Vakcíny Covid jsou součástí většího plánu na ODSTRANĚNÍ svobodné vůle

Vakcíny proti koronaviru Wuhan (COVID-19) jsou součástí MNOHEM většího psychopatického plánu na úplné odstranění svobodné vůle . Zakladatel ReAwaken America Tour a moderátor „Thrive Time Show“ Clay Clark s touto myšlenkou přišel již 1. února ve svém pořadu na Brighteon.TV .

Clark přehrál video svého rozhovoru z 29. ledna s Davem Hayesem z „The X22 Report“. Osteopatická lékařka Dr. Sherri Tenpenny se připojila ke Clarkovi v rozhovoru, kde následně prohlásila celou pandemii COVID-19 za naprostý podvod.

Tenpenny řekl: „Zaznamenali jsme pouze ‚case-demic‘ a ty „odhalené“ případy navíc vůbec nic neznamenají, protože test [PCR] nedokáže vůbec rozlišit mezi koronaviry a viry chřipky? Neříká to hlasitě celému světu, že je to všechno nesmysl, a že bychom to všechno měli hodit za hlavu?“

Tenpenny také vyzval veřejnost a lékaře, aby přestali nazývat injekce COVID-19 „vakcíny“ a místo toho je nazývali vhodnějším termínem „léčbou genetické modifikace“.

„Musíme přestat používat slova ‚vakcína‘ a ‚očkovaný‘, protože to co prezentují jako vakcíny prostě nejsou vakcíny. Rozhodně způsobují škody , protože jde o nevyzkoušené technologie genetické modifikace,“ řekl Tenpenny. „Mesenger RNA nebyl dosud nikdy předtím použit u lidí.“ Byl využitý pouze na základě povolení k nouzovému použití. Nezabrání nám onemocnět, nezastaví přenos a rozhodně to nijak nesníží počet hospitalizací.“

Mezitím Clark sdílel několik dalších odhalení o vakcínách COVID-19. Poukázal na to, že již v roce 2008 Národní institut zdraví zahájil výzkum toho, jak lze zablokovat gen VMAT2 – také známý jako „gen Boha“ – který ovlivňuje lidskou spiritualitu.

V prosinci 2019 byla vytvořena technologie využívající mRNA k úpravě genu CRISPR – což mimochodem jako první provedl v Číně výzkumník Jiankui He. Patent CRISPR na změnu lidských genomů byl na patentový úřad podán o půl roku později v červnu 2020.

„Co tedy vlastně udělá editace lidského genu tecdhnologií CRISPR? Umožňuje nám to zablokovat „Boží gen“ u člověka,“ řekl Clark. (Související: Clay Clark se rýpe ve vakcínách a transhumanismu s Dr. Carrie Madej – Brighteon.TV .)

Očkování na COVID přivádějí myšlenku „hackovatelných lidí“ o krok blíže k realitě

Clark také ukázal video izraelského intelektuála Yuvala Noaha Harariho, který dlouze hovořil o konceptu, že lidé jsou „hackovatelní“. Moderátor „Thrive Time Show“ také odhalil, že Harari, profesor na Hebrejské univerzitě v Jeruzalémě , slouží do dnes jako hlavní poradce Klause Schwaba, zakladatele a výkonného ředitele Světového ekonomického fóra.

„Lidé jsou nyní vlastně jen jakási hacknutelná zvířata. Dnes máme technologii na hackování lidských bytostí v masivním měřítku: Všechno se v této době globální zdravotníá krize digitalizuje a hlavně monitoruje. Celá myšlenka spočívá v tom, zda lze lidí zbavit jejich duše a svobodné vůle? To je konec člověka tak, jak jej známe dosud,“ řekl Harari.

Harari shrnul své myšlenky pomocí rovnice BxCxD=A – což znamená, že „biologické znalosti násobené výpočetním výkonem a daty se rovnají naší schopnosti biotechnologicky hackovat lidi.

„Pokud znáte dostatek biologie a máte dostatek výpočetního výkonu a dat, můžete se nabourat do mého těla a porozumět mi lépe, než rozumím já sám sobě. Můžete to udělat nejen mně, ale všem lidem,“ řekl Harari.

„V minulosti něco takového chtělo udělat mnoho tyranů a vlád. Nikdo však biologii dosud dostatečně nerozuměl a nikdo neměl dostatek výpočetního výkonu a dat, aby mohl hacknout miliony lidí na jednou. Ale již velice brzy budou alespoň některé korporace a vlády schopny systematicky hackovat všechny lidi .“

Harari prezentoval své naprosto psychopatické transhumanistické myšlenky dále slovy: „My lidé bychom si prostě měli zvyknout na myšlenku, že už nejsme nějaké tajemné duše obdařené spiritualitou. Nyní jsme hacknutelná zvířata. Systém, který nám rozumí lépe, než rozumíme my sami sobě, totiž může předvídat a manipulovat s našimi pocity a rozhodnutími a nakonec zkrátka rozhodnout za nás.“

Clark také ukázal video Harariho, jak mluví o zásadní roli vakcín COVID-19 v této transhumanistické agendě.

„Často se říká, že byste nikdy neměli dovolit, aby jakákoliv dobrá krize přišla vniveč, protože to je příležitostí provést také reformy, se kterými za normálních časů lidé nikdy nebudou souhlasit. Ale v krizi vidíte, že jinak nemáme šanci – tak to udělejme,“ řekl tenkrát Harari tazateli.

„Vakcína [COVID-19] nám v tomto úsilí samozřejmě pomůže. Díky tomu budou věci lépe ovladatelné, jako dohledovatelné. Lidé se mohli ohlédnout za 100 let zpět a identifikovat současnou pandemii jako okamžik, kdy zavládl nový režim sledování.

Reakce na vakcínu COVID-19 jsou obviňovány z PEG, ale mohlo by to být tělo, které reagovalo na transhumanistické genetické přeprogramování mRNA?

Lékařský establishment si hraje na hloupého ohledně nežádoucích účinků způsobených vakcínami proti koronaviru Wuhan (COVID-19) a obviňuje z jejich výskytu pouze relativně běžnou, ale toxickou přísadu do vakcín, známou jako polyethylenglykol (PEG). Skutečným viníkem je však více než pravděpodobně přímo ta dosud nikdy nevyzkoušená technologie modifikované RNA (mRNA).

Podle Centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) Spojených států bylo dosud hlášeno „nejméně šest závažných alergických reakcí“ na popichování virem ve vakcínách Pfizer / BioNTech made in China. Ve Spojeném království byly také hlášeny nejméně dva případy anafylaxe.

Po špičkách lékaři chodí kolem složky mRNA vakcíny, která nikdy předtím nebyla ve vakcíně použita, média hlavního proudu označila PEG za potenciální příčinu – PEG je průmyslová přísada na ropné bázi, která obklopuje mRNA jako bublina, aby ji dopravila do buněk.

Olejové lipidové molekuly, které obklopují vlastní messenger mRNA, jsou stabilizovány PEG, což umožňuje celé sekvenci vložit se do lidských buněk pro jejich genetické přeprogramování. Konečným výsledkem je pak buněčná produkce syntetických „špičkových“ proteinů, které tělo údajně rozpoznává jako WuFlu, což ho přiměje k boji s nemocí jako součást geneticky modifikované (GMO) imunitní reakce.

„Ačkoli si myslím, že zde jen spekulujeme… je známo, že jedna ze složek, která je přítomna v obou vakcínách – polyethylenglykol – může být výjimečně spojena s nějakými alergickými reakcemi,“ uvedl Peter Marks, ředitel Food a Centrum pro biologické hodnocení a výzkum Drug Administration (FDA) na tiskové konferenci 18. prosince.

„Nyní se učíme, že tyto alergické reakce by mohly být o něco častější než velmi neobvyklé, o kterých jsme si mysleli, že jsou, protože lidé jsou vystaveni polyethylenglykolu také v různých dalších farmaceutických přípravcích,“ dodal Marks s tím, že FDA plánuje také „velmi pozorně“ sledovat zavedení vakcíny Moderna, protože obě vakcíny obsahují PEG.

Ve svém vlastním prohlášení Pfizer uvedl, že se také plánuje „velice pečlivě sledovat všechny zprávy naznačující vážné alergické reakce po očkování“. Společnost Pfizer také uvedla, že její informace o předepisování obsahují varování o tom, že „v případě vzácné anafylaktické příhody po podání vakcíny by měla být vždy snadno dostupná vhodná lékařská péče a dohled“.

Pokud si vezmete vakcínu proti COVID-19, stanete se GMO

Jinými slovy, předpokládá se, že PEG je ten hlavní problém a lidé, kteří jsou na něj alergičtí, by se měli jednoduše injekci vyhnout – což vypadá být dost jednoduché. Ale co když PEG není to, co ve skutečnosti způsobuje všechny ty vážné nežádoucí účinky? Co když jsou vakcíny proti čínskému viru samy o sobě tak vážné, že ohrožují lidské tělo a jeho přirozené plány uložené v DNA, že tyto anafylaktické reakce jsou pak jen známkou trvalé autoimunity?

Aby bylo jasno, tak velice dobře víme, že PEG je škodlivý a neměl by být podáván lidem injekčně. Zároveň by bylo nedbalostí ignorovat zřejmou skutečnost, že technologie mRNA je formou genetického inženýrství, která trvale mění lidský genom způsoby, které jsou dosud z velké části neznámé.

Přinejmenším mRNA vakcíny bombardují těla těch, kteří je dostanou, „mimozemskými proteinovými“ sloučeninami, které imunitní systém nerozpozná. V důsledku toho vyvolává anafylaxi, kterou nositel Nobelovy ceny Charles Richet popsal jako „univerzální obranný mechanismus proti pronikání heterogenních látek do krve, odkud je již nikdy nelze zcela odstranit“.

Zejména ve směsi s antigeny jsou tyto jedovaté chemikálie používané ve vakcínách doslova jakousi urážkou lidské imunity, a proto je náš imunitní systém odmítá, často násilně a někdy dokonce vedou ke smrti. A zavedení technologie mRNA tuto hrozbu jen ještě více zhoršuje.

Podle některých tyto mRNA „vakcíny“ dokonce ani nejsou vakcínami. Jsou to úplně jiné látky, které byly navrženy tak, aby to úplně překódovalo genetiku člověka a proměnilo ho to v nějakého transhumánního člověka 2.0.

Jak to komentoval jeden čtenář Zero Hedge , možná jsou tyto anafylaktické reakce jednoduše pouze „vnějšími projevy vnitřní změny k transhumanismu“. Jiný zase napsal, že cílem globalistů je „proměnit lidstvo v jejich představu a ovládat je všechny jako poslušný dobytek“.

Další napsal, že jedna z nezodpovězených otázek o těchto mRNA vakcínách souvisí s tím, jak jsou samotné vpichy typem viru, „který přebírá normální funkce zdravých buněk a přeprogramovává je tak, aby produkovaly syntetické spike proteiny“.

„Jakmile jsou tyto buňky jednou přeprogramovány, už se nikdy nemohou vrátit do normálního stavu, v jakém byly dosud.“ Buňky jsou nyní továrny na proteiny, které neustále způsobují, že imunitní systém tyto částice neutralizuje… Jestliže tělo nyní neustále produkuje protilátky proti bilionům inertních proteinů, způsobili jste pouze to, že má tato osoba doživotní autoimunitní poruchu.“

Podle názoru tohoto autora jsou tyto vakcíny proti COVID-19 pouze počátkem, ne-li dokonce již splněním, znamení šelmy o kterém se píše v knize Zjevení – zvláště pokud se stanou základním požadavkem při jakémkoliv nákupu, při prodeji, pro cestování a život obecně…

Zdroj: https://www.transhumanism.news/2022-02-02-covid-vaccines-bigger-plan-eliminate-free-will.html, https://vaccinedamage.news/2021-01-15-covid19-vaccines-anaphylaxis-peg-mrna-genetic-reprogramming.html

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s