WEF chce, aby každý, kdo bude chtít odolávat Velkému resetu, byl donucen jít do „převýchovných táborů“ v typicky čínském stylu

Článek od Ethana Hufa byl v originále zveřejněný na GreatReset.news

Wang Guan, jistý mladý globální vůdce ze Světového ekonomického fóra (WEF), nyní prosazuje,  aby všichni ti, kteří chtějí odolávat  plánovanému „Velkému resetu“ Klause Schwaba, byli donuceni jít do (již někde také skutečně vybudovaných – Austrálie, Spojené státy, Kanada) „převýchovných táborů ve stylu komunistické Číny“.

Podobných jako jsou ty, ve kterých jsou dnes v ČLR ujgurští muslimové nuceni žít v čínské provincii Sin-ťiang. A stejně tak by i Wangovy převýchovné tábory byly naplněny všemi těmi, kdo podporují věci jako je svoboda, nacionalismus, vlastenectví, nebo třeba právo nosit zbraně.

Wang v současné době pracuje také jako hlavní korespondent v oblasti politiky jistého čínského státního média (CGTN), které vysílá převážně programy určené speciálně pro Spojené státy. Je jedním z těch 112 mladých globálních lídrů, které pro tuto roli osobně vybral pan Schwab.

„WEF se stala dnes již notoricky známou právě díky svým globalistickým intervencím po celém světě, mimo jiné včetně jejího prosazování záměru ‚velkého resetu‘ uprostřed pandemie COVID-19,“ napsala Natalie Wintersová pro National  Pulse .

„Naše skupina se snaží zrušit vlastnictví jakéhokoliv majetku přímo ve svém jádru, shrnuje tento jejich cíl prostřednictvím svého kontroverzního vyjádření ‚nebudeš nic vlastnit a budeš šťastný‘.“

Stejné médium, kam byl Wang instalován Schwabem, aby Američanům pořádně vymyl mozky, také pochopitelně přímo obhajuje genocidu ujgurských muslimů spáchanou Čínskou komunistickou stranou (ČKS).

ČKS nyní často zveřejňuje právě propagandistické filmy ukazující koncentrační tábory jako skvělá místa, kde se lze naučit nové a cenné životní dovednosti

V krátkém filmu sestaveném na podporu Čínských převýchovných táborů Wang vysvětlil, že věří, že životní podmínky ujgurských muslimů jsou jejich velkým „úspěchem“ a že to slouží správným účelům ČKS ohledně etnické očisty Číny tímto způsobem.

„Padesát čtyři zemí, z nichž naprostá většina jsou dokonce státy muslimské, podporovalo současné čínské úsilí v boji proti extremismu v Sin-ťiangu, a chválilo Čínu za její rozvojovou politiku a také za vzorné ‚poskytování péče svým muslimským občanům‘,“ řekl Wang ve videu a dodává že „pravděpodobně mají pravdu.“

Stejné video také zobrazovalo některé přeživší z těchto čínských reedukačních táborů, kteří v nich chválili čínské vedení za to, že je údajně naučili skvělé nové životní dovednosti, aby byli v životě více úspěšní.

„Seznámili jsme se s 33letým umělcem Abulizikarim Aobulim, který výrazně zdokonalil své malířské dovednosti v převýchovném centru a nyní proto pracuje v galerii,“ řekl třeba Wang v tomto propagandistickém filmu.

„Dostihli jsme také třicetiletého Yuregula Yusana, který nyní pracuje v sektoru pohostinství. Našli jsme zde 26letou Rukiya Yakup, která si vylepšila mandarínštinu a nyní pracuje jako realitní makléřka. A potkali jsme tu také 23letého Halinura, který je nyní pokladním v restauraci.“

Ó jak je to sladké: koncentrační tábory ČKS jsou zřejmě vlastně jen nepochopené čínské technické školy!

„Podle místních představitelů si drtivá většina účastníků převýchovných programů osvojila jednu nebo dvě nové dovednosti, dokončila své školení a v pořádku pak odešli domů,“ uvedl dále Wang v jiném, tematicky souvisejícím videu, které zveřejnila China Global Television Network (CGTN ) .

„Šestadvacetiletá Rukiya Yakup strávila 10 měsíců ve vzdělávacím centru. Zatímco tam byla internována, tak zde zdokonalila svoji mandarínštinu a vystudovala obor prodej. Nyní je úspěšnou realitní agentkou, která vydělává přes 8 000 juanů, tedy více než 1 100 amerických dolarů měsíčně, což je velmi výrazně nad průměrným místním příjmem.“

Šestadvacetiletá dívka byla poté zobrazena na televizní obrazovce s prohlášením, že se nyní cítí mnohem „šťastnější“, když si prošla skvělým převýchovným táborem v Číně. Řekla také, že je moc ráda, že se dobře naučila mandarínsky, protože nyní může „rozumět jak číňanům, tak Ujgurům“.

„Můj příjem je nyní značný,“ dodala ještě.

Dalším mladým globálním lídrem WEF, který veřejně prosazuje tuto agendu, je „novinářka“ Daria Kaleniuk. Jak o ní informoval Pulse , tak Kaleniuk konfrontovala britského premiéra Borise Johnsona a požadovala, aby NATO vstoupilo do války na Ukrajině.

Zdálo by se, že Schwab má dnes své věrné přisluhovače po celém světě, kteří pro něj prosazují různé agendy ve stejnou dobu. A jak jsme již očekávali, vše se točí hlavně kolem toho jeho drahocenného Velkého resetu.

Další související zprávy lze nalézt také na webu Genocide.news .

Zdroj: https://greatreset.news/2022-03-11-wef-nwo-resisters-forced-china-reeducation-camps.html

Obohatil či oslovil vás dnešní článek?

ZVAŽTE PROSÍM PODPORU MYŠPULE SVĚTA !
https://myspulesvet.org
a video kanály Myšpule Svět jsou projekty investigativní občanské žurnalistiky financované výhradně z mých soukromých zdrojů a z vašich darů. Přispějete-li na jejich provoz a udržení přispějete dobré věci v boji za lidská práva a svobodu nás všech!


Finanční dar mi můžete poslat na KB čú.:27-1399760267/0100
do zprávy pro příjemce napište prosím: „dar Myšpuli“


Za jakoukoliv Vaši případnou podporu Vám s pokorou a úctou děkuji! Vaše Myšpule

Advertisement

One thought on “WEF chce, aby každý, kdo bude chtít odolávat Velkému resetu, byl donucen jít do „převýchovných táborů“ v typicky čínském stylu”

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s