VAROVÁNÍ: Příjemci vakcíny proti Covidu pravděpodobně během příštích několika málo let zemřou

Mnoho zemí, které mají za sebou ony dva roky brutální Covidové hysterie a covidové mainstreamové mediální masírky dnes hlásí poměrně vysokou nad úmrtnost oproti předcházejícím létům, obzvláště ve věkové kategorii 40 – 60 let, tedy mezi ekonomicky nejsilnější skupinou obyvatel v produktivním věku. Třeba v Německu se úmrtnost zvýšila oproti jiným létům někde až o 40%. Zatímco mainstreamová média o tom buď mlčí, nebo se urputně snaží zjistit příčinu takového masivního vymírání a klasicky jen lžou, tak všem, kdo nemají v hlavě úplně nasráno, to musí být vcelku jasné. Příčinou tohoto vymírání jsou s pravděpodobností limitně se blížící jistotě buď špejle, nebo vakcínky. Nebo kombinace obou těchto šmakulád dohromady. Důchodové systémy mnoha zemí si mohou oddychnout, nebude komu důchody vyplácet. Ovšem, že by to pomohlo běžným lidem příliš nehrozí, to spíš sfašizovaní politici budou mít jen ještě víc peněz na zbraně pro Ukrajinu. Že by ušetřené peníze z nevyplacených důchodů dostali třeba mladé rodiny s dětmi, nebo potřební, tak toho se od fašistických vlád bývalých západních zemí dočkáme opravdu jen stěží. Za to budeme mít trochu více peněz třeba na nákup útočných stíhaček s vysokou poruchovostí F-35, kterými budeme bránit zkorumpovanou ukrajinskou demokracii a tamní fašistický Zelenského režim.

Winepress.com k tomu uvádí následující: „Mnoho interních orgánů se v podstatě zkapalní… ze všeho toho zánětu, nebo z cytokinové bouře; takže kdybyste se podívali dnes u očkovaných lidí nejen na plíce, ale i na játra, ledviny, slezinu a slinivku, tak ty všechny utrpí nějaké poškození, protože je to celotělová cytokinová bouře.“  říká Dr. Jeff Sullender.

V celé řadě rozhlasových rozhovorů tak jeden lékař vysvětluje, jak všechny aktuálně používané vakcíny Covid budou mít velmi silný potenciál k tomu, aby zabili svého vlastního hostitele.

Dr. Jeffrey Scott Sullender byl hostem vysílání Erica Johna Phelpse 24/7 World Radio, kde se nedávno diskutovalo o různých záležitostech okolo různých oblastí Covid-19, jako jsou třeba testy na virus, jeho izolace, přepisování různých lékařských definic, vyhrožování lékařům za vyslovení jiných názorů a také o skutečném účelu vakcín a o tom, co lidem tyto vakcíny doopravdy udělají.

Dr. Sullender je Ph.D. a Certifikovaný odborník na klinickou výživu (CCN) Radou pro certifikaci klinické výživy. Na plný úvazek se věnuje své privátní praxi již od roku 1982 a byl průkopníkem mnoha dnes běžně dostupných přístupů přírodní terapie.

Ve zvukových klipech sestavených King James Video Ministries doktor Sullender vysvětluje agendu nesprávné diagnózy Covidu podle testů PCR.

Vysvětluje, že testy PCR (Polymerázová řetězová reakce) byly původně navrženy speciálně na testování chronických onemocnění, nikoli akutního onemocnění, ke kterému Covid-19 patří. Dodatečně poznamenal, že tvůrce testu PCR, Dr. Kary Mullis, nositel Nobelovy ceny za chemii za jeho vynález – vysvětlil, že jeho test vůbec není určen pro zjištění nemoci, jako je Covid-19. A ale nejen z toho také vyvozuje, že Dr. Anthony Fauci připouští, že PCR test je v tomto kontextu na testování Covidu prakticky k ničemu, a poznamenává, že prahové cykly používané k testování na Covid se záměrně mění tak, aby vedly co k největšímu počtu falešně pozitivních výsledků.

Sullender dále vysvětluje, že samotný virus Covid19 nebyl ani nikdy izolován. Říká také, že se již mnoho dalších lékařů v poslední době obrátilo na CDC kvůli izolovanému viru ale nikdy nedostali jakkoliv dostatečnou odpověď.

Poznamenává také, že některé definice odborných výrazů byly poslední dobou předefinovány, aniž by si toho někdo skutečně všiml. Používá jako příklad termín ‚případ’. V lékařské oblasti byly „případy“ označovány jako samotná nemoc. Například „někdo má případ ztráty čichu“. Ale nyní je každý „případ“ definován vždy pouze jen jako někdo, kdo má zkrátka pozitivní test na Covid-19.

Dr. Sullender také poznamenává, že mnoho nesouhlasných hlasů v lékařské a vědecké oblasti bylo kariérně vážně ohroženo, zatracováno a zařazeno na černou listinu: to je případ jedinců, jako je například známý  Dr. Joseph Mercola.

Poté ve třetím rozhlasovém rozhovoru Dr. Sullender konkrétně rozebírá vakcíny Covid. Jak je vysvětleno i v jiných zprávách The WinePress, tak i Sullender říká, že cílem těchto vakcín je pouze donutit tělo, aby vytvořilo co nejvíce spike proteinů.

Aby připomněl posluchačům, Sullender říká, že na CGI vyobrazeních, které jsme viděli o Covid-19, jsou červené „fuzzies“ předpokládanými spike proteiny.

S laskavým svolením: Arlington Public Library

Spike proteiny zkrátka přimějí vaše buňky k jejich produkci prostřednictvím svého normálního mechanismu a poté řekne ribozomům, aby vytvořily spike proteiny. Ve skutečnosti by byly poněkud umělé, protože se opět jedná o syntetickou genovou terapii, která přiměje vaše buňky produkovat spike proteiny.

Vaše buňky (jakmile dostanete injekci), tak vaše buňky ve vašem těle začnou sami produkovat spike proteiny do všech vašich tkání, do krve, lymfatického systému; a spike proteiny, které jsou ovšem naprosto cizí vašemu tělu (nejsou totiž vaše a jsou původní pouze na povrchu koronaviru), tak vaše tělo uvidí tyto spike proteiny, které vaše tělo přitom samo vytváří, a vytvoří si hned také protilátky proti těmto spike proteinům.

S odkazem na předchozí studie a zdroje Sullender vysvětluje, proč vlastně dosud nikdy neexistovala žádná skutečně funkční a úspěšná vakcína proti předchozím koronavirům. V předchozích testech, kdy byly tyto m RNA vakcíny testovány na zvířatech, tak všechna ta zvířata v testu nakonec zemřela. Studie odhalily, že zvířata neuhynula původně na vakcínu, ale až poté, co zvířata čelila nějaké divoké, přirozeně se vyskytující nemoci. Bylo to kvůli oslabení jejich imunitního systému. V podstatě, když potom přišla chřipková sezóna, tak zvířata zemřela.

Stejné je to u vakcín, když tělo vidí tyto vrcholové proteiny a vytváří protilátky, aby je zastavilo. Ve studiích prováděných na zvířatech byla tato zvířata celkově v pořádku, dokud později nečelila provokativnímu viru. Když se to stalo, tak jejich imunitní reakce byla katastrofálně mimo to, co by bylo skutečně potřeba.

Phelps pak řekl, že to vypadá jako nějaké autoimunitní onemocnění, na což mu Sullender odpověděl důrazným „Přesně“.

Podle Healthline je autoimunitní onemocnění:

Stav, kdy váš vlastní imunitní systém omylem napadne vaše tělo.

Imunitní systém normálně chrání před bakteriemi, jako jsou bakterie a viry. Když vycítí tyto cizí útočníky, vyšle armádu bojových buněk, aby na ně zaútočila.

Imunitní systém normálně vždy bezpečně rozpoznává rozdíl mezi nějakými cizími buňkami a vašimi vlastními buňkami.

Ale u tzv. autoimunitního onemocnění tak váš imunitní systém považuje část vašeho těla, jako jsou klouby nebo kůži, za cizí. Uvolňuje pak proteiny zvané autoprotilátky, které ale napadají zdravé buňky.

Některá autoimunitní onemocnění se zaměřují pouze na jeden orgán. Diabetes 1. typu poškozuje slinivku břišní. Ovšem některá další jiná onemocnění, jako je systémový lupus erythematodes (SLE), postihují celé tělo.

Sullender odkazuje na některé diagnózy tohoto stavu v kontextu toho, že Covid je označen jako „posílení imunity závislé na protilátkách“ nebo-li „cytokinová bouře:“, když totiž vaše tělo čelí přirozené nemoci, tak tělo jedná 100krát více, než by bylo skutečně potřeba. což má většinou za následek smrt hostitele.

V podstatě, jak vysvětluje, protilátky budou v hostitelském těle zkříženě reagovat a napadat buňky, které jsou protkány spike proteiny, což mohou být například různé orgány, tkáně a nebo nějaké jiné, další důležité tělesné funkce.

Phelps se ptá, zda bude tehdy tělo schopno produkovat dostatek bílých krvinek, aby této reakci zabránilo. Sullender říká, že to k zastavení problému nebude stačit, protože všwechny buňky byly „přepojeny“ tak, aby jako obvykle vytvářely spike proteiny. Kromě toho má Sullender s odkazem na mnoho dalších lékařů vážné otázky, kdy tělo přestane produkovat tyto vrcholové proteiny. Nikdo ale na to nemůže dostat zcela jasnou odpověď.

WinePress již vysvětlil v jiných zprávách a v naší brožuře podrobně o všech nezbytných údajích, že vakcíny Moderna a Pfizer využívají mRNA, která ovšem dosud nebyla nikdy předtím použita, ke změně DNA jednotlivce. Poté řekne DNA, aby neustále vytvářela nové spike proteiny, které jsou pak přenášeny dále prostřednictvím nanočástic, jak je uvedeno v seznamu složek pro vakcíny. Stejně jako v případě vakcín J&J a AstraZeneca jsou spike proteiny přímo injikovány do těla, aby se pak sami replikovaly.

Když někdo zemře a oni musí určit – měli by určit, zda to bylo z něčeho odděleného nebo z injekce; očividně, a to nejsem patolog, ale mohou při pohledu na různé orgány zjistit, zda jde o cytokinovou bouři, mnoho integrálních orgánů při ní prostě v podstatě úplně zkapalní… od všeho zánětu, od cytokinové bouře; takže byste se podívali nejen na plíce, ale i na játra, ledviny, slezinu a slinivku, tak všechny tyto orgány budou mít toto poškození, protože je to celotělová cytokinová bouře.

Odkazuje se také na dlouholetého bývalého úředníka společnosti Pfizer, Dr. Mikea Yeadona, který vysvětlil, že používané proteiny jsou velmi podobné proteinům ženské placenty, což vysvětluje, proč tolik žen dnes podstupuje potraty a předčasné potraty. Yeadon dospěl k závěru, že jediným skutečným přínosem těchto vakcín je depopulace.

Snopes, web ověřující fakta, dal tomuto prohlášení společnosti Yeadon hodnocení „Správné přiřazení“ . Ačkoli Snopes dále tvrdí to, že Yeadonova tvrzení nejsou založena na dostatku důkazů, tak ale přesto potvrzují toto jeho tvrzení jako pravdivé.

Pfizer říká, že neočkovaní mohou být vystaveni vakcíně. Ovlivňuje reprodukční systémy

Sestra Bena Shapira Abby utrpěla potrat poté, co vzala vakcínu proti Covidu

Těhotná doktorka z Wisconsinu potratila tři dny poté, co dostala vakcínu proti covidu

Po podání vakcíny proti Covidu se počet potratů ve Spojeném království zvýšil o 366 %.

Ke konci rozhlasového rozhovoru diskutují Phelps a Sullender o velkém počtu případů, kdy se očkované magnety přilepily k místu vpichu a magnet se přilepil na kůži . Zaznamenali jsme to také a spoustu videí o tomto fenoménu poskytli v samostatné zprávě .

Sullender si vybavuje jedno video, kde viděl muže, který přidržel EMF metr k místu vpichu a ten vysílal frekvenci identickou s počítačem. Sullender pak ještě předkládá teorii, že buněčné věže se napájejí nanotechnologií v těle, nebo že tato nanotechnologie krade vaši buněčnou energii a znovu ji vysílá – což způsobí vlastně jen neustálé odčerpávání energie člověka, což by mohlo potvrdit hlavní nežádoucí efekt vakcíny: a to je právě nadměrná neustálá únava. .

Chcete-li si poslechnout rozhovor v angličtině sami, tak se podívejte na níže uvedené video s krátkým komentářem od Bryana Denlingera z King James Video Ministries. Chcete-li si prohlédnout nejen toto video ale i mnoho dalších podobných, tak navštivte jeho webovou stránku , kde jich najdete mnohem více.


Zdroj: https://winepressnews.com/2021/05/23/warning-covid-vaccine-recipients-will-drop-dead-over-the-next-several-years/


Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s