Nedodržování předpisů COVID je nyní označeno jako Nejčastější „teroristická hrozba“

My všichni nepodvolení, tedy ti, kdo se nehodlají nechat opíchat experimentálními roztoky ať již je jejich účel jakýkoliv, my, kteří se nehodláme podvolit fašistické vládní buzeraci nesmyslných „protipandemických“ opatření, my všichni, kteří si hodláme nadále zachovat osobní svobodu, zdraví, vlastní vůli i úsudek, my všichni, kdo se nehodláme ponižovat nošením zobáků ani hadrů na hubu, protože ze zdravotního hladiska nemají žádný význam, je to jen nástroj psychologické manipulace a symbol přijetí role podvoleného poslušnéhoi otroka nového světového řádu, tak my všichni se v poslední dobou stáváme jakýmisi domácími teroristy, nebezpečnými živly, kteří nesmí do hospody, do fitka, do bazénu, mnozí ani do práce, a leckde ani nakoupit. Źa to, že nechceme hrát státem financovanou ruskou ruletu o vlastní život se stáváme podlidmi, občany druhé kategorie. A není to jen u nás, v malé kotlince uprostřed Evropy, tento trend je celosvětový, nebo minimálně je patrný všude, kde se rozhodli hrát globalistickou hru na Covid pandemii. Jen někde je nátlak masivní a značně brutální, jako třeba nyní u sousedů v Rakousku, nebo v tak vzdálených a exotických zemích jako je Nový Zéland a Austrálie, kde se s tím skutečně nemažou, koncentrační tábory pro nepodvolené tam vyrůstají jako houby po dešti a lidé tam mají skutečný strach, protože právě zažívají skutečný teror. Děti jsou dokonce náslilím odebírány z rodin a očkovány, o značném množství jejich úmrtí se nesmí mluvit a za zveřejnění nesouhlasu s oficiálním Covid narativem tak jdete klidně do vězení a to dokonce i tehdy, jste-li právě těhotná maminka a máte k tomu doma dvouleté miminko. Tedy něco, co by bylo až do roku 2020 naprosto nepředstavitelného, obzvláště na svobodném a „demokratickém“ západě.

Nevadí, že Taliban zabíjí tisíce nevinných civilistů nebo že „Izraelci, kteří dostali vakcínu proti COVID, mají nyní v průměru 6,72krát vyšší pravděpodobnost, že se nakazí, než mají ti lidé, kteří se vyléčili z přirozené infekce“, pokud jste proti očkování nebo jiným pandemickým opatřením, máte být nyní souhrnně prohlášeni za tu nejvyšší domácí teroristickou hrozbu. ⁃ Editor Technokracy.news 26.srpna 2021

A o tom, jak to vypadá v USA přinesl informace článek Dr.Mercoly zveřejněný na webu Technokracy.news, jehož překlad doplněný vlastní úvahou vám dnes nabízím k přečtení a k zamyšlení. Když v dnešní době přemýšlíte o potenciálních teroristických hrozbách, co vše vás napadne? Dostali se na váš seznam třeba všechna ta protichůdná iracionální a/nebo nezákonná opatření proti COVID? No, nedávno se dostal na první místo na seznamu potenciálních teroristických hrozeb ministerstva vnitřní bezpečnosti, když se blíží 20. výročí 11. září, každý nepodvolený člověk. Za posledních 18 měsíců se všechna opatření proti šíření COVID stala ještě více tyranská a nyní se zdá, že jsme v nich alespoň tedy v USA dosáhli nového maxima (nebo minima, to v závislosti na vašem úhlu pohledu). Americká vláda totiž dnes ve skutečnosti pohlíží na všechny své občany, kteří jen uplatňují nárok na svá ústavní práva, jako na domácí teroristy, jako na nepřátele státu.

Dehumanizující diskriminace neočkovaných

Jak uvedla Daisy Luther s The Organic Prepper, 1 „Šokující a dehumanizující diskriminace neočkovaných lidí jim VELMI ztíží život.“ Samozřejmě že se zde odkazuje na média a vládní narativ, že pokud se někdo nakazí SARS-CoV-2, tak je to pochopitelně hlavně chyba nějaké neočkované osoby, která proto šíří choroboplodné zárodky.

Veřejní činitelé i mediální „odborníci“ zcela záměrně rozdmýchávají plameny nepokryté nenávisti vůči všem těm, kteří se rozhodnou neúčastnit se toho dosud naprosto největšího lékařského experimentu na světě a nedostanou proto novou injekci, která naprogramuje vaše tělo tak, aby záměrně produkovalo protein způsobující onemocnění, jehož plné důsledky roky nebudou známy.

Bylo nám řečeno, že dostat vakcínu je naše vlastenecká povinnost, a vyhýbat se očkování podle některých není nic jiného než vlastizrádný čin. Že je tento druh propagandy extrémně nebezpečný, je asi všem jasné, ale zdá se, že to přesto vůbec nikoho nezajímá – dokonce ani z oddělení zodpovědných za udržení svobody v této dosud svobodné zemi.

Jak poznamenal Luther, ona rétorika, která se nyní používá na všechny neočkované lidi, by za normálních okolností musely být považována za jasný projev nenávisti. Nyní je propagována jako ctnostná a naopak nahlášení jakéhokoliv statistického nálezu nebo zveřejnění lékařské zprávy, která je v jakémkoliv rozporu s oficiálním tvrzením, že hadry na hubu fungují, uzamčení jsou účinná a injekce vakcíny proti COVID jsou bezpečné a účinné, se považuje za akt terorismu a projev nenávisti.

Vidíte tu psychologickou operaci v pozadí?

Je důležité si uvědomit, že vyvolávání tohoto šílenství není vůbec náhodné. Je zcela záměrné a je to jen součást sofistikované psychologické operace, která zcela záměrně má lidi přivádět k šílenství a vyvolávat u nich strach.

Jsou tak zcela záměrně u obyvatelstva vyvolávány masové psychózy pomocí strachu, stále rostoucí hrozby dalších vln „pandemie“, sociální izolace a mnoha dalších dehumanizačních psychologtických triků.

Jakmile populace dostatečně ztratí kontakt s realitou a přijme jakékoliv „magické zdůvodnění“ situace, v němž je iracionalita oprávněná, stane se schopnou konání nemyslitelných hrůz a šikany lidí, o nichž se domnívá, že jsou odpovědní za jejich stále pokračující úzkost.

Tím, že všechny přesvědčí, že za nikdy nekončící pandemii mohou neočkovaní lidé, brání pandemický průmyslový komplex širokým masám identifikovat a obrátit se na skutečné viníky pandemie – na skutečné tvůrce podmínek vedoucích až k jejich psychologickému zhroucení.

„Stalo se to v historii lidstva již mnohokrát: kdy byly lidské bytosti využívány jako otroci a majetek, kdy byly lidské bytosti předmětem strašlivých lékařských experimentů, kdy média a lidé u moci zcela záměrně manipulovali s lidskými bytostmi, aby uvěřili, že ostatní lidé nejsou jako oni, a proto bylo rázem přípustné s nimi jakkoli špatně zacházet nebo je dokonce zneužívat,“ píše Luther. 2

„Jak se říká, ten kdo se nepoučí z historie, je odsouzen k tomu ji opakovat. Myslím si, že bez ohledu na náš osobní postoj se všichni shodneme na tom, že vroucně si přát, aby se stalo něco špatného všem těm, kdo věří něčemu jinému než my sami a dehumanizovat kohokoli pro jeho přesvědčení, je špatné a dost hrozné.

Don Lemon ze CNN se dokonce domnívá, že neočkovaným lidem by nemělo být ani dovoleno nakupovat jídlo nebo jít pracovat. Znamená to tedy, že skutečně věří, že by tito lidé měli zemřít hlady? …

Lékařský analytik CNN Dr. Jonathan Reiner říká, že neočkovaní lidé by rozhodně neměli chodit do barů a restaurací. Lékař v The New York Times veřejně a zcela vážně přemýšlel nad etikou rozhodnutí, zda může odmítnout návštěvu u neočkovaných pacientů.

Dr. Anthony Fauci, národní velký COVIDiánský guru, dnes obviňuje neočkované z nového nárůstu případů. A guvernér Alabamy Kay Ivey dokonce chce, aby všichni vinili neočkované lidi za jakékoli nové případy COVID, které se třeba náhodou někde vyskytnou…

Snadno se může stát, že někdo vlivný a mocný ztratí milovanou osobu kvůli COVID a rozhodne se proto pomstít se na jakémkoliv „neočkovaném lidu“. Koneckonců, vždyť i náš guvernér řekl, že to byla jejich chyba. Když už o tom mluvíme, Nick Cohen z The Guardian řekl, že je jen otázkou času, kdy ‚vypneme neočkované‘.“

Obavy z nedostatečného očkování jsou vysoce iracionální

Všichni ti, kteří stále ještě tlačí na všechny, aby se nechali očkovat, se prostě jen nechtějí podívat na nejnovější údaje, které jasně dokazují, že naopak právě ti, kteří jsou očkovaní, tak mají ve skutečnosti MNOHEM větší pravděpodobnost, že onemocní na COVID, a co je ještě horší, že bohužel právě oni svým očkováním přispívají k procesu vytváření nových variant.

Jak nedávno uvedly Israeli National News, 3 , 4 , 5 nedávné údaje zcela jasně ukazují, že Izraelci, kteří dostali vakcínu proti COVID, tak mají až 6,72krát vyšší pravděpodobnost, že se znova nakazí, než lidé, kteří se přirozeně vyléčili a uzdravili z infekce.

Mezi 7 700 dosud diagnostikovanými novými případy COVID během současné vlny nemoci, která začala v květnu 2021, bylo 39 % z nich očkováno (asi 3 000 případů), 1 % (72 pacientů) se uzdravilo z předchozí infekce SARS-CoV-2 a 60 % nebylo ani očkovaných, ani dříve infikovaných. Poznámka z Israeli National News: 6

„S celkovým počtem 835 792 Izraelců, o kterých je známo, že se z viru uzdravili, představuje 72 případů reinfekce 0,0086 % z lidí, kteří již byli nakaženi COVIDem.

Naproti tomu u očkovaných Izraelců byla 6,72krát vyšší pravděpodobnost, že se nakazí po očkování než po přirozené infekci, přičemž více než 3 000 z 5 193 499 nebo 0,0578 % očkovaných Izraelců se nakazilo až v poslední vlně.

Jsou navrhovány malé i velké sankce

Kromě trestů za nedostatečné očkování již zmíněných v citaci výše Luther ve svém článku uvádí řadu dalších, jako například požadavek, aby neočkovaní lidé:

Nechte se denně testovat na vlastní nákladyDokování výplat lidí
Účtování nevratných poplatků za karanténu studentůmOdmítání lékařské péče v nemocnicích
Zrušení soukromého pojištění nebo zvýšení pojistného o tisíce dolarů ročněPozastavení zbrojních průkazů a řidičských průkazů
Odepření přístupu k půjčkámZadržování vládní pomoci a federálních výhod, jako je sociální zabezpečení, VA dávky, dotované bydlení a důchody

Jak poznamenal Luther: „Zuřivé pohrdání všemi těmi, kdo pouze myslí jinak, nemůže vést k ničemu dobrému. Vy všichni, kteří věříte, že bychom se měli všichni nechat očkovat nebo tomu nevěříte, tak souhlasíte s takovým způsobem dehumanizace společnosti?

Ve videu výše James O’Keefe z Project Veritas odhaluje další dvojí standard, který se v dnešní době stal normou. Projekt Veritas byl obviněn z neetického doxování bohatých a mocných, přesto mi CNN před několika týdny udělala přesně to samé.
Reportérka CNN Randi Kaye se nafilmovala, jak přepadává ze zálohy na zaměstnance v sídle naší společnosti v Cape Coral na Floridě, aniž by rozmazala číslo apartmá. Poté odešla ke mně domů. Jak poznamenal O’Keefe, mainstreamová média běžně doxují „nemocné“, jejichž právo na soukromí je ve skutečnosti větší než u vládních a mediálních úředníků.
Projekt Veritas byl nedávno zakázán na Twitteru za zveřejnění videa, ve kterém konfrontovali viceprezidenta Facebooku Guye Rosena před jeho domem a ptali se na politiku Facebooku ohledně nenávistných projevů. Abychom to shrnuli, Project Veritas dostal zákaz na Twitteru za to, že udělal přesně to samé, co CNN udělala mně – ale zákaz za to nedostal.

Umělá inteligence je součástí nového bojiště

V polovině července 2021 vydal všeobecný chirurg Dr. Vivek Murthy veřejné 7 , 8 prohlášení, které označilo dezinformace ohledně COVID za „naléhavou hrozbu pro veřejné zdraví“, která podkopává „naši usilovnou práci na ukončení pandemie COVID-19“. Jeho doporučení mimo jiné také vyzývá k nasazení softwarových algoritmů umělé inteligence na všech platformách sociálních sítí, aby se tím „nezesilovali dezinformace“ a naopak se více posílilo jejich monitorování a odhalování.

Podobně na nedávné konferenci Health Information Management Systems Society v Las Vegas Hans Kluge, regionální ředitel Světové zdravotnické organizace pro Evropu, vyzval také k použití strategie „digitálního zdraví“ a umělé inteligence v boji proti dezinformacím. Umělá inteligence by mohla být také použita k identifikaci různých komunit s nízkou mírou proočkovanosti proti COVID, aby tak v těchto komunitách mohla být zahájena okamžitá „rychlá pomoc“.

Podle STAT News 9 Kluge „založila jednotku WHO zaměřenou na behaviorální a kulturní poznatky, aby takto lépe pochopila příčiny komunit v jejich váhání s očkováním a vyvinula speciální programy, jak tomu čelit.“ Mezi takové programy patří například různé komunitní osvětové programy a také identifikace „leadrů“ prosazujících COVID očkování v rámci náboženských komunit, komunit mládeže a v médiích.

Klugeův ​​tým již pracuje s nástrojem umělé inteligence s názvem EARS (Early AI-supported Response with Social listen tool). Vytěžuje jím blogy, zpravodajské články a online fóra ve 20 zemích a analyzuje veškeré různé narativy, které v nich najde.

Na jejich základě dokáže předvídat, jak se budou informace šířit a jaké mohou mít účinky. I když to není vysloveně uvedeno v článku STAT, zdá se být rozumné také předpokládat, že EARS je již schopen předpovědět, které příběhy by dnes co nejúčinněji čelily různám obavám, které lidé běžně vyjadřují na všech těchto těžených platformách sociálních sítí.

Vybrané propagandistické příběhy pak lze uměle vytvářet a šířit pomocí robotických farem, jako je ta na obrázku níže. 10 Pro někoho může být šokující uvědomit si, že mnoho „lidí“, kteří jsou pro oficiální vyprávění o COVID, vůbec nejsou skuteční lidé.

„BOT FARM“ robotická farma na výrobu propagnady, materiál v angličtině ke stažení níže…

Na všech platformách sociálních sítí jsou dnes tuny falešných profilů provozovaných botskými robotickými farmami, které nepřetržitě generují obrovské množství propagandy, včetně účtů s takzvaným „modrým zaškrtnutím“.

Modré zaškrtnutí má totiž označovat, že identita uživatele účtu byla ověřena Twitterem a je „ve veřejném zájmu“, ale je zřejmé, že proces ověřování postrádá některé základní nezbytnosti, jako je třeba zjištění prostého faktu, že uživatel účtu také skutečně existuje ve fyzické podobě a že má fyzickou kontrolu nad daným účtem.

Anti-Digital Hate Group ve skutečnosti podporuje digitální nenávist

Tím ústředním ozubeným kolečkem celého stroje rozdmýchávajícího plameny nenávisti a útoků na lidi na internetu, jejichž jediným hříchem je touha rozhodovat se sami za sebe, je skupina nazývaná Center for Countering Digital Hate CCDH (Centrum boje s digitální nenávistí).

Byla založena britským národním a nikde neregistrovaným zahraničním agentem jménem Imran Ahmed, který je kromě toho ještě také členem Řídícího výboru pro boj proti extremismu Pilot Task Force v rámci Komise britské vlády pro boj proti extremismu.

Podle Ahmeda tedy naprosto každý, kdo dnes zpochybňuje důvody lockdownů a blokování, nošení masek nebo bezpečnosti a nezbytnosti injekce vakcíny proti COVID-19, může mít sklony k násilnému extremismu, a důvod, proč CNN putovala stovky mil přes centrální Floridu, aby hledala Dr.Mercolu (autor originálního článku na technocracy.news), je ten, že Ahmed ho označil za hlavního dezinformátora ohledně COVID. Levicové Centrum pro boj s digitální nenávistí se podle svých webových stránek dokonce pyšní tím, že „prozkoumává, odhaluje a následně uzavírá uživatele a zpravodajské weby, které považuje v digitální sféře za nepřijatelné“ … To se zdá být potenciálně velmi nebezpečné, vezmeme-li v úvahu, že o tom všichni víme velmi málo. CCDH. ~ Drill Down

V úvodní zprávě CCDH „The Anti-Vaxx Playbook“ 11 byl právě Dr.Mercola identifikován jako jeden ze šesti nejvlivnějších online „anti-vaxxerů“, kteří musí být za každou cenu umlčeni. Po něm následovaly ještě další dvě podobné zprávy a to tzv. „Dezinformační tucet“ 12 a „Dezinformační tucet: Pokračování“ 13 ve kterých se seznam jejich cílů ještě zdvojnásobil a to ze šesti na 12.

Tyto dvě poslední zprávy jsou právě tím, co všichni – politici, generální prokurátori, platformy sociálních médií a „ovlivňovači s modrým zaškrtnutím“ – dnes používají k tomu, aby „prokázali“, že právě Dr.Mercola je tím nejnebezpečnějším a nejplodnějším šiřitelem zdravotních dezinformací na internetu. 14 K tomu mohu jen dodat, že i já sama velice dobře vím, co v dnešní dobe znamená být šiřitelkou zdravotních dezinformací.

Čí zájmy CCDH skutečně chrání a podporuje?

Když se nad tím trochu hlouběji zamyslíte, není docela zvláštní, že vládní úředníci se ve skutečnosti zaměřují na amerického občana a porušují jeho ústavní práva pouze na základě názorů neregistrovaného zahraničního agenta, který provozuje malou malou skupinu „vyskakovacích oken“ a ještě k tomu financovanou „temnými“ (s nedohledatelným původem) penězi? ? 15 Jak bylo uvedeno v článku Drill Down z 20. července 2021: 16

„Když se jakákoliv zpráva stane virální ve zpravodajství, tak asi má smysl se ptát, odkud se vzala – zvláště pokud má tato zpráva svůj vliv dokonce až na Oválnou pracovnu, dále ovlivňuje politiku veřejného zdraví, ale zároveň má také velice nebezpečné důsledky pro svobodu slova. .

Středisko pro boj proti digitální nenávisti… totiž vydalo začátkem tohoto týdne doslova bombovou zprávu. Bylo to uváděno naprosto všude a přineslo následující odhalení: Většina dezinformací o COVIDu pocházela od pouhých 12 lidí… Ale nemohl by to být jen lstivý manévr jistých vnějších zájmů, který by tím chtěl jen ospravedlnit vzniklé partnerství Bidenovy administrativys Big Tech v oblasti cenzury?

Podle listu The Federalist je „Centrum pro boj proti digitální nenávisti obskurní mezinárodní skupina údajně sídlící ve Spojeném království a ve Washingtonu, DC, která pracuje jako poradce několika vlád současně a také jako poradce elitních institucí v oblasti digitální technologie a regulace.

Levicové Centrum pro boj proti digitální nenávisti se podle svých webových stránek pyšní tím, že „zkoumá, odhaluje a následně uzavírá uživatele a zpravodajské weby, které považuje v digitální sféře za nepřijatelné“.

Uživatele a zpravodajské weby které centrum považuje za nepřijatelné? To se zdá být potenciálně velice nebezpečné, vezmeme-li v úvahu to, že o CCDH víme velmi málo, nebo skoro vůbec nic.

Senátor Josh Hawley (R-MO) vyjádřil své obavy na Twitteru následujícím příspěvkem: „Kdo financuje tuto zámořskou skupinu, dark money od Big Tech? Miliardářští aktivisté? Zahraniční vlády? Nemáme tušení. Američané si ovšem skutečně zaslouží vědět, jaké zahraniční zájmy se pokoušejí ovlivnit americkou demokracii…

Nikdo neví, kdo je financuje. Nikdo neví, kdo řídí jejich výzkum. Ale jejich zjištění jsou využívána k cenzuře pod rouškou kontroly zdravotních dezinformací?

Porušení bioetických zásad ohrožuje životy

Smutnou ironií je, že američtí vládní úředníci jsou skutečně těmi, kdo přispívají ke zbytečné smrti a utrpení obyvatel pouze tím, že nedodržují zavedené bioetické principy, které jsou dokonce zakotveny v zákonech. Tyto zákony jistě existují z dobrého důvodu. Chrání totiž lidi před jejich zbytečným zdravotním poškozením a před nechtěnými zdravotními riziky.

Jako účastník experimentální studie, což je v tuto chvíli každý, kdo přijímul injekci COVID vakcíny, máte ze zákona právo na úplné zveřejnění všech rizik nežádoucích příhod. Na základě tohoto zveřejnění se pak máte právo svobodně rozhodnout, zda se chcete experimentu zúčastnit.

Zveřejnění rizika nežádoucích příhod by mělo být poskytnuto minimálně na úrovni podrobnosti uvedené v jakémkoli příbalovém letáku léku. Účastníci COVID experimentu však žádnou takovou přílohu ani podrobné zveřejnění vedlejších účinků a rizik nemají a zprávy o nežádoucích účincích vakcín jsou dokonce před veřejností utajovány a cenzurovány.

Místo toho, jak vysvětlil FDA, 17 protože injekce COVID ještě nejsou licencovány, 18 namísto poskytování příbalového letáku, FDA nařizuje poskytovatelům zdravotní péče umožnit účastníkům exeperimentu přístup k dlouhému online „informačnímu listu“, který uvádí nežádoucí účinky ze všech klinických studií a také jejich průběžné aktualizace.a to veškerých nežádoucích událostí hlášených po podání přípravku k nouzovému použití veřejností.

Pro pacienty je k dispozici kratší, samostatný online informační list s mnohem menším množstvím informací – ale poskytovatel nebo pacient stále musí vědět, kde na webových stránkách FDA vyhledat informační listy pro každou z vakcín schválených pro nouzové použití samostatně, aby k nim měli kdykoli volný přístup. 19

Rizika nežádoucích událostí musí být také sdělována způsobem, abyste přesně pochopili, jaká ta rizika jsou. To znamená, že zveřejnění musí být napsáno v jazyce tak pro osmou třídu ZS. V klinických studiích si musí výzkumníci skutečně ověřit, jestli všichni účastníci studie opravdu také chápou i veškerá její rizika.

Zamlčování těchto nežádoucích účinků, které se velice pravděpodobně vyskytují téměř u každého injekčního podání COVID vakcíny, má za následek nemožnost poskytnout pravdivý informovaný souhlas, protože daná osoba nebyla nikdy zcela informována o všech již dobře známých rizicích.

Jako jeden z mnoha příkladů Marie Follmer v rozhovoru s Robertem F. Kennedym Jr. 20 řekla, že ji nikdo nikdy nevaroval, že po očkování existuje riziko myokarditidy. Její atletický syn Greyson se nechal očkovat a nyní není schopen vůbec nic dělat a ona se bojí, že by dokonce mohl zemřít.

Přiznává, že neprovedla žádný vlastní výzkum možných rizik a jen slepě důvěřovala tomu, co jí bylo řečeno. Nyní celému procesu, včetně lékařů, nedůvěřuje, protože všichni dosud odmítali uznat, že by tam mohla být souvislost s očkováním, a nikdo neví, jak jí pomoci.

Nejdůležitější je, že přijetí experimentálního produktu musí být plně dobrovolné a nevynucené. Jakékoliv lákání a reklama je zakázána. Je naprosto nemožné tvrdit, že by veřejné zprávy o očkování a nabídky od nezdravého jídla zdarma až po milionové loterie nepředstavovali v tomto smyslu reklamu a nátlak.

Pokud se jednoho dne rozhodnete, že se chcete zúčastnit lékařského experimentu, ať už by byl jakýkoliv, je to jen a pouze na vás. Ale všichni ostatní mají naprosto stejné právo této volby.

Pokud zjistíte, že agrese vůči neočkovanému příteli nebo členovi vaší rodiny narůstá, třeba díky současné indoktrinaci celé naší společnosti, která v ní ještě více podporuje divoké a iracionální chování, tak pomyslete na cokoliv, co absolutně nechcete, aby se stalo s vaším tělem, a pak si představte, že jste nuceni to dobrovolně udělat jen proto, abyste si udrželi vaše právo vstoupit do obchodu s potravinami, koupit si pojištění, nebo si jen udržet práci!

1.1, 2 Theorganicprepper.com 12. srpna 2021

3, 6 David Rosenberg 7. července 13, 2021 4 Sharylattkisson.com 8. srpna 2021 5 Sharylattkisson.com 6. srpna 2021 7 HHS.gov Čelit dezinformacím o zdraví (PDF) 8, 14 The Hill 15. července 2021 9 STAT News 11. srpna 2021 10 Padrak.com Vaccine Propaganda Bot Farms (PDF) 11 The Anti-Vaxx Playbook (PDF) 12 CCDH, Desinformační tucet 13 Tucet dezinformací: Pokračování 15 The Federalist 20. července 2021 16 The Drill Down 20. července 2021 17 Vysvětlení povolení FDA pro nouzové použití vakcín 20. listopadu 2020 18 licencovaných vakcín FDA 16. července 2021 19 Vakcíny proti COVID-19 FDA 20. července 2021 20 Podbean The Defender, dětská oběť v Ohiu

Zdroj: https://www.technocracy.news/covid-noncompliance-now-labeled-top-terror-threat/

2 komentáře: „Nedodržování předpisů COVID je nyní označeno jako Nejčastější „teroristická hrozba““

  1. Moc dobrý článek, má investigativní, zakázaná , přítelkyně se sklonem k terorismu. Je to fakt šílené šíření zla a nenávisti. Posílám dál k otevření očí dalším lidským bytostem se svědomím a lidskou důstojností. Jen tak se můžeme zachránit i my. Je potřeba si toto všechno uvědomit. Přeji všem tvým čtenářům moc síly nenechat se zmanipulovat.

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s