Konec „amerického snu“, aneb co se to děje v USA?

S blížícím se koncem roku 2021 se stále více přibližuje i konec růžového „amerického snu“ pro mnoho dosud v Americe poměrně úspěšných lidí. Co se to dnes děje v USA? Přichází super-krize?

Na YouTube můžete najít mnoho videí o tom, jak se mnohá americká města řítí do nebývalé katastrofy, jak se mnohé obchodní bulváry dosud plné luxusních obchodů plných luxusního zboží viditelně mění v jakési bezdomovecké no-go zóny, do kterých se bojí vstoupit i policie (tedy to, co z ní zbylo), a ze kterých doslova prchají, jejich, oproti světovému průměru, velmi zámožní obyvatelé. Bohatí Američané houfně opouštějí svoje městské byty, či předměstské vilky a stěhují se na svá sídla na venkově, leckdy doprovázeni i mohutnými ansámbly sých zaměstnanců, kuchařů, pokojských, uklízeček, zahradníků a pracovníků údržby. Tedy ti, kteří nějaké venkovské sídlo mají. Obchody se uzavírají a jejich výlohy zakrývají OSB desky chránící je před rozbitím a jejich zboží před vyrabováním. Na chodnících se potácejí úplně zhulené trosky, z valné většiny absolutně závislé na opiátech, mnozí navíc i na oblíbené dvojkombinaci s metanfetaminem, u nás v česku známé jako nechvalně proslulý „speed-ball“, tedy perník s braunem, nebo s heroinem. Amerika se přímo před našima očima a v přímém přenosu na YouTube či na Rumble ekonomicky propadá na úroveň mnohých „rozvojových“ zemí.

Zemi zásahly snad všechny představitelné krize, na které si jen vzpomenete: globální krize zásobovácích řetězců, opioidová krize, ekonomická krize, zdravotní krize, společenská krize, do toho v mnohých státech doslova bují apartheid „nevakcinovaných“, což znamená, že americká společnost se radikálně rozděluje na dvě skupiny: na skupinu poslušných a očkovaných ovcí, které z valné většiny čeká do pár let jistá smrt ztrátou imunity, pakliže do té doby nezemřou na srdeční problémy, na krevní sraženiny, na embolie, nebo na mnohé další vedlejší účinky těchto smrtelně nebezpečných „vakcín“ (naprosto bezpečných, jak nám v samé pravdě a v moři lásky den co den neustále připomíná zkorumpovaný mainstream), ve skutečnosti ovšem nástroje genocidy od příslušníků superbohaté elity na obyčejných, z úhlu pohledu superbohatých ovšem zbytečných lidí, darmožroutů, nemajících podle nich právo ani na svobodu, ani na rozmnožování a už vůbec ne na život, a na druhou skupinu sice stále ještě zdravých, režimu však nebezpečných „neočkovaných“ občanů druhé kategorie. Stejně jako v mnoha zemích západní Evropy a brzy jistě i u nás, je v USA těmto „neočkovaným“ odepírán vstup do obchodů, do MHD, do zaměstnání, v mnohých zemích jsou dokonce náslilím uvězněni v jakémsi domácím vězení, kde jsou hlídání stále více sofistikovanějšímii technologiemi totální kontroly (ostatně Slovenský experiment na univerzitě v Košicích s vytvořením „neviditelné“ ostrahy určitých území, tedy takového nenápadného koncentráku, byl také o tomto).

To vše vede k tomu, že se americká společnost nejen rozděluje, ale hlavně značně radikalizuje. Je mnoho takových, kterým je to už úplně jedno, protože jediné co je dnes zajímá je jejich denní dávka heroinu, morfia, či nějakého opiátu „na recept“ ovšem získaného pochopitelně od dealera na ulici bez receptu. Pro ty američany, kteří si celý život snili svůj úspěšný americký sen a těšili se na to, jak si za svoji tvrdou celoživotní práci užijí 20 – 30 let příjemného odpočinku v luxusu, se jejich dosud nádherný sen ze dne na den začal měnit v noční můru. Mnoha lidem v dnešních USA začíná být stále jasnější, že se důchodu v luxusu a dobře zajištění již nedočkají. Že systém, který podporovali svoji prací a daněmi je naprosto zradil, že je odkopl a dal jim vlastně na výběr: bez ohledu na jejich dosavadní tvrdou práci se buď stanou nežádoucími občany druhé kategorie, z nichž většina stejně brzy zmizí v jednom z mnoha set FEMA campů pro neočkované, jakých po celé zemi nenápadně vyrůstají stovky, nebo budou poslušní a nechají se dobrovolně zabít globalistickou „vakcínou“ total control, stanou se dobrovolně pokusnými lidskými morčaty v globálním transhumanistickém experimentu psychopatické „elity“, aby si za odměnu mohli zajít nakoupit, či zasportovat, či se jen svézt obyčejnou MHD, tedy po těch několik málo let, co jim po obdržení této COVID vakcíny ještě zbývá. Tedy dobrovolně podstoupí vládami hromadně organizovanou eutanázii tvářící se jako „očkování“, se kterým to ale nemá vůbec nic společného. Jediným cílem tohoto očkování je zabít toho, kdo se k němu nechal ukecat, a to skoro se stoprocentní jistotou a v období do maximálně pěti let.

A do té doby ho budou mít pod kontrolou 24/7, budou experimentovat s jeho napojením na AI, nebo na wi-fi, sbírat bez jeho vědomí a souhlasu zdravotní data přímo z jeho těla pomocí různých hydrogelů a nanotechnologických vychytávek prokazatelně obsažených v těchto jakoby „vakcínách“, což bohužel pro ně mnozí lidé ještě i dnes považují buď za naprosté sci-fi, nebo, v horším případě, mají-li již hlavou zcela vymytou současnou propagandou proti šíření tzv.“dezinformací“, tak dokonce za nebezpečnou konspiraci. Jenže bohužel to není ani sci-fi, ani dezinformace, je to velmi krutá realita sloužící několika vyvoleným psychopatům udržet stále pevnější okovy jejich pořád více globální a pořád více totalitní moci. Mimochodem, dělat zdravotní experimenty plošně na celém obyvatelstvu, až na několik málo vyjímek všech zemích světa, a to včetně starých lidí a dnes dokonce již i malých dětí, tak to si nedovolili ani nacisté za druhé světové války. Ti experimentovali pouze v koncentračních táborech na svých vězních, tito současní USA nacisté jsou mnohem, ale skutečně mnohem horší, ti své experimenty provádí naprosto na všech bez vyjímky. Ušetřeny nejsou ani děti, ani těhotné ženy, prostě nikdo. A jestli si naivně myslíte, že v Česku je situace lepší, tak si to nemyslete, protože není, a ani být nemůže! Vše je řízeno globálně, z jednoho místa a nebudu tady konspirovat odkud a kým, ono je to totiž jedno.

Ovšem vraťme se do USA, kde se situace stává naprosto hrozivou a s nástupem podvodem zvolené Bidenovy administrativy k moci se vše ještě mnohem více zhoršilo. Od oceánu k oceánu se tak poprvé ve své historii amerika potýká s viditelným úbytkem, a leckde dokonce s vysloveným nedostatkem, snad všeho myslitelného druhu zboží v obchodech. Regály amerických obchodů začínají být prázdnější a prázdnější a některé fotografie z amerických obchodů kolujících po internetu připomínají dobu budování reálného socialismu u nás, kdy si i já ještě pamatuji na dlouhé řady plechových nočníků, paštik a konzerv, zatímco na skoro vše ostatní se buď stály dlouhé fronty, nebo, jako třeba v případě osobních vozů, dělali dokonce pořadníky.

Představitelé Bidenovi administrativy s typickým americkým úsměvem na rtech neustále dokola opakují svoje zcela vědomé lži o tom, jak je krize dočasná a jak se již intenzivně pracuje na jejím odstranění a ukončení. Nebo dokonce přímo nehorázně lžou, podobně jako naše ČT24, o tom, že je vše v pořádku, a že se vůbec nic neděje. Stále prázdnější regály obchodů, či jejich definitvní uzavírání však hovoří o opaku, a usvědčuje Bidenovu vládu ze lži. Prostě samá pravda a samá láska, jen made in USA, však to důvěrně znáte z našeho mainstreamu.

Odborníci varují, že globální krize dodavatelských řetězců rozhodně jen tak neskončí a stále prázdnější regály amerických obchodů jim dávají za pravdu. Američané ve velkém přestávají věřit Bidenově vládě, po fiasku v Afganistánu tím spíše, navíc i samotný Biden prokazuje jasné známky politické nesvépravnosti. Některá jeho politická vystoupení jsou vysloveně ostudná, nemluvě o tom, že by měl být reprezentativním představitelem (bývalé) nejsilnější ekonomiky světa a jaderné mocnosti s globálním politickým a vojenským vlivem. Minulý týden Biden veřejně proklamoval, že bude tvrdě pracovat na tom, aby současnou krizi zvrátil, ona však v přímém rozporu s jeho prohlášením nadále eskaluje. A mnoho lidí v USA začíná být s blížící se zimou stále více nervóznější z toho, co bude následovat. Do toho Bidenův stále více sílící, nechutný nátlak na povinou vakcinaci, vzbuzuje pochopitelně u mnoha ještě myslících Američanů značný odpor. Amerika, jakou jsme znali dosud, se nám přímo před očima rozpadá.

Nedostatek prakticky všech typů maloobchodního zboží včetně vysokoobrátkových produktů – od toaletního papíru a bot, až po pick-upy nebo kuřata – se již viditelně objevuje po celé zemi. Potřebujete dnes knihu, kolo, dětskou postýlku nebo loď? Možná budete muset čekat o týdny, nebo dokonce o měsíce déle než jste byli dosud zvyklí, aby jste se ke svému zboží dostali.

Nedávno jsem navštívil svůj místní lyžařský obchod a oni neměli téměř žádné boty, lyže, brýle nebo jen hole, o kterých by se dalo aspoň uvažovat – a to dva měsíce před začátkem lyžařské sezóny. Majitel řekl, že v tomto ročním období býval obvykle téměř plně zásoben.

Komentuje ve svém článku situaci v USA na webu www.shtfplane.com
Michael Snyder -The End of the American Dream

Ve snaze skrýt skutečný rozsah problému začali někteří maloobchodníci hledat různé, leckdy velmi kreativní způsoby, jak zakrýt své holé police

Jedno poměrně dost děsivé video zveřejněné na sociálních sítích ukazovalo četné řady barevných skládacích zahradních židlí rozmístěných podél jinak zcela prázdných regálů v jistém americkém obchodním domě.

Což ve mě okamžitě evokovalo vzpomínku na dlouhé řady nočníků v obchodě, kterou si pamatuji ze svého dětství v reálném socialismu Československa hrdě kráčejícího ke komunismu před rokem 1989.

Opravdu si američané myslí, že takto někoho oblbnou? Amerika se ocitla na samém okraji hluboké propasti a neúprosně se do ní řítí, přičemž ona globalistická covido-šaráda je tím hlavním motorem táhnoucím celé Spojené státy ke dnu.

Jedním z podstatných problémů, který způsobuje tuto krizi globálního dodavatelského řetězce, je vážný, až zoufalý nedostatek pracovníků.

Když se tento nedostatek pracovní síly poprvé začal v USA objevovat, mnoho lidí v Americe z toho obviňovalo štědré dávky v nezaměstnanosti a zdálo by se, že to mnoha lidem dávalo smysl. Ovšem ani odříznutí mnoha nezaměstnaných američanů od dávek sociální podpory tento problém nevyřešil. Ani tři měsíce poté, co mnoho států v USA zrušilo tento federální příspěvek sociální podpory se situace nijak nezlepšila, nedošlo k žádnému očekávanému přílivu nových pracovníků.

Všichni velcí zaměstnavatelé v USA dnes docela dramaticky zvyšují mzdy, rozdávají obrovské bonusy k podpisu pracovní smlouvy, někteří z nich dokonce nabízejí zaplacení vysoké školy a mnozí z nich i upouštějí od požadavků na testování na drogy ve své zoufalé snaze přilákat lidi zpět do práce.

Ale i přes toto všechno je počet lidí pracujících v USA stále asi o pět milionů nižší než za ekonomického vrcholu, kterého byli lidé svědky těsně před vypuknutím „pandemie“.

Také v Asii, Evropě a Severní Americe je obrovský nedostatek pracovníků.

V chudých i v bohatých zemích je dnes obrovský nedostatek pracovníků.

Všude, kam se podíváte, je zoufalý nedostatek lidí, kteří by vykonávali základní práce, které je třeba udělat.

Takže tato krize nedostatku pracovních sil se stává doslova globálním problémem, pracovní síly v současnosti chybí všude na planetě, nebylo by tedy dobré položit si onu základní otázku:

Kam se všichni tito dělníci poděli? (nápověda: zemřeli)

Absurdní požadavek Bidenovi administrativy na povinná očkování celou krizi nedostatku pracovní síly ještě více prohlubuje:

Obchodní skupina amerických gigantů v letecké nákladní dopravě, jako jsou UPS a FedEx, bije na poplach kvůli blížící se lhůtě pro povinná očkování 8. prosince, kterou zavedl prezident Joe Biden, a stěžuje si, že hrozí, že to celé způsobí ještě větší krizi a zmatek v nejrušnějším období roku – a přidá to navíc další nechtěný zádrhel do koloabujícího dodavatelského řetězce.

„Máme značné obavy z mandatorního očkování zaměstnanců vyhlášeného vládou dne 9. září 2021, a zvýšení dalšího, již dnes ovšem velmi citelného nedostatku pracovních sil po 8. prosinci 2021,“ napsal Stephen Alterman, prezident Cargo letecké asociace, v režimu A v dopise odeslaném Bidenově administrativě a získaném následně společností POLITICO .

Biden a jeho přisluhovači si velice dobře uvědomují, že povinným „očkováním“ celou současnou krizi ještě více zhorší, a přesto jej prosazují. Jednají totiž jen přesně dle instrukcí globálního digitálně finančního komplexu. Nedostatek pracovních sil v USA se tedy bude stále více prohlubovat, přestože je to již nyní velmi špatné!

Pokud nedojde k nějakému zázraku, rok 2022 bude pro ameriku velmi drsným, doslova apokalyptickým rokem a americký lid bude čím dál neklidnější.

Co se tedy stane, pokud další vlna současné globalistické šarády s falešnou pandemií způsobí další, pochopitelně naprosto zbytečné a nesmyslné, rozsáhlé celosvětové „lockdowny“, nebo třeba pokud propukne nějaká nová pandemie, nebo dokonce pokud začne skutečná „horká“ válka? A že jsou díky své politice Spojené státy vlastně neustále na samém pokraji jejího vypuknutí! A do toho zjevně šílený Biden prosazuje povinné očkování v americké armádě, což by mohlo velmi brzy odhadem vyvraždit až třetinu aktivních vojáků!

Existuje tolik potenciálních věcí, které by se mohly pokazit , a jakékoli další rozsáhlé narušení ekonomiky by posunulo krizi amerického dodavatelského řetězce na ještě extrémnější úroveň.

Lidé v USA jsou hluboce znepokojeni nadcházejícím rokem a lidé, kteří tyto věci řídí, se zdají být dnes zcela a naprosto bezradní. Do USA tak vstupuje děsivá, uměle vyvolaná apokalypsa nebývalých rozměrů, která svými důsledky nakonec ovlivní celý svět, včetně naší malé země, máme se tedy skutečně na co těšit!!!

Napsala Myšpule

Zdroje: https://www.sgtreport.com/2021/10/the-new-world-order-we-were-warned-was-coming-is-now-here-and-america-will-never-be-the-same-medical-martial-law-empty-shelves-radical-socialism-and-more-all-in-the-name-of-control/

As The Shelves Get Emptier, How Long Can They Keep The Charade Going?

250,000 VAXXED AMERICANS DEAD? – DR. ZEV ZELENKO

One thought on “Konec „amerického snu“, aneb co se to děje v USA?”

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s