Nechutná agenda Walta Disneyho

V posledních týdnech si Sunshine State opět získal celosvětovou pozornost. Floridský guvernér Ron DeSantis se dostal do titulků po odhalení HB 1557. Legislativa s názvem Rodičovská práva ve vzdělávání se snaží zakázat diskusi o explicitních tématech pro dospělé se studenty mateřských a základních škol. Kritici trvají na tom, že tento návrh je útokem na LGBTQ komunitu. Nejvehementnější odpor přišel ze strany otevřených zástupců Disney, kteří nazvali návrh zákona ‚Don’t Say Gay‘. Trvají na tom, aby učitelé poučili děti o sexuální orientaci a genderové identitě. Publikace s konzervativním zaměřením přinesly nespočet článků, v nichž se uvádí, že zakladatel Disney by byl zděšen současným postojem jeho nástupců. Ve skutečnosti se ikonický podnikatel  „ neválí  v hrobě“ – sbíhají se mu sliny.

„Kdyby měl svět oči, aby viděl by vlákna, která leží pod povrchem obrazu Walta Disneyho, namazali by ho dehtem a peřím a táhli by ho veřejně ulicemi.“

Kdyby jen věděli, jaký je Disneyho primární cíl.“

Walter Elias Disney se narodil 5. prosince 1901 v Chicagu ve státě Illinois. Podle dokumentů z archivů Ústřední zpravodajské služby patřil k velmi vlivné pokrevní linii rodiny Iluminátů. Waltův otec byl otevřeným členem socialistické strany a zastáncem Nového světového řádu. Přísný patriarcha za zavřenými dveřmi svého syna fyzicky týral. Dlouholetí společníci tohoto váženého animátora tvrdí, že to zvládal tak, že se tajně oblékal do matčina oblečení a make-upu. Po pubertě si uvědomil, že ho ženy vůbec nevzrušují. Místo toho ho stále více přitahovali malí chlapci. Mladý muž tyto své pocity před svými věřícími rodiči pochopitelně skrýval. Přesto byl odhodlán najít si nějaký způsob, jak žít tyto své nejhlubší a nejtemnější fantazie a zároveň si zachovat bezvadnou pověst.

Disney by nakonec vytvořil tajnou operaci obchodování s dětmi, která by byla zákeřně ukryta pod název jako je to „nejšťastnější místo na Zemi“. Děti zneužívající pedofil

Na začátku jeho kariéry animátora si kolegové začali všímat jeho zjevné náklonnosti a nevhodného chování vůči nezletilým. Kolegové karikaturisté odhalili, že jeho manažer vlastnil odlehlý byt v Los Angeles, kde se scházel s nezletilými prostituty. Jedna oběť jménem Ralph Ferguson vypověděl, že mu Walt zaplatil 100 dolarů za opovrženíhodné sexuální činy při mnoha příležitostech. Dalším mládětem, které tento dravý producent ulovil, byl Bobby Driscoll . V roce 1946 teprve devítiletý chlapec získal velice lukrativní smlouvu s Disney. Hrál potom v desítkách filmů a televizních pořadů, ale nejlépe si ho pamatujete díky jeho hlavní roli ve filmu Peter Pan. Ostatní herci na place byli svědky Waltových pokroků z první ruky a znepokojivá záležitost byla mezi zasvěcenými lidmi v oboru všeobecně známá..

Snášení takových strašných útoků dovedlo tohoto traumatizovaného herce až k „samoléčbě“ různými drogami už jako teenagera. Poté, co ve věku 31 let pohrozil, že to veřejně přizná, tak Driscoll za velice podezřelých okolností náhle zemřel.

Zmocněnec federální vlády: Během pozdních třicátých let byl Disney rekrutován vysoce postavenými úředníky FBI. Spisy získané na základě žádostí ze zákona o svobodě informací nám naznačují, že  pracoval jako zvláštní zpravodajec pro vládu Spojených států . Je zajímavé, že tento zdánlivě zdravý režisér produkoval filmy pro veřejné školy, vojenský personál a správce úřadu Internal Revenue Service (IRS). Další federální pobočkou, která se zajímala o jedinečný talent krále studia, byla CIA. Hledali magnáta pro jeho specializaci v ovládání mysli a programovacích technikách.

Filmy od Disney jsou totiž také nechvalně známé svým nekontrolovatelným podprahovým zasílání zpráv. Od začátku animovaného filmu se ve zlomku vteřiny mihne nespočet scén, které podvědomě ovlivňují diváky. Mnohé z těchto fotografií zobrazují ale i perverzní erotický obsah nebo přehrávají sugestivní zvukové nahrávky záměrně zakryté hlukem v pozadí.

Rasista a podporovatel nacistů

Ilustrátor Arthur Babbitt, tvůrce antropomorfního psa Goofyho, se setkal s Waltem Disneym na mnoha akcích oslavujících režim Adolfa Hiltera . Uvedl: „Při více než jedné příležitosti jsem pozoroval Walta Disneyho na nacistických setkáních spolu se spoustou dalších prominentních hollywoodských osobností postižených nacismem. Disney chodil na tyto schůzky pořád.“ Komiks Mickey Mouse z června 1940 obsahoval kresby se svastikou. Jak se začínající značka rozrůstala, nebělošské postavy byly často načrtnuty v přehnaných a často groteskních vyobrazeních. Nic netušící CEO byl navíc totiž radikální eugenista, který věřil v rasovou nadřazenost . Během celoživotní vlády kníratého magnáta proto najal pouze jednoho afroamerického zaměstnance na plný úvazek. Jeho pozice byla: Waltův osobní čistič bot.

Téměř celé století Disney studio pečlivě řídilo percepční únosy rychle se vyvíjejících mozků. Jejich cílové publikum je záměrně vybráno za nekalým účelem. Formativní roky, od narození do věku osmi let, jsou rozhodující pro vytvoření našeho kognitivního základu . Není náhodou, proč bývalé hvězdy této korporace často trpí zneužíváním návykových látek a zažívají psychické zhroucení. Je znepokojivé, že tyto případy přitom do dnes nevykazují žádné známky zpomalení.

Dnes má tento konglomerát hodnotu přes 100 miliard dolarů a vlastní desítky vysílacích sítí . Z tohoto důvodu i mainstreamová média papouškující všechna stejné nálady i příběhy jen zřídka říkají pravdu. Walt byl totiž naprosto zhýralý jedinec – nikoli svatý patron, kterého „novináři“ tak nevýslovně zbožňují. 

Zdroj: Copyright (C) https://downthechupacabrahole.com. Read more at… https://downthechupacabrahole.com/2022/04/18/walt-disneys-horrifying-background-heinous-agenda/ .

PODPOŘTE PROSÍM MYŠPULE SVĚT !

https://myspulesvet.org a video kanály Myšpule Svět jsou projekty investigativní občanské žurnalistiky financované výhradně z mých soukromých a osobních zdrojů a z Vašich darů. Přispějete-li na jejich provoz a další udržení přispějete dobré věci v boji za lidská práva, lepší budoucnost a svobodu nás všech!

Finanční dar mi můžete poslat na KB čú.:27-1399760267/0100

do zprávy pro příjemce jen napište prosím: „dar Myšpuli“

Za jakoukoliv Vaši případnou podporu Vám s pokorou a úctou děkuji! Vaše Myšpule

Advertisement

One thought on “Nechutná agenda Walta Disneyho”

  1. Na půl myši dobrý! O těch podprahovkách ve filmech jsem ani nevěděl —- i když vím, že u nás se kdysi objevily i ve vysílání TV Nova…. (ovšem anglický takže to sem asi natáhli nevědomky s něčim co koupili)

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s