Měnový úřad pro digitální měnu spouští na zasedání MMF mezinárodní CBDC s názvem „Unicoin“, s nímž mohou obchodovat všechny národy

„Tato vize budoucnosti, poprvé vyřčená na zasedání MMF je skvělým řešením, které DCMA dodává centrálním bankám po celém světě.“

Digital Currency Monetary Authority – Měnový úřad pro digitální měnu (DCMA) oznámil, že uvede na trh novou globální digitální měnu centrální banky (CBDC).

DCMA je podle jejich vlastních webových stránek:

Světový lídr v prosazování inovací digitálních měn pro měnové orgány. Naším posláním je umožnit globalizaci obchodu prostřednictvím měnové integrace mezinárodních plateb a zúčtování a zároveň posílit měnovou suverenitu národních ekonomik.

V první vlně zavádění digitální kryptoměny byla navržena hlavně pro veřejné, tedy nedůvěryhodné sítě. DCMA poté spouští další vlnu kryptografických inovací navržených tak, aby byly vhodné pro přijetí centrálními bankami, maloobchodními a komerčními bankami, Fintech, vládami a burzami kryptoměn.

Skupina vytvořila něco, co nazývají „Unicorn Network“, což je „decentralizovaná mezinárodní bankovní síť otevřená centrálním bankám, maloobchodním a komerčním bankám, Fintech, vládám a burzám kryptoměn,“ říká DCMA.

„Centrální banky nyní již mohou nasadit odolný centralizovaný digitální měnový systém CBDC využívající protokol Unicoin Network Crypto 2.0,“ dodává skupina.

DCMA se také snaží vytvořit jedinečnou platformu, která by využívala pouze jednu jedinou měnu, které říkají „Unicoin“, a na které běží jejich síť Unicorn. Jejím symbolizuje je „Ü“ (UMU). Samotná měna je pak poháněna umělou inteligencí.

Tato platforma umožní centrálním bankám převádět své vlastní měny na Unicoin pro snazší mezinárodní obchod a zároveň to umožní udržet větší stabilitu vůči kolísání cen.

Universal Monetary Unit je inovací v kryptografické hotovosti Store of Value. Jedná se o kontinuální poptávkovou peněžní komoditu využívající měnovou politiku k minimalizaci vysoké volatility a k zajištění nepřetržité tržní poptávky.

Univerzální monetární jednotku lze přijmout jako oficiální měnu pro zúčtování obchodních plateb a jako hotovostní rezervní měnu centrální banky pro zmírnění sezónního a systémového znehodnocení místní měny.

Univerzální monetární jednotku lze zakoupit v místní měně každé národní ekonomiky posilující měnovou suverenitu centrálního bankovnictví. Centrální banky mohou uzavřít dvoustrannou dohodu s Universal Monetary Unit, pokud dávají přednost držení UMU ve své účetní knize CBDC.DCMA vysvětlil

DCMA oznámila tyto svoje plány letos 10. dubna během jarního zasedání Mezinárodního měnového fondu (MMF) v roce 2023 ve Washingtonu DC.

S laskavým svolením: MMF

DCMA zde vysvětlila něco více o zavádění jejich CBDC a chválila MMF ve své tiskové zprávě , která uvádí:


Dnes, na jarním zasedání Mezinárodního měnového fondu (MMF) v roce 2023, Monetární úřad pro digitální měnu (DCMA) oznámil oficiální spuštění digitální měny mezinárodní centrální banky (CBDC), která posiluje měnovou suverenitu zúčastněných centrálních bank a je v souladu se všemi nedávným doporučení pro politiku krypto aktiv navrženými MMF.

Univerzální monetární jednotka (UMU), symbolizovaná jako znak ANSI, Ü, je z právního hlediska peněžní komodita, může provádět transakce v jakékoli vypořádací měně zákonného platidla a funguje jako CBDC k prosazování bankovních předpisů a k ochraně finanční integrity mezinárodního bankovního systému.

Banky mohou připojit své kódy SWIFT a všechny bankovní účty svých klientů k peněžence digitální měny UMU a mohou pak velice snadno provádět přeshraniční platby podobné SWIFT prostřednictvím digitálních měnových kolejnic zcela obcházet systém korespondenčního bankovnictví za nejlepší velkoobchodní směnné kurzy a s okamžitým zúčtováním v reálném čase.

V rozhovoru MMF s Tobiasem Adrianem, finančním poradcem Mezinárodního měnového fondu, říká:

Přeshraniční platby mohou být leckdy pomalé, drahé a často také riskantní. V dnešním světě plateb se protistrany v různých jurisdikcích spoléhají na nákladné důvěryhodné vztahy, aby kompenzovaly nedostatek společného aktiva pro vypořádání společně se společnými pravidly a řízením.

Ale představte si, že by existovala nějaká multilaterální platforma, která by mohla zlepšit přeshraniční platby – a zároveň by transformovala devizové transakce, sdílení rizik a obecněji finanční kontraktace.

VIZ: MMF obhajuje propojení kreditních skóre s historií internetového vyhledávání

Podle Darrella Hubbarda, výkonného ředitele DCMA a hlavního architekta UMU,

Tato vize vyjádřená MMF je tím přesným řešením, které DCMA dodává centrálním bankám po celém světě.

Přijetím architektury veřejného měnového systému s globální lokalizací lze UMU nakonfigurovat tak, aby fungovala v souladu s předpisy centrálního bankovnictví každé zúčastněné jurisdikce.

George Walker, partner ve společnosti Practus, LLP, specializující se na mezinárodní právo, zprostředkoval setkání mezi DMCA a MMF, uvádí:

Ačkoli MMF ještě oficiálně nepotvrdil přijetí Universal Monetary Unit, tak ani při revizi Whitepaperu DCMA a ani v týdenních týmových diskusích MMF dosud nevyjádřil žádné námitky proti FX prémiovým sazbám UMU a jejímu přístupu k měnové suverenitě.

Podle Darrella,

UMU se nijak nepokouší narušit mezinárodní měnový systém. Ve skutečnosti jej naopak ještě více posiluje tím, že pomáhá MMF dosáhnout jeho stanoveného mandátu poskytovat ekonomickou a finanční stabilitu svým členským státům. UMU mění hru v tom, jak jsou prováděny přeshraniční platby, a zmírňuje sezónní a systémové znehodnocení místní měny.

Legislativa modelového zákona o univerzální měnové jednotce byla vypracována ve spolupráci s několika suverénními státy. V této navrhované legislativě by UMU neměla být uzákoněna jako zákonné platidlo pro vyjednávání domácích cen nebo mezinárodních obchodních dohod. Namísto toho legislativa navrhuje, aby byla UMU uzákoněna jako doplňková peněžní komodita pro uchovatele hodnoty, zmírňující potenciální sezónní a systémové znehodnocení místní měny a nabízená jako platební měna v době vypořádání.

Obchodníci a obchodní partneři by tak mohli akceptovat UMU za ekvivalentní tržní hodnotu za své zboží a služby oceněné v jakémkoli národním zákonném platidle. UMU má totiž již přímo ve své peněžence zabudované prémiové směnné kurzy a může tak snadno převést jakoukoli částku v měně vypořádání na ekvivalentní částku UMU.

Universal Monetary Unit je kryptoměna přepracovaná od základů tak, aby podporovala centrální bankovnictví a regulované finanční instituce. Obsahuje důvěryhodný konsensus protokol, Staked Proof of Trust (SPOT) protokol a multidimenzionální DLT (mDLT) schopný podporovat libovolnou účetní knihu aktiv nebo pasiv umožňující kompletní služby digitálního bankovnictví a mezinárodních obchodních plateb.

DCMA zavádí Universal Monetary Unit jako Crypto 2.0, protože inovuje novou vlnu kryptografických technologií pro realizaci veřejného peněžního systému digitální měny s rozšířeným rámcem pro přijetí zahrnující případy použití pro všechny konstituce v globální

ekonomice.

VIZ: Mezinárodní měnový fond si myslí, že svět je nyní již téměř připraven na zavedení digitální měny centrální banky


AUTORSKÝ KOMENTÁŘ

Zda to ale skutečně bude nakonec přijato nebo ne, si budeme muset počkat a uvidíme, ale i toto je zjevně další velký krok ke konečnému „konečnému řešení“, k jedné světové vládě s jednou světovou měnou:

[16] A způsobí, aby všichni, malí i velcí, bohatí i chudí, svobodní i otroci, dostali znamení na pravou ruku nebo na čelo: [17] A aby nikdo nemohl kupovat ani prodávat, kromě toho, měl znamení nebo jméno šelmy nebo číslo jejího jména. [18] Zde je moudrost. Kdo má rozum, ať spočítá číslo té šelmy; nebo je to číslo člověka; a jeho číslo 

je šest set šedesát  666

šest .Zjevení 13:16-18

Právě teď jsme od toho ještě trochu vzdáleni. Na makroúrovni klepeme na dveře: na mikroúrovni máme ještě kousek před sebou. Než to bude možné realizovat nebo dokonce skutečně zvážit, podle mého názoru musí být svržena hegemonie Spojených států a celý svět se musí de-dolarizovat, což skutečně také již začíná nabírat na rychlosti s tím, jak se stále více zemí přiklání k BRICS.

VIZ: Národy BRICS diskutují o práci na „zásadně nové měně“ podle ruského úředníka

V reakci na kritiku Federální rezervní systém tvrdí, že systém okamžitých plateb „FedNow“ neusnadní CBDC, ale Biden Admin. Říká jinak

Kromě toho je třeba, aby na systému bylo závislých více lidí, což bude vyžadovat, aby byli tak vyděšení a žebráni o chleba, že udělají cokoliv; výsledkem jsou CBDC, digitální ID, očkovací pasy, skóre sociálního kreditu, skóre za chování na internetu a tak dále.

Tento Unicoin bude zcela jistě také něco k našemu sledování.


[7] Kdo kdy vede válku na své vlastní svěřence? Kdo štípe vinici a nejí z jejího ovoce? aneb kdo pase stádo, a nejí mléka stáda? [8] Říkám to jako muž? nebo také zákon neříká totéž? [9] V zákoně Mojžíšově je totiž psáno: Nezašpulíš tlamu vola, který šlape obilí. Stará se Bůh o voly? 

[10] Nebo to říká   úplně kvůli nám? Pro nás je bezpochyby  psáno 

toto  : aby ten, kdo orá, oral v naději; a aby ten, kdo mlátí v naději, měl účast na jeho naději. 

(1. Korintským 9:7-10).

Líbil se vám můj dnešní překlad?

PODPOŘTE prosím MYŠPULE SVĚT !

https://myspulesvet.org a video kanály Myšpule Svět jsou projekty investigativní občanské žurnalistiky financované výhradně ze soukromých a osobních zdrojů. Přispějete-li na jejich provoz a udržení přispějete dobré věci v boji za lidská práva a svobodu nás všech!

Finanční dar mi můžete poslat na KB čú.:27-1399760267/0100

do zprávy pro příjemce jen napište prosím: „dar Myšpuli“.

Děkuji

Advertisement

One thought on “Měnový úřad pro digitální měnu spouští na zasedání MMF mezinárodní CBDC s názvem „Unicoin“, s nímž mohou obchodovat všechny národy”

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s