Jde o záchranu planety nebo v samé pravdě a moři lásky opět jen o prachy?

Když jsem na stránkách Mighty Scoops narazila v článku rozebírajícím mění současných TV a politických celebrit nejen v USA na následující informace o Gretě Thunbergové, ano je to ona švédská teenager eko aktivistka, co tak zuřivě bojuje proti tomu zcela vylhanému globálnímu oteplován, vypadly mi málem oči z důlků. Tak jde tu vůbec ještě o ekologii a aktivismus nebo opět jen o peníze? Majetek do dnes stále ještě školou povinné školačky Grety Thunberg, známé mladistvé eko aktivistky jejíž hysterické výlevy v rámci „boje proti změně klimatu“ jsou již docela dobře známé i u nás, byl podle zpravodajského mainstreamového webu Mighty Scoops odhadnutý na bezmála 1 milion dolarů. To je na nezletilou školačku docela úctyhodný majetek, nemyslíte? Ve skutečnosti má však Gréta minimálně jednou tolik.

Mighty Scoops:

Greta Thunbergová, která se narodila rodičům hercům a operním pěvcům, zvolila zcela jinou cestu než její rodiče, a to už v době, kdy to byla teprve mladá puberťačka. Nestává se tak moc často, abyste viděli takto mladého člověka jako zcela oddaného ekologického aktivistu. Její odhadované čisté jmění je dnes okolo1 milionu amerických dolarů.

Není to však potvrzeno, zda Gréta dostává tak štědře zaplaceno za svou aktivistickou práci nebo zda její příjmy pocházejí pouze z její přítomnosti na sociálních sítích. Přesto podle jistých zdrojů byla Greta údajně oceněna dokonce navíc ještě 1 milionem EUR a to prý za její nepřetržitý humanitární příspěvek v roce 2020.

Takže takto se to dělá! Jen je otázkou, zda-li tu vůbec jde ještě skutečně o aktivismus nebo v samé pravdě a v moři lásky už jen a pouze o prachy.

Zdroj: https://mightyscoops.com/trending/the-net-worth-of-famous-celebrities-and-politicians-you-wont-believe-greta-thunbergs-fortune-gretamhzmus/46

Líbil se Vám dnešní článek?

PODPOŘTE PROSÍM MYŠPULE SVĚT !
https://myspulesvet.org
a video kanály Myšpule Svět jsou projekty investigativní občanské žurnalistiky financované výhradně ze soukromých a osobních zdrojů. Přispějete-li na jejich provoz a udržení přispějete dobré věci v boji za lidská práva a svobodu nás všech!


Finanční dar mi můžete poslat na KB čú.:27-1399760267/0100
do zprávy pro příjemce napište prosím: „dar Myšpuli“


Za jakoukoliv Vaši případnou podporu Vám s pokorou a úctou děkuji! Vaše Myšpule

Advertisement

2 komentáře: „Jde o záchranu planety nebo v samé pravdě a moři lásky opět jen o prachy?“

    1. Ekoterorismus a nadšení ze zelených programů. Nějakým způsobem se tohle musí dát na vědomí veřejnosti. Čím více se člověk do tohoto programu zapojuje(Green deal), tím více se mainstreamu daří oblbovat společnost.
      Mimochodem, na doživotí mám ban na Seznamu. Pro nepřijatelné články o krizi na UA.

      To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s