Globalista Světového ekonomického fóra Klaus Schwab velebí čínský autoritářský režim jako „vzor“ pro celý svět

V mnoha článcích a ve videích již poměrně dlouho tvrdím, že onen nový světový řád tak urputně prosazovaný a přitom nenápadně nasouvaný psychopatickou globální elitou skrze různé politické procesy, hybridní a biologickou válkou, geopolitikou, globálním ovládnutí mediálního prostoru a pomocí globálních institucí jako je OSN, Světová banka a mnohé další a organizací třeba jako MMF, UNICEF, nebo třeba WEF, bude technokratická diktatura jakéhosi celosvětového „socialismu“ jemuž má být vzorem komunistická Čína Web Collapse.news zveřejnil článek JD Heyse, který mě v tomto mém přesvědčení jen ještě více utvrdil.

Desítky milionů lidí po celém světě již dlouho tuší, že WEF – Světové ekonomické fórum a hlavně jeho zakladatel Klaus Schwab, jsou jen jakousi zástěrkou pro získání globální dominance, a toto jejich podezření se jim minulý týden jen potvrdilo.

V rozhovoru pro čínskou státní televizi CGTN – mimochodem veškerá veřejná fóra v Číně jsou dnes vlastněna nebo kontrolována státem – se Klaus Schwab konečně odhalil a sundal masku, když v něm otevřeně schvaloval čínský autoritářský komunistický režim a nazval jej „vzorem“ pro všechny země světa.

Portál Fox News Digital k tomu dále uvedl :

Klaus Schwab, 84 let, učinil tyto komentáře během rozhovoru  s Tian Weiem z CGTN na zahájení summitu generálních ředitelů APEC který se konal minulý týden v Bangkoku v Thajsku. 

Schwab v rozhovoru řekl, že respektuje „ohromné“ úspěchy Číny na její cestě modernizace své ekonomiky v posledních 40 letech. 

„Myslím, že Čína se stala vzorem pro mnoho zemí,“ řekl Schwab, ale zároveň s tím pokrytecky předstíral, že věří v ‚demokracii‘, když dodal, že každá země by se ale měla sama rozhodnout, jaký systém vlády si přeje její lid.

„Myslím, že bychom měli být velmi opatrní při zavádění těchto systémů.“ Ale čínský model je jistě tím velmi atraktivním modelem pro celou řadu dalších zemí,“ dodal k tomu Schwab.

Fox News Digital dále poukázal na to, že Schwab dále nerozváděl, jaké aspekty čínského modelu vlády jsou pro něj osobně nejvíce přitažlivé nebo které jeho konkrétní aspekty by podle jeho názoru mohly být přínosem pro jiné země.

„Čína se řídí absolutní vládou Čínské komunistické strany (ČKS), která lidem například nedovoluje praktikovat jakékoli náboženství nebo víru podle vlastního výběru a také netoleruje jakýkoli nesouhlas, ale ani kritiku,“ uvedl dále portál Fox News Digital, což ale také zároveň znamená, že zde existuje jen velice málo lidí, kteří skutečně věří v zastupitelskou vládu.

Mimochodem, podle  webu CGTN tak bylo jedním z témat diskuse se Schwabem právě nastolení „globální vlády“.

„Vzhledem k tomu, že region je dnes jedním z těch nejdynamičtěji se rozvíjejících regionů světa, staly se rovněž každoroční akce APEC také centry setkávání se největších ekonomických hybatelů celého světa. Mezi nimi byl i Klaus Schwab, zakladatel Světového ekonomického fóra. V diskusi se s Tian Weiem z CGTN podělil se o své postřehy o tom, zda velké ekonomiky regionu a světa mohou podpořit nastolení globální vlády,“ uvedl zpravodajský server v příspěvku spolu s videem rozhovoru.

Fox News Digital k tomu navíc přidal ještě další informace o čínském autoritářském režimu a Schwabových globalistických iniciativách formulovaných v tzv. „wokeismu“:´(Wokeismus je uměle vytvořené tzv. spouštěcí slovo, tedy slovo upoutávající naší pozornost,  vynalezené právě konzervativními mainstreamovými médii (jmenovitě Fox News), které je navrženo tak, aby znevážilo jednotlivce/oběti/menšinové skupiny/nebo jinak marginalizované strany, které vystupují proti zneužívajícím systémům moci, kulturně necitlivým/urážlivým prohlášením jednotlivců nebo jiným formám jejich zneužívání. Viz také další pohrdavý koncept nazvaný: „zrušení kultury“… což je vlastně pohrdavě řečeno „učinit lidi odpovědnými za jejich urážlivé slova nebo činy“, které konzervativní média vytvořila a často používají.)

V roce 2014 ČKS oznámila zavedení systému jakéhosi  morálního hodnocení, (neboli sociálního kreditu) podle kterého jsou jak jednotlivci, tak ale i vládní organizace a soukromé společnosti hodnoceny právě na základě svého společenského kreditu. Srovnání byla provedena také s environmentálními, sociálními a vládními, nebo ESG, skóre, které používají velké finanční instituce a globální organizace k vytvoření typu systému sociálního kreditu určeného k ovlivnění chování a k transformaci celé společnosti. 

Schwab již v roce 2019 napsal, že skóre ESG je nezbytné pro zavedení tzv. kapitalismu stakeholderů neboli kapitalismu zainteresovaných stran. 

ESG je koncept, který posouvá jeho jednotlivé prvky, tedy „Environmental, Social, and Governance“ do podnikového řízení a investování. Zatímco „Zelená energie“ je in; z módy vycházejí například fosilní paliva. Ale hlavně nic orientovaného směrem k republikánům nebo konzervativcům, protože konzervativci jsou podle dnešní „demokratické“ levice noví „fašisté“ (přitom ale právě oni jsou ti  skuteční fašisté).

„‚Kapitalismus stakeholderů‘, tedy tzv. kapitalismus zainteresovaných stran, ekonomicko-sociální model, který jsem poprvé navrhl před půl stoletím, staví soukromé korporace do role správce společnosti a je tou jednoznačně nejlepší odpovědí na dnešní sociální a environmentální výzvy,“ napsal tehdy. „Měli bychom tedy využít této chvíle, abychom zajistili, že právě tento kapitalismus stakeholderů zůstane nadále novým a tím dominantním společensko-ekonomickým modelem.“

Čína totiž ve skutečnosti jen okopírovala kapitalismus západního typu, tak jak byl kdysi praktikován – a to s ohledem na inovace, na růst pracovních míst a na expanzi firem, přitom však nezavedla jeho liberalismus jako signalizaci ctnosti. Kromě toho však Peking nemá vůbec co nabídnout západním demokraciím, pokud jde o správu věcí veřejných, a faktem také je, že Schwab, ve skutečnosti naprostý antikapitalista a antidemokrat , to velice dobře ví. V podstatě se k tomu jen přiznal.

Zdroje: https://collapse.news/2022-11-30-wef-globalist-klaus-schwab-praises-chinas-authoritarian-regime-as-role-model.html, https://www.urbandictionary.com/define.php?term=Trigger%20Word, https://www.urbandictionary.com/define.php?term=Wokeism

Líbil se Vám dnešní článek?

PODPOŘTE PROSÍM MYŠPULE SVĚT !
https://myspulesvet.org
a video kanály Myšpule Svět jsou projekty investigativní občanské žurnalistiky financované výhradně ze soukromých a osobních zdrojů. Přispějete-li na jejich provoz a udržení přispějete dobré věci v boji za lidská práva a svobodu nás všech!


Finanční dar mi můžete poslat na KB čú.:27-1399760267/0100
do zprávy pro příjemce napište prosím: „dar Myšpuli“


Za jakoukoliv Vaši případnou podporu Vám s pokorou a úctou děkuji! Vaše Myšpule

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s