NWO je tady a Amerika už nikdy nebude taková, jaká bývala.

Nový světový řád. Byli jsme mnohokrát varováni, že přichází. New World Order je nyní tady a Amerika už nikdy nebude taková, jaká bývala – lékařské stanné právo, prázdné police v obchodech, radikální socialismus a mnoho dalšího, to vše ve jménu absolutní kontroly.

(Od Susan Duclos, https://www.sgtreport.com/2021/10/the-new-world-order-we-were-warned-was-coming-is-now-here-and-america-will-never-be-the-same-medical-martial-law-empty-shelves-radical-socialism-and-more-all-in-the-name-of-control/)

Volně přeložila a doplnila: Myšpule

Šéf Bílého domu za vlády Baraca Obamy, Emmanuel Rahm, kdysi řekl: „Nikdy nenecháš promarnit žádnou vážnou krizi “ A tím chci říct, že je vzácná to příležitost dělat takové věci, o kterých si myslíte, že je dělat nelze.“ Zdroj

Rok 2021 by měl otevřít konečně oči všem těm stále nevěřícím, všem odpůrcům „Konspirací“ i všem udatným bojovníkům proti tzv.šíření dezinformací a hoaxů, všem těm, které nezávislá americká média již léta varují před příchodem NWO – New World Order – Nového Světového Řádu. Přichází typickým způsobem, v podobě uměle a záměrně vytvářeného chaosu a krize, aby, až bude úplně nejhůř, mohli radikální politici přijít se svým „řešením“ této situace, pokaždé vedoucím pouze k dalšímu omezování lidských práv a svobod v Americe. (A pochopitelně nejen tam, stejné procesy probíhají zároveň skoro ve všech zemích světa, naše Česko nevyjímaje. Jen v pěti anglicky mluvících zemích, tzv. Five Eys, tedy ve Velké Británii, USA, Kanadě, Austrálii a Novém Zélandu jsou naprosto nejbrutálnější)

Také nastolení NWO bylo v průběhu posledních desetiletí finálním cílem mnoha amerických politků, a když letos v lednu 2021 převzali demokraté vládu nad USA, tak se to doslova stalo jejich každodenní mantrou, nebo jakýmsi manifestem. V USA se začalo dít něco dosud nepředstavitelného, co mnohým američanům dnes skutečně oči otevírá, a to od zavádění lékařského stanného práva, až po prázdné regály v amerických obchodech plus mnoho dalších krizí a problémů (nedostatek zaměstnanců v dělnických profesích, globální krize zásobovatelského řetězce, kolabující největší přístavy v USA, povinné vakcinace, pro-čínská politika Bidenovy administrativy). USA právě překročili bod „zlomu“, místo, odkud již není návratu.

Americký národ se již nikdy nevrátí k tomu, čím býval kdysi, nezbývá mu nic jiného, než se s tím smířit. Amerika nebude již nikdy taková, jaká bývala a nejde nic jiného, než-li to prostě přijmout.

Prezident Trump jen na krátkou chvíli posunul toto nastolení NWO v Americe, odsunul jej dočasně do momentu, kdy přišel na scénu COVID a Amerika se rázem naprosto změnila. A jakmile začal Bílý dům okupovat šílený Joe Biden, nastala horečnatá snaha demokratů o zavedení co nejvíce možných změn a to tak rychle jak to jen lze, kdyby v roce 2022 ztratili Sněmovnu a/nebo Senát a nechali by Bidena zcela politicky chromého.

NOVÝ SVĚTOVÝ ŘÁD, VE KTERÉM NYNÍ AMERIKA ŽIJE

Několik příkladů toho, čeho jsme svědky, že se stalo jen během krátké chvíle (i když se asi zdá, že bohužel již navždy) a to v době od kdy Biden začal okupovat Bílý dům:

• Výběr zboží klesá, regály obchodů jsou poloprázdné a v některých případech zcela prázdné, jak již je dokumentováno celé poslední měsíce a je zřejmý pokračující a stále se zvyšující rozpad celého dodavatelského řetězce. Od rozsáhlých nevyřízených případů importů zboží v amerických přístavech až po nedostatek řidičů kamionů, kteří by odvezli a dodali toto zboží podnikům po celé zemi, tak způsobilo, že z regálů obchodů již zmizelo vše, a to od počítačových čipů, přes obuv až po potraviny a auta.

• Inflace se již zcela vymkla kontrole, stejně jako ceny plynu. (Díky Joeovi za zabití Keystone Pipeline!) To USA vyvedlo z poprvé za více než 70 let energetické nezávislosti , abychom se stala opět závislá na jiných zemích, leckdy těch, které jsou vůči USA značně nepřátelské.

• Ukončení Keystone také ukončilo desítky tisíc pracovních míst pro Američany a způsobilo ekonomickou katastrofu ve všech přidružených oblastech, které potřebovali lidé pracující pro Keystone.

• Politické rozpory budou vždy horší, když už nezbyli žádní „ demokraté s modrým psem “, aby se pokusili zabránit Demokratické straně, aby se ještě více nenatočila směrem k socialismu a komunismu. Radikální a extremističtí liberálové převzali kontrolu nad Demokratickou stranou, přičemž pouze dva demokraté z konzervativních států částečně stojí v cestě plnému socialismu, který se tímto stane „novou“ americkou realitou.

• Veřejné vzdělávací systémy jsou dnes již indoktrinované také.

K tomu jen doplním, že web thenationalpulse.com přinesl exkluzivní článek o tom, jak se čína stala první na světě v těžbě ropy a plynu a to za vlády Joe Bidena a uprostřed jeho rozhodnutí o zrušeni projektu výstavby ropovodu Keystone Pipeline XL! Přičemž Čínská státní ropná a plynárenská společnost SINOPEC (China Petroleum And Chemical Corporation) je přímo spojená se synem Bidena, který v její dceřinné společnosti Sinopec Marketing Company investoval přes 1miliardu dolarů přes soukromou investiční společnost BHR Partners Hunter Biden. Tento kontroverzní investiční fond BHR Partners založený teprve roku 2015 tak již získal 30% podíl v SINOPECu!!! SINOPEC je plně kontrolován čínským komunistickým režimem. Je to jen další důkaz tvrzení, že Joe Biden řídí americkou politiku ve prospěch čínského komunistického režimu.

Je jasné, na koho výplatní pásce je Joe Biden…a ve prospěch koho řídí americkou politku…

Čína na prvním místě.

Za vlády Bidena dosáhlo ropné pole Fuling Shale Gas Field společnosti Sinopec celostátní rekord v množství produkce.

Tisková zpráva společnosti uvádí:

Fuling Shale Gas Field – první komerčně vyvinuté a provozované velké ložisko břidlicového plynu v Číně – 8. oznámilo října , že vyprodukovalo 40 miliard kubických metrů břidlicového plynu, čímž vytvořilo nový rekord pro kumulativní produkci břidlicového plynu v zemi. .

Zdroj: https://thenationalpulse.com/exclusive/biden-linked-energy-firm-hits-record-level-production/

Přečtěte si více @ AllNewsPipeline.com

One thought on “NWO je tady a Amerika už nikdy nebude taková, jaká bývala.”

  1. Na amerických ulicíích se povaluje hromada sjetých narkomanů a také se pan prochází se vztyčenou hlavou drogový dealeři a zlatými řetězy na krku. Každý to vidí, krom policajtů. Policajti dělají, že se nic neděje. Přesně tak, jak se dá od policajtů čekat. Avšak obyčejné lidi policajti šikanuji neustále.

    Mentalita českých policajtů je naprosto stejná, takže počítejte s tím, že to brzy bude vypadat u nás naprosto stejně.

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s