Je dění v Austrálii předzvěstí přicházejícího dění u nás?

Je to předzvěst nejen amerického, ale všeobecného odporu obyvatel zemí bývalého „západu“ trpících pod Covid tyranií?

Ani americký prezident si dnes nemůže říkat co chce!

Včera jsem zde zveřejnila článek o tom, co se nyní děje v Austrálii. Dnes bych se ráda zamyslela nad tím, jak dění na druhé straně světa ovlivňuje politické a společenské procesy nejen u nás, nebo v americe, ale všude na západě. Ve jménu těch, kteří by rádi pravdoláskařsky označili to, co se zde chystám uvést, za „výzvu k násilí“, si nejprve ujasněme následující. Neobhajuji touto úvahou žádné nezákonné činnosti, zejména ne ty, které směřují k násilí, k ničení majetku nebo k jakýmkoliv jiným újmám způsobených našim spoluobčanům. Na druhou stranu právě občanská neposlušnost, jakékoliv zákonné protesty, spravedlivé soudy a velmi hlasité vyjadřování naší nespokojenosti, to jsou všechno jen nezbytné prostředky k dosažení cíle, návratu spravedlivé, demokratické a občanské společnosti. Zároveň to jsou poslední pozůstatky našich občanských a ústavou zaručených práv, způsob, jak můžeme svým občanským postojem zabránit tomu nejhoršímu možnému scénáři. A jak vidíte právě na příkladu Austrálie, dnešní soudruzi tak nadšeně budující Nový světový řád pod prapory fašismu, se nezastaví vůbec před ničím. Proč tomu tak je, již víme, jsou za to globalisty zaplaceni, nebo jsou jimi vydíráni, nebo obojí…

Nevyzývám k takovému jednání či k postoji občanské neposlušnosti, protože bych tím chtěla vyvolat třeba občanskou válku. Vyzývám k tomu naopak proto, aby naše odpovědné jednání v tuto chvíli naopak zábranilo jinak pravděpodobně dřív či později zcela nevyhnutelné občanské válce, obzvlášť pokud naše různé vládní úřady a orgány státní moci budou hned po volbách pokračovat touto australskou cestou nesmylsné Covid tyranie. A bylo by dobré mít neustále napaměti, že pakliže naše vláda obdrží od svých zahraničních páníčků takové notičky jaké obdržela vláda v Austrálii, tak v tom divadle pokračovat prostě budou a to se můžeme stavět třeba na hlavu. A rozhodně žádná přijímaná „opatření“ v takovém případě nebudou ze zdravotních důvodů, ale vždy pouze z důvodů politických.

Stejně jako podrobení se té jejich „vakcinaci“ není rozhodnutí zdravotní, ale politické. A bohužel, vzhledem k volebním preferencím hnutí ANO, bude ještě hůř, v čele se soudruhem Babišem, předpokládám, že tomu tak po volbách skutečně bude! A uvidíte sami, jak ona „pandemie“ bude do voleb ustupovat, nebo bude přijatelná a hned po volbách přijde raketový nárůst „nakažených“ a vážně nemocných. A první vlna úmrtí těch, kdo jsou „očkováni“. A protože lidé nejen u nás, ale všude na západě dnes absolutně nejsou zvyklí bránit si svá práva, není tak těžké si představit, že pokud naše vláda dohoní úroveň státního útlaku v Austrálii, že se na této dosažené úrovni tyranie již zastaví. Nezastaví, dokud to globalisti nedovolí. Obecně platí, že naše vláda, úplně stejně jako všechny ostatní vlády, dál pojedou podle not psychopatů ze City. Jsou jim naprosto oddáni a jsou jim poslušní, a to pro nás všechny znamená, že nás naše vláda bude velmi nevybíravě a třeba i násilím za asistence policie a armády i nadále tlačit k totalitě, pokud jim my všichni dovolíme zajít ještě o kus dále, než kam byli schopni zajít již dnes.

Není to jen Austrálie. Francie, Izrael, Kanada, USA, Německo nebo Československo, ale i mnohé další dosud „svobodné“ národy a země světa, zažívají dnes různé stupně a opakování stále stejných globalistických procesů Covid tyranie. Tady v kotlince České to může vypadat nyní dost špatně, ale nejspíš nejen já jsem si dobře vědoma toho, že věci se mohou ještě mnohem víc zhoršit, pokud se okamžitě nepostavíme na radikální odpor a nezastavíme to všechno hned teď. K tomu mimochodem úpěnlivě vyzývám snad ve všech svých videích, a bohužel dosud stále zcela marně, již snad déle než rok! To pro nás všechny znamená, že prostě musíme začít hlasitě protestovat a demonstrovat. To znamená, že musíme začít podávat žaloby. Znamená to, že se musíme přestat válet na prdeli na gauči v obýváku s lahváčem a chipsy, a že konečně začneme skutečně jednat. Tweeting ze zděšení a zveřejňování postů na FB které stejně hned smažou, se do tohoto jednání nepočítá. Nyní potřebujeme zahájit skutečný občanský aktivismus a to prostě nelze provést ani z laptopu ani z iPhonu.

Najdi deset rozdílů…

Největší strach naší vlády je z odporu běžných lidí. Mocipáni se totiž mohou cítit bezpečně, dokud je většina oveček poddajná a učenlivá, věří jejich lžím a propagandě, ale o tom přesně je i všechen ten současný tlak na umlčení jakýchkoliv nesouhlasných hlasů. Právě proto se dělají ty „seznamy“, o kterých občas hovoří pan VK na Svobodném vysílači. Ovšem bohužel je stále jediný, či jeden z mála. Proto v USA dnes klidně zatýkají lidi jen za to, že stáli na schodech Kapitolu . Identifikují totiž takto lidi, kteří nebudou nikdy ovcemi, protože přesně to jsou lidé, kteří jsou ve skutečnosti tou největší hrozbou pro jejich hanebnou fašistickou Covid agendu nasouvání NWO.

Nejsem vlastně, ačkoliv to tak třeba nevypadá ani vysloveně „protivládní“. Řádné dodržování ústavou nám zaručených práv a povinností občanů České republiky, ztělesňují to, co dosud bylo považováno za nejlepší formu vlády, jakou kdy člověk ve své novodobé historii vytvořil. To bylo částečně realizováno v průběhu celé naší novodobé historie, dokonce i během období, kdy jsme nadšeně kráčeli ke komunismu (ke kterému kráčíme po třiceti letech relativní svobody zas, aniž by si to valná většina mých spoluobčanu vůbec uvědomovala) a může to být realizováno znovu a možná, když se nyní poučíme, i výrazně lépe, ale pouze pokud dokážeme skoncovat s nevyzpytatelnou, globalistickou agendou, která probíhá na úřadech vlády ve všech zemích celého západního bloku. Ale to se nestane, dokud skuteční vlastenci budou jen sedět doma na prdeli a doufat, že se to samo od sebe nějak zlepší! Nezlepší, protože se to logicky zlepšit nemůže, oni si stanovili svůj cíl a z cesty vedoucí k jeho dosažení prostě nikdy nesejdou! Jediná možnost jak tomu zabránit jsme my všichni a náš postoj občanské neposlušnosti, rebélie a odvahy k radikálnímu odporu!

Přichází prostě nejvyšší čas začít jednat. Už to tu dávno mohlo všechno přestat, celá ta fašistická buzerace ohledně podvodu jménem Covid. Pokud budeme čekat, až jejich pronásledování zbytku svobodně smýšlejících úplně zabere a umlčí nás, pozabíjí nebo zavřou, tak bude již skutečně na cokoli příliš pozdě. Musíme již dnes zabránit tomu, aby se nadále zvyšoval jakýkoli útlak naší osobní svobody a byla zmenšována schopnost přijmout svoji vlastní odpovědnost za náš život či zdraví, nebo se projevoval ze strany vládní moci tak naplno jak tomu bylo dosud (než se přiblížil termín voleb natolik, že jej spící ovečky zaregistrovali), což znamená hlavně náš vědomý bojkot všech těch jejich nesmyslných opatření, odmítnutí toho jejich vražedného „očkování“ a debilit typu „covidpassů“ a hlavně náš hrdý, sebevědomý a odvážný postoj občanské neposlušnosti a odporu!

Nikdy jsem nebyla profesionální žurnalistka, ačkoliv jsem mediální studia a žurnalistiku kdysi chvíli studovala na Masarykově univerzitě v Brně, spíše mne vždy více uspokojovalo dělat něco „rukama“, což spolu s tím, že nejsem ochotna směnit to nejcennější, co v našem životě máme, tedy náš čas, za trochu peněz, navíc kvůli tomu, aby si někdo další nahrabal za můj čas pořádný balík, mne dovedlo až k mému dnešnímu postoji soukromé občanské rebélie a k úplnému „vystoupení ze systému“. Tedy k postoji, ke kterému tímto vyzývám i vás! A taky k tomu, že jsem se dostala opět k jakési „soukromé“, či. po domácku „na koleně“ dělané žurnalistice, třeba v podobě tohoto webu MyšpuleSvět.org. Žurnalistice, které se věnuji ráda a dobrovolně a ve svém volnu. A tak místo toho, abych si svým psaním vydělávala, jako mnozí jiní, tak jak provoz tohoto webu, tak hlavně mnohem nákladnější natáčení videí si sama platím a dotuji z toho, co si kde vydělám. Důvod je prostý, za žádných okolností nechci žít ani v korporátním fašismu, ani v NWO a toto je prostě jen jedna z mála možností, které mi současný svět nabízí k tomu, abych se mohla bránit a aktivně něco dělat s tím, co se okolo nás nyní děje. Nemám ani ambice ani prostředky na to organizovat demonstrace, ani nemám ambice vstoupit do politiky. Ale mám odvahu zveřejnit svůj názor a to i přes to, že se režimu vůbec, ale vůbec nelíbí. A říkat dnes pravdu s takovou high-tech cenzurou, kterou řídí dokonce umělá inteligence (někdy mívám pocit, že snad kvůli tomu byla objevena a vyvíjena, o čemž by mimochodem svědčila spoluúčast agentur typu NSA nebo DARPA na procesu jejího vzniku) jaká je dnes, je stále těžší. Potlačování jakýchkoliv názorů neodpovídajících oficiálnímu narativu je stále intenzivnější. Prostě soudruzi dneška jsou v umlčování všeho, co se jim nehodí do krámu, mnohem horší než byli soudruzi před jednatřiceti lety. A mne by ještě v roce 2019 ani nenapadlo, co budu zažívat o pouhé dva roky později! Proto vyzývám všechny, kdo jsou ochotni poslouchat můj hlas: národe český, začni konečně být odvážný a povstaň! Je nejvyšší čas zabránit jinak již zcela definitvnímu zakotvení korporátního fašismu v této´ naší společné, nádherné a dosud i svobodné zemi!

Myšpule na jižní Moravě

Čechoslováci braňte se! Hrdý národe český povstaň! Lidé bděte!

One thought on “Je dění v Austrálii předzvěstí přicházejícího dění u nás?”

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s