Z cizích zdrojů… informacemi ke svobodě

Nejen já, zakázaná youtuberka Myšpule, zveřejňuje informace, které jsou režimu značně nepohodlné, protože odhalují jeho manipulace, nepravdy, vytáčky a nebo rovnou sprosté lhaní. Dohledala jsem mnoho různých videí z jiných zdrojů, které přináší zásadní informace o podvodu zvaném COVID 19 plandemie. Nejde totiž vůbec o nějaký koronavirus, je to regulérní biologická válka. moderní hybridní válka se vším, co k takové válce patří. A mít informace je jedna z cest, jak se nestát další obětí. Jistě, najde se mnoho takových, co si řeknou, že jde o dezinformace, hoaxy, fake news, to ať každý posoudí sám. Já si to rozhodně nemyslím a právo na svobodné šíření informací máme stále zaručeno ústavou. Proto mám i já právo na to, šířit informace, které považuji za zásadní. Jak s nimi naložíte je již Vaše věc…

V tomto videu vidíte dva vlastizrádce, dva vládní zmocněnce „covidovéí mafie“ ve vládě ČR, soudruhy Babiše a Vojtěcha ve při s redaktorkou REFLEXU. Dodávám jen, soudruzi, že se nestydíte. A až to skončí a vy budete viset spolu s dalšími jako je soudruh Flégr, Prymula a mnozí další na nějaké lampě za krk, půjdu se i já na vás podívat. Možná si i plivnu…

Rozhovor s Petrou F. Rédovou, vedoucí sestrou na JIP a Covid oddělení v Londýně. Její výzkum covid injekcí pod mikroskopem a zkušenosti z nemocnice. To, co objevili je děsivé:

Konference patologů odhalila zločinné složení injekcí kovid v pitvaných tělech zemřelých po injekcích Cov-19:

Dr.Carrie Medej a její skandální odhalení technologií ve vakcínách COVID 19. Nanotechnologie ve veakcínách, podkožní transpondér ID2020 a genetické modifikace lidí touto „vakcínou“ není nic, co by jste si chtěli vyzkoušet. Jestli Vás ještě nedostala jejich brutální propaganda, toto video vám pomůže odolat. A tohle ti dobytkové chtějí narvat do úplně malých dětí. Jsou mnohem horší než byli nacisté!

ODKAZ NA VIDEO DR. C.MEDEJ ZDE V TOMTO ODKAZE

Vakcína typu mRND na COVID není běžná vakcína. Vyjádření několika odborníků k „vakcíně,“ která má provádět genocidu lidstva:

A tady je další varování pro lidstvo ohledně „vakcíny“ proti COVID19. Být vámi, beru ho vážně, jak podlehnete, nikdo z vás tu sračku už nikdy v životě nedostane!!!! Fakta ohledně té zázračné „vakcíny“ a konsekvence z toho vyplývající:

Domácí analýza krve pod mikroskopem pod dohledem zdravotní sestry z ČR Petry Rédové (pokus č. 1) odkaz naleznete ZDE.

A takových i mnohem horších „chuťovek“ je současná internetová mediální alternativa a to jak česká, tak zahraniční, doslova „plná“. Ovšem je to pouze pro silné žaludky. Ovšem na druhou stranu, pravda, i když je hodně krutá a leckdy bolí, tak pokaždé OSVOBOZUJE. Minimálně by vám mohla pomoci přežít…

Tadesco má na svém kanálu na rumble.com mnoho zajímavých videí, ochutnávka konspirací, jež se stávají krutou realitou našich životů zde:

Morgelony v lidském těle, v krvi, všude… (tadesco.org)
Advokát David Záhumenský a Vendula Záhumenská „školí“ Policii ČR v zákonech v jedné brněnské restauraci. (tadesco.org)
Policie ČR proškolena ze zákonů provozovatelem vleku, odvážným panem Hlásenským. Inspirace pro letošní zimní připravovaný „lockdown“. (tadesco.org)
Legálně ani medicínsky to není žádná vakcína, je to nástroj, operační systém… (tadesco.org)

Ochutnávka z mediální alternativy USA. Moje oblíbenkyně Medeea Greere z AMG News:

Podzemní válka: Tábory FEMA, podzemní vojenské základny, bunkry a tunely v USA za „elitu“ a nový světový řád

– Celý článek si přečtěte ZDE: https://amg-news.com/archives/6799

– Seznam DUMBŮ podle státu: https://amg-news.com/archives/11150

– Seznam táborů FEMA podle států: https://amg-news.com/archives/1988

Agenda 21 – Codex – tábory FEMA – 80% vylidňování = nový světový řád

A ještě jedna „chuťovka“ týkající se oněch COVID „vakcín“, na webu otevrisvoumysl.cz: Hydra Vulgaris: Živý a nesmrtelný tvor uvnitř covid injekcí? Další informace o obsahu z analýz pod mikroskopem.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s