Svět se zbláznil!

Ekoteroristé: Puberťáci vegané dnes vylévají mléko na podlahy obchodů, aby takto protestovali proti celému mlékárenskému průmyslu (VIDEO)

Autor článku : Cristina Laila Publikoval: TheGatewayPundit.com 16.října 2022

Minulý měsíc skupina „zvířecích a klimatických“ aktivistů Animal Rebellion , způsobila řadu velkých narušení a protestů v mnoha zařízeních pro distribuci a prodej mléčných výrobků ve Velké Británii. To zahrnovalo jednak přímé blokování a obsazování distribučních míst a také fyzické poškozování nákladních vozů přepravujích mléko.

Podle Guardianu aktivisté napsali výzvu do kanceláře premiéra již v srpnu a na září pohrozili rušivými akcemi, pokud nedojde k žádnému pokroku v oblasti distribuce mléčných výrobků. Tato „ekoteroristická“ organizace obhajuje přechod na rostlinné alternativy mléka a mléčných výrobků jako možný prostředek boje proti tzv. změně klimatu.

Nyní ekoteroristé z Animal Rebellion rovnou vylévají mléko na podlahy obchodů, aby tímto způsobem protestovali proti mlékárenskému průmyslu.

Vegané – puberťáci, neboli dospívající, po celé Velké Británii tento víkend vylévali mléko rovnou na podlahy mnoha obchodů s potravinami, aby tak protestovali proti „environmentálně destruktivnímu“ mlékárenskému průmyslu.

The New York Post uvedl :

Nejnovější ekologický trend je tady: jde o vylévání mléka na podlahu v obchodech s potravinami.

Po celém Spojeném království teenageři, kteří se zajímají o ekologii a životní prostředí, dnes provádí „vylévání mléka“. Tento nový trend podle samotné organizace Animal Rebellion zahrnuje chození do obchodů s potravinami, vybírání kartonů s mlékem a následné vylévání jejich obsahu na podlahu obchodu.

Videa, která se poslední dobou objevila na sociálních sítích, ukazují, jak dnešní teenageři vylévají mléko na podlahu obchodů, na prodejní pulty a nebo kdekoliv jinde v obchodech.

„Mlékárenský průmysl je neuvěřitelně ekologicky destruktivní. 5 největších světových masných a mléčných korporací je nyní odpovědných za více emisí skleníkových plynů než Exxon, Shell nebo BP,“ uvedla tato organizace ve svém sobotním tweetu.

„Potřebujeme budoucnost založenou pouze na konzumaci rostlin již nyní,“ dodává tweet této ekoteroristické organizace.

Jejich twitterový účet také sdílel zprávu mezinárodní neziskové organizace Grain a Institutu pro zemědělskou a obchodní politiku (IATP), která vyzývá celou planetu, aby „dramaticky snížila své emise skleníkových plynů“ právě odstraněním spotřeby masa a mléčných výrobků.

Podle organizace Animal Rebellion se „vylévání mléka“ konalo v sobotu na osmi různých místech Spojeného království, a to včetně Londýna, Manchesteru, Norwiche či Edinburghu.

„Chov zvířat je tou hlavní příčinou zmizení naší divoké zvěře a celých přírodních ekosystémů,“ uvedla stejná skupina ve svém dalším tweetu, který také vyzval vládu, aby „podporovala farmáře v jejich naléhavě nutném přechodu na rostlinný potravinový systém a umožnila tak jejich osvobození od obdělávání půdy, která má být znovu „zužitkována“ a to tak, aby se na ní pokud možno obnovily původní, divoce rostoucí rostliny a populace volně žijících živočichů.“

Autor: Christina Laila, překlad: Myšpule

Zdroj: https://www.thegatewaypundit.com/2022/10/ecoterrorists-vegan-teens-pour-milk-store-floors-protest-dairy-industry-video/

Líbil se Vám dnešní článek?

PODPOŘTE PROSÍM MYŠPULE SVĚT !
https://myspulesvet.org
a video kanály Myšpule Svět jsou projekty investigativní občanské žurnalistiky financované výhradně ze soukromých a osobních zdrojů. Přispějete-li na jejich provoz a udržení přispějete dobré věci v boji za lidská práva a svobodu nás všech!


Finanční dar mi můžete poslat na KB čú.:27-1399760267/0100
do zprávy pro příjemce napište prosím: „dar Myšpuli“


Za jakoukoliv Vaši případnou podporu Vám s pokorou a úctou děkuji! Vaše Myšpule

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s