ŠOK! Tohle si dovolí injekčně plošně aplikovat do živých lidských bytostí a dokonce do dětí! Nechutný obsah „COVID vakcín“, co je nesmrtelný organismus Hydra Vulgaris?

Americká lékařka Dr. Carrie Madej již několikrát upozornila na nebezpečí tzv.“vakcín“ proti COVIDu. A nejen ona, z celého světa se šíří děsivé zprávy, články i videa o tom, jaké lahůdky a dobroty v sobě skrývají ty rádoby „vakcíny“, které se skutečnými vakcínami mají společné jen to pojmenování, jinak ale vůbec nic. Dr.Madej již na začátku této plandemie upozornila na nebezpečí experimentálních mRNA přípravků pravdo-láskařsky označovaných jako vakcíny. Upozornila na nezvratné neznámé genetické změny v lidském organismu, upozorňovala na absenci jakýchkoliv znalostí o tom, co tyto genetické manipulace způsobí s „vakcinovanými“ lidmi v budoucnu, že zásahy do genomu člověka jsou nebezpečné, nevratné, mnohdy smrtelné a hlavně, že takový člověk přestává být člověkem, ale stává se vlastně GMO. A kromě všech zdravotních komplikací také majetkem farmaceutické společnosti, která mu ten zázrak vpravila do těla. Jenže genetickou manipulací to bohužel zdaleka nekončí.

Tyto rádoby „vakcíny“ dle zjištění i mnoha dalších lékařů obsahují různé nanotechnologické objekty, které se leckdy jeví jako by byly „živé“. Ne, to není sci-fi, to je realita, kterou si mnozí lidé nechali dobrovolně aplikovat v domnění, že jde o vakcínu. Tak o vakcínu rozhodně nejde. Jde spíš o nacistický experiment na poli transhumanismu a to experiment nelegální, zločinný a ještě navíc plošný, na zcela neinformovaném a propagandou naprosto zmanipulovaném obyvatelstvu planety Země. Vakcíny obsahují různé neznámé nanočástice, syntetické nano-polymery měnící se v krvi lidí na jakési podivné „lepidlo“, samoreplikující se nanoboty vytvářejících v tělech vakcinovaných jakési podivné struktury a vlákna.

Ovšem naprosto nejstrašnější objev byl učiněn teprve nedávno a že nejde o konspiraci, o tom svědčí, že „to“ ve vakcínách nacházejí lékaři z různých koutů světa a nezávisle na sobě. Kdyby to byl jeden lékař, nebo dva, tak bych to také považovala za výmysl, za hoax, ale různých vědců, lékařů i amatérských průzkumníků hlásících nálezy takřka totožné, to už není konspirace, ani hoax. To je ta nejšílenější realita, jakou si můžete představit. A pozor, objevila jsem i studie z americké univerzity, které to celé, bohužel, potvrzují…tohle musel vymyslet skutečně naprostý psychopat. A takových pracuje pro americkou vojenskou agenturu pokročilých technologií, známou jako DARPA jistě více než dost. Existují jisté nové vědní obory, spadající pod „bioinženýrství“, zabývající se třeba genetickými manipulacemi, ale také čímsi, čemu se říká syntetická biologie.

Pro pochopení toho, co obsahují ony globalistické „vakcíny“ a proč to v nich je, je potřeba připomenout, že společnosti Pfizer i Moderna prokazatelně (existuje mnoho dohledatelných zdrojů dokazujkící toto tvrzení) vyvinuly transhumanistické mRNA vakcíny pro agenturu DARPA na základě smluv DARPA a to jž z roku 2013. O vojenských vazbách společností Pfizer a Moderna, stejně jako o vazbách na mRNA s Reginou Duganovou z DARPA, která nyní řídí podniky Wellcome LEAP, a Danem Wattendorfem z DARPA, který nyní působí v Gatesově nadaci,na internetu hovoří mnoho různých na sobě nezávislých zdrojů. Z nich se lze dozvědět následující: Platformy DARPA „Pandemic Prevention Platforms“ a diagnostické a monitorovací platformy ADEPT jsou založeny na bioinženýrství, genové manipulaci a syntetické biologii. Tyto programy na ovládnutí člověka předpokládají nekonečnou budoucnost mRNA vakcín a vnějšího ovládání lidského těla a mozku, což by umožnil oxid grafenu (další obsah COVID „vakcín“ na nějž se v příbalovém letáčku poněkud pozapomnělo). Jenže bohužel realita je ještě hrůznější!

Nejen Dr.Madej, ale třeba i němečtí lékaři objevili ve vakcínách cosi, co je „živé“. Vypadá to jako miniatruní, doslova mikroskopická chobotnička s chapadly. A nyní se již dokonce ví, co je tento mikroorganismus zač… a taky to objasňuje důvod, proč se tyto jejich „vakcíny“ uchovávají zmražené až na minus 70. Je to proto, aby tyto organismy ožily až v těle svých budoucích hostitelů, tedy oněch „vakcinovaných“. Stejně jako při experimentálním převozu mikrobiologických vzorků z jedné laborky do druhé…již dlouho známá a hojně používaná praxe v mikrobiologii. Ona nechutná mikrochobotnička je organismus známý jako HYDRA VULGARIS.

Hydra vulgaris, sladkovodní polyp, je malý živočich, sladkovodní hydroid o délce 10 až 30 mm a šířce asi 1 mm. Hydra má čtyři až dvanáct chapadel, která vyčnívají těsně z úst. Živí se tak, že roztáhnou chapadla a čekají, až se jich dotkne potrava. Poté si potravu přinesou k ústům, pozřou ji a stráví. Vše, co nelze strávit, je vyvrženo. K požití a vyvržení dochází ústy.

Stejně jako ostatní hydry se Hydra vulgaris drží základního předmětu s „nožičkou“ ve tvaru disku. Hydra se pohybuje tak, že se uvolní ze sevření na podkladu a je unášena proudem. H. vulgaris se může pohybovat také tak, že se nakloní, chapadly se zachytí povrchu, uvolní sevření „nožkou“ a sama se přetočí.

H. vulgaris se často používá, stejně jako mnoho jiných hyder, jako modelový organismus pro regeneraci morfalaktických organismů, protože se o ně snadno pečuje, vyžadují minimální přímou péči a poměrně rychle se rozmnožují. Uvádí se, že nepodléhají senescenci, takže jsou biologicky nesmrtelné. Požírá tento mikroorganismus nervový systém vakcinovaných? Ono je to složitější, ano i ne, ovšem jeho účel je trochu jiný, nejde o destrukci nervového systému člověka, spíše jde o jeho „ovládnutí“..

Tento druh se může rozmnožovat třemi způsoby: pohlavním rozmnožováním, pučením a nepřímo regenerací. Důkazy o inteligentním samosestavování nanotechnologií a inteligentním pohybu vláken jsou ukazatelem syntetické biologie a nanobioelektroniky, jak vyplývá z několika vědeckých prací publikovaných v různých časopisech, a poukazují na skryté začlenění oxidu grafenu do vakcíny Moderna pro elektromagnetickou manipulaci buněk a neuronů prostřednictvím vytváření syntetických neuronových sítí v lidském těle a mozku. Jedná se o jasnou známku nekalých praktik a zamýšlené transhumanizace a kyborgizace lidského těla prostřednictvím vakcín COVID.

Další „konspirace“ se stává nechutnou realitou a po tomto zjištění samozřejmě ihned totálně cenzurovaných lékařů ze všech možných koutů světa, by si to dobrovolně nechal píchnout do těla jen naprostý blázen…

Skupina celkem 133 nezávislých amerických odborníků, vědců a lékařů zkoumajících současné „vakcíny“ proti COVID v nich dosud nalezli tyto látky, které tam zjevně nepatří a přesto jsou jimi vakcíny záměrně kontaminovány: mikroorganismy Trympanosoma Cruzi (parazit) Hydra Vulgaris (parazit), dále toxiny Grafenu, hliník, selenid cadmia, LNP-GO kapsle, nerezová ocel, různé další toxiny a paraziti, PEG lipidy, patogenní spike proteiny, nanorobotické nanotechnologie, hydrogel obsahující fluorescentní magnetické biosondy a biosenzory, polyethylenglykoly, samoreplikující se nanovlákna, zvané morgelony Je zjevné, že jde o největší „vědecký“ zločin proti lidskosti, páchaný navíc plošně na velkých skupinách obyvatel od pokusů dr. Mengeleho a jiných v nacistických koncentračních táborech. Jenže ani nacisté si nedovolili experimentovat v tomto rozsahu plošně na obyvatelstvu a už vůbec ne na malých dětech! Jde o zločin proti lidskosti absolutně největšího rozsahu, jaký byl kdy spáchán. Vakcinace se musí okamžitě zastavit a všichni spolupachatelé z vlády musí být ihned zatčeni, vyšetřeni a já navrhuji, aby byli popraveni. Hlavně si proboha nenechte tuto vražednou nsrčku za žádných okolností vpravit do těla, ani práce, ani chození do hospody či možnost jet na dovolenou neospravedlní to, nechat do sebe narvat tohle globalistické svinstvo.

Na webu Kalifornské univerzity UC Davis, v sekci o tzva.“modelových organismech“ se o Hydra Vulgaris uvádí toto:

Hydra vulgaris malý sladkovodní bezobratlý tvor, který neumírá, a dokonce ani nestárne. Zní to jako naprosté sci-fi, ale pro Hydru je to realita. Tyto organismy, které vypadají jako miniaturní masité palmy s kymácejícími se listy chapadel, se mohou pochlubit kmenovými buňkami, které existují v neustálém stavu obnovy a zdá se, že ve svém genomovém kódu drží klíč k biologické nesmrtelnosti. Každých 20 dní se celý organismus zcela obnovuje.

Hydry jsou v laboratorním prostředí prakticky nesmrtelné. Díky svým jedinečným schopnostem jsou ideální pro studium léčení a procesů buněčného stárnutí. Regeneraci Hydry zaznamenal již v roce 1744 přírodovědec Abraham Trembley. Téměř o tři století později zůstávají úžasné schopnosti tohoto zvířete stále velkou záhadou. Vyřeší některé z těchto přetrvávajících otázek ustanovil Hydru jako tzv. laboratorní modelový organismus pro regenerační výzkum. Při přenosu živých vzorků s těmito mikroorganismy mezi laboratořemi se používají speciální kontejnery podchlazené na minus 70 stupňů, přesně jako vakcíny Moderna a Pfitzer. Náhoda? Neřekla bych…takové „náhody“ moc nejsou. Spíš další důkaz toho, co s námi tito psychopaté pokoušející se nastolit NWO zamýšlí..tedy valnou většinu zahubit a ze zbytku udělat transhumanistické organismy 2.0, které s člověkem, jak ho známe dnes, budou mít jen pramálo, jestli vůbec něco, společného…

Zdroj: https://otevrisvoumysl.cz/hydra-vulgaris-zivy-a-nesmrtelny-tvor-uvnitr-covid-injekci-dalsi-informace-o-obsahu-z-analyz-pod-mikroskopem/

https://everydayconcerned.net/tag/hydra-vulgaris/

https://biology.ucdavis.edu/news-events/model-organisms/hydra

One thought on “ŠOK! Tohle si dovolí injekčně plošně aplikovat do živých lidských bytostí a dokonce do dětí! Nechutný obsah „COVID vakcín“, co je nesmrtelný organismus Hydra Vulgaris?”

  1. Netuším, co všechno covid vakcíny obsahují. A s ohledem na prdký rozvoj vědy a techniky netuším, co všechno je možné a co už ne. Každopádně aniž bych měl příležitost vnitřně sledovat, jak covid vakcíny fungují, co dělají, co obsahují, tak mám možnost pozorovat vnější projevy, tedy to, jak očkovaní lidé chátrají. Nemohu vědět bez mikroskopu a výbavy, co se děje uvnitřč lidí, ale mohu navenek pozorovat, jak ti lidé ztrácí sílu, mají zdravotní potíže atp.
    Takže mám před očima důkaz, že je covid vakcína špatná, aniž bych potřeboval znát technologie, které byly ve vakcíně použity.
    Děsí mě, že může přijít čas, kdy to každému píchnou násilím.

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s