Svoboda a demokracie se nenápadně proměnili v totalitu a fašismus. A ovečky nechápavě přežvykují a bečí bééééé, béééé

Samozvaní elitářští mocipáni odkudsi ze zámoří, nebo snad z Londýnského City si nás pěkně povodili divadlem kovidové šarády aby nás v posledním dějství uvrhli do válečných hrůz stejně tak pravdivých, jako žluto modrých. Zkrátka a jednoduše platí staré známé české přísloví, že kdo byl debil za kovidu, bude debil i za války. Mainstream hystericky komentuje studiové válečné hrůzy a háže špínu, co špínu, leje kýble hoven na Rusko a jeho vojáky, kteří prý skoro utíkají před hrozivou sílou Ukrajinské armády a NATO. Ehmmm, opravdu? No pravdu se stejně nedovíme, pokud tam sami nepojedeme, protože vše ostatní je jako vždy jen samá lež.

A aby se lež stala pravdou, tak nám v kotlince české vznikl nový vládní úřad, takové Orwellovské ministerstvo pravdy. Centrum proti terorismu a hybridním hrozbám, kterému se zaslouženě a s notnou dávkou ironie začalo všeobecně říkat “ministerstvo pravdy”, zahájilo prvním dnem tohoto roku svou pochybnou aktivitu.Jeho náplní má být mimo jiné analyzování takzvaných dezinformačních kampaní, fake news a hoaxů, které pak bude pochopitelně uvádět na “pravou” míru, prostřednictvím sociálních sítí, konkrétně prostřednictvím svého účtu na Twitteru.

Ale je potom divné, že když se v Českých Budějovicích, kam jsem jela s Aliancí národních sil položit věnec k památníku padlých vojáků Rudé armády, na truc současným žlutomodrým náckům, a zeptám se cestou na náměstí jednoho vlasatého, nezávisle vypadajícího klučiny v manžestrovém saku a hippie džínách proč má na klopě přišpendlenou tu ukrajinskou žluto-modrou stuhu, tak na mě jen nechápavě vytřeští oči a zamumlá cosi v tom smyslu, že přece fandí Ukrajině, jako by to snad byl přátelák v hokeji mezi Ruskem a Ukrajinou. Tak se ho zeptám ještě na to, zda-li ví, že tím podporuje neonacismus a klukovi náhle zrudne tvář, zalapá po dechu a chvíli vypadá jako že se na mě vrhne. Je však o půl hlavy menší a chápe, že když to udělá tak ho přerazím vejpůl, tak ještě sykne cosi sprostého, otočí se na podpadku a maže rychle pryč. Absolutně mimo mísu v tom, co se skutečně děje, a plnou hlavu otázek, kdo že jsem…a to jen proto, že naši loviči dezinformací a hoaxů, tedy státem a režimem placení manipulátoři a cenzoři, dělají poctivě svoji práci. A myslím si, že někteří z nich těm nesmyslům a nehorázným lžím, které zatím sami produkují, zatímco pravdu mažou a pomlouvají, sami dokonce snad věří! Ačkoliv je to pro každého trochu konceptuálně gramotnějšího čtenáře nejspíš neuvěřitelné, přesto je to tak.

Poněkud komicky ovšem působí, že okamžitě vzniklo na sociálních sítích rovnou několik falešných účtů tohoto našeho nového cenzorského a dezinformátorského úřadu, jejichž autoři už začali s rozborem takzvaných fake news sami, takže momentálně si sotva někdo může být jistý, který že je vlastně ten “pravý”  účet ministerstva pravdy (tedy, ne že by na tom nějak zvlášť záleželo), a to i přes to, že MV na tom svém údajně opravdu “pravém” účtu na Twitteru uvádí, že právě tento je ten pravý, jelikož údajně falešné účty označují tento údajně pravý účet rovněž za falešný.Je tedy evidentní, že ti současní neoliberálně fašističtí soudruzi z ministerstva vnitra současné prostředí internetu nejspíš ale hodně silně podcenili, respektive ho dokonce snad vůbec nepochopili.

Pokud ovšem pomineme tuto humornou epizodu, která spuštění ministerstva pravdy v naší kotlince České doprovází, tak skryté pozadí této vcelku bizarní aktivity už až tak vesele nepůsobí.Cílem této instituce není totiž ve skutečnosti nic jiného, než opětovné prosazování jen té jediné správné “pravdy” a potlačování všeho ostatního, co se fašistickému režimu v Česku zrovna nehodí do krámu.Jedná se tedy o ryzí inkvizici, kdy nepohodlné infomace jsou potlačovány a jejich šiřitelé v případě dopadení perzekuováni prostřednictvím hodně ohebných gumových paragrafů (1), (2), které si pro tento účel inkviziční fašistická neoliberální covidokratura sama vytvořila. Tedy opět zákony, které jsou až ZA KONY. Jenže to soudruzi neví, protože ty proruské „dezinformační weby“ přeci nečtou. Oni je mají vypínat a ne číst…

Na webu ministerstva pravdy se nás sice snaží přesvědčit, že tento orgán, nebude orgánem činným v trestním řízení, což se jeví jako realná praxe, ovšem sotva se dá pochybovat o tom, že v případě ztotožnění autora tzv. fake news, nebude váhat jeho totožnost těmto orgánům předat (potvrzeno zde).Centrum prý ani nebude vnucovat lidem pravdu, což zní docela podivně, protože pokud nebude lidem vnucovat pravdu, dá se poměrně snadno domyslet, že bude lidem vnucovat předepsaná dogmata, což nás ovšem nepřekvapuje, jelikož s šířením vyčpělých dogmat, má současná fašistická neoliberální kovidokratura bohaté zkušenosti.Naprosto komicky pak již skutečně působí jejich tvrzení, že centrum nebude mít žádné „tlačítko na vypínání internetu“, ani že nebude z internetu odstraňovat žádný obsah (docela by mě zajímalo, jak by si takové odstranění obsahu z hostingu někde v USA na MV představovali, nebo na jakém principu funguje ono speciální tlačítko pro vypnutí celého internetu), což mi ale jaksi definitivně potvrzuje, že ti co stojí v pozadí této aktivity, jsou, alespoň co se týká povědomí o IT a fungování internetu naprosto a úplně mimo a je opravdu s podivem, že se takto omezení jedinci, mohou vůbec na MV dostat do takových vysokých pozic, aby z nich pak vědomě ničili práci natolik inteligentních lidí, že jsou raději v opozici a tam šíří pravdu, než aby se podíleli na lhaní mainstreamu našeho současného korporátně fašistického režimu, řízeného korupcí odkudsi „ze západu“.

Celkově tak lze pouze konstatovat, že se jedná o další zoufalou aktivitu, ne nepodobnou aktivitě pana Smatany, kterou chtěl veřejnost taky ochránit před údajně škodlivým vlivem určitých informací, jen tentokrát posvěcenou a provozovanou státem, kterou z daní budou muset platit ti, kteří o toto vymývání mozků však sotva stojí. Jenže těch je jen pár, zbytek stáda přežvykuje a nechápavě bučí: bééééé, bééééé vidítééé, máme žluto-modrý ohradník, béééé…..

A kam vlastně zmizel ten smrtelně nebezpečný virus, kvůli kterému zůstaly zdecimované ekonomiky, blbé děti, alkoholici a vzpomínky těch, co zůstali po mnoha sebevrazích v posledních dvou letech? Ten smrtelně nebezpečný virus, kvůli němuž se nás poušejí dokonce nuceně očkovat smrtelně nebezpečnými sračkami plnými zákeřných, až mimozemsky vypadajících nanotechnologií, samoseskládajících biotechnologiíí a založených na genetické manipulaci, totiž výborně rozumí politice, on ví, kdy toho má nechat. Celkový narativ sice tak úplně nezmizel, každý den se povinně objeví alespoň jedna zpráva o tom, kolik nám přibylo falešně pozitivních „nakažených“ a kolik jich na ten nebezpečný virus zemřelo. To, že to bylo při autonehodě se pochopitelně neřeší, protože chudák přece zemřel s Covidem, nikoliv NA Covid. Béééééé, béééééé, na to reagují k smrti vyděšení ovčané.

Stejně znepokojivý jako naše úžasné ministerstvo pravdy je i americký “Národní plán připravenosti na Covid-19“, který Bidenův neoliberálně fašistický režim oficiálně představil na začátku tohoto měsíce.

Dokument, který má být plánem, jak “vrátit Ameriku do běžného života a zároveň ochránit lidi před COVIDem-19, připravit se na všechny možné nové varianty neexistujícího politického viru a zabránit výpadkům v ekonomice a vzdělávání”, je rozdělen do čtyř cílů:

 • Ochrana před neexistujícím COVID-19 a jeho léčba
 • Příprava na nové varianty tohoto politického viru
 • Zabránění dalším výpadkům v oblasti již skoro zlikvidovaného hospodářství a indoktrinovaného vzdělávání
 • Pokračovat ve vedení úsilí o nucené očkování ve světě a za záchranu životů (čti za vraždění vakcínami a genocidu)

Znepokojující je, že mnohé z děsivých aspektů státu biologické bezpečnosti obsažených v tomto konkrétním plánu jsou již prováděny. Například na straně 34 dokumentu je generálnímu lékaři USA uloženo, aby “vydal žádost o informace (RFI) od výzkumných pracovníků, zdravotníků, technologických platforem a komunitních organizací o dopadu zdravotnických dezinformací během pandemie”.

Jak informoval deník The New York Times, tato žádost byla nyní vydána:

Generální lékař prezidenta Bidena ve čtvrtek oficiálně požádal hlavní technologické platformy o předložení informací o rozsahu dezinformací Covid-19 na sociálních sítích, vyhledávačích, crowdsourcingových platformách, platformách elektronického obchodování a systémech rychlého zasílání zpráv.

V oznámení jsou společnosti vyzvány, aby předložily “přesné údaje o tom, kolik uživatelů vidělo nebo mohlo být vystaveno dezinformacím Covid-19”, a také souhrnné údaje o demografických skupinách, které mohly být dezinformacím vystaveny nebo jimi ovlivněny v nepřiměřené míře. No a k tomu pak jen stačí zjistit konkrétní jména těchto „ovlivněných dezinformacemi“ a šup už ho vezou do FEMA campu. Nebo dostane speciální obojek a bude chodit pouze tam, kde mu to bude dovoleno. Těšíte se? Protože jak si jistě mnozí všimli, jde jim to rychle, to, co je dnes zaváděno za oceánem bude jen do několika málo týdnů tady u nás. Ostatně takoví naši Slovenští sourozenci o tom ví jistě svoje. Fašista a hajzl Matovič jim to předvedl s plnou parádou neštítíc se použít proti svému obyvatelstvu gumové projektily jen za to, že říkají pravdu. To si ani „bolševici“ nedovolili a v uvozovkách je to proto, že konečně vím, kdo je doopravdy bolševik.

Federální úřady v USA dokonce požadují podrobné informace o demografických údajích všech osob, které jsou “vystaveny dezinformacím”. Víme, že dalším krokem je získání jmen čtenářů. A ještě dalším je rovnou cesta do FEMA kempu. Nebo barevný puntík na poštovní schránce, zařazujíicí dotyčné do obsáhlých seznamů. Žádný puntík znamená, že jde o ovci, neškodnou, poslušnou ovečku vyděšeně bečící bééééé, bééééé ať se mi nic nestanééééé! Dokud nechcípne, nebo ji režim nezabije experimentální vakcínou třeba. Žlutý puntík znamená, že jde stále o ovečku, ale s rizikem. Třeba že chodí do kostela. Nebo do hospody. Nebo třeba čte stránky ANS, prostě určité riziko, že už pravdu zaslechla tam je. Bééééé, béééééé, přikyvuje ovečka. No a potom je modrý puntík. To jsou ti, co čtou Myšpule Svět a dívají se na má videa. Tedy ti co už ví, nebo třeba neví, ale vědět chtějí. Takové není třeba okamžitě zabít, je však pro jejich vlastní dobro a bezpečí potřebné prevetivně je umísit do chráněného FEMA kempu. A nakonec jsou tu někteří označeni červeným puntíkem, mezi ně patřím například já, kdyby totéž bylo zaváděno i v naší kotlince. No a my, ti s červeným puntíkem, budeme zastřeleni rovnou na místě kulkou mezi oči. Těšíte se? Já moc….

Američtí federálové dokonce chtějí, aby s nimi občané začali “sdílet” informace o dezinformacích. Není to ale skutečně milé? Takhle převlékají Stasi (Stasi, byla hlavní tajnou službou a rozvědkou Německé demokratické republiky, pozn. překl.) do eufemismu 21. století, aby nás všechny povzbudili k udávání našich vlastních přátel a sousedů. Prostě nádherný svět plný pravdy, lásky, úcty k bližnímu svému a hlavně bezpečí! Bééééé, béééééé přikyvujíi na to souhlasně ovečky s modro-žlutými stužkami okolo krků, na nichž jim visí malý zvoneček. To aby se třeba neztratili v panice až nám sem ten zlý Putin hodí atomovku, protože bača do něj musí stále šťourat vidlemi.

A vzhledem k tomu, co jsme právě viděli co předvedl další vypečený fašista Trudeo v Kanadě v souvislosti se zablokováním kont účastníků Konvoje svobody a to mnohým dokonce NA VŽDY! A taky s doxingem a finančním de-personalizováním příznivců Konvoje svobody, lze pochybovat o tom, že se již nyní zcela jistě vytvářejí sofistikované systémy na odhalení myšlenkových zločinů, aby byli všichni myšlenkoví zločinci potrestáni za sdílení svých nebezpečných (pro režim) “dezinformací” o jejich příštím podvodu? Béééé, bééééé, nechápavě bečí ovečky.

Tak nevím, jestli se mi ještě chce v tomhle světě vůbec dál žít, což je, obávám se, přesně to, o co těm fašistickejm fialovejm šmejdům skutečně jde, aby se nám tady nechtělo žít. Aby tihle sráči mohli mít ještě víc než mají, ačkoliv ani to co již mají nikdy nemohou využít. Protože tady jde hlavně o to, aby byli důležití. Je to opojná závislost na pocitu vlastní důležitosti, kvůli které zbytečně umírají lidé. A ovečky na to bučí: bééééé, béééééé.

Myšpule

zdroj: cz24.news

Líbil se Vám dnešní článek? Podpořte mě!

PODPOŘTE MYŠPULI A SVĚT VÁM BUDE VDĚČNÝ !

https://myspulesvet.org a video kanály Myšpule Svět jsou soukromé projekty nezávislé investigativní občanské žurnalistiky financované výhradně z osobních zdrojů a Vašich darů, bez kterých by byli dlouhodobě neudržitelné. Přispějete-li na jejich další provoz přispějete dobré věci v boji za lidská práva a svobodu nás všech!

Finanční dar mi můžete poslat na KB čú.:27-1399760267/0100

do zprávy pro příjemce napište prosím: „dar Myšpuli“

Za Vaši případnou podporu Vám s pokorou a úctou děkuji!

3 komentáře: „Svoboda a demokracie se nenápadně proměnili v totalitu a fašismus. A ovečky nechápavě přežvykují a bečí bééééé, béééé“

 1. Je zajímavé, jak bojovníci proti cenzuře a za svobodu projevu mažou příspěvky které se jim nelíbí, že, Myšpule? To jen tak na okraj, když se dívám, kde je můj příspěvek ze včerejšího dne, t.j. ze dne 23.3.2022. Jak je vidět, charakter, čest a svědomí má v případě Myšpule a další kremelské špíny zřetelné limity.

  To se mi líbí

  1. Vážený pane, nevím kdo jste, neznám vás stejně jako neznáte vy mě, proto nechápu, proč mne nazýváte „prokremelskou špínou“? Jednak rozhodně nejsem žádná špína a pro kremelská jsem jen potud, že proti Rusku absolutně vůbec nic nemám, to je vše. A mažu, jak vidíte sám, jen hloupé komentáře, ty negativní, ale alespoň trochu inteligentní, zde nechávám. Aby si na vás každý mohl udělat svůj názor sám. Ze stejného důvodu ostatně existuje celý tento web, aby si každý mohl udělat svůj názor sám. Ale k tomu jsou potřeba i ty informace, o kterých mainstream lže, nebo nemluví, nebo vše překrucuje. A ty se snažím přinášet já v rámci mých oproti mainstreamu, značně omezených možností. Toto je projekt občanské investigativní žurnalistiky, tedy něco, čemu se věnuji ve svém osobním volnu, nemám ambice být profesionálním informačním portálem, tak jako třeba cz24.news, které režim, jaký vy svým postojem podporujete, protiprávně cenzuruje a znemožňuje k němu většinové populaci neoprávněně přístup. Na mých článcích není vůbec nic, na základě čehio bych měla být nazývána pro-kremelskou. A jestli je to kvůli mému členství v politickém hnutí ANS, tak jsem na něj hrdá, protože nejsme nějaká pro – ruská politická strana, ale jsme pro – národní, pro – česká, a hlavně pro – lidská. Narozdíl od všech parlamentních stran, jejich politika jak vidíte sám všude okolo nás je vysloveně PROTI LIDSKÁ.

   To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s