Co nás čeká v roce 2022? Ještě více hlouposti a arogance, ještě více zla a mohutná vzpoura. Nebo dokonce jaderná válka.

Mezinárodní situace nevypadá poslední dobou vůbec, ale vůbec dobře. Velcí hoši z velkého světa chřestí zbraněmi, elity potřebují suroviny, zdroje a právě proto také válku. Protože právě válka jim jednak vydělává peníze, hodně peněz, ale také otevírá cestu ke zdrojům a surovinám. Což byly důvody vypuknutí dosud snad každé války na tomto světě, vše ostatní, politika a pod.byly vždy jen pouhé záminky, úplně stejně jako je nyní Ukrajina. Aliance NATO se snaží rozmístit své jednotky co nejblíže Ruským hranicím a zkorumpovaní přisluhovači ze Slovenska, Polska, Maďarska i Česka jim v tom pochopitelně rádi pomáhají, vidíce v tom svoji příležitost, jak si také trochu přivydělat. Kdo by také nechtěl nahrabat si, když je k tomu příležitost. To, že tím ohrožují na životě obyvatelstvo vlastní země je příliš nezajímá, protože jejich rozhodovací princip se neřídí svědomím, ani národní hrdostí, nebo třeba ctí, ale pouze tím, co je pro ně osobně výhodné nebo osobně nevýhodné. A propagandistická mainstreamová média jim v tom pochopitelně rádi pomáhají a hází na Rusko veškerou možnou špínu současného prohnilého světa. Takže s každým měsícem uplynulým do minulosti je pravděpodobnost tzv.velké, horké války stále větší. Což je průšvih, vzhledem k technologiím, jimiž hoši disponují a Ruská federace rozhodně nezůstává pozadu, spíše právě naopak, Ruské obranné či útočné systémy se dnes zdají být dokonce vyspělejší, než jsou ty Americké. Ostatně o chuťovkách typu „skalární zbraně“ a podobných vojenských lahůdkách totální destrukce světa jsem již psala dříve. Do toho se dá očekávat neustále narůstající fašizace a radikalizace západních společností, neustále pokračující vakcinační genocidy pod rouškou fiktivní „pandemie“ jménem Covid (z čehož je mi okamžitě na zvracení, jen to slyším a to doma NEMÁM TELEVIZI! Co se asi musí dít v žaludku těch, kdo jí mají, je pro mne zcela nepředstavitelné..) No zkrátka a dobře, nečeká nás vůbec nic pěkného v novém roce. Americký web sgtreport.com přinesl následující článek od Roberta Gorea, Straight Line Logic, jehož volný překlad vám zde nabízím k přečtení jako pokračování své vlastní úvahy:

Chaos bude v následujícím roce vládnout, protože budoucnost vždy převrací minulost. Chaos se ovšem nedá ani předpovídat.

Hloupost, arogance a zlo vždy nakonec zničí samy sebe, ale jejich řádění rokem 2021 rozhodně neutichlo. Skupina hloupých, arogantních a zlých lidí totiž stále používá ten mediálně nafouklý virus a jeho varianty, aby pomocí nich zahnala celý svět do schématu totalitní globální jednosvětové vlády, onoho vlhkého snu globalistů a jejich pohůnků. Když se virus poprvé před dvěma lety objevil, byla to vše jen pouhá konspirační teorie; nyní je to ovšem zcela zjevná realita. Jediným rysem loňského roku vedoucí k nějakému vykoupení se bylo, že světlo pravdy vidělo a probudilo ještě více lidí.

PRAVDA ŽIJE také na https://sgtreport.tv/ (v angličtině)

Do sebe zahleděný a sebepomazaný vládce světa vládne nikoli svým nárokem na božské právo, ale nárokem své vyšší inteligence a ctnosti. Skutečná inteligence a pravá ctnost totiž společně doufají, že najdou totéž i u ostatních lidí; jenže naši komisaři se živí lidskou slabostí. Strach a panika obyvatel jsou jejich hlavní spojenci, zato však jakákoliv pravda, a nebo racionalita, to jsou jejich ůhlavní nepřátelé.

Jak na veřejnost prosakují informace o epidemiích Covidu vznikajících u různých, leckde dokonce na 100% očkovaných univerzitních kampusů, ve sportovních týmech, na námořních plavidlech, nebo na výletních lodích, a nebo jak náhle sportovci neschopní dalšího pohybu, nebo rovnou mrtví padají k zemi před stadiony plnými lidí a před zraky milionů televizních diváků, tak pravdu, která může být i skrytá, pochopí snad každý, kdo má ještě alespoň špetku nějaké své intelektuální integrity. Vakcíny totiž absolutně selhaly ve svém, ačkoliv pravdoláskařsky jen zdánlivém účelu, kterým by mělo být ochránit nás před virem a před jeho variantami. Za to však splnily, a to vskutku obdivuhodně, svůj skutečný účel, který je poněkud skrytý: což je totalitní uchvácení politické moci a hlavně zavedení absolutní kontroly obyvatel celého světa – total control.

Původ viru SARS-CoV-2 je stále poněkud sporný. Pokud, jak se obecně tvrdí, pochází z laboratoře v čínském Wu-chanu, jejíž výzkum zaměřený na zvýšení funkčnosti viru a byl financován Národním institutem pro alergie a infekční nemoci (NIAID), v čele s Dr. Anthonym Faucim, pak tato nemoc, ale i nabízené léky pocházejí ze stejného, globálně propojeného amalgámu vládních agentur, neziskových organizací, nadací a korporací. A pokud úmrtnost na Covid a úmrtnost ze všech možných příčin bude i nadále stoupat a to hlavně kvůli rozsáhlým mediálním očkovacím kampaním, pak tento amalgám vytvořil ono Doom Loop.

Doom Loop tedy začal virem, který zabije čtvrtinu až polovinu 1 procenta postižených. Pokud by to bylo řešeno stejným způsobem jako všechny předchozí viry – tedy pouze rozumná opatření a izolace infikovaných – sdílel by také jejich osud. Tou dobou už bude „vyhořelý“ a neškodný, a nebo velmi blízko vyhoření. Pokud virus a léky pocházejí od stejných lidí a institucí, svědčí to pouze o jejich zlovolném úmyslu. I když tomu třeba tak není, tak ty velmi škodlivé účinky vakcín – hlavně patologie „špičatých“ spike- proteinů, ADE a snížená imunitní kapacita – byly již velmi dobře známy z výzkumu vakcín prováděného na jiných koronavirech dávno před objevením SARS-CoV-2, a to ať už pochází naprosto odkudkoli.

V nadcházejícím roce dojde zcela jistě také k dalším pokusům zavést zbytek této globální agendy: povinná očkování, implantovatelné mikročipy coby očkovací pasy, plně zdigitalizované peníze, zavedení systémů sociálních kreditů, ale také segregace nebo dokonce úplná eliminace všech těch, kteří tuto jejich hru na pandemii odmítají hrát. Proto se budují ty koncentrační tábory pro zdravé neočkované, proto jejich neustálá buzerace a šikana. Nadcházející rok bude také svědkem neúprosného pokroku v Doom Loop (což přesně znamená „osudová smyčka, či smyčka osudu) popsaného v článku „ The Means Are The End “ na webu straightlinelogic.com

Vakcíny a jejich pro očkované již trvalé posilovače jsou zcela záměrným a velmi promyšleným útokem big-pharma korporací na lidský imunitní systém. Lidé se totiž dle jejich naprosto psychopatického plánu na nich stanou po několika dávkách doslova „závislí“, respektive jejich imunitní systém. Posilovací dávky vakcíny budou pro fungování jejich imunitního systému od jisté chvíle potřebovat již stále, třeba každé dva až tři měsíce, protože bez nich zkrátka zemřou na naprosto jakoukoliv i zcela banální chorobu. Účinek vakcín o kterém se pochopitelně vůbec nemluví, je vznik něčeho podobného jako je HIV, z něhož se časem vyvine AIDS. Vakcíny budou nadále produkovat své nepříznivé účinky, včetně narušování přirozené funkce lidského imunitního systému, což zvyšuje náchylnost očkovaých nejen k Covidu a jeho variantám, ale také k mnoha dalším nemocem. První náznaky nám již naznačují, že třeba současná omikronová varianta pravděpodobněji zasáhne mnohem více všechny očkované než ty neočkované.

Protože se jinak v podstatě stále jedná o naprosto běžné nachlazení, tak varianta viru Omicron byla osvícenými oslavována jako obvyklá sestupná virová mutace, která se buď časem sama zničí, nebo se stane sice endemickou, ale jinak nízkoúrovňovou hrozbou. S Covidem, jak jej známe dosud je tedy tímto definitivní konec. Optimismus ovšem bohužel vůbec není na místě a prozrazuje buď naprostou neznalost, nebo záměrné zamlžování skutečných cílů všech Covidových komisařů. Covid totiž nikdy nebyl ani o zdraví ani o nějaké bezpečnosti, byl vždy jen o politické moci a ke zneužití těch mRNA rádoby vakcín k zákeřnému a neúprosnému totálnímu znehodnocení skutečné první linie ochrany lidského zdraví, totiž k definitivní destrukci imunitního systému. Komisaři by pochopitelně i nadále trvali na stálém očkování a přeočkovávání, a to i kdyby Covid vyvinul nějakou svoji prospěšnou variantu (viz.např. „ Varianta Oopsilon “, SLL, 9/1/21), protože ani očkování není vůbec záležitost zdravotní, ale politická. Proto je tak potřebná buzerace a šikanování všech „neočkovaných anti-vaxerů“, ani u nich totiž vůbec nejde o zdraví, ale jen a pouze o politiku. Odmítnout očkování znamená odmítnout budování NWO, neočkovaní se stávají současnými disidenty, těmi neposlušnými, těmi co nechtějí být pod totální kontrolou psychopatické elity prostřednictvím sledovacích systémů řízených umělou inteligencí.

Rozdíl mezi nadměrnou úmrtností a výchozími hodnotami se bude ve všech vysoce proočkovaných oblastech již nadálejen a pouze prohlubovat. Díky tomu je obviňování neustále se zmenšující skupiny neočkovaných obětních beránků problematické, takže z úmrtí bude obviňován každý variant průlomového Covidu, i když jeho „sestupné“ mutace jej činí mnohem méně nebezpečným i mnohem méně smrtelným.

Jakákoli skutečná věda, která by mohla ukazovat prstem na vakcíny, zejména pitvy, bude nadále pod různými záminkami neustále od své činnosti odrazována nebo bude úplně zakázána. Překvapivě málo pitev, které byly dosud provedeny, tak naznačuje, že ony spike-proteiny, které vakcíny geneticky nutí tělo produkovat, skončí nakonec prakticky v každé lidské tkáni, orgánu a systému a způsobí jejich trvalé, dlouhodobé poškození (viz zde a zde ). Skutečná věda bude ale opět zcela ignorována, stejně jako tomu bylo již od začátku, a Covidoví komisaři budou nadále skandovat: „Nechte se očkovat a pak posilujte, posilujte, posilujte už navždy.“

Covidová a vakcínová šaráda je vynikajícím rozptýlením od bordelu, který nadělali ve světě, zejména pak v americké vládě a jejím satrapům. Ve vládě se nikdy nic nepodaří tak, jak by chtěli, vždy a vše bude bráno jako neúspěch, a při neúspěchu se pak bude pokračovat ve zdvojnásobení, ztrojnásobení a čtyřnásobení přijatých „opatření“, která jsou záměrně přijímána právě proto, aby celou záležitost pokaždé pouze zhoršila.

Žádná země nikdy nezadlužila svou vlastní cestu k budoucí prosperitě a mnohé tak učinily i ke své vlastní zkáze, ale v posledních dvou letech došlo k bezprecedentní explozi takového zadlužování. Zatímco zpočátku vyvolává pouze mírný nárůst poptávky ze strany těch, kteří jej dostávají, takto vysoká hladina cukru v krvi trhu totiž brzy narazí na železný zákon tržní reality: tedy že pouhé kousky papíru a nebo počítačové záznamy totiž bohužel nikdy nevyčarují ani žádné skutečné zboží ani žádné reálné služby.

Přečtěte si více @ StraightLineLogic.com

Zdroj: https://www.sgtreport.com/2022/01/2022-more-stupidity-more-arrogance-more-evil-more-rebellion/

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s