Proxy válka USA s Ruskem nemá vůbec nic společného s nějakou svobodou Ukrajiny, ale vše to souvisí se změnou režimu v Moskvě

Web zabývající se investigativní žurnalistikou a reportážemi o globalismu, křesťanství, islámu a judaismu a z oblasti průsečíků náboženství, politiky a kultury LeoHohmann.com přinesl 20. března 2023 článek stejného názvu od autora blogu Leo Hohmanna jehož překlad jsem se rozhodla dnes zveřejnit:

Washington se ve svém úsilí o vytvoření globalizovaného policejního otrokářského státu s nulovými emisemi a zcela bez uhlíku rychle blíží do bodu, odkud již není návratu

Začnu dnes tím, že mě vůbec nezajímá, co se stane v dramatu okolo Donalda Trumpa.

Trump na to byl připravován. Zdá se, že se mu v tom všem stále daří. Ale nespolkněme jim tuto návnadu.

Místo toho, abychom byli vtaženi a rozptýleni kolotočem okolo něj, zaměřme se jen na to, na čem skutečně záleží: Na přípravu na kolaps amerického bankovního systému, na kolabující americký dolar, na neustále pokračující ubírání se směrem ke třetí světové válce a také na přicházející pronásledování všech těch, kteří se odmítají připojit ke globalisty zaváděný systém technokratické AI bestie postavený na digitální měně a digitálních ID.

Válka ovšem někdy dělá podivné spojence.

Nedávno jsem se ocitl v nepříjemné situaci, když jsem musel souhlasit s jistým profesorem na University of Chicago. Nestává se totiž tak často, že bych souhlasil s nějakým profesorem Chicagské univerzity, ani on by jistě nesouhlasil s mnohým z toho, co nyní musím zveřejnit.

Nevím nic o jeho rozhledu a minulosti, ale kdyby si profesor John Mearsheimer přečetl mé nedávné příspěvky na Substacku o americko-ruské proxy válce na Ukrajině, pravděpodobně by v nich našel mnohem více než jen to něco málo ze společného základu.

Poslechněte si, co říká profesoer Mearsheimer v následujícím videu:

Mearsheimer je ve své analýze zcela na místě. Jen bych k tomu dodal ještě jedno upozornění. Ukrajina nebude tím jediným poraženým v této válce. Spojené státy americké budou mít také své odškodnění. Všichni na celém světě konečně uvidí, že císař je nahý, že nemá žádné šaty. Tato podivná entita, kterou lidé ve Washingtonu nazývají federální vládou, neměla žádný problém obětovat jak celý náš národ, tak Ukrajinu, a to vše pouze pro její značně sebestředný plán, jak se pokusit o to dát facku svému odvěkému nepříteli, Rusku.

Existují dvě pravidla válčení: Všechny války se vždy vedou o zdroje. A všechny války začínají jako války ekonomické, než přerostou ve války střelecké.

Válka mezi Ruskem/Čínou a USA/NATO se blíží bodu, kdy se přesune právě z té jen ekonomické do té kinetické, ostré.

Jaký je tedy cíl západních globalistů v jejich snaze sesadit Rusko? Každým dnem je stále více jasnější, že jejich cílem vůbec není chránit Ukrajinu před ruskou roztahovačností, protože pokud by to byla skutečně jejich hlavní starost, tak existovaly způsoby, jak toho šlo diplomaticky dosáhnout, které ale nebyly nikdy ani vyzkoušeny.

A co při tom udělali? Zaplavili celou Ukrajinu zbraněmi, vedli tu vůbec nejintenzivnější formu ekonomické války proti Rusku, jakou kdy svět dosud viděl, dokonce prohlásili Putina za válečného zločince, a až se jim to všechno vrátí, budou nakonec muset ohrozit americké životy, pokud opravdu chtějí porazit Putina. Ukrajinci jsou vynikající bojovníci, ale prostě nemají dostatek lidských zdrojů a sil, aby udrželi pokračující dělostřeleckou válku s Ruskem.

Pro aktuální informace o proxy válce ji plukovník Douglas MacGregor rozebírá níže srozumitelnými pojmy. Bude to jistě těch nejlépe investovaných 20 minut vašeho času z celého týdne, když jej věnujete na jeho poslech (video je v angličtině).

Cílem USA je totiž hlavně změna režimu v Rusku a byla jím od začátku. To však skončí naprostým neúspěchem, pokud se USA úplně neponoří do této války, která, jak říká profesor, s největší pravděpodobností nenastane, i když bych to nevylučoval.

Zde je moje teorie, proč USA a Západ zvedly tu hůl, jak ji popsal profesor Mearsheimer, a „píchly ruského medvěda do oka“.

Režim ve Washingtonu si zprvu myslel, že by mohl svrhnout Putina tím, že povede ekonomickou válku proti jeho zemi s nejpřísnějšími sankcemi, jaké kdy byly proti národu v historii uvaleny. Mysleli si, že by mohli snížit Putinovy ​​příjmy uplatněním ochromujících sankcí a sabotováním jeho plynovodu Nord Stream do Evropy. Ve stejné době však našli spojence v ukrajinském prezidentovi Zelenském, který jim ochotně nabídl poslat svůj lid jako ovce na porážku tím, že se ujal boje s impozantní ruskou armádou.

Nyní však obě tyto strategie selhávají.

Ruská ekonomika se v roce 2022 propadla o méně než 3 procenta a předpovídá se, že v roce 2023 skutečně již dokonce mírně poroste. Sankce tak nejenže selhaly, ale selhaly poměrně dost žalostně. Nyní je to naopak americká ekonomika, která balancuje před kolapsem, spolu s narůstajícími krachy bank, které hrozí rozpoutat šílenou bouři ekonomické bídy. Neexistuje žádný způsob, jak by americká vláda mohla pokračovat v rozhazování peněz na Ukrajině a přitom dávat stovky miliard jako pojistky krachujícím bankám. Něco musí dát.

Spojené státy mají dluh ve výši 32 bilionů dolarů, což již překonalo 100 procent jejich hrubého domácího produktu a předpokládá se, že příští rok dosáhne až 120 procent HDP, což už žádný národ světa nemůže přežít.

Poměr ruského dluhu k HDP je podle MMF pouze nějakých 16 procent , navíc k tomu má ještě Čínu jako ekonomickou pojistku.

S takto nízkým dluhem bylo Rusko schopno nejen přečkat počáteční smršť západních sankcí, ale následně skutečně změnit hru a naopak ještě využít sankce ve svůj prospěch a to prostřednictvím obratné diplomacie s Čínou, Indií, Íránem, Saúdskou Arábií a dalšími. Nyní již prodávají dost ropy a plynu Číně a Indii, aby tím nahradily všechno to, co se neprodá do Evropy.

Mezitím ruské továrny vstoupily plně do válečného stavu a na plný úvazek začaly vyrábět zbraně a munici, zatímco Západ se marně snaží udržet Ukrajinu zásobenou zbraněmi a municí. Jednoduše už nemáme další výrobní kapacity, protože jsme tyto kapacity již před lety outsourcovali do Mexika, Číny a na Dálný východ.

Takže pokus USA o ekonomickou válku proti Rusku se rýsuje jako obrovský neúspěch.

Jak se to stává stále více zřejmé i chorým mozkům ve Washingtonu, ocitáme se na křižovatce s řadou možností, z nichž obě jsou ale plné rizik.

Možnost číslo jedna : Dejte Putinovi to, co po celou dobu chtěl, což je kontrola nad rusky mluvícími částmi východní Ukrajiny a záruky, že Ukrajina nebude nadále vyzbrojována Západem ani podporována v tom, aby se připojila k západní vojenské alianci NATO. Zde je však riziko, že USA vypadají jako slabé a více jejich spojenců se odlepí a připojí se k zemím BRICS, petrodolar se zhroutí a USA se stanou druhořadou velmocí.

Možnost číslo dvě : Půjdeme do toho, abychom vojensky porazili Putina na Ukrajině tím, že uděláme cokoli, včetně přímého nasazení amerických vojenských jednotek a letectva. To téměř jistě povede k tomu, že Čína využije neschopnost USA vést válku na dvou frontách zároveň svoji invazí na Tchaj-wan, zatímco Írán může udělat totéž a zaútočit třeba na Izrael. Jaderná válka je pak tím nejvyšším rizikem vyplývajícím z této možnosti.

Každá volba ale pravděpodobně způsobí, že USA budou nakonec ekonomicky a vojensky mnohem slabší, než by si většina národů myslela, že je to vůbec možné.

USA již ztratily důvěru mnoha dříve spřátelených národů, a pokud projeví slabost vůči Putinovi, zbytek z nich může být v pokušení kauce. Dokonce i samotné NATO by mohlo prasknout ve švech.

Mohou tedy udělat nemyslitelné a skutečně vstoupit americkými botami na ukrajinskou zem, nebo alespoň třeba nabídnout Ukrajincům letecké krytí americkými válečnými letadly.

To vše pak zároveň vede k otázce za bilion dolarů: Proč mají USA a NATO tak velký zájem na tom dohnat Putina až k jeho konci?

Vzpomeňte si na naše první pravidlo válčení – že všechny války se vedou o zdroje – a myslím, že máte odpověď.

Západní globalisté s totiž představují technokratický systém jednoho světa, kde bude každý monitorován a hodnocen podle své uhlíkové stopy a využívání zdrojů.

Aby toho dosáhli, musí nejprve odstranit z trhu všechny zdroje spolehlivé, levné energie, která se tak scvrkává na uhlí, ropu a plyn.

Od převzetí Ruska bezmocným Borisem Jelcinem se pan Putin pustil do obnovovacího úsilí zaměřeného na obnovení ruské dominance nad jeho bezprostředními sousedy, ale zášť USA vůči Putinovi je tím ještě větší.

USA a evropské mocnosti se zavázaly ke globálnímu plánu, který vyžaduje, aby všechny státy přešly od ropy/uhlí/plynu jako základu svých ekonomik k takzvané „nulové“ ekonomice, kde žádnému národu nebude dovoleno prosperovat z levných fosilních paliv. , samozřejmě kromě Číny, do které outsourcovali naši průmyslovou základnu. Aby to bylo ale korunováno úspěchem, tak se musí bída rozšířit po celém světě. Proč si myslíte, že se vztahy USA se Saúdskou Arábií také výrazně zhoršily ? Je to proto, že Saúdové, stejně jako Putin, stále ještě chtějí prodávat svůj jediný skutečný zdroj příjmů, tedy ropu, za ceny, které si oni sami stanoví.

Putin chce pokračovat v prodeji levné ropy a plynu do Evropy a Číny. To je přímá hrozba pro západní hegemonii a pro petro dolar, protože jak USA a jejich spojenci chtějí soutěžit s levnou ropou a plynem, když se přitom spoléhají na dražší a méně spolehlivé větrné a solární elektrárny? Pokud to bude povoleno, tak petrochemický dolar je definitivně caput.

Stručně řečeno, ten velký reset globalistů a cíle trvale udržitelného rozvoje Agendy 2030 nemohou být nikde plně implementovány, dokud Putin tam venku rozprodává obrovské ruské přírodní zdroje, komukoli si Putin přeje, za jakoukoli cenu, kterou si chce Putin účtovat.

Takže nespouštějte oči z krále dramatu Trumpa, který bude i nadále jakýmsi domácím hromosvodem pro přerozdělování a dobývání Ameriky a vhodným zdrojem rozptýlení obyvatel, kterého globalisté využívají hlavně k tomu, aby nás udržovali pokud možno pasivní a nevědomé v tom, co se skutečně děje. . Mohli vznést tato svá hloupá obvinění proti Trumpovi přece kdykoli, ale zeptejte se sami sebe, proč tak dlouho čekali a udělali to až teď?

Místo toho se soustřeďte na další šachový tah Washingtonu, abyste čelili Putinově zatím úspěšné strategii, jak vás vlákat do pasti podvodu s trvale udržitelným rozvojem Nového světového řádu, který v případě úspěchu povede k tomu, že nebudete nic vlastnit a naučíte se ho mít rádi. Budete nuceni udělat ze svého příštího auta elektrické vozidlo, které budete moci „dovolit“ nabíjet pouze v určitých časech určených technokraty, kteří ovládají stále omezenější elektrickou síť, o níž si myslí, že bude stále méně napájena levnými, spolehlivými „ fosilních paliv“ a více drahými, nespolehlivými větrnými a solárními energiemi.

I při současném množství fosilních paliv není dostatečná kapacita elektrické sítě využitelná pro pohon všech.elektromobilů Představte si, že by všechna auta na plyn měla být během příštích 10 let vyřazena z provozu, jak si to přejí globalisté, a vaší jedinou volbou by byl elektromobil, který ale budete moci nabít pouze několikrát za měsíc. Ztratíte rychle svobodu pohybu. Totéž platí pro jejich plán vyřadit z provozu všechny plynové sporáky a spotřebiče. Všichni tak budou zcela závislí na stále slábnoucí elektrické síti. Většina z nás by byla na venkově odkázána na životní styl 19. století nebo by byla nucena uprchnout do 15minutových měst, kde bychom mohli využít metro a chodit pěšky nebo jezdit na kole ke všemu, co potřebujeme, ale s bedlivým dohledem vlády nad námi a to 24/7.

Tohle všechno je nyní v sázce. Neříkám, že Putin je nějaký vzor křesťanské ctnosti. To on rozhodně není. Ale říkám, že tato válka se vede o další budoucnost globální ekonomiky. Až se usadí válečný prach, tak tato ekonomika stáhne dolů a dotkne se každého z nás a určí náš další životní styl. A právě skrze ekonomiku z nás globalisté hodlají udělat své otroky. Proto David Rockefeller, Zbigniew Brzezinski a Henry Kissinger zpočátku hovořili o svém novém světovém řádu jako o „novém mezinárodním ekonomickém řádu“, protože velmi dobře věděli, že to ekonomika řídí politiku, nikoli naopak.

Pokračujte ve své přípravě na možnou dystopickou budoucnost – mentálně, fyzicky i duchovně. Bůh se totiž dívá. V pravý čas odhalí všechny jejich lži.

Zdroj: https://leohohmann.com/2023/03/20/u-s-proxy-war-with-russia-has-nothing-to-do-with-ukraines-freedom-and-everything-to-do-with-regime-change-in-moscow/

Zaujal vás dnešní překlad?

PODPOŘTE PROSÍM MYŠPULE SVĚT !

https://myspulesvet.org a video kanály Myšpule Svět jsou projekty investigativní občanské žurnalistiky financované výhradně z mých velice omezených osobních zdrojů. Přispějete-li na jejich další provoz a udržení tak přispějete dobré věci v boji za lidská práva a svobodu nás všech!

Finanční dar mi můžete poslat na KB čú.:27-1399760267/0100

do zprávy pro příjemce jen napište prosím: „dar Myšpuli“

Za jakoukoliv Vaši případnou finanční podporu Vám s velkou pokorou a úctou děkuji! Vaše Myšpule

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s