Vývojář mikročipu COVID Passport říká, že čipování lidí zkrátka proběhne „Ať už se nám to líbí nebo ne“

Odpor proti tomu je zcela marný…

Alternativní zpravodajský web summitnews,com zveřejnil 4.ledna 2022 článek stejného názvu od Paula Josepha Watsona, jehož překlad vám dnes nabízím k přečtení, neboť se bude již brzy týkat každého jednoho z nás, obávám se…

Vývojář implantovatelného mikročipu, který je propojen s Covid pasem, říká, že hromadné čipování lidí jako prostředek k ověření souladu s očkovacím statusem proběhne „ať se nám to již líbí a nebo ne“.

A ví, o čem mluví!

Společnost Dsruptive Subdermals vyvinula skenovatelný implantát o velikosti zrnka rýže, který při oskenování zobrazí informace o shodě s očkováním vakcínou COVID-19.

Navzdory široké veřejné kritice založené pochopitelně na obavách z dystopického sklonu ke společnosti typu Orwellova Velkého bratra, tak generální ředitel tohoto technologického start-upu oprávněné obavy veřejnosti během rozhovoru pro Express ještě podpořil.

„Tato technologie již existuje a používá se, ať se nám to už líbí nebo ne,“ řekl Hannes Sjobald.

Ano. To je ale titulek….
To není vtip, a jak se nám vysmívali, když jsme řekli, že se to stane!! Můžou se https://t.co/qHXCJGvnIi osrdat pic.twitter.com/oIXxxFXmN8

— leilani proutkaření 🌸(@LeilaniDowding) 3. ledna 2022

Sjoblad lživě tvrdil, že tento čip nelze použít ke sledování polohy osoby a řekl že: „Nikdy nemohou sdělit vaši polohu, aktivují se pouze tehdy, když se jí dotknete vaším smartphonem, takže to znamená, že čipy nelze použít ke sledování vaší polohy.“

Prozradil nám také, že cílem jeho společnosti je co nejvíce spolupracovat s vládami na „transformaci zdravotnictví v globálním měřítku“.

Sjobald také odhalil pravý účel čipu, který má fungovat jako lékařský průkaz, který určí, zda má člověk povolen vstup na určité veřejné místo, třeba do kina nebo do supermarketu.

„Například, když půjdu do kina nebo do nákupního centra, tak budou moci zkontrolovat můj stav, i když s sebou nebudu mít svůj telefon,“ řekl.

Není naprosto žádných pochyb o tom, že již během několika málo let budou média označovat každého, kdo se proti tomu postaví, za „nebezpečného, antičipovéhp konspiračního teoretika“.

Všem těmto nepochybně extremistickým, hloupým, protispolečenským antičipovačům pak bude pravděpodobně odepřeno právo na veškerý společenský život, na návštěvu supermarketů nebo dokonce i na vstup na svě pracoviště.

Zdroj.https://summit.news/2022/01/04/covid-passport-microchip-developer-says-chipping-of-humans-happening-whether-we-like-it-or-not/

2 komentáře: „Vývojář mikročipu COVID Passport říká, že čipování lidí zkrátka proběhne „Ať už se nám to líbí nebo ne““

  1. Předpokládám, že kdo se nebude chtít očipovat, tak dostane velkou dávku energie z těch jejich moderních zbraní na kontrolu a mučení civilistů.

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s