Injekční nanotechnologie: Federální Insider již před 30 lety varoval, že k vytvoření digitálního koncentráku budou použity vakcíny

Copyright (C) https://downthechupacabrahole.com. Read more at… https://downthechupacabrahole.com/2023/01/11/injectable-nanotech-federal-insider-warns-vaccines-will-be-used-to-create-a-digital-prison/#more-10387 .

Článek jsem převzala z webu DownTheChupabrahole.com a je z 11.ledna 2023:

Milton William ‚Bill‘ Cooper se narodil 6. května 1943 v Long Beach v Kalifornii. Jeho otec byl členem amerického letectva. Jako dítě z vojenské rodiny žil v mnoha zemích po celém světě. Jako mladý dospělý Bill vstoupil do ozbrojených sil a pilně stoupal ve vojenské kariéře. Když byl nasazen ve Vietnamu , tak získal hned několik medailí za své hrdinství na bitevním poli. Po válce pracoval na přísně tajných projektech jako člen námořního zpravodajského týmu . Po svém čestném propuštění v roce 1975 se Bill znovu začlenil do civilního života.

V roce 1988, hluboce znepokojen událostmi, které se dějí po celém světě, tento vojenský veterán prolomil své mlčení a stal se informátorem. Svůj život zasvětil sdílení zasvěcených znalostí skrytých do té doby před širokou veřejností. Velká část jeho informací pocházela z utajovaných dokumentů, které četl, když byl právě zaměstnán ve federálním sektoru. V roce 1991 Bill zkompiloval svůj desítky let dlouhý výzkum do své knihy s názvem Behold a Pale Horse . Obsahuje mnoho předpovědí týkajících se budoucích událostí plánovaných Novým světovým řádem. Na straně 444 je článek pojednávající o konečném cíli použití vakcín k implantaci sledovatelných mikročipů. Zde je přepis:  Kódované mikročipy implantované do každého člověka v zemi by nás všechny spojily s hlavním počítačem, který by mohl kdykoli vystopovat kohokoli, a plány na takový systém již běží, ať se vám to líbí nebo ne. Tajné schéma je nabízeno vysokými vládními úředníky jako služba na ochranu lidí, ale někteří zasvěcení lidé, kteří proti tomuto kroku protestují, tvrdí, že je to jen další způsob, jak může Velký bratr ovládat své poddané.

Vysílače

„Agenti z té nejvyšší úrovně národní bezpečnosti se snaží přesvědčit lidi z Bushovy administrativy, aby zahájily projekt, ve kterém bude každému muži, ženě a dítěti implantován malý vysílač ,“ tvrdí Davis Milerand, kritik vládních zásahů, který obdržel uniklé informace z vnitřních zdrojů. „Snaží se tím říci, že to bude pro úřady dobrý způsob, jak rychle vypátrat všechny pohřešované osoby a děti, stejně jako zločince a špiony.“

Injekce

„Ale s ohromující technologií dneška by všechno o vás mohlo být obsaženo jen v jednom malém mikročipu, který by byl připojen k vládnímu počítači.“ Jakákoli vládní agentura bude vědět, co kdo udělal a dělá v kteroukoli dobu. Jiné zdroje uvádějí, že drobné vysílače lze bezbolestně vstříknout lidem z malé pistole, aniž by o tom věděli prostřednictvím celonárodního očkovacího programu. Vše, co by vláda musela udělat, je vytvořit něco třeba jako vakcínu proti prasečí chřipce,“ říká Milerand. „Představte si, že by třeba řekli, že existuje vakcína proti AIDS . Lidé by pak houfně sami spěchali na očkování. Sami lékaři možná ani nevědí, co si vlastně píchají. Dalo by se jim například říci, že mikročipy jsou genetické implantáty, které přeprogramují tělo tak, aby pak bojovalo s nemocí. Dodává: „Program by vyžadoval, aby všichni pracovníci federální, státní a místní správy podstoupili také tyto injekce. Bylo by jen otázkou času, kdy bude všem lidem implantován tento mikročip, a stane se naprostým otrokem vlády.“

Tato prohlášení byla ovšem učiněna před více než před třiceti lety – tedy v době, kdy ještě neexistovala ani taková technologická zařízení, jako jsou třeba chytré telefony. Vzhledem k tlaku na hromadné očkování v posledních letech se také nelze ubránit otázce, zda v tom není ještě nějaký skrytý postranní úmysl. William Cooper učinil řadu tvrzení, která se skutečně naplnila. Patří mezi ně pád Berlínské zdi, invaze Spojených států do Panamy a předpověď událostí 11. září. Měl pravdu i s injekčními mikročipy? Jen čas to ukáže, ale v zájmu 5,5 miliardy jedinců, kteří dostali vakcínu proti COVID-19 , doufejme, že ne.

Zdroj: https://downthechupacabrahole.com/2023/01/11/injectable-nanotech-federal-insider-warns-vaccines-will-be-used-to-create-a-digital-prison/#more-10387

PODPOŘTE PROSÍM MYŠPULE SVĚT !

https://myspulesvet.org a video kanály Myšpule Svět jsou projekty investigativní občanské žurnalistiky financované výhradně z mých soukromých a osobních zdrojů a z Vašich darů. Přispějete-li na jejich provoz a další udržení přispějete dobré věci v boji za lidská práva, lepší budoucnost a svobodu nás všech!

Finanční dar mi můžete poslat na KB čú.:27-1399760267/0100

do zprávy pro příjemce jen napište prosím: „dar Myšpuli“

Za jakoukoliv Vaši případnou podporu Vám s pokorou a úctou děkuji! Vaše Myšpule

Advertisement

One thought on “Injekční nanotechnologie: Federální Insider již před 30 lety varoval, že k vytvoření digitálního koncentráku budou použity vakcíny”

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s