Co se děje v Austrálii?

Videa z Austrálie a komentář k tématu Myšpule

Zdroj videa: rumble.com Zdroj textu: cz24.news, fascism.news

Masivní protest proti lockdownu Melbourne Austrálie

Austrálie… co se to tam vlastně děje? Protože mainstream v samé pravdě a v samé lásce jako vždy mlčí, když jde o cokoli zasadního, co se děje ve světě a alternativou se šíří šílené zvěsti, rozhodla jsem se vypátrat, co se u protinožců děje na vlastní pěst. A zjistila jsem toto: V Austrálii zatím seznamy režimu nepohodlných osob, tak jako v Americe, zatím ještě nemají, což je pro Austrálii jediné malé plus, protože jinak se vlády obou zemí, tedy jak USA tak Austrálie, se doslova předhání v nelidských procesech nasouvání fašismu do společnosti. U protinožců zašli dokonce už tak daleko, že v podstatě prohlásili rovnou všechny občany za nepřátele státu, když přijali ta naprosto nejdrakoničtější pravidla lockdownů, jaká kdy jakýkoliv západní národ za poslední desetiletí viděl. Jakkoli je současné dění v Americe pod vedením nesvéprávného pedofilního staříka Bidena špatné, ve skutečnosti jsou američané vlastně stále docela svobodní ve srovnání s těmi, kteří právě dnes trpí pod fašistickou Covid tyranií australské vlády. Mainstreamová média sice přinesou sem tam nějakou letmou zmínku u protestech proti koronavirovým opatřením v Austrálii, ale vždy pochopitelně s narativem pravdy a lásky naznačujícím totoálně posraným ovčanům sledujícím tu „objektivní“ ČT24, že jde o hrstku „živlů“, kteří svoji hroznou nezodpovědností kazí té hodné australské vládě, co jí tak záleží na blahu svých občanů a hlavně na jejich zdraví, aby náhodu nechcípli na tu čínsko-americkou rýmu se smrtností 0,00hovno, její záslužnou a společensky přínosnou činnost v podobě uzáběr, povinného očkování, hadrů na hubu všude, venku i doma, fízlování, špehování, buzerace, šikany a výstavby koncentračních táborů pro ty, kdo nejsou dostatečně zodpovědní a nespolupracují s vládou v boji proti tomu nebezpečnému viru, co ovšem jaksi nikde není.

Austrálii dneška plně ovládá propaganda COVID-19 a fašistická vláda. Úředníci dokonce nyní vybízejí občany, aby udávali své sousedy, kteří spolu pouze vedou přátelské rozhovory!

https://www.brighteon.com/f6bd9f9a-eeb7-4822-a7a3-13eb7c688776

V USA jeden „demokratický“ politik za druhým uzavírají své komunity a své státy a poté je drží psychopaticky zavřené co nejdéle, což v USA zničilo mnohá pracovní místa, ekonomiky jednotlivých států a bezpočet životů. Tito stejní vůdci tlačili občany do očkování s tím, že pokud se podřídí, mohou dostat své životy zpět. Ale teď začali buzerovat a šikanovat už i naočkované lidi a požadovali, aby, i když jsou očkovaní, tak prokázali svoji loajalitu a spoluúčast na dění ve společnosti a stejně dál dobrovolně nosili ponižující hadr na hubě, jehož význam je zanedbatelný ze zdravotního hlediska zato obrovský ze symbolického hlediska, je to symbol otroka nového světového řádu, čili „slušného“ občana kolaborujícího s fašistickým režimem v USA.

Ty stejné věci se dějí v Kanadě , Evropě i jinde po celé západní zóny vlivu, včetně Austrálie, kde jejich fašistická a tyranská vláda nejenže dokonce povolala armádu v zemi prosadit omezení COVID, ale chová se spíše jako komunistická vláda bývalého Sovětského svazu. LifeSite News uvádí, že se situace v Austrálii každým dnem zhoršuje :

Australští představitelé, kteří si uzákonili objednávku Stay-at-Home pro Nový Jižní Wales (NSW), nařídili svým občanům, aby hlásili všechna porušení předpisů ohledně COVID, včetně těch, kterých se dopustili jejich sousedé a spolupracovníci.

„Nezklamte nás a udržujte si svou bdělost,“ přikázal vzorným ovčanům premiér Gladys Berejiklian vůdce liberální strany během jejich tiskové konference koncem minulého měsíce. „Pokud vidíš, že někdo nedělá správnou věc, prosím ohlaš to“ vyzval občany na tiskovce.

Vláda však šla ještě dále a naléhá nyní na australské občany, aby hlásili „cokoli, co není v souladu se zdravotními pravidly“, kdekoli a kdykoli, včetně jejich přátel, spolupracovníků a sousedů. To je značně mrazivý požadavek, když pochází od politického představitele „západní demokracie“.

„Dr. Kerry Chant, hlavní lékař NSW, se také snaží zajistit bezpečnost lidí tím, že je odrazuje od jakýchkoliv sociálních interakcí a sousedských návštěv, “ dodal LifeSite News .

Na tiskové konferenci začátkem července Chant řekl: „Přestože je v lidské přirozenosti zapojit se do konverzace s ostatními, být přátelští, bohužel na to nyní není vhodný čas.“

„Nyní je načase naopak minimalizovat veškeré vaše interakce s ostatními,“ pokračoval Chant, dokonce řekl lidem, aby si spolu přestali povídat, když uvidí své přátele v obchodě s potravinami.

„I když máš masku, nemysli si, že ti poskytuje úplnou ochranu.“ Chceme si být naprosto jisti, že při každodenním životě nepřijdeme do kontaktu s nikým jiným, kdo by představoval riziko, “pokračoval Chant.

A minulý týden národní vláda zahájila „Operaci Zůstaňte doma“, která je sama o sobě vše vysvětlující a zahrnuje „21 000 personálních operací-včetně 18 000 policistů a 800 členů australských obranných sil (ADF)-nasazených k prosazení objednávky „ochrany“ veřejného zdraví v zemi, “ uvedla ABC News k dění v Austrálii .

„Dost,“ řekl v prohlášení Berejiklianův ministr policie a záchranných služeb David Elliott. „Pokud [porušíte omezení týkající se COVID], dostanete pokutu“ – 5 000 $.

Dále uvedl, že úředníci „museli zpřísnit stávající nařízení v oblasti veřejného zdraví kvůli menšině, která je vykořisťovala“.

Ano, byla to ta menšina Australanů, kteří stále ještě bláhově věřili, že žijí ve svobodné zemi. Australská právnická aliance, jedna z národních právnických skupin, ve svém vyjádření k situaci uvedla, že použití a nasazení armády k prosazení omezení kvůli COVIDu je trochu „nebezpečný precedens“.

„Role personálu obranných sil musí být jasně definována,“ uvedla ALA. Skupina uvedla, že australská vláda musí definovat, co přesně armáda „udělá, aby pomohla zvládnout reakci na virus“.

Je ale tohle všechno vůbec nutné? Samozřejmě že není, ze zdravotního hlediska je to naprostý nesmysl, jde o ryzí fašismus. A mělo by to pro nás všechny být velkým varováním, protože to naznačuje, kterým směrem se budeme ubírat hned po volbách i u nás!!!

„Případy Wuhanského viru za poslední měsíc v NSW vzrostly.“ Dne 15. 8. uvedli Zprávy LifeSite News.

Takže je to vše opravdu jen o fašismu a o uchopení totalitní moci, není to o „vědě nebo o COVIDu“, což je bohužel případ všech vlád stále více tyranského Západu .

Samá pravda, samá láska, ovšem vzhledem k praxi kopírování globalistických procesů z jedné země do druhé bych očekávala, že již brzy po volbách bychom se podobných „koronavirových opatření“ mohli dočkat i my tady od naší úžasné vlády, která nás tak moc miluje a chrání. Proto jsem pro Vás našla i pár videí, aby jste na vlastní oči viděli jak to v Austrálii dnes vypadá, suplujíc tak práci veřejnoprávních médií, které vás o dění v Austrálii, nejspíš jen úplnou náhodou, vůbec to není záměr, jaksi zapoměli informovat. Je to přece tak daleko, že koho by to tady zajímalo? Mě to tedy zajímá a vás by mělo taky, ať víte, co nás všechny již velice brzy, tedy hned po volbách, může potkat i u nás…Je to podobné jako s těmi jejich vražednými vakcínami, vidíte-li oficiální údaj o poškození zdraví nebo o úmrtí po té jejich „covid“ vakcinaci, musíte si ho vynásobit minimálně deseti abyste se dostali na údaj alespoň vzdáleně se přibližující skutečnosti…

Stovky demonstrantů se shromáždili na ulicích druhého největšího australského města Melbourne, které vstupuje do dalšího, již šestého, lockdownu. Bylo to oznámeno poté, co byly hlášeny nové případy Covid-19, a lockdown bude trvat sedm dní na celostátní úrovni ve Victorii.

CZ24.NEWS zveřejnilo toto video o Austrálii s překladem Davida Frománka:

AUSTRÁLIE: V Austrálii v posledních dnech vypukly masové protesty v reakci na drakonická opatření a tvrdý lockdown navzdory faktu, že za posledních osm měsíců tam měli pouze 2 úmrtí na covid a počet případů pouze trochu vzrostl. Více ve videu.

V britských mainstreamových médiích se o tom moc nedozvíte. Neřeknou vám o protestech, které tam mají, nebo o kolonách kamiónů, které blokují cesty, protože mainstreamová média o těchto věcech nemluví ráda. Podle australské vlády tam za posledních osm měsíců měli dvě úmrtí na virus (covid). Dvě úmrtí! A jsem přesvědčen, že v jednom případě šlo o člověka nad 80 let. Za poslední měsíce tam mají velmi málo případů.

I tak tam šli z jednoho lockdownu do dalšího. A za posledních pár týdnů tam zavedli naprosto tvrdý lockdown, protože počet případů šel trochu nahoru. Policie řekla veřejnosti, že potřebují záminku, aby mohli vyjít ze svého domu. Jeden policejní komisař řekl, že vás zatknou, pokud budete chodit kolem výloh a nakupovat si boty. Řekl: „Tohle není čas si nakupovat boty.” ¨

A Australané už toho mají dost. Začali protestovat. Zde jsou nějaké fotografie z posledního protestu, kde jsou lidé před parlamentní budovou v Melbourne. A také velká kolona kamiónů zablokovala most Sydney Harbour, což způsobilo obrovskou zácpu, a to na protest proti drakonickým opatřením. To bylo v sobotu 17. července. A přesto oznámení… varování… Vysílali reklamu s mladým člověkem, který není schopen dýchat… propaganda pokračuje a je neúnavná. Tady máme ministryni zdravotnictví, dr. Kerry Chantovou, která dnes lidem řekla, aby v podstatě přestali být lidmi.

Kerry Chantová: I když je v lidské přirozenosti navazovat kontakt s ostatními, být přátelští, bohužel na tohle nyní není doba. I když narazíte na svého souseda v supermarketu nebo jakémkoliv jiném obchodě, nezahajujte konverzaci. Nyní je čas, abyste minimalizovali svoje interakce s ostatními. I když máte na sobě roušku, nemyslete si, že vám to uděluje naprostou ochranu… chceme si být naprosto jistí, abychom během svého dne nepřicházeli do kontaktu s ostatními, kteří by představovali riziko.

Hugo: Takže… mějte na mysli, vláda tvrdí, že za posledních osm měsíců měli v Austrálii pouze dvě úmrtí. Pouze dvě. A takto se chovají… Jsme svědky nějakého typu zoufalství? Je pravda, že teď vidíme bizarní chování a prohlášení těchto vládních představitelů z celého světa. V některých ohledech to klidně může být zoufalství. Nebo už prostě zešíleli? Pokud jste divák z Austrálie a máte jakékoliv informace o tom, co se tam děje, dejte mi vědět… pošlete mi email skrz web HugoTalks.com. Mějte se.

Překlad: David Formánek

Zdroje: cz24.news, rumble.com, fascism.news

https://www.fascism.news/2021-08-25-videos-show-aussies-finally-waking-up.html

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s