7 hlavních důvodů, proč jsou mRNA COVID vakcíny mnohem SMRTELNĚJŠÍ než jakákoli jiná „vakcína“, která dosud byla vytvořena

Ještě nikdy předtím tolik lidí netrpělo tzv. posttraumatickou poruchou z očkování. PTVD se šíří světem, protože priony se spike proteinem ucpávají a vytváří sraženiny v cévních systémech těch, kteří jsou „očkováni“ injekcemi s technologií genové mutace mRNA. Ve skutečnosti je tato „technologie“ mRNA až tak smrtící, že FDA nikdy nevydala povolení k jejímu použití pro lidi, a dokonce ani to jejich „povolení k nouzovému použití“ nebylo platné, protože v té době existovalo několik dalších alternativních způsobů léčby Covidu, které se ukázaly jako dostatečně účinné, včetně hydroxychlorochinu, ivermektinu, vitamínu D a zinku.

I když mnoho vakcín obsahuje známé neurotoxiny a karcinogeny, jako je rtuť, hliník, arašídový olej, mléčné výrobky, GMO, latex, glutaman sodný a lidský albumin, stále ještě nejsou až tak nebezpečné a smrtící jako mRNA injekce proti „Faučiho chřipce“ . Ve skutečnosti tyto injekce proti Covidu již zabily a zmrzačily více lidí než VŠECHNY ostatní vakcíny dohromady.

Podle VAERS jsou dnes stovky tisíc Američanů mrtvých právě kvůli očkování proti Fauciho chřipce a několik milionů jich je zraněno

V roce 2021 došlo k tak masivnímu skoku v úmrtích souvisejících s očkováním, jaký svět ještě nikdy předtím neviděl. CDC sice tvrdí, že je to jen kvůli nadměrnému hlášení, ale všichni kdo se někdy podívali na nějaké skutečně pravdivé zprávy o vakcínách, tak vědí, že zranění a úmrtí vyvolaná očkováním nahlášená do VAERS jsou naopak nesmírně PODHODNOCENA, a to až o 540 procent, a v tom je právě ten háček. Bylo (a stále je) hlášeno více nežádoucích účinků po mRNA Covid injekcíh než po VŠECH ostatních vakcínách v celé dosavadní historii očkování dohromady.

FDA nikdy nevydala žádné skutečné schválení pro použití mRNA injekcí u lidí. To vše bylo zfalšované. Tzv. EUA, tedy „povolení k nouzovému použití“, se nevztahovala na injekce mRNA Covid, protože tento typ použití se vztahuje pouze na takové případy, kdy neexistují žádné jiné alternativní léky nebo léčby, které by mohly zmírnit příslušné onemocnění, a my víme, že jich bylo hned několik. CDC, WHO a FDA však pohřbily tyto známé způsoby léčby, cenzurovaly je, nebo rovnou postavily mimo zákon a pak pronásledovaly lékaře, kteří je předepisovali nebo dokonce byť i jen doporučovali. Ivermektin je na 90% účinný při zmírňování příznakůl Covidu a je s téměř nulovými nežádoucími nebo vedlejšími účinky. A to zdaleka není vše, protože pak tu máme vitamín D a zinek. Nezapomeňte také na hydroxychlorochin. To je důvod, proč EUA by správně nikdy nebylo možné vydat, a to ani pro tuto situaci, takže 270 milionů Američanů dostalo zcela zbytečně alespoň jednu velmi toxickou spike proteinovou injekci, která byla navíc 100% experimentální, velmi nebezpečná, a nikdy se navíc neukázala ani jako účinná. Chápete to?

CDC, WHO a FDA také zcela otevřeně lhaly o tom, jak vakcíny Covid „zůstávají v místě vpichu“, při aplikaci do svalové tkáně. Spike proteiny vytvořené vašimi vlastními buňkami přitom cestují celým cévním systémem a zaplavují každý orgán v těle toxickými a viry napodobujícími prionovými částicemi, které způsobují masivní záněty, srdeční stres a dokonce i neplodnost. Najděte si to. Podívejte se třeba na spontánní potrat po Covid-jab. A teď, bez dalšího komentáře…

7 hlavních důvodů, proč jsou falešné vakcíny mRNA mnohem smrtelnější než jakákoli jiná injekce, která dosud kdy byla vyrobena a podána člověku

#1. injekce mRNA nebyly nikdy schváleny FDA (dokonce i „povolení k nouzovému použití“ bylo zfalšováno, protože byly k dispozici i jiné alternativy v boji proti Covidu).

#2. Ucpávají cévní systém spike proteiny, což způsobuje masové záněty (MIS).

#3. Neexistuje žádná záruka, kdy mRNA přestane produkovat toxické spike priony.

#4. Oklame vaše buňky a změní jejich přirozenou funkci.

#5. Každá injekce a posilovač způsobuje zhoršení autoimunitní dysfunkce a proto i menší imunitu proti budoucím infekcím.

#6. mRNA technologie je experiment a nikdy nebyla prokázána jako bezpečná nebo účinná.

#7. Injekce zabíjejí testovaná zvířata a lidské děti v děloze a způsobují neplodnost.

Uložte si Vaccines.news do záložek na své oblíbené nezávislé webové stránky pro aktualizace o experimentálních injekcích genové terapie, o kterých CDC a falešné zprávy tvrdí, že jsou „bezpečné a účinné“, když jsou přitom naopak nebezpečné a zdraví škodlivé.

Autor originálního článku: S.D.Wells

Zdroj: https://www.cdc.news/2023-04-18-7-reasons-mrna-covid-jabs-more-deadly.html

Líbil se Vám tento článek?

PODPOŘTE PROSÍM MYŠPULE SVĚT !

https://myspulesvet.org a video kanály Myšpule Svět jsou projekty investigativní občanské žurnalistiky financované výhradně z mých soukromých a osobních zdrojů a z Vašich darů. Přispějete-li na jejich provoz a další udržení přispějete dobré věci v boji za lidská práva, lepší budoucnost a svobodu nás všech!

Finanční dar mi můžete poslat na KB čú.:27-1399760267/0100

do zprávy pro příjemce jen napište prosím: „dar Myšpuli“

Za jakoukoliv Vaši případnou podporu Vám s pokorou a úctou děkuji! Vaše Myšpule

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s