Švýcarská policie jde příkladem, mohla by být vzorem i pro Českou policii! Pracujeme pro lidi, ne pro elitu!

Alternativní zpravodajský web humansarefree.com přinesl 23.8.2021 článek o Švýcarské policii, který přináší světýlko naděje, že snad ne vše je úplně ztraceno. Přála bych si, aby postoj švýcarské policie k příjimaným represivním „koronavirovým“ opatřením byl inspirací i pro české kluky v uniformách, kteří by tak konečně zcela dostáli svému sloganu:Pomáhát a chránit!

Policie ve Švýcarsku se bouří proti „ Velkému resetu “ tím, že odmítá prosazovat vládou uložená omezení vůči široké veřejnosti.

článek od Jaye Greenberga přeložila Myšpule

Skupina švýcarských policistů poslala otevřený dopis na ředitelství švýcarské federace policistů (FSFP) ve kterém prohlašuje, že policisté ve Švýcarsku pracují pro lidi a ne pro globální elity.

Skupina v dopise varovala, že nebude prosazovat žádná taková vládou přijatát omezující opatření, která by nepřiměřeně podkopávali základní práva a svobody švýcarských občanů.

„Pokud by opatření byla v rozporu s obecným míněním obyvatel a neúměrně omezovala jejich základní práva, řada policistů by je zkrátka nebyla ochotna uplatňovat,“ napsala skupina policistů v otevřeném dopise.

Zatímco dopis byl přijat velice příznivě švýcarskou veřejností, FSFP se pokusila zlehčit toto „policejní povstání“ nepravdivým tvrzením, že zastupuje pouze zanedbatelně malý počet policistů.

Adrian Gaugler z Konfederace policejních velitelů jednotlivých kantonů šel ve svých tvrzemích ještě dále a výslovně pohrozil odvážným švýcarským policistům sankcemi, pokud by i nadále odmítali přijátá vládní opatření prosazovat

„Důstojník, který odmítne prosadit zákon, může být podle zákona o policii potrestán,“ řekl Gaugler.

„Švýcarská policie odmítající prosazovat nesmyslná opatření proti koronaviru není ve svém úsilí jediná na světě “ píše ve svém článku dále Chris Tomlinson.

„Počátkem tohoto roku například i policie v kanadské provincii Ontario odmítla přijmout své nové pravomoci dané ji současnou provinční vládou, které by jí umožňovaly například zastavit jakéhokoli motoristu nebo chodce a to i v případě, že nespáchal žádný přestupek a požadovat od něj informace, aby prokázal, kde žije a proč není během „lockdownu“ doma.“

Omezující vládní opatření však rozumné úřady odmítají uplatňovat v dnešní době všude možně na světě kde jsou přijímána, nejen v Evropě.

Dokonce někteří zákonodárci ve Spojených státech dnes také vyzývají veřejnost, aby po vládních úřadech požadovala svobodu.

Jak Neon Nettle poprvé informoval minulý týden, také republikánský senátor Rand Paul (R-KY) vydal své prohlášení, ve kterém vyzývá Američany z řad amerických patriotů a vlastenců, aby povstali proti tyranské vládě podvodem zvoleného Joea Bidena, a aby „odolali“ plánu „Velkého resetu“ prosazovaného globálními elitami prostřednictvím masové občanské neposlušnosti.

Senátor Paul otevřeně vyzval americkou veřejnost, aby se radikálně postavila proti všem neústavním koronavirovým „opetřením“, uzamčením, očkovacím mandátům a dalším škodlivým politickým praktikám, které nezákonně prosazují a na občany jednotlivých států dnes uvalují globální světové elity „chtivé absolutní totalitní moci“.

V příspěvku pro Fox News Paul označil vůdce demokratů Bidena a předsedkyni Sněmovny reprezentantů Nancy Pelosy za prachsprosté „tyrany“.

„Nemohou nás všechny prostě zatknout,“ prohlásil dále senátor Paul, když vyzval patrioty, aby „odolávali“ všem pokusům současných demokratů „zničit Ameriku.“

„Žijeme ve chvíli odhalení pravdy a na historické křižovatce,“ prohlásil Paul a ptá se: „Skutečně dovolíme těmto lidem používat strach a politickou mediální propagandu k dalšímu poškozování naší společnosti, ekonomiky a hlavně týrání našich dětí?

„Nebo se konečně postavíme všichni společně tomu šílenství na odpor a řekneme mu konečně své rozhodné ne? Tentokrát už ne! Volíme svobodu!“

Přála bych si, aby se postoj odvážných policistů nejen ve Švýcarsku stal inspirací i pro policii v Česku a hlavně na Slovensku, kde by si to lidé trpící Matovičovou psychopatickou tyranií skutečně zasloužili.

Zdroj: https://humansarefree.com/2021/08/swiss-police-reject-the-great-reset.html

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s