Nic se neděje.

Mediální masírka těch jedině správných informací se na nebohého ovčana omámeného vydýchaným vlastním CO2, přidušeného povinným hadrem na hubě k hovnu, valí z televizní obrazovky ČT24 dvacetčtyři hodin denně. Zprávy o přeplněných nemocnicích, které ovšem aniž by tupý ovčan cokoli tušil, ve skuetčnosti zejí prázdnotou, stejně jako zeje prázdnotou polní nemocnice v Pražských Letňanech stavěná snad v přímém přenosu po „tragédii“ světové pandemie lačné ČT, do které byly na výpomoc soudruhem Hamáčkem dokonce prý pozvány posily od soudruhů z rudé armády USA, se střídají s dlouhými záběry na injekční stříkačky, nebo na lahvičky se zázračnou vakcínou Moderny. Zázračné vakcíny na sice neexistující nebezpečí, bez klinických testů, nikdy na nikom dosud nevyzkoušené, za to ovšem povinné a tak trochu geneticky modifikující člověka. Mimochodem, až do letošního roku byly stejně oblíbené jako záběry na cinkající lahvičky naplněné vakcínou, stejně tak dlouhé záběry na detaily přepočítávaných bankovek. Dala jsem si s tím kdysi (pěkně zhulená) práci a počítala jsem pro zajímavost čas, po který se na obrazovce televize počítali balíčky bankovek, a bylo to, vzpomínám si, nějaké stěží uvěřitelné číslo. V cenách reklamního času na obrazovce to dělalo naprosto neskutečnou částku.

Ale od onoho celoplanetárního globálního podvodu, neboli speciální vojenské opetace COVID19 vystřídali balíčky bankovek buď grafy s červenými závratnými čísly pozitivně testovaných, stupně kousání PSA, nebo poslední dobou předlouhé záběry na injekční jehly, stříkačky, nebo malé lahvičky se zázračnou vakcínou. Prediktivní programování na veřejnoprávním médiu, drze placené z našich daní. Nehorázná manipulace, lež, dezinformace, ryzí propaganda. Akce narvat smrtící koktejl geneticky modifikující člověka do sedmi miliard vyděšených pozemšťanů tak rychle, aby si ani nevšimli, co se stalo, právě odstartovala pod taktovkou psychopatických Iluminátů z globální oligarchické elity.

Na ČT24 cinkají lahvičky se zlověstným nápisem mRNA stále stejnou písničku: nic se neděje, cink, nic se neděje, cink, nic se neděje, cink. Vakcinace, očkování, vakcinace, očkování, nepřetržité a brutální vymývání mozků ovčanů přidušených hadry na hubě. Mediální masírka jaká skutečně nemá obdoby. Propaganda, ze které se mi chce zvracet. Ale to video se záběry těch odhadem tak půl milionu plastových rakví objevených na pozemku pronajatých kýmsi v USA jejich vládní agentuře FEMA (federální agentura pro řešení mimořádných událostí a krizí při ministerstvu obrany USA) je jen dezinformace a hoax několika pomatenců, ještě k tomu zcela jistě placených z Ruska. Stejně jako predikce na stránkách deagel.com pro rok 2025. Jsem jedním z nich (z těch hoaxy a dezinformace šířících pomatenců), nenechává mě v klidu ona realita za mediální oponou cinkajících lahviček z vakcínou, programující ovčany k dobrovolné eutanazii v nejlepším zájmu celého lidstva (přesněji řečeno celých 5% z něj). Ale buďte v klidu. Nic se neděje…

21.1.7529 Myšpule

One thought on “Nic se neděje.”

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s