Deagel.com předpověď pro rok 2025

 • Deagel, vojenská zpravodajská organizace vlády USA. Partnery Deagel jsou OSN, MMF, WEB, WEF, vlády USA, Velké Británie, Austrálie, Nového Zélandu a mnohé další a organizace jako NSA, CIA, FBI. Takže informace agentury Deagel je třeba brát skutečně vážně, ačkoliv nikde nezmiňuje na základě jakých prediktivních modelů dospívá ke svým odhadům. Deagel totiž dle svého webu (který byl smazán a informace tam již nenajdete a máme je pouze díky archieve.net a archieve.is na odkaze https://archive.is/nAHJK)
 • Deagel předpovídá masivní 50-80% globální vylidnění do roku 2025. Málokdo zná vše spojené s tímto webem a ještě je třeba říci, že tato vojenská zpravodajská agentura vlády USA coby oficiální organizace vlastně legitimně ani neexistuje. Deagel je považován za vůbec nejtajnější zpravodajskou službu současnosti. Přes drtivé odstranění jeho dokumentů z WikiLeaks, tak materiály od Deagel byly legitimně použité např. jako referenčníe materiál ve zprávě Stratfor o technologické možnosti Korejská lidové republiky.
 • Podle svého vlastního vyjádření Deagel poskytuje zájemcům a klientům novinky a informace o mezinárodním vojenském letectví a pokročilých technologiiích. Web obsahuje články z roku 2003, ale málo se ví o jeho skutečných vlastnících. Mnoho online výzkumníků omylem zaměnilo „deagel.com“ tento web za „deagle.com“, který vlastní Edwin A. Deagle, Jr., asistent k Ministr obrany a náměstek ministra obrany.
 • Deagelovy zprávy, zejména výše zmíněný výzkum Severní Korea, byly také poskytnuty prezidentům během prezidentských brífinků. Deagel tedy poskytuje informace, které jsou pak používané zejména globálními zpravodajskými komunitami a vládami. Zde je částečný seznam známých partnerů a zákazníků Deagel, podle jeho vlastních webových stránek: Národní Bezpečnostní agentura, Severoatlantická smlouva Organizace (NATO), Organizace pro Hospodářská spolupráce a rozvoj (OECD), Organizace pro bezpečnost a spolupráci v Evropě (OBSE), ruská obrana Procurement Agency, Stratfor, Světová banka a OSN.
 • Výhoda těchto předpovědi je, že stránka Deagel nemá vůbec žádné vlastní střety zájmů v těchto prognózách. Ona je doslova žoldákem zpravodajství. Web analyzuje rozpočty a budoucí přidělení trhů s nákupy vojenských letadel. To je vše, na čem jim opravdu záleží. Tyto prognózy jsou založeny na porovnávání různých veřejně dostupných zprávy od institucí, jako je CIA, MMF a OSN. Seznam Deagel se neustále vyvíjí. Předpovídá jednak populační růst nebo pokles, vojenské rozpočty a utrácení a paritu kupní síly napříč zeměmi po celém světě. Od roku 2015 zůstává jedna předpověď zcela neměnná: Čína bude největší ekonomika na planetě již v roce 2025.

Protože Deagelova hrůzná předpověď dramatického poklesu světové populace v roce 2025 ze stránek již zhruba před rokem zmizela, kdy jsem na ní upozorňovala nejen já ve článcích a v několika videích, ale hovořili o ní a odvolávali se na ní mnohé nezávislé, alternativní mediální a informační weby a zpravodajství. Někomu z „elity“ nejspíš hodně záleželo na tom, aby předpověď Deagela pro rok 2025 z on-line prostoru zmizela. Z jakého důvodu asi? Aby světová mainstreamová veřejnost nepochopila, co nepěkného se na ní chystá v rámci Agendy 2030? Nebo aby si Deagelovu pochmurnou předpověď citelného poklesu světové populace do roku 2025 nedal někdo do souvislosti se současnou „vakcinační“ politkou většiny vlád zemí světa? Protože jak se mi zdá (a nejen mě pochopitelně) tak tu jistá souvislost nejspíš bude. Největší pokles populace je předpokládán u západních zemí, jako jsou USA (pokles populace o více než 200mil.) Německo (minus 50miliónů), Velká Británie (okles o cca 40mil.), tedy u zemí s největší proočkovaností. A vzhledem k výše uvedeným partnerům Deagel bych mu docela věřila. Naštěstí na internetu funguje dnes spousta archivačních webů (známý je např. archieve.org, ale je jich mnoho, kde pochopitelně původní Deagelovy stránky, které jsou dnes smazané, tak stále ještě najdete. Pojďme se na ně tedy podívat trochu blíže:

Zde jsem pro vás udělala a stáhla screenshoty původních stránek deagel.com, které z internetu již zmizely. Jedná se o seznam 182 zemí světa, stav dnes a odhad pro rok 2025. První sloupek je odhad populace, pak je zde HDP (v mil.USD), vojenské výdaje, a tzv.parita nákupu energie. Vše je uvedeno v USD.

Všiměte si hlavně výrazných poklesů u tzv.“západních zemí“, nejmarkantnější ak právě v USA, Velké Británii, Itálie, Kanady, Francie atd. což jsou všechno země, kde je silná fašistická covid tyranie, nátlak na povinná očkování, kde raketově vzrůstá „proočkovanost“ obyvatel a kde je dnes vůbec největší teror a docházi k obrovskému omezování svobod a lidských práv.

Na tomto seznamu vidíte i Českou republiku. Deagelův odhad je pokles české populace z 10,6mil. na 7,71mil. obyvatel v roce 2025. Chcete vědět kde je ten zbytek zhruba 3mil.českých spoluobčanů? Napovím vám, jsou mrtví… Na otázku co je zabilo si musí ovšem každý odpovědět již sám. Napovím: virus to tedy určitě nebyl….

Zde jsou ještě nějaké podrobnější informace týkající se České republiky:

Zdroj: deagel.com, https://archive.is/nAHJK

13 komentářů: „Deagel.com předpověď pro rok 2025“

 1. To jsou naprosto šílené statistiky. Nahání mi to hrůzu, ale tu hrůzu sem měl dávno před tím, než sem tyto statistiky viděl. Na druhé straně, a tím se nechci nikoho dotknout, tak vidím něco pozitivního.
  Jde tam vidět, že nejdrsněji se to dotkne západních zemí. Takže zemí s nejbohatším, ale také nejarogantnějším obyvatelstvem. I České republiky se to hodně dotkne, ač ne tolik, co západu. Ale i v České republice je arogantní obyvatelstvo, které si to, ač to říkám nerad, tak trochu zaslouží.
  Vidím tak, že Rusko a jižní slované obstojí dobře. Naopak USA bude zachváceno opravdu brutálně. Je zvláštní, že právě američané, a rovněž největší příznivci američanů na našem území, si přejí totální likvidaci Ruska, Rusů a Slovanských národů vůbec.
  Škoda, že já sám budu tou dobou již sám mrtvý, protože jsem tak nějak politicky nepohodlný.

  To se mi líbí

 2. Již dlouhé roky si přeji, aby byly vakcíny zakázané. Obzvláště za důležité považuji zakázat vakcinovat děti.
  Je to takový paradox, ale díky covid vakcíně se trochu víc začalo mluvit o nežádoucích účincích očkování, které předtím nikoho nezajímaly. Dříve se totiž vakcínovaly především děti, a ty nikoho nezajímají, což mě mrzí. A dospělé děti si zase nepamatují, že byly poškozeni a zmrzačeni vakcínou, protože v batolecím věku pamět moc neslouží a při dětské mozkové mrtvici (kterou způsobí vakcína) už vůbec ne.

  To se mi líbí

 3. Zaráží mě, že je tlak na snižování populace, ale současně tlak, aby lidé stále déle a déle pracovali a tím také odváděli větší zisky firmám a státům.

  To se mi líbí

 4. Vzpoměl jsem si na
  Gui des Sto nes, velké kamenné desky, kde je psáno, že obyvatel světa nesmí být více, než 500 milionů. Ve srovnání s tímto požřadavkem bude vylidnování světa tedy malé.
  V souvislosti s tím byla také velká snaha redukovat raketově rostoucí populaci v Africe pomocí sterili začních vakcín. Např. těch od Billa Gatese.

  To se mi líbí

 5. Vzpoměl jsem si na
  velké kamenné desky, kde je psáno, že obyvatel světa nesmí být více, než 500 milionů. Ve srovnání s tímto požadavkem bude vylidnování světa tedy malé.
  V souvislosti s tím byla také velká snaha redukovat raketově rostoucí populaci v Africe pomocí sterilizzačních vakcín. Např. těch od Billla Gattese.

  To se mi líbí

  1. Ovšem nynější světová akce je o trochu něčem jiném. Vypadá to, že důležitá není světová populace jako taková, ale světová spotřeba. Vylidnit se mají hlavně západní státy, tedy ty, které nejvíce spotřebovávají.
   Západní svět je svět rozežranosti.
   A jaký je motiv vylidnování?
   Mohlo by to být globální oteplování, ne že bych mu fandil, ale USA nejvíce přispívá na globální oteplování, pakliže je pravda, že to může člověk.
   Ale USA samozřejmě také produkuje nejvíce plastového i jiného odpadu.
   Zajímavá je Čína, ta prej produkuje hodně oxidu uhličého, a v dolech těží hodně neekologickým způsobem. Na druhé straně Čína má ohromnou průmyslovou výrobu, kterou vyváží na západ. Takže je to průmyslové zboží, které spotřebovávají jinde.
   Otázkou je, a to jsem nikdy nechápal, jak je možné, že :
   USA dlouhodobě dováží zboží vyšší hodnoty, než vyváží
   Je to černokněžníkův trik a je to nefér. USA žije na úkor celého světa.
   USA okrádá celý svět.
   Česká republika naopak vyváží více, než dováží. Takže Česká republika naopak doplácí na okolní svět.
   No i přesto je zde hodně lidí, kteří si žijí na vysoké noze a je jim to málo, jsou nenažraní. V posledních letech se jedná především o mraky státních zaměstnanců, kteří se flákají nebo páchají zlo nebo obojí na střídačku, a to za šílené peníze.
   A pak jsou lidé v čerkých fabrikách, kde dřou do úmoru a nemají tolik peněz, jako ti zkurvění státní zaměstnanci.

   To se mi líbí

 6. S ohledem na světovou populaci
  se brzy může stát, že se globální populace vrátí tam, kde byla, a to díky raketově rostoucí populaci v Africe.

  To se mi líbí

 7. S o.h.l.e.d.e.m na s.v.ě.t.ov.o.u p.o.p.u.l.a.c.i
  se b.r.z.y m.ů.ž.e stát, že se g.l.o.b.á.lní p.o.p.u.l.ace v.r.á.tí tam, kde byla, a to díky rake.t.o.vě r.o.s.to.ucí po.p.u.laci v A.f.r.i.ce.

  To se mi líbí

 8. Af ričanů,m
  je dnes vnuco,ván mod erní ži.vot, ale my.slím, že se jim více líbili ch.atr,če v pralese z bam busu.
  A ve výbav,ě jim stačí hli,něné nádob.y a kopí. Z hlediska
  glo,bá.ln.íh,o otep.lo.ván,í
  jsou afri,čan,é skromn,í. Mnoz,í běh.aj,í naz,í.
  Avšak z hled.isk,a populac,e … mají vel.ko,u
  ten.d enci se pře.mno žov.at,
  což je vlastně při.ro.zené, protož,e se cho.vají jen jako
  zvíř ata a zvíř ata se také pře.m nož.ují, poku.d mají zdroj,e.
  Dokud se živili sbě rem a lov.e,m, tak bylo vše v pohod,ě. Avšak už dávn.o se na.učil,i ze,mě,d ělstv,í.
  Je t,ad.y te.d.y urči,t,á „hr ozba“, že Afri čan,é post.up.n,ě přemě,ní vš.e.chn,y pral.e.s,y na pl.a.n.táž,e, s .t.í,m, jak bud,e růst jej.i.c.h popul,a.c,e. Tím zani kn.o.u
  Af.ri.c. k,é pr.a.l.es,y.

  To se mi líbí

 9. P.S. vyp.ad,á to, že
  wo,rdp.res,s
  má něja,ký
  slovn.ík.ov,ý fi,l.tr, a fi.lt,r c.e.lých v.ě,t
  takže občas př.í.spěvk,y nel,ze ode.s.l,at. N,ec,h,ápu to, pr,o.tože žádné s,p,r,o.s.t.é s.l.o.v,a n.e.p.í.š,u.

  To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s