Poradce Pentagonu chce vytvořit neurozbraně pro ovládání mysli. To by nás mělo všechny vyděsit

03/02/2023 / Překlad Myšpule, evil.news

To, že naši přátelé, byrokraté z vlády, jsou ochotni s námi vést  informační válku,  by byla jistě pro mnohé lidi novinka – nebýt toho, že tuto zpravodajskou agendu nám určovali jejich agenti. Rozsáhlá psychologická operace, která byla reakcí na COVID, má ve válce na Ukrajině jistě velmi vhodné pokračování. To jsou také dvě zásadní události, které se postupem času zdají být stále méně náhodné.  

(Článek Franka Wrighta znovu publikován z LifeSiteNews.com )

Oba podnítili pokus utvářet pocity, přesvědčení a chování celých populací až do bodu, kdy tyto populace považují volby škodlivé jejich vlastnímu zdraví a přežití nejen za moudré, ale dokonce za ctnostné. 

Lidé byli přesvědčeni, aby se rozhodovali proti vlastnímu instinktu přežití, jen aby získali pár „lajků“. To je role médií v dříve Svobodném světě. Pronikli do něj a řídili ho agenti CIA a jejich kolegové z národní bezpečnosti, jak třeba velmui trpělivě  dokumentuje Matt Taibbi ve zprávách na Twitteru . Tato skutečnost tedy také není žádnou velkou novinkou. 

Nemá asi cenu vysvětlovat, že o tom, co si budete myslet, rozhodují agenti frakce vlády oddané naprosté kontrole těl a myslí obyvatel celého světa. 

Není novinkou, že se jim nyní do rukou dostal výkonný stroj na výrobu souhlasu a to hlavně kvůli jakési pandemii, která vypadá podezřele, ať se již na ní díváme prakticky z jakéhokoli úhlu. Není tedy asi ani žádnou velkou novinkou, že stejní lidé za nás teď zcela demokraticky rozhodnou, že vyprovokování totální jaderné války je naší demokratickou povinností. 

Spojené státy nebyly založeny jako „demokracie“, ale jako republika. Z dobrého důvodu tato skutečnost není novinkou a to ze stejného důvodu, že ani ostatní skutečnosti nejsou leckdy hodny povšimnutí. Je to proto, že právě toto je ta vláda, před kterou vás otcové zakladatelé velmi důrazně varovali. 

Nikomu, kdo je schopen skutečně vnímat realitu, není třeba vysvětlovat důvody této skutečnosti. Přesto existují mnohem přesvědčivější cíle než jen apokalyptický nákupní seznam známých globálních cílů. K projektům vyvolávání strachu a fantaziím o celosvětovém sledovacím policejním státu musíme nyní přidat podobně chorobný sen o ovládání mysli. 

S lítostí musím přiznat, že jsem se smál obrázkům lidí v alobalových kloboucích. Ze všech konspirací, které se naplnily, jsem si myslel, že to bude ta jedna z mála, kterou bychom ještě klidně mohli se smíchem zavrhnout.  

No,  skládám svou alobalovou poklonu těmto průkopníkům z řad paranoidních. Zdá se totiž, že dnes nemá vůbec žádná fantazie, žádná byť i jen domnělá dystopie, sílu překonat naprosto chorobné plány lidí, kteří by rádi zničili celé lidstvo pouze proto, aby navždy ovládli jeho zbytky.

Cílem DARPA je vytvořit skutečnou technologii ovládání mysli

Naši „přátelé“ z DARPA jsou již dlouhou dobu zaneprázdněni proměňováním různých nočních můr ve skutečnost. Příběh trvalého zničení lidstva tak začíná značně nepravděpodobným jménem  Dr. William Casebeer .

Dr. Bill, jak mu říká jeho ďábelský kolega Dr. James Giordano, založil projekt nazvaný  Narrative Networks  a to v nechvalně známé agentuře DARPA (Defense Advanced Research Projects Agency). Jednalo se o pokus vylepšit způsob, jak změnit víru lidí pouze pomocí mediálních zpráv. Mediální strategie, slogany, symboly a memy jako prostředky k budování sítě narativů přátelských vládě, které nahrazují příběhy, které by si lidé jinak mohli vyprávět – o všem.

Je to prostředek k ochraně jejich moci před důsledky srovnání s realitou. V roce 2011 to bylo trochu zvláštně popsáno jako prostředek k ovládnutí propagandy, jejímž cílem bylo vymýt mozky celé populaci, protože to by bylo jinak nemožné.  

To však dnes už neplatí. Technologie se natolik zlepšila, aby se z této techniky stala jen jakási pouhá poznámka pod čarou. Zaměření se dnes přesunulo z toho virtuálního do skutečnosti. Bitva o realitu se již nebude omezovat jen na způsob jejího zobrazení na obrazovce. Bojištěm budoucnosti je totiž přímo Váš mozek.  

Dr. James Giordano ovšem rovnou začíná to své nadšené prodejní promo své technologické zombie apokalypsy varováním. Jeho publiku mladých amerických mužů, vojenského typu se říká:

To, co uslyším, není potlesk na konci, ale uvolnění vašich svěračů strachem. Což je dobré.

Je to muž bez jakékoli minulosti, bez jediného záznamu o jeho životě, který by se dal objevit na internetu. Zdá se, že snad vzešel přímo z nějakého stroje, které tak zbožňuje, ale jeho jméno je přímo svázáno s mnoha uznávanými poctami. Každý titul, který vlastní, je však eufemismus pro zlo. 

Giordano pracuje na svém vlastním uskutečnění předpovědi z doby před padesáti lety:

Když mluvíme o budoucnosti vzdálené nanejvýš pouhých pár desetiletí, tak jistý experimentátor z oblasti kontroly zpravodajství nedávno tvrdil: „Předvídám dobu, kdy budeme mít prostředky, a proto nevyhnutelně také i pokušení, manipulovat s chováním a intelektem všech lidí prostřednictvím environmentálních a biochemických manipulací s mozkem.“ ( Zbigniew Brzezinski, ‚Between Two Ages: Americas Role in the Technetronic Era‘ 1972)

„Transkraniální elektronická stimulace“

To, co Giordano prodává, je vzrušující prostředek k ovládání mysli pomocí popíratelných technologií. To zahrnuje také různé biologické zbraně a nanotechnologie, které například umožňují vzdálenou implantaci a extrakci myšlenek. Transkraniální elektronická stimulace pomocí aerosolizovaných nanočástic – fráze jako tato je vrcholem Giordanovy přednášky. Vyžívá se v těchto kaskádách technologického žargonu a ukazuje je s ješitnou bujností páva coby účinný prostředek k bezpečnému pronášení krutých myšlenek. Takže vlastně není až tak překvapivé, jak hrdě prohlašuje, že byl také pověřen:  „vytvořením lexikonu  , nomenklatury, která by dokázala tyto záležitosti definovat poněkud přesněji.

Výrazem „přesnější způsoby“ má na mysli „učinit peklo přitažlivým“. Dělá ďáblovo dílo a napsal ďábelský slovník, aby to popsal. Podívejme se, co tím myslí:  „Transkraniální elektronická stimulace pomocí aerosolizovaných nanočástic.“ 

To znamená, že vyrábějí mraky malých strojů na ovládání mysli, které můžete bez povšimnutí klidně vdechnout.  

Dálkově ovládané mozkové implantáty, léky a „neurozbraně“

Giordano je tím naprosto nejdokonalejším příkladem současného psychopatického technokrata, který můžeme nalézt. Jeho osobnost je spojením zvláštního fetišismu pro technologie spolu s pohrdáním celým lidstvem se všemi jeho lidskými přednostmi, a to společně je navíc k tomu artikulováno s ješitností žárlivého herce. Jeho chování nám naznačuje východisko jeho celoživotního díla – což je učinit nás neschopnými naslouchat nikomu jinému než právě jemu.

Myslím, že takové pozorování je pro nás důležité. Tento muž totiž spojuje snadno zranitelnou ješitnost s celou řadou značně neupřímných úsměvů. Tento typ člověka – jehož veřejná tvář je výsledkem zkoušení – vidí jakékoliv lidské emoce a výraz jen jako masku, kterou je zkrátka třeba jen přijmout kvůli dosažení lepších výsledků. Řídí nás lidé s morálkou kamenného ksichtu, jejichž cílem je přimět motorovou pilu k sebeuvědomění.. 

Posledním prvkem je vývoj nových biologických zbraní, které v kombinaci s využitím psychologických operací umožňují:  „cílit na jednotlivce … a řídit připisování … nebo používat skryté zapojení bez připisování…“ 

To znamená, že lidé mohou být ovlivněni zbraněmi ovládajícími vzdáleně mysl, jejichž samotná existence však může být klidně popřena. Protože jen pouhá narážka na to, že je něco takového možné, nadzvedne asi každé trochu rozumné obočí. Není těžké si představit, jak bude mínění pitomců mobilizováno, aby se vysmívalo prostředkům vlastní výroby. Až bude dosaženo nadvlády pomocí mozkového implantátu, a tak se veškeré organizované neshody stanou již navždy minulostí. 

Giordano tak oslavuje své publikum zásluhou sponzorování lékařského výzkumu, jehož pokroky v neinvazivní transkraniální stimulaci umožní dálkové ovládání vaší mysli. 

Pokud to zní senzačně, zvažte také vývoj „nových neurozbraní“. Tato pozoruhodná sekvence v jedné z neslavnějších Giordanových prezentací ukazuje, jak v nich se zatajeným dechem představuje nová „psychofarmaka a organické neurotoxiny“.

To vlastně jen znamená, že se různé drogy a brouci mají používat v těsné blízkosti „cílových jedinců“. Patří mezi něe:  „velmi nízké dávky látek pro použití při zacílení scénářů „srdcí a myslí“ diplomatických/místních kultur.“ 

Zkrátka a jednoduše vám to jen zastaví srdce a zlomí mysl. Účelem těchto projektů je učinit lidi nemocnými a ve společnosti nadále nežádoucími a to všemi prostředky, které jsou k dispozici, od pozměňování jejich lékařských záznamů až po vlastní formování jejich názoru například prostřednictvím zavádějících informací a tím vším pak snaha způsobit zdání vyvolání příznaků duševní choroby. V Giordanově slangu to znamená použití  „neuromikrobiálních látek s vysokou morbiditou“ – nebo rovnou mikrobů, kteří jsou účinní při napadání mozku, konkrétně  „neuromikrobiálních látek s vysokými neuropsychiatrickými shluky symptomů způsobujících veřejnou paniku a s ní spojené dezintegrační účinky na veřejné zdraví. “ 

Jinými slovy, jde o uměle vytvořené patogeny navržené přímo k tomu, aby se z nich lidé zbláznili. A pokud vyvolat jen paniku a psychózu, aby společně „rozpustily“ mysl lidí, na to nestačí, existují  také  „geneticky upravené mikrobiologické přípravky s novými profily morbidity/úmrtnosti“  – tedy biologické zbraně  šité na míru přímo vašemu genomu, které vás zabíjejí a zraňují úplně novými způsoby.

Pokud vám to zní až znepokojivě povědomě, zvažte vývoj  „nano-neuročásticových činidel“   – nebo-li velmi drobných cizích předmětů, které pouze způsobí, že váš mozek rychleji odumře.

Konkrétně jde například o  „olovnatouhlíková-silikátová nanovlákna s vysokou agregací CNS (narušení neuronové sítě). Centrální nervový systém je zde ta „síť“, která má být tímto způsobem „narušena“.

Giordano je nadmíru spokojen sám se sebou, když zredukoval celé lidstvo jen na jakousi metaforu stroje, který má být zkrátka sabotován. Je to typ člověka, který vidí jakoukoliv etiku jako zbraň svého nepřítele a ve skutečnosti to sám říká, než vysvětlí, jak lze „ neurovaskulární hemoragické látky…“   –  látky, které způsobují vnitřní krvácení – použít k „ blízkému a depopulačnímu použití jako látky vyvolávající doslova ‚epidemii mrtvice‘.“

„Epidemie mrtvice“. říkáš? Jaká je to panečku pozoruhodná náhoda. 

V tomto videu z října 2018 je prostě ještě příliš mnoho dalších dost děsivých zajímavostí, které zde ani racději nelze zmínit  . Přesto tam existují jisté paralely mezi jeho poznámkami a poměrně znepokojivými událostmi, které se odehrály o rok později   tím, co by se dalo nazvat  vypuknutím pandemie COVID-19 ve Wu-chanu. 

Děsivý cíl globalistických technokratů

Projekt dosáhnout totální kontroly nejen nad tělem, ale i nad myslí lidské populace a to již navždy, je jasně dokumentován v následujících vystoupeních Giordana, která byla  shromážděna zde . Je totiž naprosto dokonalým příkladem současné vládnoucí kasty, protože je jen zcela amorálním narcisem, který nemá žádný jiný cíl než povýšení sebe sama nad všechny ostatní. Jeho technologický žargon je jen jedním aspektem jeho zvláštního fetišismu pro stroje, které jsou pro něj ale jednoduše jen jakési mechanismy, které je třeba použít k získávání stále větší moci. Právě na to pak ale také redukuje celé lidstvo.  

Stojíme dnes před budoucností, která je omezena představivostí takových mužů, jako je právě Giordano, kterým však nebudou nikdy chybět takové lidské vlastnosti a schopnosti jako je třeba ctnost a soucit, milosrdenství a láska, jakmile budou jednou pro vždy v lidech zničeny. Naši technokraté totiž milují pouze ty stroje, které jim dávají doslova božské schopnosti zničit všechno to, čím oni sami nejsou: všechno dobré, všechno spravedlivé, všechno co je nějak ušlechtilé. Všechno svaté. Toto je ale tak zjevná architektura Satanova království a její současný masový rozvoj vysvětluje onu lhostejnost současného politického vedení světa k tomu všemu sociálnímu a mezinárodnímu chaosu způsobenému ale jen a právě touto jejich naprosto katastrofální politikou. 

Jejich technologie je navržena tak, aby naprosto zrušila svobodnou vůli poskytnutím schopnosti přečíst, přepsat a překódovat mozky celé lidské populace. Toto je ono duchovní barbarství, které ohlašuje konec třetího náboženství člověka. Liberalismu tak nezbývá nic jiného než jen prázdná honba za mocí a to ale pouze jedné své maličké a totálně šílené frakce, jejíž marnivá touha po nadvládě všemu a všem, k tomu ale vyžaduje také zánik celého lidstva.

Zdroj: https://www.evil.news/2023-03-02-pentagon-advisor-wants-to-create-mind-control-neuroweapons.html

PODPOŘTE PROSÍM MYŠPULE SVĚT !

https://myspulesvet.org a video kanály Myšpule Svět jsou projekty investigativní občanské žurnalistiky financované výhradně z mých soukromých a osobních zdrojů. Přispějete-li mi na jejich provoz a udržení přispějete také dobré věci v boji za lidská práva a svobodu nás všech!

Finanční dar mi můžete poslat na KB čú.:27-1399760267/0100 do zprávy pro příjemce jen napište prosím: „dar Myšpuli“

Za jakoukoliv Vaši případnou podporu Vám s pokorou a úctou děkuji! Vaše Myšpule

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s