Takový krásný, nový, modro-žlutý svět!

Cyber-punková sci-fi povídka z velmi blízké budoucnosti, ve které ovšem nebudete skutečně chtít žít. Krásný nový svět pod globalistickou taktovkou, ke kterému míří fialoví fašističtí kormidelníci na lodi zvané The Czech republic LTD právě teď pod modrožlutou vlajkou. A víte proč? Protože Londýn si to tak přál….

A podvodem zvolený kapitán k tomu braději neříká nic. Co by také měl říkat, jede v tom taky.

Tak nevim jak vás, ale mě už kombinace žluté a modré začíná lézt vysloveně krkem a způsobuje mi alergické záchvaty. Tupost valné většiny českého národa je skutečně do nebe volající a nikdo z těch, kdo stále má na nose růžové neoliberální brýle vůbec netuší, jaký svět spatří, až si ty brýle jednou bude muset sundat. A pohled to nebude vůbec pěkný. Neoliberálně vychovaná a indoktrinovaná mládež naivně věřící v to, že totalitní korporátně fašistický režim ve kterém od dětství žijí je stáleskutečná demokracie, milióny důchodců poctivě volící s hadrem na hubě a v lockdownu, pochopitelně elektronicky pomocí tabletu, toho sympatického japonce zase naivně věří, že jejich japonec volby vyhraje a vůbec nechápou úplně prostinký fakt, že elektronicky a z domova volí právě proto, aby japonec nevyhrál, když se to těm, kam se drátky sbíhají nehodí do krámu.

Půjdeme-li za nezájmu ovčanů houfně věřící propagandě a vůbec nechápající skutečnost za brýlemi, dál tímto směrem, kterým se ubíráme, náš svět by zanedlouho moihl vypadat takto: Poloprázdné obchody, bochník chleba za předpokladu, že jej teda seženete, což nemusí být zase až tak jisté, bude stát okolo stovky, litr benzínu, opět platí, že tedy pouze tehdy, když zrovna bude k mání, bude stát taky okolo kila. Takže při spotřebě 7 litrů ujedete 100km za krásných 700,-, takže jedna cesta z Prahy na chalupu v Krkronoších, která ovšem již pravděpodobně stejně nebude vaše, protože vám ji zabavila vláda na základě vyvlastňovacího, pardon pandemického zákona a udělala z ní ubytovnu pro Ukrajince vás vyjde na krásné dva tisíce. A protože krize dolehne i na firmu ve kterí pracujete a podobně jako kdysi na prvního máje vyvěšujete opět do trubiček po stranách oprýskaných oken vlaječky, jenomže dnes modrožluté, nikolv červené se srpem a kladivem. Ty jsou dnes zakázané, stejně jako červeno.modro.bílá a hrozí za to poměrně dost vysoký trest. A taky platí zákaz používat písmeno Z. Obzvláště samostatně a v bílé barvě. Když se nekdo nechtěně začne zajímat o důvodu tohoto nařízení v demokratické zemi dostane se mu odpovědi, že demokracie je vláda většiny a většina se dohodla, že bílé Z je provokace a podpora té zlé, nepřátelské Ruské federace. Zakoktáte něco ve smyslu, že v sousloví Ruská federace přece žádné Z není…ale nikdo vás už stejně neposlouchá.

A pak dostatnete po letech pozvánku na třídní sraz po dvaceti letech od maturity. Ačkoliv do společnosti moc nechodíte, protože hospody jsou zavřené a do těch ilegálních tajných klubů, které vyrostli v různých sklepeních a garážích po celém městě vás nikdo nepustí, protože propustkou do nich je to někoho tam znát a vy jak nikam moc nechodíte, tak nikde nikoho neznáte, takže se přesto, a nebo právě proto, se na ten třídní sraz začínáte těšit. Je to přesně na konci jarního lockdownu, takže až na větší množství osob než je státem dovoleno, vám tentokrát za účast ani nic moc nehrozí. To za návštěvu nějakého tajného klubu, když vás tam ještě navíc chytnou, hrozí tak minimálně dva roky a nebo stotisícová pokuta. Ani jedno není nic, po čem by jste toužili, takže máte další důvod na tajné bary se vyprdnout a dřepět pěkně doma, jak je také státem nařízeno. Na stodvaceti kanálech televize máte zábavy víc než dost, A flašku si můžete koupit v Kauflandu, teda jen když máte dostatečný sociální kredit, jinak vám alkohol stejně neprodají. Bude zablokován vaší bankou přímo na vaší kreditní kartě a máte s chlastem utrum. Hotovost byla dávno zrušena a její používání je striktně a pod hrozbou vysokých trestů zakázáno. Takže si nikde nekoupíte vůbec nic, všichni dealeři čehokoliv to stejně dávno zabalili. Navíc 95% populace je už naočkováno, tudíž na dálkový ovládání, proto si ani neuvědomují, že by nějaké drogy vůbec existovali. Jsou naprogramováni k tomu držet hubu a krok, dělat jen to co jim dovolí, tedy chodit makat a sedět doma u televize s propagandou. Svobodných lidí zůstalo na světě už jen hrozně málo, taková hrstka a všichni jsou poschováváni někde v hlubokých lesích odkud se je stejně snaží neustále vyštvat ozbrojenými drony řízenými umělou inteligencí. A dost úspěšně, mimochodem. Jednak se před těmi drony skoro nejde schovat, pak je neukecáte aby vám dali pokoj a k tomu míří naprosto přesně. Tenhle dron vás bez problémů trefí doprostřed čela na 5km. Zatímco vy nemáte nic, možná tak klacek. Zbraň si v tomto světě nikde nekoupíte, za jejich prodej je trest smrti, hned na místě. Za držení pochopitelně taky, jen budete mít krátký soud před tím, než vás zastřelí. Za prodej jakékoliv zbraně vásv tomto světě zastřelí ihned a bez soudu.

Aby jste se mohli zůčastnit třídního srazu, který je v jiném okrese, než je ten váš, potřebujete státní požehnání. A to dostanete jen když státnímu orgánu předložíte platný covidový pass o prodělané 65 dávce experimentálního naprosto vražedného koktejlu, který z vás po pár letech aplikace co tři měsíce, nebo spíš jak si fašistická pharmakorporace zrovna zamane,m takže klidně taky každý měsíc a pěkně povinně, tak udělá dalšího programovatelného biorobota, kterého vláda na dálku ovládá vražednými mikrovlnými zářiči. Protože v tom nanotechnologickém koktejlu je navíc ještě látka jakýmsi záhadným způsobem měnící vaše DNA, tak když jste poslušný ovčan, nosíte správně nasazený respik a podrobujete se dobrovolně oné státní fašistiucké očkovací šikaně, tak na to záření nechcípnete hned, ale teprve za několik let, protože vaše změněné DNA po tom vražedném koktejlui vytváří buňky jsoucí vůči tomuto mikrovlnému záření odolnější. Budete v krásném novém světě, řízeném všemocnými korporacemim, budete otroky s hadry na držce, bez jakýchkoliv práv, nebudete mít nic, ale zcela jistě naopak budete poslušnými sluhy psychopatů, kteří tomu světu budoui vládnout. A to rukou krutou a nekompromisní pochopitelně, což se nebude nijak vztahovat na ně samotné,

Vypadá to jako naprosté sci-fi že? Taková podivná vize z nějakého béčkového cyber-punkového románu s prvky sci-fi. Jenže bohužel, tak nějak by mohl vypadat náš svět již za několik málo let. Domnívám se, že je skutečně nejvyšší čas změnit směr našeho společného putování právě nyní pod modro-žlutou vlajkou, vyvěsit místo toho tu naší, českou, ačkoliv s mo´drým zednářským klínem a hlavně převzít pevně do svých rukou kormidlo našeho národního státu. Protože tam kam plují pod modro-žlutou vlajkou ti, co mají kormidlo v rukou dnes, tak je přesně výše popsaný svět, a s nimi se ta vize stane realitou, ve které nebudete chtít žít, za to však budete muset.

Myšpule 7530

Líbil se Vám dnešní článek? Podpořte mě!

PODPOŘTE MYŠPULI A SVĚT VÁM BUDE VDĚČNÝ !

https://myspulesvet.org a video kanály Myšpule Svět jsou soukromé projekty nezávislé investigativní občanské žurnalistiky financované výhradně z osobních zdrojů a Vašich darů, bez kterých by byli dlouhodobě neudržitelné. Přispějete-li na jejich další provoz přispějete dobré věci v boji za lidská práva a svobodu nás všech!

Finanční dar mi můžete poslat na KB čú.:27-1399760267/0100

do zprávy pro příjemce napište prosím: „dar Myšpuli“

Za Vaši případnou podporu Vám s pokorou a úctou děkuji!

One thought on “Takový krásný, nový, modro-žlutý svět!”

  1. …., ale v televizi říkali něco jiného. Máňo, přece to říkali v televizi, tak to přece musí být pravda… Přece ta krásná a inteligentní moderátorka nemůže lhát. Vemu si tu roušku, v televizi říkali, že je tady další vlna toho virusu. Máňo, proč máš na sobě modro-žlutou, vždyť ti ani nesluší. Nevím, nosí to všichni…. – to je myšlení těch 95% lidí v globálním měřítku.

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s