Ernst Wolff – Kdo řídí pandemii a s jakým záměrem?

V dnešním článku vám ráda představím jednoho velice nebezpečného člověka (nebezpečného asi tak, jako jsem nebezpečná já a můj web, alespoň dle Googlu, Seznamu a dalších pravdo-láskařských IT BigTech společností), Wolffa z Wall Streetu, se dvěma „ff“. Má za sebou celou dlouhou hisorii odporu proti systému a současnému podvodnému finačnímu systému. Ernst Wolff, žurnalista, nezávislý autor a kritik současného finačního systému. Narodil se v Číně, vyrostl v Koreji a následně studoval v USA na Collegu, kde dostal dopis od FBI, že musí do tří týdnů opustit zemi. Co udělal?

Digitálně finanční komplex a jeho globální mocensko politický vliv, plná, nezkrácená verze videa

Nic, jen napsal několik článků o válce ve Vietnamu a hodně cestoval. Také v rozhovoru, jehož přepis přináším v dnešním článku, se stavil jen na okamžik a pak hned odjel do Holandska (tento rozhovor proběhl v Německu).

Erneste pojď prosím tě rychle na podium ať neztrácíme čas. Jak se ti vlastně daří v tomto bláznivém období? Jak zvládáš toto šílenství?“

„Malinko těžké to je, to musím přiznat, ale mám to štěstí, že mám vnoučata a že když je toho na mne už moc, tak zavolám dceři a povím jí, že potřebuji svoje vnoučata a jdu s nimi na hřiště, někdy u mě přespí a svět je zase normální. To mi v těchto časech určitě hodně pomáhá.“

Naučil jsem se hodně z tvé knihy, myslím, že to byla první knížka o roli MMF na tomto bláznivém finačním trhu. Potom vyšla další: Finační tsunami, jak nás globální finační systém ohrožuje. To vydal Ernst ve svém nakladatelství. A existuje už i novější Wolff of Wall Street se to tuším jmenuje, že?“

„Děkuji moc. Nejlépe hned začnu abychom ušetřili čas a dobře jej využili. Franklin Delano Roosevelt jednou řekl, že v politice se nic neděje náhodně, když se něco stane, můžeš si být jistý, že to přesně tak bylo naplánované. Když se podíváme na to, co se odehrálo za poslední rok a půl, pak tato slova a věta zní doslova dost děsivě. Je to opravdu představitelné, že vše, co jsme zažili, bylo plánované? Jedno si řekněme hned na začátku, já nejsem schopen předložit žádné definitivní důkazy ohledně takového plánu, třeba v podobě nějakých verifikovaných dokumentů, ale po tom, co jsem se osmnáct měsíců intenzivně věnoval tomuto tématu a musím konstatovat, že existuje nepřeberné množství náznaků a indikátorů vedoucích přesně tímto směrem. A o nich a jejich následcích chći dnes hovořit.

Situace, ve které se nyní nacházíme, je v historii lidstva jedinečná. Ještě nikdy nebyl celý svět podmaněn takovému donucovacímu režimu, jako v dnešní době. A dosud ještě nikdy nebylo přijato tolik „opatření“, která vyvolávají na první pohled tak nepochopitelný, částečně tak nesmyslný a často velmi rozporuplný dojem.

Oficiálně čelíme největší zdravotní krizi všech dob. Ovšem opatření, která proti tomu byla zahájena, situaci nejen vůbec nezlepšila,ale naopak ji neustále zhoršují. Každý lékař vám dnes potvrdí, že zdravotní stav většiny lidí je nyní mnohem horší, než byl před krizí. A dokonce i z pohledu těch, kteří ta opatření nařídili, stojíme dnes před fiaskem. Údajně hrozící čtvrtá vlna a oznámení nutnosti třetího, čtvrtého, pátého očkování jsou důkazem toho, že účel dosavdních opatření – omezit nemoc – absolutně selhal.Ale to zdaleka ještě není všechno.Aktuálně čelíme, jako důsledku těch lockdownů, hluboké globální ekonomické krizi. Logistika je na dně a produkce je globálně zabržděná. Obchodní řetězce se zlomily. Zažíváme vypadky sklizně, nedostatky potravin a k tomu, pro velkou část ekonomiky životně důležitých, výpadky produkce polovodičů.

Ale i v této oblasti vidíme, že se nečelí problémům a neřeší se, ale cestou nařízení dalších opatření a neustálého vyhrožování dalšími omezeními, se tyto problémy rozšiřují a zvětšují. Nejnovější příklad, v Číně byl uzavřen nákladní terminál v třetím největším nákladním přístavu světa, a to kvůli jednomu jedinému pozitivnímu případu testu mezi pracovníky přístavu.A nebo Nový Zéland: kde bylo uzavřeno pět miliónů lidí v lockdownu kvůli tomu, že jeden 58 letý muž měl pozitivní test.

Další krize se týká středně velkých podniků, které globálně vytváří nejvíce pracovních míst a k tomu platí nejvíce daní. Tyto podniky jsou týden co týden ohroženy, díky neustálému šíření nejistoty a neustálému zavádění nových a nových pravidel, ještě nikdy nečelily tak hluboké krizi jako v dnešní době.

Ale ani to ještě není všechno. Čelíme globálnímu zvýšení inflace, hlavně u surovin, u výrobních cen a u potravin. Ani v tomto případě se se proti tomu však vůbec nic nedělá. Ba právě naopak: hromadná tvorba peněz pokračuje a dokonce se ještě navyšuje. Státy a centrální banky pustily do globálního finančního trhu od počátku krize již 20 biliónů dolarů, bez toho, aniž by bylo vidět nějaký konec. A MMF, mezinárodní měnový fond, nejmocnější finanční organizace světa, dá příští pondělí 650 miliard dolarů, nejvyšší hotvostní injekci ve vlastní měně, se speciálními právy k jejich čerpání.

Ani společenská situace na tom není lépe. Jeden příklad za všechny. Ve Spojených státech, ekonomicky nejsilnější zemi světa, jsou ohroženy čtyři miliony lidí nuceným vystěhováním, protože nejsou schopni platit nájmy, nebo své hypotéky. A více než desetkrát tolik lidí, bezmála 40 miliónů, v nejbohatší zemi světa, dnes není schopno se uživit vlastním příjmem. A to, co se nepodařilo úmyslným ničením ekonomiky a šířením inflace, to se podařilo politikům: mezinárodní rozpolcení obyvatelstva, jaké jsme dosud ještě nikdy nezažili.

A nyní se k tomu všemu jako koruna všeho, navíc ještě přídá ta američany záměrně způsobená změna moci v Afganistánu. Tam se záměrně Tálibánům nechal vojenský materiál v hodnotě 20 miliard dolarů, jedenáct leteckých základen a celé vojenské letectvo´, což se stoprocentní jistotou vyvolá další obrovskou uprchlickou vlnu.

Proč? Ptáme se. Proč se nestále spouští opatření, která vyvolávají jeden nezdar za druhým a většinu lidí jen vtahují čím dál tím hlouběji do propasti, na místo toho, aby je vytáhli z jejich mizérie? Aby se na toto dalo odpovědět, musíme si položit ještě další dvě otázky. Kdo má zájem na této globální agendě? A kdo z ní nejvíce profituje? Odpověď na obě otázky je jednoznačná: největší profitér aktuální krize a nejdůležitější režisér za kulisami je digitálně-finanční komlex, tedy druh společenství zájmů, na jejichž špičce stojí největší světové IT korporace a největší současní globální správci majektu. K největším současným IT společnostem patří Apple, matka Googlu „Alphabet“, Amazon, Microsoft a Facebook. Tržní hodnota jen těchto pěti společností aktuálně dosahuje neuvěřitelných 9,1 bilionu dolarů.

Pro porovnání HDP Německa, Francie a Itálie dohormady je 6,1 bilonu dolarů. K těmto obřím IT korporacím se přidávají ještě největší správci majetku, tedy společnosti Blackrock, Vanguard, Fidelity, Statestreet. Tyto jsou hlavně podíleny i na těch IT korporacích a nejen to, jen tyto čtyři investiční fondy spravují dohromady 22,6 bilonu dolarů kapitálu, Ještě jedno srovnání, HDP všech členských zemí EU společně za minulý rok dosáhl výše 15,7 bilionu dolarů.(bilion je tisíc miliard)

Ale není to jen tato neskutečná finanční moc těchto společností, která tvoří tu moc celého tohoto digitálně finančního komplexu. Podíváme-li se nejprve na IT korporace, ty nejen že mají obrovskou fianční tržní moc, ale oni přímo kontrolují statisíce dalších společností tím, že organizují jejich digitalizaci a tím pádem mají permanentní náhled do jejich toku dat. Současný IT průmysl je jen obrovský nádor, který v posledních letech metastázoval do všech hospodářských odvětví ekonomiky, způsobil jejich závislost a tím je dokonale ovládá.

Trochu jiná je situace u globálních správců majetku.Oni se finačně přímo podílí na všech největších společnostech světa a jsou schopni jakýkoliv trh namířit jakýmkoliv směrem. Největší z nich, Blackrock, s těmito znalostmi v pozadí radí největším centrálním bankám světa, Federal Reserve a ECB. Při gigantickém náskoku informací, který Blackrock tímto způsobem má, by mělo být jasné, kdo je od koho závislý.

Čelíme tedy historicky jedinečné kombinaci, masivní finanční moci a ovládání neskutečného fondu dat. Tato kombinace umožnila těmto společnostem od začátku krize rozvoj jako nikdy předtím. A nejen to, tento rozvoj se čím dál tím víc zrychluje. Jen za poslední kvartál tohoto roku, tedy duben, květen a červen získaly tyto korporáty naprosto největší zisky jejich historie.

Ohledně těchto faktů nepotřebujeme mnoho představivosti k tomu, aby bylo jasné, že u digitálně-finančního komplexu se jedná o globální centrum moci, kolem kterého se vše točí.

Digitálně finanční komplex stojí vysoko nad všemi vládami a je kdykoliv schopen jakoukoli vládu položit, či ji učinit poddajnou. O to více bychom se měli divit metodám, se kterými digitálně finační komplex od počátku krize pracuje, protože to vypadá, že vlastně podbourává právě ten systém, ze kterého sám profituje. K tomu několik příkladů:

Když digitálně finanční komplex zničí střední podniky, tak vlastně zničí i vlastní základ fungování, protože, jak jsme právě slyšeli středně velké podniky platí nejvíce daní a zaměstnává nejvíce lidí, vytváří nejvíce pracovních míst.A když k tomu navíc podpoří inflaci, která mu přece také škodí. A když zničí sociální smír skrze explozi sociální nerovnosti a neférovosti, tak to přece zničí i zázemí, na němž dělá svoje vlastní kšefty. To vše jsou zcela oprávněné námitky, jsou však naprosto mimo realitu.

Ta vypadá následovně: Digitálně finanční komplex nemá žádnou jinou volbu než dělat to, co aktuálně dělá. Co aktuálně zažíváme není na psacím stole vzniklá agenda, se kterou si přivlastní ještě více peněz a ještě více moci, aby si mohl užívat plody jeho snah. Tento čin zoufalství spočívá v tom, že se systém, na kterém je digitálně finační komplex postavený, nedá nadále udržet současnými metodami.

Krátce před svým koncem už byl ve světové ekonomické krizi v roce 2007/2008. Nebýt masivních daňových podpor ze stran vlád a nesmírného množství peněz z ničeho ze strany centrálních bank, tak současný systém by už tehdy kolaboval. Záchrana však byla jen dočasná. Množství peněz se muselo následujících 12 let neustále zvyšovat a úroky stále více snižovat. Systém se musel stát stále více nestabilním, což dlouhodobě nemohlo dopadnout dobře a nakonec, v minulém roce v březnu, hrozil další kolaps. A tomuto kolapsu se dalo zabránit již jen finálním násilím a to snížením úroků na nulu a pomocí injekcí biliónů, už ne miliard, ale bilonů a s posledním odkladem.

Tímto ovšem vznikla kvalitativně zcela nová situace. Další odložení by vyžadovalo snížování úroků do negativních čísel. Tímto by se zničil základ existujího finančního bankovního systému. Banky nejsou schopné dlouhodobě přežít s negativními úroky. to znamená, že další odložení s dosud používanými metodami už nenastane. V takové situaci zbývá pouze sypat další a další biliony do systému, akorát s následkem, že už i tak rychle stoupající inflace bude převedena postupně do hyperinflace.

Situace, ve které se dnes nachází digitálně finanční komplex je tedy vlastně jen jakási alternativa mezi finálním kolapsem na straně jedné a hyperinflací na straně druhé, tedy totálním znehodnocením peněz.Dostali jsme se historicky do bodu, ve kterém digitálně finanční komplex v rámci existujícho systému už má volbu jen mezi dvěmi formami kolapsu. Co tedy dělat?

Očividně se v této situaci rozhodli pro zavedení zcela nového systému a k jeho instalaci do společnosti za pomoci dvojí strategie. Na jedné straně se v pozadí připravuje, neviditelně pro veřejnost, nový systém. Zároveň se využívá finální fáze současného umírajícího systému, tedy drancování na všech úrovních. Přesně to je ono, co zažíváme od minulého března roku 2020. Úmyslné a vědomě realizované zničení veškeré světové ekonomiky, s výlučným cílem sebeobohacení se ze strany digitálně finačního komplexu a to současně při tajně probíhající přípravě nového systému ze strany centrálních bank ve spolupráci s IT korporáty.

A jak má tento nový systém vypadat už víme také. Jedná se o totální odstranění hotovosti a bamk v jejich dočasné formě a zavedení digitálních peněz centrálních bank. Jejich finální cíl vypadá následovně: každý z nás má už jen vlastnit jeden jediný účet, přes který běží veškeré transakce a tento účet již nebude veden v obchodní bance, ale v centrální bance. A důvod tohoto plánu je následující: digitální peníze centrální banky se dají programovat. A tím, že centrální banky mohou neomezeně tvořit peníze z ničeho, daly by se tímto způsobem skutečně zavést negativní úroky aniž by byl systém zničen. To ovšem zdaleka není jediná vlastnost, kterou mají digitální peníze centrální banky. Umožnilo by to také státu kontrolovat veškeré transakce, nám přidělit rozdílné daňové sazby a určit nám individuální finanční tresty. Stát by mohl peníze částečně vázat na datum vypršení splatnosti a nutit nás utratit určité sumy peněz v konkrétní době. Mohl by ale také vydávat peníze účelově vázané a nám určovat, že peníze můžeme utratit jen za určité produkty a v určitých regionech. Především však by to umožnilo státu kdykoliv nás odpojit od finačního systému pouhým jedním kliknutím myši, odpojit nás od veškerých finačních procesů a tak nás finančně „vypnout“. Digitální peníze centrální banky by se tak staly tím naprosto nejúčinnějším řídícím mechanismem, jaký za celou historii lidstva existoval. A tím by bylo završeno nic víc, nic méně než dokončení naprosto komplexní totality vzniklé skrze peníze. Celé to má však jeden obrovský háček a tím je očekávaný odpor obyvatelstva. Dá se s jistotou předpokládat, že velká část lidí nebude akceptovat tuto formu odnětí svobody, takže by došlo při zavádění digitálních peněz centrální banky k obrovským sociálním nepokojům.

Je to přesně tento problém, který má digitálně finanční komplex, proto otočil proces závádění tohoto nového systému peněz. Rozhodl se nejprve způsobit totální chaos ve společnosti a potom nabízet peníze centrální banky jako řešení všech problémů a to ve formě základního univerzálního příjmu. To znamená, nezavádět digitální peníze centrální banky postupně a při tom riskovat velký odpor, ale přesně opačně, způsobit chaos ve společnosti a potom nabízet peníze centrální banky jako řešení všech problémů a to ve formě univerzálního základního příjmu.

Kdo si teď myslí, že se jedná o vymyšlenou konspirační teorii, tomu doporučuji, aby se přesně zamyslel nad událostmi posledních 18 měsíců a nad tím, co jsme zažili. Pod záminkou boje proti nemoci byli způsobeny katastrofální a nenapravitelné zdravotní, ekonomické a finanční škody, jejichž následky jsme sotva ještě začali pociťovat. Zároveň se den co den usilovně pracuje na tom, tyto škody ještě více rozšířit. Paralelně s tím se systematicky zostřuje rozdělení obyvatelstva a to tím, že se hází stále nové a nové klíny mezi lidi.

Všechno to nás vede, systematicky a cíleně, do jednoho směru, tedy k sociálním nepokojům a občanské válce a to globálně. A přesně to je, dle všech mých informací, jejich cíl. Aktuálně zažíváme existenci snahy, způsobit co největší chaos pomocí všech dostupných možností a potom na vrcholu tohoto chaosu přijít s jedinečnou léčbou, univerzálním nepodmíněným příjmem pro každého v digitálních penězích centrální banky, čímž maximální chaos promění v absolutní kontrolu.

Mimochodem existuje ještě jeden důvod, proč musí nepodmíněný základní univerzální příjem pro každého z pohledu mocných přijít. Nacházíme se totiž přímo uprostřed čtvrté průmyslové revoluce, která přináší digitalizaci naprosto všeho, v blízké budoucnosti nás čeká ztráta miliónů pracovních míst z důvodu nasazení umělé inteligence, to na druhou stranu také znamená, že odpadnou milióny spotřebitelů a poptávka po konzumních produktech bude stále více klesat. A protože aktuální ekonomický systém je postaven na konzumu, je nutné k jeho přežití přrušit tuto spirálu při pádu dolů.

Vidíme tedy jasně, že to, co jsme za posledních 18 měsíců prožili a co stále ještě prožíváme se očividně děje na základě konkrétního jednoho plánu. A tento plán je: demontovat stávající systém ve prospěch globální elity, způsobení maximálního možného sociálního a ekonomického chaosu a vytvoření nového systému pod záminkou „humanitární“ pomoci.

Tento plán totiž lze i samostatně dohledat a nastudovat, je obsažen v obou knihách Klause Schwaaba „Čtvrtá průmyslová revoluce“ a „The Great Reset“, šéfa WEF. WEF totiž v tomto procesu hraje naprosto zásadní roli. WEF se za posledních padesát let podařilo stát jedním z nejdůležitějších řídících center digitálně finančního komplexu a to tím, že spojilo napřed ekonomické vůdce,později i politiky a ty nejvlivnější z médií, následně celebrity, vysokou šlechtu a od 90 let minulého století je ke všemu cíleně školí. Dnes víme, že od roku 1992 budoucí lídři a od roku 2005 mladí globální budoucí lídři byli od WEF cíleně vyškoleni a že se jedná přesně o ty osoby, které aktuálně sedí v nejmocnějších a nejvlivnějších vedoucích pozicích. Ať už Bill Gates, Jeff Bezos, nebo šéf Blackrocku Larry fink, šéfka Mezinárodního měnového fondu Kristalina Georgieva a nebo bývalý šéf Bank of England Marc Khali, nebo Emanuel Macron, Sebastian Kurz, nebo Angela Merkel, všichni tito lidé byli školeni WEF, nebo sedí v jeho vedení. Jde o 1300 nejvlivnějších osob „tahajících za provázky“ světového dění. A od roku 2012 se přidalo dalších asi 10 000 do 30 letých, tzv.“Global shapers“, kteří byli vzájemně spojeni také WEF a ovlivňují svět v tomto smyslu.

Jak přesně by měl tento „nový svět a nový systém“ vypadat, naleznete ve Schwabově knize The Great Reset. A pro koho je stále nepředstavitelné, že vše co se okolo nás odehrává probíhá podle jednoho plánu, tak ať se podívá na datum vydání této Schwabovi knihy. Kniha byla vydána 9.7.2020, takže ani ne čtyři měsíce po prvním globálním lockdownu a už tehdy dává jasné příkazy, jak by měl být Covid19 využit k tomu, aby současný svět byl slovy pana Schwaaba „kreativně zničen“, aby na jeho ruinách mohl být vytvořen nový svět, přičemž vykreslený obraz člověka tohoto nového světa, připomíná to naprsto nejhorší období nacistického národního socialismu. Vím, že to celé vypadá a zní hrozivě, jako naplánovaná apokalypsa. A pravda je, že celá agenda která přímo před našima očima právě probíhá je nejen naplánovaná, ale je i nepřekonatelná ohledně zla a své zákeřnosti. Kdo mohl tušit zničení globální ekonomiky pod záminkou boje s jakousi nemocí, kdo předpokládal, že by se pod záminkou ochrany pře jakousi nemocí lidem navždy sebrala svoboda cestování, svoboda shromažďování, možnost svobodného vyjádření svého názoru, svoboda slova a ještě více jak 100miliónů z lidí bylo odsouzeno k hladu? A to vše kvůli údajné ochranně jejich zdraví. Kdo by si býval ještě nedávno dokázal představit, že plán šíleného eugenika Schwaaba se s nástupem transhumanismu v rámci této jakoby zdravotní krize se stane realitou nás všech a pokus o propojení člověka a AI bude probíhat plošně na celé populaci, navíc globálně a ještě bude tato šílená vize prosazována pomocí několika desítek tisíc dobrovolníků s propagandou totálně vymytými mozky. Všechno výše uvedené je hluboce znepokojivé, rušivé a lze to normálním člověkem jen velice těžko snášet, u všech normálních to musí vyvolat mrazení, poodobně jako tomu je u mě.

Ale nakonec to nejdůležitější poselství tohoto dnešního rozhovoru, vše zde uvedené má ještě druhou stranu, která by nám měla naopak dodat obrovskou sílu vydržet a motivaci nevzdat to, nepodlehnout nátlaku propagandy. Plán elity je totiž předem odsouzen k nezdaru a to z několika důvodů.Nejdůležitější je neudržitelnost báchorky o smrtícím viru ohrožujícím samotnou existenci lidstva. Vidíme také, jak tento prolhaný režim a systém napravo i nalevo kolabuje, jak musí čím dál tím více absurdněji argumentovat a ke své legitimizaci používat čím dál tím více agresivnější přístup. Jak se stále větším tlakem šíří stále zjevnější a nesmyslnější lži, třeba jako tu o pandemii „neočkovaných“ a podobné nesmysly, jak vyhlašuje nesmysly typu, že zdraví neočkovaní lidé jsou rizikovým faktorem číslo jedna ve společnosti a pod. A kdo kvůli jednotlivým případům pozitivního testu uzavírá celé masy populace a blokuje chod celých zemí, dělá to zjevně pouze proto, že mu dochází argumenty a ve svém zoufalství už jen naslepo kope okolo sebe.

Abraham Lincoln kdysi řekl, že se dá lhát části národu celou dobu a celému národu dočasně, ale nedá se lhát celému národu celou dobu a přesně toto se stává v naší době realitou. A má to pro nás všechny velkou váhu, protože přesně to otevírá ono Schwaabovo „Window of opportunity“ neboli „okno příležitostí“ ovšem přesně s opačnou dynamikou, než by se globalistům líbilo. Důvěryhodnost všech těch, kdo nás dovedli až do této situace, se stále více podkopává a je každým dnem o něco menší.Tím se však nám všem otevírá jiné okno, pro gigantickou a komplexní kampaň osvícení, nebo probuzení se. Připravilo nám to podmínky pro objektivní informovanost celé široké masy lidí o pozadí této „pandemie“ a o reálných mocenských vztazích ve světě a o reálných hrozbách před kterými jako lidstvo nyní skutečně stojíme. Naše vyhlídky dosud nikdy v historii nebyli tak dobré jako jsou nyní a naše protistrana se neustále a stále více zamotává do pavučiny stále jasnějších a očividnějších svých vlastních lží. A i kdyby se digitálně finančnímu komplexu nakonec přece jen podařilo zavést tyto nové digitální peníze, tak ani to by ještě neznamenalo absolutní konec světa.

Tyto digitální peníze centrální světové banky mohou fungovat pouze na základě centrálního donucovacího systému. Vznikne mnoho nových finačních probléml, vznikne neustálá potřeba kontroly cen, neustálého navyšování toho univerzálního základního nepodmíneěného příjmu a vznikne permanentní vysoká inflace, což vždy povede k opětovnému zbídačení obyvatelstva a k trvalému konfliktu mezi „elitami“ a „obyčejnými lidmi“. Tedy to, co musíme dobře vědět je, že nepochybně stojíme před velmi nebezpečným, nestabilním až turbulentním obdobím, ale historické trumfy právě nyní držíme v rukou a naše šance na výhru jsou poměrně vysoké. Naše protistrana totiž nejedná na základě rozumu a platných pravidel, jejím motivem je chamtivost a touha po moci.A toho bychom nyní měli využít! Lepší chvíle již sotva kdy nastane.Měli bychom si uvědomit, že druhá strana má více moci, síly, peněz, vlastnictví a k tomu ovládá všechny zbraně světa, ale její moc se nezakládá na penězích, vlastnictví ani na jejich zbraních ale pouze a výhradnbě na jediném faktoru a tím je nevědomost většinové populace a její neschopnost spojená s neochotou chápat, co se skutečně v pozadí děje, což znamená že nikdo neprokouknou tuto falešnou hru, kterou s nimi „elita“ bezustání hraje. Digitálně finanční komplex se dostal do situace, ze které se už nedostane a musí vědomě překračovat stále více a více červených čar. Pro nás to znamená, že je třeba zůstat co nejvíce klidní po celou dobu této vyjímečné situace. A že je třeba odkrývat kousek po kousku jejich lži a faleš a lidem takto postupně odkrývat, jaká hra se proti nim teď hraje.proč a kým byli podvedení. Musí pochopit sílu našich argumentů a sílu pravdy. A taky pochopit, že je jedinečná šance chopit se vesel a změnit směr i cíl naší plavby a otevření dveří nové, lepší době.

Děkuji moc za vaši pozornost a čas!“

2 komentáře: „Ernst Wolff – Kdo řídí pandemii a s jakým záměrem?“

 1. Právě mě pálí mikrovlny do levého ucha, z levé strany je totiž okno. 😦
  Děje se mi to každý den.
  Stěžovat si nemohu, přestože jsem vše změřil měřícím přístrojem. Vpálili mě do měřícího přístroje takovou energii, že se pokazil. A nemusí nic řešit.
  Státní orgány nic měřit nebudou, protože nemají žádné měřáky (čti nechtějí mít žádné měřáky).
  Takže si to můžu nechat jedině líbit.
  Vlastně ještě bych měl držet hubu, aby mě nezavřeli do blázince za něco, co skutečně existuje a co jsem změřil technickým přístrojem.

  To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s