O neposlušnosti, svobodě a životě

Pomaloučku polehoučku se nám rozjíždí kampaň o tom, jak na podzim čeká další hrozná vlna respiračních onemocnění. Soudruzi odborníci vyskakují, jako čertíci z krabiček a hlásají přicházející apokalypsu s mutacemi, které změnily naprosto vše a to od příznaků až po cílovou skupinu.Viry, které by neuměly mutovat, nemají šanci na dlouhodobou existenci. Příkladem nechť je třeba naše stará dobrá chřipka. Tu snad prodělal každý a docela velké procento populace se proti ní pravidelně očkuje, ale přesto tu pořád je a její viry dál přežívají. Vděčí za to právě své úžasné schopnosti zmutovat.

Jak jsem konspiračně tvrdila před volbami, do voleb covid zmizí, ale hned krátkou chvíli po volbách se zcela stoprocentně v plné síle ukáže nanovo! A opět nastane ta hitparáda lockdownů, uzávěr, hadrů na držce, opatření proti šíření a mnohé jiné stále více high-tech vládní buzerace. Protože nějak ten sajrajt do nás narvat musí, když za to dostali zaplaceno a navíc jim hrozí velké potíže jestli se jim to nepovede. A že u některých to budou mít hodně těžké, sama jsem toho nejlepším příkladem, neb se aplikaci toho svinstva hodlám bránit i se zbraní v ruce a do svého posledního výdechu. A skutečně jsem se opět vůbec nemýlila a už je to opět tady, čísla nakažených a hospitalizovaných případně čekajících svoji brzkou jistou smrt hned druhý den po volbách začali rapidně narůstat. Hle zázrak! Jako by ten vražedný virus americko čínské laboratorní rýmy o těch našich českých volbách věděl, že do jejich konání nám dal pokoj, ale hned po nich zákeřně a ve velkém zaútočil. Podle soudruhů odborníků z nenápadně nastupujícího NWO příznaky velice, ale velice, připomínají chřipku. Přestože chřipka letos i loni na podzim zázračně zmizela, člověk by si mohl po nějaké dávce nebezpečných dezinformací mediální alternativy dokonce myslet, že se jedná právě o tu chřipku. Vypadá to jako chřipka, chová se to jako chřipka, má to příznaky jako chřipka, proto je to covid. Logické. Nádherná ukázka brilantní myšlenkové čistoty čiré pravdy a naprosté lásky z úst nezkorumpovaných a pravdomluvných soudruhů odborníků nového řádu světa!
Samá pravda a samá láska, soudruh Babiš jde příkladem! Občané očkujte se!

Ahoj Vám všem… jste na YouTube již čtrnáct dnů neslyšeli, protože čtrnáct dnů trvá můj trest za drzou neposlušnost říkání nahlas toho, co si myslím, když to, co si myslím není to, co nám pravdoláskařsky tvrdí ti, kteří si uzurpují právo na to, že pouze jejich názor musí být ten správný. A kdo si dovolí tvrdit něco jiného, třeba jako já, musí být v pravdě a v moři lásky raději umlčen, pak za svoji opovážlivost a drzost potrestán a nakonec raději úplně vymazán, protože co kdyby si to pod vlivem mých slov nedejbože začali myslet i další lidé?! Proto, ačkoliv stále ještě máme dle naší ústavy právo na svobodu vyjádření se k čemukoliv a to jak obrazem, tak fotografií, filmem, písmem, či prostě jen mluveným slovem a cenzura je v naší zemi stále nepřípustná, tak už ta dnešní svoboda slova není taková jaká bývala dříve. Vyjádřit se můžeme, ovšem jen tak, jak nám je dovoleno a běda tomu, kdo se opováží tvrdit cokoli jiného! V zájmu bezpečnosti a boje proti dezinformacím a hybridním hrozbám je potřeba každého takového opovážlivce okamžitě umlčet!

Big Pharma a její nástroj řízené vakcinační depopulace. Kdo přežije, již stejně nic nepochopí. Nebude muset, umělá inteligence bude myslet za něj. Krásný nový svět!

Jinými slovy řečeno, naše vláda, samá láska a samá pravda, ví nejlépe co je pravda a co lež. A když vám jasně říká, že vakcína je naprosto bezpečná a stoprocentně účinná, tak to tak prostě je a vy máte právo na jediné, nechat si ten sajrajt dobrovolně píchnout a držet hubu a krok. Jasně občas na tu sračku někdo zemře, ale pokaždé to je jen nešťastná náhoda a vůbec to nesouvisí s vakcínou, ta je bezpečná a pro vaše dobro. Jako vše co proti vám koná vláda, kterou jste si sami zvolili, vše jen a pouze pro vaše dobro. Teď můžete ještě makat, tak makejte a až to nepůjde, necháte se očkovat a záhy odejdete v pokoji a hlavně navždy. Což je vaše občanská povinnost, protože přece nechcete, aby vám ještě někdo platil důchod ne? Stačilo, že vás museli na státní náklady nejprve řádně vychovat, pak zcela zotročit, nakonec se ještě celou dobu o vás starat a chránit vás a hlídat a špiclovat a kontrolovat, prostě udělali toho pro vás víc než bylo nezbytné a teď je vaše občanská povinnost v tichosti navždy odejít a uvolnit tak místo na slunci někomu mladšímu, výkonnějšímu a poslušnějšímu. Což je to naprosto nejdůležitější, o poslušnost tady totiž především jde.

Musíš být poslušný, Pepíčku…

Musíš být poslušná, slýchavala jsem od doby, co rozumím významu některých slov. Poslouchej maminku, poslouchej tatínka, jsi hodná a poslušná, ve škole musíš poslouchat, poslouchej paní učitelku, v práci musíš poslouchat, prostě každý člověk musí být dnes poslušný. Trošku se při tom všem poslouchání zapomíná na to, že neposlušnost je také naše právo. Že právě neposlušnost nás osvobozuje. A už vůbec se nemluví o tom, že neposlušnost (třeba ta občanská) je v některých silných okamžicích historie dokonce naší povinností, chceme-li si uchovat alespoň ty nepatrné kousky svobody, co nám ještě po dvou letech kovidového divadla a hry na pandemii a na hrdiny s tečkou, zbyly. A že jich není mnoho! Svobody donedávna považované za naprosto základní, jako jsou třeba svoboda pohybu, svoboda vyjádření se, svoboda názoru, svoboda shromáždění se a združování se s jinými lidmi, či jen prostá svoboda možnosti odmítnout lékařský zákrok se kterým nesouhlasím, tak všechny tyto svobody se za poslední necelé dva roky kamsi nenápadně vytratili. Ale je to jen pro vaše dobro v samé pravdě a samé lásce vás přesvědčují ti, kteří sami ovšem na těchto svobodách stále trvají, narozdíl od vás. Vy už je v zájmu vyššího či vlastního dobra nemáte.

Milí spolu ovčané, dochází vám třeba ten velice primitivní fakt, že sám náš život je jen pohlavně přenosná choroba navíc se stoprocentní smrtností? Protože, i když vás v tomto světě plném smrtelných nebezpečí před kterými je nutné vás pečlivě chránit, třeba skutečně nic nezabije, tak si ale můžete být naprosto jistí, že váš vlastní život vás nakonec zabije zcela spolehlivě sám! Totiž, jestli vám to nedochází, tak není na světě jediný člověk, který by dosud dokázal přežít svůj život!

Takže ačkoliv svůj život zcela stoprocentně nakonec nepřežijete, bylo by alespoň dobré, zkusit jej vydržet žít co možná nejdéle to jde. A žít by jste ho měli svobodní a ne s hadrem na hubě. A žít by jste ho měli zodpovědně a ne si nechat napíchat nějaký sajrajt s bůhví jakým účelem jen proto, že v televizi říkali, jak moc je to bezpečné a dobré. Protože jen tak mimochodem, tohle bezpečné dobro vám dává o 4520% větší šanci že na něj zemřete, než nemoc, proti které vás má jako chránit! No neberte to, v zájmu lidstva a ideálů transhumanismu Klause Schwaaba cokoli! Jde o přeci o krásný nový svět a budoucnost našich dětí v něm, a ty by měla být v napojení na umělou inteligenci, protože ta lidská bere s vakcinačním šílenstvím horem pádem za své! Navíc drastické spomalení krevního oběhu experimentální vakcínou plnou nanotechnologických sraček s bůhvíjakým účelem a přidušení mozku hadrem na hubě k vyššímu IQ budoucnosti našeho národa testované špejlemi do nosu pro jistotu každý den, zcela jistě také mnoho nepomůže…

Protože tu stále máme nejhrůznější nemoc na světě a jediné řešení je očkovat. Na otázku, jak podobné očkování zabránilo šíření chřipky v minulých letech, se nedostává odpovědi.

Dále si do těchto souvislostí dosaďte sténání soudruha Václava Hořejšího, který vám do ucha šeptá, že smrtelně nebezpečný covid se smrtností do hrůzu nahánějícího 1% případů (srovnej se smrtelným nebezpečím života, kde je smrtnost zaručených 100%) už nyní ohrožuje naše potomstvo. Očkování mladé generace je pak jasně naprosto jediná možná záchrana, doslova spása tohoto světa, protože onemocnění dětí tím strašlivým covidem není přece vůbec žádná banalita. Sice tomu naprosto neodpovídá dosavadní průběh té současné jako rádoby pandemie, ale kdo by v této vypjaté chvíli kladl tyto dotěrné otázečky. Když našim dětem maluje budoucnost tento starostlivý soudruh, je skutečně naprosto nutné prudce zbystřit pozornost. Jeho odborné rady často jaksi pozoruhodně často naplňovaly mediální prostor a ten pak vytvářel dojem, jak se vše děje v souladu s jeho láskyplnými pravdivými a velmi dobrosrdečnými doporučeními. Jedno z tisíce dětí bude bohužel mít těžké doživotní následky, troubí na poplach tento rozsévač dobra, jedno z tisíce musíme v zájmu celého lidstva prostě obětovat, a proto naočkujeme pro jistotu všechny dítka tím globalistickým nevyzkoušeným svinstvem, vyrobeným navíc za pomoci grantů DARPA v koncernech s prokazatelnou fašistickou minulostí, vlastně ehm, promiňte, chtěla jsem vlastně říci tou spásnou vakcínou vyprodukovanou nejlepšími mozky světa. A že jsou bývalí nacisté nechme v této chvíli stranou prosím, jde tu o zdravou, dolluhou a šťastnou budoucnost nás všech.

Protože o Agendě 2030 slovutného nástroje tajné světovlády, tedy naší OSN se již docela otevřeně diskutuje občas i na mainstreamu. Ale slyšeli jste někdy o Agendě IA2030? Že ne? Tak si o ní poslechněte od mě, možná by bylo lepší si sednout, víte, z důvodů vaší zvýšené bezpečnosti, neboť si z následujích informací sednete na prdel zcela jistě a stojící by jste si mohli vážně ublížit!

Protože moji milí přátelé, totiž vražednými, život zásadně zkracujícími vakcínami proti covid-19 to rozhodně neskončí. Protože to již nikdy neskončí, teda dokud nebude naočkováno na této planetě vše, co se ještě hýbe. A dokud nebude zaveden univerzální nepodmíněný příjem, pochopitelně pouze v digitální a tím pádem i programovatelné měně centrální banky, naprosto pro všechny. A úplně nejlépe ještě nějak napojen přímo na vaše tělo, abyste se holomci nesnažili podvádět! Třeba tak, jak se snažíte podvádět s vakcinačními pasy vy neočkovaní vrazi a teroristé! Do koncentráku s vámi, abyste nás nemohli víc ohrožovat vy arogantní odpíračí báječného waxu…

V OSN Imunizační agendě 2030 (= součást OSN Agendy 2030, kterou naše vláda poslušně plní,) si Světová zdravotnická organizace WHO společně s GAVI=Gates, CDC, Unicef a dalšími naplánovaly zavedení rozsáhlé očkovací agendy pro všechny členské státy WHO. V rámci této agendy se budou i dospělí lidé opakovaně očkovat vakcínami, které jim WHO (a GAVI) určí.

Na vše bude dohlížet WHO na úrovni jednotlivých regionů, států i krajů.

Nejlépe budou hodnoceny státy, které

 • vrazí do očkování nejvíce peněz,
 • naočkují co nejvíce občanů co největším počtem vakcín z doporučeného seznamu WHO,
 • implementují legislativu podporující očkování,
 • naočkují co nejvíce lidí GMO HPV vakcínami,
 • zavedou monitorovací systém očkování občanů,
 • zavedou sociální strategie na podporu očkování,
 • atd. atd.

Úspěšnost agendy se bude měřit pofidérním, z prstu vycucaným a prapodivně vymodelovaným indikátorem = Celkový počet budoucích úmrtí odvrácených od roku 2021 do roku 2030 na základě pokrytí agendou IA2030. Tak co, to je príma že? Máme se skutečně na co těšit. Třeba na to, až se tato další konspirace ukáže být temným faktem a naše Slovenské sestry a bratia by mohli porozprávať ako vyzerá opravdový vakcinační teror! Však taky soudruh diktátor Matovič, povoláním globalista a fašista, se skutečně činí! Slovenské ministerstvo obrany ve spolupráci s technickou univerzitou v Košicích již vyvíjí high-tech elktronický koncentrák pro všechny neočkované vrahy, mezi plně zaočkovanými geneticky zmutovanými sebevrahy…

A lidé, proboha, přestaňte se konečně rodit (což se nám brzy splní, neb globalista se o to svými stoprocentně bezpečnými vakcínami pro každého zaručeně dobře postaral) život je smrtelně nebezpečný a narodíte se s jedinou stoprocentní jistotou, že na svůj život jednou zemřete!

Vakcinační teror made in UK. Brzy také u nás!

4 komentáře: „O neposlušnosti, svobodě a životě“

  1. Ahoj, to je mi líto a velmi děkuji za komentář! Nezbývá než popřát drž se a přežij, bude líp. Z dlouhodobého hlediska je jejich situace stejně neudržitelná, teď jde o jedinou věc a tou je to globalistické peklo přežít!

   To se mi líbí

 1. Hezky a výstižně napsáno, musím uznat. Mám úplně stejné myšlení. Včera jsem dal výpověď v práci, kvůli podprahovému nucení k očkování a nucenému testování. Já si v dubnu řekl, že už mi nikdy tu špejli nevrazí do nosu, takže na ně kašlu. Nepotřebuji je k životu.

  To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s