Čeká nás hladomor? Globální válka proti potravinám a nadcházející potravinová krize. Kdo stojí za válkou proti farmářům?

Poslední dobou jsem stále častěji narážela na poměrně znepokojivé informace ohledně plíživě přicházející potravinové krize. Ačkoliv to na první pohled vypadá, jako že tato krize vznikla pouze nešťastnou shodou náhod a okolností, krize dodavatelských řetězců (uměle vyvolaná), nedostatek dusíkatých hnojiv (uměle vyvolaný), útoky na drobné farmáře, skupování zemědělské půdy elitami, válka na Ukrajině, tedy v „obilnici Evropy“, záhadné požáry potravinářských závodů v USA, to vše jsou faktory vedoucí k největší novodobé potravinové krizi, která je nyní doslova za rohem. Jsou však opravdu náhodné? Je asi vcelku jasné, že nikoliv. Je to záměr, korespondující přesně s cílem WEF v podobě dosažení celospolečenského Velkého resetu a nebo s Agendou 2030 další slovutné globalistické instituce, našeho starého, dobrého OSN se sídlem na původně Rockefellerově pozemku v USA, který tento šlechetný muž a lidumil této instituci rád a dokonce zadarmo kdysi věnoval. A buďme si jisti, že již tenkrát dobře věděl co dělá a hlavně proč to dělá. Asi podobně, jako když počítačový miliardář, zakladatel Microsoftu a lékař – vakcinolog samouk a amatér s velkými ambicemi, pan Gates, další šlechetný muž a filantrop, sponzoruje další slovutnou globalistickou organizaci, WHO, a zároveň koupí akcie velkých výrobců toho zázraku dnešní medicíny, tedy vakcín.

Ovšem vraťme se k našemu tématu, přicházejícímu hladomoru, který nás má nejspíš přinutit přijmout jídlo z larev, červů a hmyzu jako hlavní součást našeho trvale udržitelného a sociálně spravedlivého jídelníčku v jejich Úžasném novém světě – Brave New World. Ne, že by „normální“ maso z obchodů v NWO zcela zmizelo, elity současného světa jej bezesporu budou mít na svých talířích i po velkém resetu všeho alespoň trochu dobrého na naší soukromé planetě, ale, my, plebs, na maso můžeme zapomenout. Náš UBI (universal basic income – univerzální základní příjem) nám na jeho koupi stačit nebude a ti z nás, kteří se rozhodnou i nadále zůstat ekonomicky aktivní ve zcela bezhotovostní společnosti a budou se snažit provozovat nějakou svoji živnost a přijímat od zákazníků platby v digitálním CBDC přes svůj on-line terminál, který mu bude platby okamžitě a v reálném čase zmenšovat o daň světové vládě alias Chazarské mafii, si jej budou moci jen stěží dovolit, protože se nevejdou do limitu CO2 a nebo budou mít nízký sociální kredit, takže smůla, na maso zapomeň a žer si brouky… No prostě úžasný inkluzivní, genderově vyvážený, a hlavně zcela digitální nový svět!

Potravinářské závody a distribuční centra potravin v USA stále častěji hoří, což je zvláštní trend, který od roku 2021 neustále narůstá. Že by další nešťastné náhody, že jich ale je, co, nebo je to snad skutečně něčí záměr?

Všechny tyto požáry potravinářských provozů v USA, ale třeba i takové hromadné vybíjení hospodářských zvířat, nebo epidemie „ptačí chřipky“ totiž vůbec nejsou náhodné a jsou přesně v souladu s dnes intenzivně zaváděnými iniciativami k údajnému omezení CO2 a dalších škodlivých emisí, čímž se má zabránit klimatické krizi, která ovšem ve skutečnosti žádná není. Například podle cílů přijatých v rámci agendy Absolute Zero pro roky 2030 a 2050 tak je naprosto jasné, že některé z těch současných akcí, nešťastných náhod a nehod, pomáhají k tomu, naplnit tyto současné agendy – což si veřejnost neuvědomuje amainstreamová média o tom pochopitelně mlčí. Některé z těchto cílů zahrnují:

Do roku 2030: Globální spotřeba hovězího a jehněčího masa klesne o 50 % spolu se snížením mražených hotových jídel a dovozu letecky přepravovaných potravin. Poté bude hovězí a jehněčí maso postupně zcela vyřazeny spolu se všemi dovozy i vývozy potravin, které nejsou přepravovány vlakem; výrazně bude také snížena spotřeba hnojiv.

V současné době neexistují žádné nákladní lodě provozované zcela bez emisí, takže lodní doprava se musí do roku 2030 ukončit. Do roku 2050 pak veškerá doprava klesne na nulu.

Seznam by mohl krásně pokračovat, ale už jen tyto některé vybrané cíle různých současných Agend, většinou stanovené západními think-tanky již před mnoha lety za typického nezájmu veřejnosti, jsou, ať již přímo či nepřímo naplňovány právě těmito záhadnými a náhodnými požáry, zpožděním dodávek zboží, vykolejením vlaků a nehodami kamiónů převážející hnojiva utrácením hospodářských zvířat či vybíjením kuřat pod záminkou chřipky. No ostatně udělejte si úsudek sami, ale myslím si, že i tomu nejtvrdšímu popírači konspirací by mohlo být tolik náhod minimálně podezřelé.

Jen v posledních několika týdnech tak v USA shořela Taylor Farms , továrna na balené saláty v Salinas v Kalifornii, a ústředí Azure Standard , což je dle jejich webu „přední národní nezávislý distributor organických a zdravých potravin“, které bylo také spáleno na popel.

Ale to jsou jen ty dva nejnovější z podstatně větší řady požárů, které v posledním roce zlikvidovaly po celých USA továrny na potraviny, obchody s potravinami a jejich distribuční centra.

Reallygraceful , The Economic Ninja a Western Standard nedávno sestavili seznam, sice pořádně dlouhy, ale přitom stále jen některých z těchto mnoha požárů, které sužují Spojené státy od roku 2021. Patří mezi ně :

 • Maid-Rite Steak Company (Pennsylvánie)
 • Závod na zpracování potravin v San Antoniu, Texas
 • Cargill-Nutrena (Los Angeles, CA)
 • Van Drunen (Illinois)
 • Bramborová rostlina v Maine
 • Bramborová rostlina ve státě Washington
 • Harpers‘ Market (Ontario, Kanada)
 • Závod na zpracování masa Mauston (Wisconsin)
 • Bonzana Meat Company (El Paso, Texas)
 • Sheorers Foods (Oregon)
 • Závod Nestlte Hot Pockets (Arkansas)
 • Distribuční centrum Walmart (Indiana)
 • Výloha Walmart (Edgewood, Nové Mexiko)
 • Prodejna Walmart (Clark County/Las Vegas, Nevada)
 • Zařízení na čerstvou cibuli v Rio (jižní Texas)
 • East Conway hovězí a vepřové maso (New Hampshire)
 • Deli Star (Illinois)
 • Drůbežárna Tyson (Kentucky)
 • Sušička rýže v závodě Kellogg’s (Indiana)
 • Složky krmiva Tyson (Alabama)
 • Poskytovatel masa v Gruzii
 • JBS masokombinát (Nebraska)
 • Závod Smithfield Foods (Severní Karolína)
 • Závod na výrobu hnojiv v Severní Karolíně
 • Wisconsin River Meats
 • Louis Dreyfus – největší závod na zpracování sóji v USA (Indiana)
 • Zpracovatel rostlin brambor v Oregonu
 • Závod na výrobu hnojiv v Kansasu
 • Havárie letadla u obilného závodu General Mills (Gruzie)
 • Havárie letadla do zařízení na zpracování brambor ve státě Gem (Idaho)
 • East Conway hovězí a vepřové řeznictví a masný trh (Maine)
 • Průmyslové zařízení na přípravu a zpracování potravin (Quebec, Kanada)
 • Maricopa Food Spiry (Arizona)
 • Patak Meat Production Company (Gruzie)
 • Závod na ingredience River Valley (Alabama)

Ovšem netýká se to jen USA, útok na potraviny je zjevně veden globálně:  Těmto zvláštním požárům nečelí jen USA a Kanada, ale BBC nedávnoi oznámila, že v Riverway Foods, továrně na uzeniny v Harlow, v Essexu, Anglie vypukl „zuřivý“ požár. Dorottya Spányiková, manželka majitele závodu, k tomu na winepress.com uvedla, že „před chvílí jí její manžel řekl, že jedna z budov je nyní úplně pryč“.

Různé kalamity v oblasti potravin nepřestávaly a probíhaly po celý rok 2022 nejen v USA. Jako příklady dalších takových nehod jsem nalezla tyto:

 Závod společnosti General Mills v Cedar Rapids v Iowě shořel. Tato továrna zpracovávala ovocné přesnídávky, cereálie a polevu.

30. dubna vyhořel závod Perdue Farms , který zpracovává obilí a skladuje potravinářské zboží, v Chesapeake ve Virginii.

A v lednu 2023 v Burlingtonu v Severní Dakotě vykolejilo nejméně jedenáct vagonů vlakové soupravy a začalo hořet. Papírové výrobky a mražené potraviny byly zcela zničeny.

Jako „bonus“ lze dohledat masivní úhyny včel, a to celosvětově, což opět jen zpomalí produkci medu a zemědělské výnosy: „ Miliony včel zemřelo poté, co byly upáleny na žhavém asfaltu “.

Požáry se dál valí. Nedávno zase nějaká náhodná jiskra zažehla požár v továrně na zpracování potravin v severozápadním Fresnu v Kalifornii. Jen o několik hodin později hasiči reagovali na únik čpavku ve stejné budově, i když není jasné, zda i tento únik nějak souvisel s požárem. Poměrně nedávno také došlo došlo v jižní Albertě v Kanadě k vykolejení vlaku , který převážel tuny přísad a zásob hnojiv. To vše ale jen přispívá k současnému rychle rostoucímu celosvětovému nedostatku zemědělských hnojiv! Opět jen samé náhody?

Ale ani tady v Evropě to není jiné, jen se tu (zatím) nezapalují potravinářské závody.

 Některé evropské továrny, které vyrábějí ocel, chemikálie a hnojiva, jsou nuceny uzavřít; „Uprostřed rostoucích nákladů a obav, že Rusko může zcela přerušit dodávky surovin, napsal Wall Street Journal.“

Navíc se tam také uvádí, že náklady na energii v Evropě stále stoupají a restrikce uvalené na Rusko se obracejí proti ní.

Evropa by proto mohla očekávat ještě mnohem větší nedostatek hnojiv a hlavně inflaci u veškerého potravinářského zboží což se také s největší pravděpodobností dotkne i jeho dovozců. A dnes to i u nás, v malé kotlince České pociťujeme na vlastní kůži (v peněžence). Na nákup v Lidlu za 1000,- českých před krizí dnes potřebujeme minimálně 1500,- spíš však ještě víc.

Ale pokračujme v globalistické krasojízdě směrem k přicházejícímu hladomoru:

V lednu letošního roku se v Súdánu potopila loď plná (bylo jich 15 800) ovcí, které se většinou utopily, když se tato loď potopila v Rudém moři na cestě do Saúdské Arábie. Zhruba 700 ovcí, které přežily, jsou nyní velmi nemocné a s největší pravděpodobností dlouho nepřežijí.

Potopená loď také ovlivní chod přístavu. Pravděpodobně to bude mít také citelný dopad na životní prostředí právě kvůli mrtvým tělům velkého počtu zvířat přepravovaných touto lodí.

Ale vraťme se zpět do USA, červen loňského roku kdy přibližně 10 000 kusů dobytka ve velkovýkrmně zemřelo v Ulysses v Kansasu, o čemž mainstreamová média rychle informovala ale až poté, co se na platformách sociálních médií začaly objevovat informace a fotografie z první ruky. A přestože takový dobytek není ten zrovna nejetičtější a nejhumánněji chovaný ani neposkytuje právě nejzdravější maso, tak přesto to zase jen zvýší nedostatek na trhu s masem.

Tvrdí se, že dobytek zemřel na úpal nebo něco podobného, ​​protože teploty tam byly údajně přes sto stupňů. Ale horko v těchto končinách není vůbec nic nového, takže tato mediálně propagovaná příčina smrti je pochybná. Jiní lidé v diskusích spekulovali o věcech, jako jsou různé otravy, 5G a EMF nebo dokonce plánovaná poprava zvířat, kterou média provedla jen proto, aby si vytvořila nějaký příběh.

A hned následující měsíc, tedy v červenci 2022 přímo uprostřed protestů farmářů v Nizozemsku, kteří se bouří proti tamním klimatickým nařízením a vyvlastňováním jejich farem, o čemž nebýt mediální alternativy většina Čechů vůbec nevěděla, což nakonec povede až ke ztrátě celého jejich živobytí, a dalšímu nedostatku potravin, tak byl, světe div se, dokonce vypálen obchod s potravinami, který má vazby na samotného Billa Gatese.

Podle Dutch News se tento obchod jmenuje Picnic a v červenci 2022 úplně vyhořel. „Požár mohl být způsoben zkratem v elektrické dodávce, jak bylo naznačeno, ale vyšetřovatelé se přesto ještě stále snaží zjistit přesnou příčinu,“ uvedl holandský portál.

The New York Post pak nám zase vysvětluje, že Picnic je obchod, který se chlubí tím, že je šetrnější ke klimatu, a to údajně tím, že prodává pouze rostlinné maso a mnoho dalších veganských položek a přepravuje své dodávky výhradně prostřednictvím elektrických nákladních aut. Generální ředitel společnosti, Michiel Muller, loni v médiích uvedl, že značná část z 604 milionů dolarů, které vydělali, přišla prostřednictvím nadace Billa a Melindy Gatesových.

V září loňského roku pak pro změnu vyhořel ten údajně vůbec největší zpracovatelský závod na světě, když poblíž Paříže ve Francii zachvátil požár to, co bylo propagováno jako ten vůbec největší potravinářský závod na světě – na výrobu a zpracování takřka všech druhů ovoce, zeleniny, obilí, mléčných výrobků, masa, květin a dalších produktů.

Závod zaměstnává zhruba 12 000 lidí.

Příčina požáru není známa, ale bude vyšetřována, řekl k tomu tehdy mluvčí pařížských hasičů kapitán Marc Le Moine , jak nám uvedla agentura AP .

A jedeme dále: Hillandale Farms, jeden z předních producentů vajec ve Spojených státech, nedávno zcela vyhořel – hala o rozměrech 150 stop krát 400 stop, ve které bylo tehdy za živa upečeno asi tak na 100 000 nosnic. Zařízení se nacházelo v Bozrahu, ve státě Connecticut.

Samozřejmě ceny vajec celosvětově prudce stoupají a to zcela jistě nejen kvůli této další náhodné nehodě v našem výčtu náhodných nehod všude možně na světě jistě také jen náhodou postihující vždy jen výrobce, zpracovatele a prodávající potraviny a zemědělské produkty, případně hnojiva. Tak aby toho nebylo náhodou málo, tak  ceny vajec údajně stoupají nahoru také kvůli ptačí chřipce, která způsobuje to, že jednotlivé farmy mají povinnost vybíjet svá hejna drůbeže. Jedna divize OSN před několika týdny dokonce prohlásila, že jde o tu vůbec nejhorší ptačí chřipku v historii. Také bývalý ředitel CDC nedávno varoval před nejhorší ptačí chřipkou na světě. takže jen další mediální povyk výrazně ochromující systémy zásobování potravinami v ve zprávě o přímé hrozbě super smrtelné ptačí chřipky, která je zbídačenému plebsu opět nabízena jako další strašně nebezpečná a „velká pandemie“.

Každé takové oznámení a každé varování ze strany státu a úřadů je však vždy zcela záměrné, protože dnes vůbec nic není takové, jaké se to zdá být, a vše je založeno pouze na indoktrinaci a psychologické manipulaci veřejnosti. A to často dokonce předem, právě proto, aby se tak trochu snížilo riziko prozrazení viny státu, jakmile bude skutečně vypuštěn nějaký „virus“ a nebo bude oznámen jakýkoli, ale pravděpodobně vždy falešný, pandemický scénář. Přeci by soudruzi nezabili sami sebe skutečnou pandemií, no ne?

Totiž to, co se nyní všude děje, není jen o dalším pandemickém spiknutí, je to také součást jejich zvráceného plánu na obrovské globální omezení dodávek potravin, a to vše maskováno zvířecím přenosem biologické zbraně na člověka, ovšem předtím odborně vyrobené v lidské laboratoři, pojmenované jako ‚ptačí chřipka‘. opět geniální plán, protože tím, že se zaměříme na zvířata jako na riziko přenosu této chimérické chřipky na lidi, tak získá porážka domestikovaných ale i divokých zvířat větší podporu této bohužel jak se zdá, naprosto ignorantské populace. Odstranění masa jako zdroje potravy ve prospěch jedů GMO pěstovaného v laboratoři je nyní také velice aktivně sledováno, protože právě nyní probíhá i regulace, kontrola a hlavně nenápadné a postupné vymýcení soukromých zemědělských farem a rančů. To může nakonec vést pouze k tomu, že ty velké a průmyslové farmy budou přísně dodržovat veškeré ty vládní a farmaceutické směrnice, jejichž hlavním vedlejším cílem je ovšem opět hlavně zničit kvalitu a množství našich potravin.

A když pátrám on-line světem dále, narážím na winepress.com na další zprávu:

Je zajímavé, že právě nyní, když se tolik šíří informace o tom, že potravinářské závody a zpracovatelé potravin tak často hoří, tak vydal Federální úřad pro vyšetřování (FBI) prohlášení v souvislosti s tím, že některé z těchto útoků připisuje kybernetickým útokům a ransomwaru.

FBI informuje partnery ze sektoru Food and Agriculture (FA), že aktéři ransomwaru mohou letos s větší pravděpodobností zaútočit na zemědělská družstva během kritických období výsadby a sklizně, narušit operace, způsobit finanční ztráty a negativně tak ovlivnit celý potravinový dodavatelský řetězec.

FBI zaznamenala útoky ransomwaru během posledních sezón proti šesti obilným družstvům během sklizně na podzim 2021 a dva útoky na začátku roku 2022, které citelně ovlivnili období výsadby přerušením dodávek semen a hnojiv.

Kybernetické subjekty mohou vnímat zemědělská družstva jako lukrativní cíle s ochotou platit kvůli časově citlivé roli, kterou hrají v zemědělské produkci. Přestože k útokům ransomwaru proti celému spektru farma-to-table v sektoru FA dochází poměrně pravidelně, tak celkový počet kybernetických útoků proti zemědělským družstvům během posledních dvou klíčových sezón je vskutku pozoruhodný, dodává k tomu FBI.

A článek z 28.července loňského roku na HumansAreFree.com objasňuje roli WEF a ‚OSN v tomto procesu globální indukce potravinové krize a potažmo hladomoru, který, ač to možná zatím není moc vidět, tedy kromě rostoucích cen potravin do závratných výšin, nenápadně a plíživě přichází i k nám.

Cíle udržitelného rozvoje Organizace spojených národů „ Agenda 2030 “ a partneři OSN na Světovém ekonomickém fóru (WEF) přímo souvisí s rostoucím regulačním útokem na všechny zemědělské producenty a to od Holandska a Spojených států až po Srí Lanku a nebo ještě dále.

Ve skutečnosti je řada ze 17 cílů takzvaně trvale udržitelného rozvoje (SDG) stanovených OSN přímo spojena s implementací takových zákonů, které vyvíjejí tlak na globální zemědělství, farmaření a zdroje potravin.

Vysoce postavení představitelé Komunistické strany Číny (ČKS) v rámci OSN přímo pomáhali při rozvoji SDGs a v současné době i nadále pomáhají této organizaci usměrňovat provádění své globální strategie.

Nařízení o udržitelnosti v zemědělství a produkci potravin podporované OSN by ale podle celé řady expertů přitom jen způsobilo ekonomický krach, nedostatek základních položek potravin, rozsáhlé hladovění obyvatelstva a významnou ztrátu jejich osobních svobod, pokud by nebyly včas zastaveny.

Úředníci předpovídají, že v průběhu letošního roku se bude již tak nebezpečný nedostatek potravin, který již nyní na vlastní kůži zažívají miliony lidí po celém světě, nadále jen zhoršovat.

Podle odborníků je za vším tím ale skrytý cíl.

Podle interních dokumentů OSN je v jejich hledáčku dnes hlavně soukromé vlastnictví půdy , protože globální produkce potravin a globální ekonomika jsou již prý upraveny tak, aby splnily tyto globální cíle udržitelnosti.

Cíle stanovené v roce 2015 „vycházejí z desetiletí práce mnoha zemí v rámci OSN“, a jak samo OSN vysvětluje na svých webových stránkách věnovaných SDG .

Konference Organizace spojených národů o lidských sídlech, často označovaná jako Habitat I, která přijala Vancouverskou deklarací) , byla jednou z vůbec prvních konferencí, které právě definovaly tuto agendu trvalé „udržitelnosti“.

Podle této dohody je soukromé vlastnictví půdy dnes tím „hlavním nástrojem akumulace a koncentrace bohatství, a proto také tak výrazně přispívá k sociální nespravedlnosti“ a také že „s půdou nelze zacházet jako s jiným běžným aktivem ovládaným jednotlivci“. Možná právě proto již zde několikrát zmiňovaný lidumil a vakcinační aktivista pan Gates skupuje ty obrovské kusy zemědělské půdy ve Spojených státech. Že by měl v plánu je potom spravedlivě rozdělit mezi prostý lid?

Rezoluce OSN dále uvádí, že „veřejná kontrola využívání půdy je proto zcela nepostradatelná“, čímž se ale zároveň naplňuje ona nyní již dobře známá „předpověď“ Světového ekonomického fóra, že do roku 2030 „nebudeme nic vlastnit“, otázkou ovšem zůstává, zda-li budeme i tak šťastni, jak se nám snaží namluvit další lidumil a filantrop, kterému jde jen a pouze o spravedlivý a udržitelný svět, žijící v hojnosti a míru a v souladu s přírodou a se stvořitelem. Nejspíš právě proto požaduje, aby byl každý jeden člověk na planetě očkován životu nebezpečným grafenem a geneticky modifikován na poslušného otroka biorobota označený číslem své sociální pojistky a pro jeho vlastní bezpečí monitorován světovládou z genetické úrovně 365/24/7, závislý na legálních drogách na účet státu s omezeným kontem kontrolované a programovatelné digitální měny CBDC, ve které bude dostávat svůj základní měsíční příjem, aby se mohl v poklidu věnovat svým pochybným viruálním radovánkám v Metaverse a nejlépe vůbec nikdy neopouštěl svůj sdílený pokoj v patnáctiminutovém chytrém megaměstě.

Od té doby ovšem celá řada dalších organizací a zástupců OSN popsala svoje vize trvalé globální „udržitelnosti“, které zahrnují jak požadavky na výrazné omezení spotřeby energie, tak spotřeby masa, ale i cestování, omezení životního prostoru a materiálního bohatství.

Ve snaze centralizovat svoji kontrolu nad produkcí potravin a potlačit nezávislé a malé farmáře dnes klidně spolupracují někteří z těch vůbec nejbohatších a nejvlivnějších korporací na světě s komunisty v Číně a v dalších zemích, říkají ale také stejní odborníci.

„Strategickým partnerem“ OSN pro Agendu 2030 je kdo jiný, než-li to naše milované a oblíbené fašistické WEF, a jeho síť významných mezinárodních korporací, které přitom ale úzce spolupracují s ČKS.

Vzhledem k tomu, že dnes představitelé z celého světa, včetně amerického prezidenta Joe Bidena a šéfa Světového potravinového programu OSN Davida Beasleyho, důrazně varují před hrozícím nedostatkem potravin po celém světě, tak regulace výroby potravin se zpřísňuje a dochází dokonce k pokusům o uzavření četných farem a rančů.

Západní státy a mnohé státy závislé na mezinárodní pomoci však své předpisy ještě stále více zpřísňují, než aby je naopak uvolňovaly a tím podporovaly zvýšenou produkci.

Vloni v létě nizozemští farmáři – kteří už byli skutečně velice blízko bodu zlomu – konečně zareagovali rozsáhlými, obrovskými protesty. Následovalo bouřlivé pozdvižení na Srí Lance související s nedostatkem potravin způsobeným politickými rozhodnutími jejich politické reprezentace. Jestli je někdo z nich však globálním lídrem WEF se mi vypátrat zatím nepodařilo.

Vlády a mezinárodní organizace tuto svoji politiku ospravedlňují různými způsoby, jako je podpora „ekonomické spravedlnosti“, ochrana různých druhů flóry a fauny a nebo dokonce pokryteckým navrácením půdy domorodým národům.

Odpůrci politik naopak jednoznačně tvrdí, že jejich cílem vůbec není ochrana životního prostředí nebo zastavení změny klimatu. Příběh „udržitelnosti“ a další vysvětlení, varují odborníci, jsou ve skutečnosti pouze taktikou, jak získat absolutní kontrolu nad veškerým jídlem, farmami a hlavně nad lidmi.

Podle Craiga Ruckera, šéfa Výboru pro konstruktivní zítřek (CFACT), organizace pro veřejnou politiku, která se zaměřuje právě hlavně na otázky životního prostředí a udržitelného rozvoje, tak „konečným cílem těchto snah je snížit suverenitu jak jednotlivých národů, tak i jednotlivých lidí“.

Účelem je upevnit autoritu na národní a dokonce i na mezinárodní úrovni. „Záměrem těch, kdo prosazují tuto agendu, není zachránit planetu, jak tvrdí, ale zvýšit svoji kontrolu nad lidmi,“ řekl.

Cíle Udržitelného Rozvoje OSN — Agenda 2030

Organizace spojených národů a její členské státy schválily již v roce 2015 za nezájmu široké veřejnosti své Cíle trvale udržitelného rozvoje, často také známé právě jako Agenda 2030, jako svůj plán pro globální „transformaci našeho světa“. Těchto 17 cílů obsahuje 169 podcílů pokrývajících ovšem naprosto každý aspekt ekonomiky a lidského života a nejvyšší představitelé OSN je ohlašují jako jejich „hlavní plán pro lidstvo“ a globální „deklaraci vzájemné závislosti“.

Preambule dokumentu uvádí, že „nikdo nezůstane pozadu“ a uvádí, že „všechny země a všechny zúčastněné strany, jednající ve vzájemné spolupráci, budou tento plán realizovat“.

Cíl 10 plánu OSN zahrnuje mimo jiné redistribuci bohatství v národním a celosvětovém měřítku, kromě „zásadních změn ve způsobu, jakým naše společnosti dnes vyrábějí a spotřebovávají zboží a služby“.

SDGs zdůrazňují využití vlád k reformě veškeré ekonomické aktivity, přičemž cíl 12 vyžaduje trvale „udržitelné vzorce spotřeby a výroby“.

Několik konkrétních podcílů uvedených v cíli 12 úzce souvisí právě se zemědělskými postupy, které ohrožují produkci potravin. Patří mezi ně například trvale„udržitelné řízení a efektivní využívání přírodních zdrojů“.

Dokument požaduje „ekologicky šetrné nakládání s chemickými látkami a veškerými odpady po celou dobu jejich životního cyklu v souladu s dohodnutými mezinárodními rámci“, což je možná ještě důležitější.

V důsledku toho je zapotřebí „výrazně snižít jejich uvolňování do ovzduší, vody a půdy, aby se tak minimalizovaly jejich nepříznivé dopady na lidské zdraví a na životní prostředí“, a to opět zejména pro zemědělce.

Cíl 14 SDGs, který pokrývá „znečištění moře všeho druhu, zejména z činností na pevnině, včetně … znečištění živinami“, je dalším SDG, který přímo souvisí s tím, co jejich odpůrci po pravdě nazvali „válkou proti farmářům“. Zemědělství a produkce potravin jsou často uváděny v rámci OSN jako ty největší hrozby pro oceány.

V čele stojí Organizace OSN pro výživu a zemědělství (FAO), na kterou dohlíží Qu Dongyu, bývalý náměstek ministra zemědělství a venkovských záležitostí hádejte koho, no ČKS přece!

Orgán OSN ve své zprávě z roku 2014 „ Budování společné vize pro udržitelné potraviny a zemědělství: principy a přístupy “ požaduje přísná omezení používání hnojiv, pesticidů, emisí a vody v celém zemědělském sektoru .

Podle zprávy FAO je „nadměrné používání dusíkatých hnojiv tou současnou hlavní příčinou znečištění vody a emisí skleníkových plynů“. Toto prohlášení slouží jen jako názorná ilustrace toho, jak musí být zemědělství transformováno, aby bylo naším vševědoucím OSN uznáno jako trvale udržitelné!

Tak co, ještě vám to všechno připadá jen jako shoda nešťastných náhod?

Podle zdrojů z internetu zpracovala Myšpule

Zdroj: https://humansbefree.com/2022/07/un-wef-are-behind-global-war-on-farmers.html

GreatGameIndia.com a další

PODPOŘTE MYŠPULE SVĚT !

https://myspulesvet.org a video kanály Myšpule Svět jsou projekty investigativní občanské žurnalistiky financované výhradně ze soukromých a osobních zdrojů. Přispějete-li na jejich provoz a udržení přispějete dobré věci v boji za lidská práva a svobodu nás všech!

Finanční dar mi můžete poslat na KB čú.:27-1399760267/0100

do zprávy pro příjemce napište prosím: „dar Myšpuli“

Za jakoukoliv Vaši případnou podporu Vám s pokorou a úctou děkuji! Vaše Myšpule

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s