tvoří stále složitější struktury.

Podívejme se dál. Podívejte se na tohle. Neuvěřitelný. Je to prostě neuvěřitelné!

Ricardo Delgado: Dobře. Tady se trochu zastavím. Tady. José Luisi, jaký dojem to na vás dělá? Myslíte si, že se jedná o krystal, který se tvoří přirozeně?

Dr. Sevillano: Očividně ne. Jedná se o mikročipy. Jsou to mikroskopické elektronické obvody. A vysvětlili by, proč jsme obdrželi tolik signálů (MAC) od očkovaných lidí.

Již tehdy jsme řekli, že samotný grafen, nestrukturovaný jako surovina, nebyl schopen vysílat více signálů než „OFF/ON.“ Nedokázalo vysílat čísla, ani kódy, ani… řekněme, ani nemohlo inteligentně interagovat s prostředím, více než jako jednoduchý signál, který je jednoduše přijat nebo odeslán jako takový. Drsný.

K tomu slouží právě grafen. K tomu slouží grafenové listy. Ty se postupně impregnují do biologické tkáně a odtud dělají to, co jsme viděli na obrázku, tedy že Ricardo může ukázat, kdykoli chce, že myocyty jsou excitovány světelným výbojem. K tomu slouží surový grafen. Prostupuje tkání, buňkou. A odtud jej excituje nebo inhibuje v závislosti na typu buňky, ke které přilnul.

Ale samozřejmě, to je jen o pouhém stavu „ON/OFF.“ Je to buď vzrušené, nebo inhibované. A není tam žádný signál. Nejsou zde žádné informace kromě excitace nebo inhibice.

Na druhou stranu, když musíte posílat kódy, tak pro posílání několika vícemístných kódů již potřebujete elektronický obvod. Nejsem odborník, ale zkrátka potřebujete obvod, který vám umožní posílat signály s určitými kódy. V závislosti na signálu, který přijímáte, je odešlete. To znamená, že k tomu již potřebujete technologii: mikrotechnologie – nanotechnologie.

Čemu se zde ovšem divíme, tedy kromě skutečnosti, že něco takového je nalezeno ve „zdravotním produktu“ (abych to vůbec nějak pojmenoval), je, že kompetentní lidé v tomto tématu se ještě nezačali zabývat tím, co se tajně vnáší do populace.

Nechápu, jak je vůbec možné, že odpovědní lidé, kteří zcela jistě již viděli tato videa, která totiž kolují už několik měsíců po internetu, a ve kterých je odhalena přítomnost surového nebo zpracovaného materiálu jak v krvi, tak ve vakcínách, kde jsou i vidět nanotechnologie nebo mikrotechnologie, tak na toto nereagují.

Ricardo Delgado: Podívejte se, dva stejné.

Video: Obrázky byly získány z jediné kapky vakcíny z lahvičky Pfizer. Nanotechnologické struktury se vyvíjejí sami při stimulaci ultrafialovým světlem a v průběhu času.

Ricardo Delgado: Pojďme se podívat na dalšívideo, José Luisi. Je to velmi krátké, i když velmi názorné, protože souvisí s tím, o čem jsme mluvili několikrát. Srdeční buňky. Myocyty. Vzpomínám si, že jsou konkrétně od krys. Jejich buňky byly impregnovány právě tímto materiálem. Tedy oxidem grafenu. Uvidíte, co se stane, když to bude nabuzené mikrovlnami. Navenek.

Podívejte se, co se nakonec stane s těmito buňkami. Tady se díváte na tlukot srdce. Nyní je zde nabuzení materiálu. A nyní si všimněte, jak se srdeční vzorec mění. Spouští to arytmii, že?

Dr. Sevillano: Mění to rytmus výboje. Tyto buňky se spontánně depolarizují určitou rychlostí nebo mezi 60 a 100. Nebo tak. Ale když je něco vybudí… Prásk, prásk! Vybíjejí se, rychleji se depolarizují.

V tomto případě se na ně „přilepil“ grafen. A co s nimi grafen dělá? Rychleji je polarizuje. A to se děje ve chvíli, kdy je grafen vybuzený, rozhodně ne dříve.

Grafen byl na srdeční stěně, ale pokud není vybuzený zvenčí, tak grafen nalepený na srdeční stěně je inertní. Nedělá to vůbec nic. Dokud ho nevybudí nějaký signál, který přichází zvenčí. To znamená, že teprve tento signál přiměje grafen absorbovat energii. A absorbovaná energie je potom odeslána na stěnu myocytu. A když je poslána na stěnu, myocyty se tím depolarizují . Jsou otevřeny mimo jiné vápníkové a draslíkové kanály. Vše, co reguluje rozdíl membránových potenciálů na jedné a druhé straně. To je elektrofyziologie.

Ale ani Carvallo, ani druhý doktor o tom všem neví. Co by měli vědět? A na co? Nemají na tom žádný zájem. Tyto jevy je nezajímají. Zajímá je to, co je nejjednodušší. Nenuťte je přemýšlet. Ubohé duše! Už toho nastudovali dost, šest let a více, potom doktorát, pokud nějaký mají atd… Nastudovali toho již dost. Nebo spíše: naučili se nazpaměť. Protože nevím, do jaké míry použili mozek při pohledu na celůkové panorama.

Ricardo Delgado: Zde nám Nojasafe říká: „Proto řekli, že v roce 2022 bude přibývat rakovin.“ „Protože i když si neaplikujete grafen, tak zvýšení šířky komunikačního pásma na 26 GHz od poloviny roku 2022 způsobí zcela jistě naprosté většině z nás rakovinu.“ To je jasná věc.

Dr. Sevillano: Je to možné. Mějte na paměti, že materiál je vzrušivý. Pokud se vzruší, vytváří problémy s volnými radikály, což jsou karcinogeny. Grafen je sám o sobě jen prostředníkem škod. Problém je v tom, že tím vznikají pozměněné molekuly. Ničí je. Vytváří defekty v biomolekulách, které jsou těmi, které nakonec spouštějí problémy v biologii buňky. Nakonec zdegenerují cokoliv. Ale prý se nic neděje, co?

Ricardo Delgado: Někdo může říct…

Dr. Sevillano: Promiň. Pokračuj.

Ricardo Delgado: José Luisi, někdo může říct: „No, ale grafen je v srdci. Byl tam umístěn.“ Jde o to, že jakmile se grafen dostane do těla, dostane se také časem do srdce. Protože právě tam se nachází nejvyšší elektrická aktivita v lidském těle. Pamatujte, že je to supravodič. A bude mít afinitu v oblastech, kde je větší elektrická vodivost. Afinita k elektromagnetickým polím.

Dr. Sevillano: Srdce má mnohem větší kapacitu ale i energetický potenciál než mozek. Z hlediska generování biologických elektromagnetických polí jen samotné srdce má pole, které je dvě nebo třistakrát silnější. Elektromagnetické pole generované srdcem je tedy mnohem větší než pole mozku.

Nebuďte tedy vůbec překvapeni tím, co se děje s fotbalisty a jinými sportovci . Kde je těžiště elektrické aktivity u těchto lidí? Kde to je? V jejich srdcích. Proto padli jako první… Kanáry v pomyslném uhelném dole byli v tomto případě fotbalisté. Dali nám signál, abychom si řekli: „Sakra!“

Ti lidé, kteří nejvíce pracují (namáhají srdce), jako první i padají. Co se děje? Co se to s těmi lidmi děje? No, oni jsou první, kteří vvybudí ten materiál. Alespoň velice pravděpodobně.

Zdroj: https://www.orwell.city/2022/01/complex-microtechnology.html

https://www.orwell.city/2022/01/myocytes.html

https://corona2inspect.blogspot.com/search/label/Gateway

5 komentářů: „Komplexní nano-technologie ve vakcíně Pfizer“

  1. Je to hrozne jak muze Veda byt znicujici.Uz se podarilo rozbit jadro atomu,ted rozbijeji jadro lidske bunky,nebo vubec zivych bunekPresto verim dal,ze tihle lide nezvitezi.Vse se muze obratit proti.Zatim to vi jenom vier a Pan Buh,jak

    Líbí se 1 osoba

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s