Už je to tady, apartheid v USA. Radnice Los Angeles zakazuje neočkovaným lidem vstupovat do veřejných prostor. Zdravotní tyranie po americku.

Web behindtheblack.com přinesl zajímavý článek o vznikajícím „očkovacím“ apartheidu a počínající medicínské tyranii v USA. Vzhledem k překopírovávání globalistických procesů z jedné země do druhé bychom měli podobný vývoj již velice brzy očekávat i u nás.

(Podle článku od Roberta Zimmermana na behindtheblack.com) Pronásledování „nečistých neočkovaných“ je nyní v USA cool! 6. října 2021 se městská rada Los Angeles připojila k řadě dalších měst v Kalifornii a také ve státě New York a odhlasovala omezení přístupu do většiny veřejných míst každému, kdo nebyl očkován proti COVID.

1984

Podle nového zákona musí všechny veřejné podniky vyžadovat doklad o prodělání očkování, když zákazníci vstupují do jejich vnitřních prostor, a to včetně kaváren, tělocvičen, muzeí, bowlingových drah, welness center a lázní, restaurací a řady dalších míst.

…Pravidla LA umožňují neočkovaným zákazníkům předložit písemné výjimky z mandatorního očkování a to z náboženských nebo ze zdravotních důvodů, ale provozovatelé pak musí po těchto zákaznících vyžadovat, aby používali pouze venkovní prostory dotčeného veřejného zařízení, nebo aby se před vstupen dovnitř prokázali, že mají platný negativní test na koronavirus, pokud nejsou k dispozici žádné venkovní prostory.. Zákazníci, kteří nemají platný doklad o očkování nebo o udělené výjimce, mohou podle této vyhlášky i nadále, ale pouze krátce vstoupit na toaletu nebo si v místě vyzvednout svoji objednávku.

Podniky, které poruší tato stanovená pravidla, mohou čelit eskalujícím sankcím. Podle této vyhlášky, sankce za její porušení začínají varováním za její první porušení, poté pokutou 1 000 USD za druhé porušení, případně až do výše 5 000 USD za čtvrté nebo každé další porušení. Pokuty by se podle vyhlášky měly začít vymáhat od 29. listopadu 2021

Navzdory své přísnosti nová pravidla zjevně umožňují nečistým neočkovaným nadále vstupovat do supermarketů a nakupovat potraviny, ale neočekávejme, že by tato výjimka trvala nějak výrazně dluho. Tato nová pravidla jsou nařízena strachem, nikoli racionálním myšlením nebo skutečnými odbornými podklady opodstatňující jejich přijetí.

Navíc naprostá hloupost a nelogičnost nových pravidel je do nebe volající! Proč je například zakázán nečistým neočkovaným vstup na bowling, ale přesto si stále mohou nakoupit potraviny? A proč mohou neočkovaní nadále vstupovat na veřejné toalety, když do kaváren, vináren či restaurací nesmí? Covid se snad nešíří, když potřebujete jít na záchod?

Od března 2020, kdy začala covidová hysterická panika, se opakovaně tvrdilo, že veškerá přijatá represivní opatření, lockdowny, povinné roušky a respirátory a vlastně veškerá omezení společenských aktivit během „pandemie“ jsou pouze dočasné, a že jen pomohou zpomalit či dokonce zcela zastavit šíření COVID. A přesto žádné z nich nefungovalo, protože žádné z nich nikdy nemělo ani tu sebemenší šanc jakkoliv fungovat. Všechna respirační onemocnění, stejná či podobná jako je COVID, se pokaždé šíří a nakonec sami od sebe vymizí, protože převážná většina populace tu nemoc dříve či později dostane, přežije ji a stane se vůči ní imunní a rezistentní. Chcete-li uvěřit tomu, že pandemii jakéhokoliv respiračního onemocnění můžete zastavit, je to podobné představě, že můžete stát na pláži a zadržovat stoupající příliv lopatou.

Co dělá všechny tyto represivní edikty ještě absurdnějšími, je to, že jsou založeny na naprosto protichůdných předpokladech. Za prvé, předpokládají, že pokud se všichni nechají očkovat, všichni budou chráněni před COVID. Přesto ale také předpokládají, že ti neočkovaní jsou nebezpeční a že mohou nakazit každého, dokonce i ty, kteří byli očkováni. Zde se nabízí vcelku logická otázka, k čemu je takové očkování, když zjevně nechrání před nákazou, když již očkovaný může být prý nakažen neočkovaným?

Co to má tedy znamenat? Tak chrání nás ta vakcína, nebo ne? Pokud ano, tak proč se obtěžovat zakazováním vstupu neočkovaným? Pokud jsme dostali vakcínu, jsme v bezpečí a nemůžeme onemocnět. Měli bychom být schopni v pohodě a bez rizikla obejmout všechny neočkované, nebo dokonce někoho, kdo je právě nemocný s COVID, a být chráněni a imunní.

A pokud ne, proč se tedy s těmito despotickými a tyranskými pravidly vůbec zatěžovat? Vakcína nás stejně nechrání, takže bychom také mohli dovolit naprosto každému, aby se normálně věnoval své práci a aktivitám. Problém je v tom, že tady pochopitelně o nějakou nemoc vůbec nejde!

Jinými slovy, tato naprosto šikanózní tyranská a diktátorská rozhodnutí jsou zjevně zcela šílená a nejsou založena na žádném racionálním základě..

A přesto jejich přijetí stále velká část americké veřejnosti podporuje nebo dokonce leckdy vyžaduje, protože je podělaná strachy a potřebuje nějaký zákon k tomu, aby jejich strach zmizel.

Jejich zbabělost je však příčinou, že tento strach nikdy nezmizí. Žádné, byť sebevíce tyranské zákony nemohou dosáhnout toho, co lidská zbabělost. A dokud tito ustrašení lidé nepochopí skutečnost jaká opravdu je a nerozhodnou se čelit svému strachu, tak prostě bude nadále tento strach vládnout jejich životům. Strachem hnaní lidé budou sami usilovat o nová další, a další omezení a stále přísnější pravidla pro ty, kdo strach nemajíí, a to tak dlouho dokud, nebudeme žít v naprostém vládním pekle mnohem horším, než si Orwell vymyslel ve svém slavném románu 1984.

1984

Asi bychom se pomalu vážně měli zamyslet nad tím, zda-li v tom pekle nejsme již nyní…

Volně přeložila Myšpule

Zdroj: https://behindtheblack.com/behind-the-black/points-of-information/todays-blacklisted-americans-los-angeles-government-bans-the-unvaccinated-from-society/

2 komentáře: „Už je to tady, apartheid v USA. Radnice Los Angeles zakazuje neočkovaným lidem vstupovat do veřejných prostor. Zdravotní tyranie po americku.“

  1. A kdo tyto „pravid,la“ vymáhá? Samozřejmě, že policaj,ti.
    Polic,ajti pro peníze naprosto cokoliv, za každého reži,mu.

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s