Je déšť bezpečný? Proč nám říkají, že déšť, který padá z nebe, je extrémně nebezpečný a může dokonce způsobit rakovinu?

Snaha globalistů vyvraždit velkou část lidstva jakýmkoli způsobem je naprosto zjevná a jejich vražedná vynalézavost doslova nezná mezí. Ačkoliv to bude hysterickým ulhaným mainstreamem stále pravdo-láskařsky označováno za konspirace, tak jejich snahy jsou snad každému kdo nemá úplně duto v hlavě jasné. Vraždí nás už dlouho, nenápadně a vším čím vraždit lze. To že zabíjí ty jejich zcela bezpečné vakcíny s obrovským množstvím vedlejších účinků, které se stali jednoznačně těmi nejvražednějšími „léky“ v historii lidstva, ví dnes skoro každý, až na těch pár mimořádně tupých, nebo extrémně naivních, kteří se šli dobrovolně postavit na čtvrtou dávku vražedné šmakulády. Těm ale zjevně není pomoci, pod vlivem mRNA vakcíny Moderna zcela ztratili soudnost a stali se dobrovolně otroky psychopatické elity, vědomými mutanty a majetkem pharma korporace bez nároku na své vlastní tělo. Ovšem s příjemným pocitem toho, jak že to nejsou v bezpečí a jak se o ně psychopatická vláda báječně postarala.

Jenže oni nevraždí jen těmi vakcínami. Vraždí nás jídlem, plným bezpečných potravinových doplňků ve formě různých „éček“, které jsou přitom třeba karcinogenní. Vraždí nás nejrůznějšími chemtrails, které na nás sypou nenápadně z letadel za tichého souhlasu vlád, a které jsou plné různých nanovychytávek, chytrého prachu, těžkých kovů, hliníku atd. Nanočástice zvané morgelony dnes dokonce u některých lidí vyvolávají morgelonovu chorobu, která se projevuje tak, že vám z těla vylézají barevná vlákna! A vědci, kteří se tím zabývají tvrdí, že morgelony je naše současná příroda zcela zasypána, že je nalézají všude. Tráví nám vzduch, vodu i jídlo. Ti samí lidé, kteří otravují atmosféru mohutnou uhlíkovou stopou svých soukromých tryskových letadel jsou ti samí lidé, kteří hystericky chtějí počítat vaši „uhlíkovou stopu“ a podle ní vám omezovat cestování a jídlo. A jsou to ti samí lidé, kteří nás vraždí a ničí naši přírodu a celou planetu. A také jsou to ti, kteří vyvolávají hysterii s globálnm oteplováním a už na vás chystají své klimatické lockdowny. Ale jen na vás, oni sami si dál budou létat po celé planetě soukromými tryskáči. To je ta sociální spravedlnost dle jejich zvrácených představ. Všichni si budeme v Brave new world rovni, ovšem až na ně, ti jsou si rovnější. Také my všichni budeme mít zastropovaný příjem i bankovní konta v kategorii „common“, zatímco oni mít žádný strop ani omezený příjem nebudou, protože oni budou v solciální třídě „sovereign“, kde žádné zastropování účtu nebude, uhlíková stopa se nevypočítá a žádné vakcíny nejsou povinné, zatímco vy budete muset na jehlu každých šest měsíců dokud úplně nepřijdete o váš přirozený imunitní systém a nestanete se zcela závislí na jejich „vakcínách“ vytvářejících VAIDS a nahrazující přirozenou imunitu tou umělou. No a obsahující různé neuromodulační mňamky ovlivňující vaše chování a samozřejmě vaší loajalitu vůči vládě. A třeba zapouzdřený „vypínač“ v DARPA hydrogelu, kterým vás pak vláda může kdykoli vypnout, když bude chtít. Vítejte v onom úžasném novém světě dle vize psychopata Schwaaba a jeho kompliců z WEF! No není to nádhera, svět bez válek, ve kterém jsou si všichni zcela rovni! Tedy až na ně, jim budete patřit.

Ale pokračujme dále v této vražedné krasojízdě… všimli jste si změny, která se stala s naším sněhem? Že ne, že sníh je stále jen sníh? Tak to se hodně mýlíte, není. Zkuste si doma udělat malý experiment, udělejte si sněhovou kouli až napadne letos před Vánoci, které díky psychopatům sice nebudou jako dřív, ale třeba aspoň nějaké budou a tu kouli se pokuste zapálit zapalovačem. Že je to nesmysl a koule se okamžitě rozteče? Jó to bývávalo, však si to zkuste sami. Zjistíte, že sníh se vůbec nerozteče tak jak by šlo předpokládat, ale že úplně zčerná a vytváří černou ohořelou krustu, vypadající jako seškvařený plast. Však si to zkuste a přesvěčte se sami, že to tak prostě je.

Je tedy déšť a sníh, který přirozeně padá z nebe, ještě vůbec bezpečný? Když jsem vyrůstala v Krkonoších, tak bych se ti vysmála, lízajíc sněhovou kouli místo ruské zmrzliny, co je dnes zakázaná, protože je Ruská. Kdybyste mi tenkrát řekli, že můžu dostat rakovinu jen z toho, že budu pít déšť,nebo lízat sníh, který přirozeně padá z nebe, myslela bych si, že nejste normální. A jsem si jistá, že ještě i dnes to bude znít jako naprosto směšný nápad mnoha lidem, kteří budou číst tento článek. Bohužel je to však pravda. Všude, na celé naší (teda vlastně jejich) planetě je nyní dešťová voda plná extrémně nebezpečných chemikálií, které skutečně způsobují rakovinu. A jak se dozvíte dále, tak dnes není nikde na světě bezpečné místo, kam byste mohli jít, abyste tomu unikli. Toto je jen další příklad, který ukazuje, že doslova pácháme společenskou sebevraždu a že kosmické hodiny odbíjející konec lidstvu hlasitě tikají.

Jestliže je veškerá naše dešťová voda nyní příliš nebezpečná na to, aby se dala pít kvůli vysokým úrovním extrémně nebezpečných chemikálií, které jsou v ní obsaženy, znamená to ale také, že všechna naše jezera, řeky, potoky, rybníky i moře a oceány jsou dnes také zcela znečištěny.

Doslova si ničíme naši planetu, a to by nás mělo velmi rozzlobit. Minimálně stejně jako zcela nesmyslný klimatický lockdown. Následující článek původně pochází z Popular Mechanics

Pamatujete si, že když jste byli malí jak bylo zábavné zaklonit hlavu během bouřky a otevřít ústa, abyste pili dešťové kapky? Už byste to neměli dělat. Je to proto, že dnes budete s deˇštěm zároveň požívat příliš mnoho částic perfluoralkylových a polyfluoralkylových látek (PFAS), tedy značně nebezpečných chemikálií, které se uvolňují z ultra odolných plastů, které jsme na zemi vytvořili za posledních 120 let.

Právě byla totiž zveřejněna nová šokující studie, která tuto krizi podrobně zkoumala a zjistila, že úrovně chemikálií PFAS v naší dešťové vodě „často výrazně překračují“ to, co naše úžasná fašistická vláda považuje ještě za bezpečné…Vláda to sice ví, ale neřeší, protože její úkol je přece naprosto jasný, zavraždit nás za jakoukoliv cenu, jakýmkoíliv způsobem

Kolem nás se dnes vznášejí tisíce různých látek PFAS. Studie porovnávala úrovně čtyř běžných forem (PFOS, PFOA, PFHxS a PFNA) v různých zdrojích vody: v dešťové vodě, půdě a v povrchových vodách, jako jsou potoky, jezera a oceány. Zjistili, že úrovně nejméně dvou forem PFAS v dešťové vodě, PFOA a PFOS, „často velmi výrazně překračují“ bezpečné úrovně těchto látek v pitné vodě, jak to je doporučováno FRRA.

Nemluvíme tu však o látkách, které jen tak trochu negativně ovlivní vaše zdraví.

To, o čem tady mluvíme, jsou látky , které nám mohou způsobit rakovinu a zabít nás

Chemické látky PFAS, které se dnes objevily v pitné vodě ve městech po celých USA, byly spojovány s výskytem nehodgkinskho lymfomu a s rakovinou ledvin, varlat, prostaty, prsu, jater a vaječníků. Nová studie jde ještě o krok dále, aby se pokusila vysvětlit, jak některé z těchto sloučenin PFAS, z rodiny tisíců podobných syntetických chemikálií, které se používají po celá desetiletí úplně ve všem, od balení potravin po nepřilnavé nádobí, mohou způsobit rakovinu dokonce přímo na molekulární úrovni. Tato skupina chemikálií převládá také v hasičské pěně (třída B) a hasičských OOP; a třeba právě u hasičů bylo exaktně prokázáno, že mají o něco vyšší výskyt souvisejících druhů rakoviny, než je v populaci obvyklé.

Začínáte konečně chápat závažnost toho, čemu tu dnes čelíme? A nejde tu jen o lízání sněhu, nebo o to, že se nerozpouští, ale spéká, tady jde doslova o život

Tyto chemikálie jsou v tisících a tisících produktů, které pravidelně používáme, a to znamená, že jsou dnes naprosto všude

Chemikálie PFAS najdete na površích s nepřilnavými vlastnostmi a s vlastnostmi odpuzujícími skvrny. Jako takové se nacházejí v mnoha baleních potravin pro domácnost, v elektronice a dokonce i v kosmetice a v kuchyňském nádobí. Zdá se však, že tyto chemikálie se nyní mísí i s naší dešťovou vodou. V důsledku toho je dešťová voda dnes oprvadu nebezpečná k pití.

Jedním z hlavních způsobů, jak se chemikálie PFAS dostávají do našeho životního prostředí, jsou právě tzv. mikroplasty.

Jak jsem již kdysi někde uvedla tak lidstvo nyní ročně vyprodukuje přibližně 400 milionů tun plastu a velká část z tohoto plastu se nakonec vyhodí.

Jakmile je odhozen, tak pochopitelně nikam nezmizí.

Místo toho se stále rozpadá na menší a menší kousky. Nakonec se tyto kousky rozpadají až na mimořádně malé kousky plastu známé jako „mikroplasty“

Mikroplasty – konečný výsledek všech plastových výrobků a průmyslového odpadu, které vyhodíme – jsou jedním z hlavních zdrojů PFAS a často se dostávají až do oceánů a dalších vodních toků a mají obrovský nežádoucí dopad na divokou přírodu. Zatímco u odpadu na skládkách to trvá tisíce let, než se úplně rozloží, tvoří tyto nepatrné kousky plastu, které jsou menší než 5 milimetrů nechtěnou vrstvu po celé planetě. Jejich mikro velikost totiž způsobí, že nakonec skončí úplně všude, dokonce i v naší krvi, kde se jejich velikost pohybuje mezi 700 nanometry a 5 000 nanometry. (Lidský vlas má tloušťku asi 17 000 nanometrů).

Dnes jsou tak po celé planetě roztroušeny biliony a biliony těchto mikroplastů a bouře, které nám přinášejí déšť, je smetou a vysypou pak přímo na nás.

Výzkumníci, kteří prováděli tuto studii, na kterou jsem odkazovala výše v dnešním článku, dokonce tvrdí, že dnes není „nikde na Zemi místo, kde by bylo ještě bezpečné pít déšť“

„Podle měření, která jsme provedli, není nikde na Zemi žádné místo, kde by bylo ještě bezpečné pít déšť,“ řekl agentuře AFP Ian Cousins, profesor na univerzitě a hlavní autor studie publikované v Environmental Science and Technology.

Kompilace dat od roku 2010, kterou jeho tým studoval, ukázala, že „dokonce i v takové „netknuté“ Antarktidě nebo na tibetské náhorní plošině jsou dnes hladiny mikroplastů v dešťové vodě vysoko nad směrnicemi pro pitnou vodu, které navrhla třeba známá a respektovaná americká EPA (Agentura pro ochranu životního prostředí).

Přečtěme si to prosím ještě jednou a soustřeďme se:

Veškerý déšť, který v dnešní době dopadá na naši planetu, je nyní nebezpečný, protože obsahuje nadměrně vysoké množství rakovinotvorných chemikálií, a my nemáme žádný způsob, jak odtamtud dostat

I kdybychom okamžitě přestali používat všechny nebezpečné chemikálie, škody, které jsme dosud napáchali, tu s námi zůstalnou již navždy.

Bohužel většina lidí to prostě stále ještě nechápe, stejně jako nechápe třeba to, že globální oteplování je blbost, vymyšlená jen za účelem další tyranie.

Doslova dnes systematicky zabíjíme jak sebe, tak ale i vše ostatní na této krásné planetě.

Zůstaneme-li na cestě, po které právě jdeme, tak nemáme ždánou budoucnost, my skutečně zoufale nutně potřebujeme změnit své způsoby jednání, stejně jako zoufale potřebujeme nějakou pomoc.

Je docela smutné, že většina lidí je asi příliš hrdá na to, aby si to právě teď přiznali. Přitom s hadry na hubu skutečně nemají být na co hrdí. A globalisté, kteří to všechno pochopitelně dobře ví, to vše záměrně ještě zhoršují. Přírody nebude v novém věku lidstva dle jejich úchylné vize totiž vůbec třeba.Ani kyslíku, lidské vědomí bude přeneseno do harddisku osobního kvantového počítače a stroje okolo budete v rámci vám přidělené pracovní činnosti obsluhovat svými robotickými pažemi. Že již nebudete lidmi? No, nebudete…

Ale jak se sociální a životní podmínky dnes stále více zhoršují, tak stále pevně doufám, že se probudí ještě více lidí. Je totiž skutečně ten nejvyšší čas. Protože kosmický čas lidstvu běží a my se možná už nemůžeme zachránit.

Vyblábolila ekologicky uvědomělá Myšpule na břehu rybníka, co si moc přeje být jezerem.

Využité zdroje: https://www.msn.com/en-us/health/medical/bad-news-for-earth-rainwater-is-no-longer-safe-to-drink-thanks-to-plastic/ar-AA10ws6q?cvid=dbb054311c314de0915b4f68cb705e14

Líbil se Vám tento článek? Zvažte prosím podporu Myšpule Světa! Bez Vaší podpory by byl tento projekt dlouhodobě neudržitelný!

PODPOŘTE PROSÍM MYŠPULE SVĚT !

https://myspulesvet.org a video kanály Myšpule Svět jsou projekty investigativní občanské žurnalistiky financované výhradně ze soukromých a osobních zdrojů a z Vašich darů.. Přispějete-li na jejich provoz a udržení, tak přispějete dobré věci v boji za lidská práva a svobodu nás všech!

Finanční dar mi můžete poslat na KB čú.:27-1399760267/0100 do zprávy pro příjemce pouze napište prosím: „dar Myšpuli“

Za jakoukoliv Vaši případnou podporu Vám s pokorou a úctou děkuji! Vaše Myšpule

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s