Magneto Mind Control – O výzkumu ovládání mysli

Magneto

Při svém patrání po Amon Ra jsem narazila na stránky Vočka Moe GnosticWarrior.com, které mi seslalo snad samo gnostické nebe, neboť jsou neuvěřitelnou studnicí poznání odkrývající onu VELKOU LEŽ ve které jsme všichni nuceni žít těmi, kteří nás zradili, zrazují a zrazovat nadále budou, rozhodujíc se dle principu osobně výhodné – osobně nevýhodné, nedbaje svědomí, nemaje morálky, ani náznaku cti…

Následující článek z blogu GnosticWarrior naznačuje, že by mé konspirace o vakcínách, obzvláště ty, že nás chtějí ovládat, by podle současné vědy nemuseli být zase až tak konspiracemi, ale že jsou krutou cynickou realitou, kterou odnesou ti co podlehli. Ti vzorní občané kovidistánu v centru Evropy očkovaní svou druhou dávkou globalistického zázraku z nacistických BigPharma. Lidé Brave new world 2.0

Vědci ve Spojených státech vyvinuli novou metodu nazvanou Magneto pro ovládání mozkových spojení – synapsí – spojených se složitým chováním zvířat pomocí genetického inženýrství k vytvoření zmagnetizovaného proteinu, který na dálku aktivuje specifické skupiny nervových buněk.

Vědci dosáhli tohoto neuvěřitelného výkonu v dálkovém ovládání mysli zvířat vložením sekvence DNA Magneto do genomu viru a poté do živých zvířat, jejichž chování je pak modifikováno magnetickými poli nebo rádiovými vlnami. (Zamyslete se nad tím, proč jsou tak hystericky mazány a cenzurovány jakékoliv informace spojující Covid, vakcíny a stejně hysterické zavádění 5G sítí. Položte si otázku proč jsou ony „vakcíny“ založené na technologii mRNA, proč to nejsou klasické vektorové vakcíny, jaké byly dosud?)

Tyto viry ve spojení s Magneto umožňují průchod elektrického proudu buněčnou membránou a kde vyvolávají nervové impulsy, které putují do míchy a poté nahoru do mozku.

Výzkumníci nejprve experimentovali s injekcí viru Magneto do mozku myší, se zaměřením na entorhinální kůru. Poté rozřezali mozek a zjistili, že aplikace magnetického pole na mozkové synapse aktivuje Magneto, takže buňky řízeně vyvolávají nervové impulsy.

Další krok – ovládání živých zvířat.

Vědci poté pomocí magneta a živého viru manipulovali s neuronální aktivitou larev „zebří ryby“ a zaměřili se u ní na neurony v kufru a ocasu, které normálně u této ryby „řídí únikovou reakci“.

Neurolog Steve Ramirez z Harvardské univerzity, který používá optogenetiku k manipulaci se vzpomínkami v mozcích myší, říká, že studie je “ špatná „.

„Předchozí pokusy [pomocí magnetů k ovládání neuronové aktivity] vyžadovaly pro správné fungování systému více komponent-injekce magnetických částic, injekce viru, který vytvoří kanál citlivý na teplo, [nebo] fixace hlavy zvířete tak, aby cívka mohla vyvolat změny v magnetismu, „vysvětluje. „Problém s vícesložkovým systémem je v tom, že pro každou jednotlivou část systému je hodně možností, míst, kde se to může pokazit.“(Zcela konspirativní Myšpule úvaha: není poněkud podezřelá v tomto kontextu ona hysterie okolo testování, hadrů na hubu (pokud možno jen těch „jejich“, těch „schválených“) a očkování nejdřívě jednou, pak dvěma a teď dokonce i více dávkami vakcíny, opakovaně? Nemůže jít náhodou o různé komponenty „systému“ total control člověka 2.0?)

„Tento systém je ovšem zcela jiný, jediný, je to „elegantní“ virus, který lze vstříknout kamkoli do mozku, což technicky usnadňuje a snižuje pravděpodobnost rozpadu pohybujících se umělých zdrojů signálu jakýchsi „zvonků a píšťal“ neuronů,“ dodává, „a jejich behaviorální vybavení bylo chytře navrženo tak, aby obsahovalo magnety tam, kde je to vhodné, aby se zvířata jinak mohla volně pohybovat. „

„Cokoli, co zvíře s Magneto cítí a dělá a možná si myslí, může být dálkově ovládáno magnetickými poli,“ řekl klinický neurolog a vědecký lékař Wolfgang Liedtke z Duke University v Durhamu v Severní Karolíně, který se tohoto výzkumu neúčastnil.

Další krok – lidé?

The Guardian uvedl :

„Nová technika, vyvinutá v Aliho Gülera laboratoři na University of Virginia v Charlottesville a popsaná v předběžné online publikaci v časopise Nature Neuroscience , je nejen neinvazivní, ale může také rychle a reverzibilně aktivovat neurony.“

Několik dřívějších studií ukázalo, že proteiny nervových buněk, které jsou aktivovány teplem a mechanickým tlakem, mohou být geneticky upraveny tak, aby se staly citlivé na rádiové vlny a magnetická pole , jejich připojením k proteinu ukládajícímu železo zvanému feritin nebo k anorganickým paramagnetickým částicím . Tyto metody představují důležitý pokrok – byly například již použity k regulaci hladin glukózy v krvi u myší – ale zahrnují více složek, které je třeba zavést samostatně. “ Zkuste se zamyslet nad „konspiracemi“ o tom, že očkovaným lidem v místě vpichu drží magnetky, na rumble a na odysee najdete videí s touto tematikou celou řadu.

Někteří lidé, například redaktor v Technocracy, ve zprávách tvrdí, že se jedná skutečně o velmi dystopické informace, a že dalším krokem jsou zcela jistě lidé.

Toto je potenciálně ten nejnebezpečnější a dystopický vývoj v genetické modifikaci člověka v celé historii lidstva. Totálně ovládnutý a poslušný člověk řízený rádiem. Vlhký sen globální psychopatické nelidské elity. „Vědci vložili sekvenci DNA Magneto do genomu viru“. Chování DNA je pak spouštěno magnetickými poli nebo rádiovými vlnami. Už začínáte chápat, proč se vás tak hystericky snaží „očkovat“?? Proč se to do vás snaží narvat naprosto za každou cenu??? Proč se odehrává ten „vakcinační“ teror? 

Tato věda mi připomíná komiksového hrdinu jménem Magento, který dokázal generovat a manipulovat s magnetickými poli. Jeho schopnosti mu umožňují mimo jiné ovládat mysl, kovy, levitovat, vytvářet silová pole, používat telepatické ovládání mysli a generovat elektromagnetické impulsy.

Možná, že zesnulý komiksový umělec Jack Kirby a jeho pomocník Stan Lee byli skutečně novodobí proroci, kteří by povyprávěli o svých vizích postav, které vytvořili. Tajní biologičtí vědci, kteří byli adepty utajovaného poznání na hluboké úrovni o fungování těla, mozku a nejnovějším výzkumu technik ovládání mysli. To je jedna možnost.

Existuje také jistá pravděpodobnost, že oni kouzelníci Deep State, kteří pochopitelně věděli o této starověké vědě, byli těmi skutečnými divadelními mistry, kteří psali scénáře programovacích filmů Holywoodu.

Jeden skript pro ovládání mysli, ve kterém bychom všichni byli herci a žili dodnes.

Nevím, ale z nějakého zvláštního důvodu jsem silně magnetizována tou druhou myšlenkou. Co ty? A také poněkud znepokojena, v kontextu těchto informací, nad stále těsnějším propojením technologických globálních gigantů, vojensko-průmyslového komplexu a vlády té nejmilitantnější a nejagresivnější jaderné mocnosti světa, tedy USA. Na společensko-politické rovině se takové spojení vlády, korporací a armády nazývá fašismus. Psychopaté toužící ovládat tento svět, chtějí řídit úplně vše, teď i včetně nás samých, našeho myšlení, našeho chování, zbavit nás naší vlastní vůle, udělat z nás poslušné otroky v novém řádu vylhaného světa a při tom nám tvrdit jak je to pro naše dobro, jak budeme zcela virtuální, a také nesmrtelní, ovšem také třeba jen nahráni v několika klastrech obrovského datového úložiště… samá pravda, samá láska, jen pro člověka doby uhlíkové game over.

Zdroj: 

https://gnosticwarrior.com/magneto-mind-control.htmlVočko

Moe je zakladatelem GnosticWarrior.com. Je otcem, manželem, autorem, držitelem černého pásku v bojových umění a odborníkem na gnosticismus, okultismus a esoterismus.

A zde máte k dispozici jednoznačný důkaz, že se vůbec nejedná o nějakou „konspiraci“, jak se nám pravdoláskařsky snaží namluvit establishment, ale že jde o tvrdou realitu současného světa! V materiálu z Nature Nanotechnology publikovaného na Harvardu jsou tyto technologie popsány zcela jednoznačně (odkaz naleznete zde):https://scholar.harvard.edu/files/him/files/nnano.2013.70.pdf

Zásadní informace naleznete také tady:

https://aeronet.cz/news/vakciny-proti-covid-19-jsou-ve-skutecnosti-trojskymi-koni-magnetogenetiky-na-dalkova-ovladani-lidskych-mozku-virginska-univerzita-jiz-v-roce-2016-uspesne-otestovala-virus-ktery-v-mozku-mysi/

Z GnosticWarrior.com převzala, přeložila, doplnila a přepsala Myšpule, stále jsoucí u rybníku hrající si s romantiky-  básníky hru na jezero

3 komentáře: „Magneto Mind Control – O výzkumu ovládání mysli“

 1. Ovládání mysli je realitou už dlouho.
  Mnoho lidí, co se setkalo s mimozemštzany, popisuje právě ovládání mysli těmi mimozemštan.y
  Avšak dokážou to dnes i lidé, byly na to vyvinuté technologie.

  To se mi líbí

 2. Také je, dnes již ukonřená , petice
  Petice za zákaz dálkového ovládání činnosti lidského mozku

  na
  Zd,e již ukončen,á petic,e

  www. petice. com/

  To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s