Varování před 5G. 5G je zbraňový systém určený k ZABÍJENÍ lidí a maskovaný za telekomunikační vylepšení, tvrdí expert na zbraně Mark Steele

O různých nebezpečích spojených se zaváděnými telekomunikačními sítěmi 5G jsem na Myšpule Světě psala již mnohokrát. Mé podezření, že s touto technologií není vše tak úplně v pořádku, a jak je jen pro naše pohodlí a dobro, jak se nás tak úporně snaží v samé pravdě a moři lásky ubezpečit lákavé barevné reklamy mobilních operatérů, stále více narůstalo třeba v souvislosti s nenadálou nevolností skoro celé jedné třídy v jistých školách, které nebudu jmenovat, jak tuzemských, tak ale i zahraničních. Působivé je také krátké video na úvodní stránce tohoto blogu ukazující rozdíl ve struktuře krystalů vody v normálním prostředí a v prostředí vystavenému působení signálu 5G. Když si uvědomíte, že i my lidé jsme s nějakých 80% voda, tak je to dost děsivé. A když ještě k tomu zjistíte, co vše tato technologie prokazatelně dokáže, přesto že se o tom veřejně nemluví, tak nechutné podezření je ještě větší. Teď budu pouze konspirovat, považujte tuto moji úvahu skutečně pouze za ryzí konspiraci:

Myslím si, že není zase až tak nereálné, kdyby jistá malá skupina lidí, řekněme třeba tak tří set naprostých psychopatů, kteří jsou ještě k tomu neskutečně bohatí, úspěšní a vlivní, nebo mají jisté velmi vzácné genetické dispozice, případně mohou také pocházet z některých hodně starých aristokratických rodů pravděpodobně s velmi temnou a značně krvavou minulostí, se tajně rozhodla uskutečnit finální plán převzetí totalitní a úplné kontroly nad lidstvem. K dispozici mají ty nejpokročilejší myslitelné, nebo spíš pro mnoho lidí stále ještě nemyslitelné, technologie, utajované znalosti, znají pravdu v matrixu naprosto vylhaného světa, ovládají biotechnologie, nanotechnologie, komunikace, vesmírný program a mnoho dalšího, pak ale i vlády, bezpečnostní služby a rozvědky, organizace jako je nechvalně známá DARPA, nebo NSA, patří jim většina korporací a o tom že ovládají jak vojensko-průmyslový tak i digitálně-finanční komplexy asi netřeba mluvit. K tomu mají nekonečné množství peněz. A vůbec žádné svědomí. A tu absolutně nejpokročilejší umělou inteligenci. A právě tu se rozhodnou použít společně s technologickou komunikační vychytávkou, škálovatelnou, super rychlou a navíc chytrou sítí 5G, se kterou si navíc ta vůbec nejpokročilejší AI v rukách naprostých psychopatů, výborně rozumí. Rozhodnou se svěřit úkol totálního dohledu nad celou planetou právě této své super AI. Dají ji dokonce právo k tomu, aby rozhodla, kdo z lidí je zbytečný a kdo bude ještě užitečný. Dají jí přístup ke všem myslitelným zařízením připojeným on-line, ke všem on-line kamerám, přístup do všech databází a to i do těch vládních nebo bezpečnostních a informačních služeb, NSA, DARPA a dalších. Umožní jí 24/7 nás všechny poslouchat a pozorovat prostřednictvím chytrých telefonů, dovolí jí a naučí analyzovat Big-data a vše to, co o nás sbírají technologické firmy a nakonec jí přikáží aby ona sama rozhodla o našem dalším životě či smrti. Zadají ji i finální počet občanů potřebný pro, jak si stále ještě myslí, vybudovat trvale udržitelnou společnost. Kolik to ale bude? Miliarda, nebo dvě, nebo jen pět set miliónů? Co se tak asi těm třem stům samozvaných vyvolených urodí v jejich urozených ale chorých hlavách opilých vlastní důležitostí a svoji neomezenou mocí? A nakonec jí vyzbrojí, velmi rafinovaným, nenápadným, ale o to více nebezpečným způsobem, dají ji prostě jen k dispozici globální síť vysokofrekvenčních škálovatelných všesměrových antén sítě 5G, která je zkrátka naprosto všude a způsobuje různá poškození lidem, včetně smrtelných. A nechají ji konat. Co myslíte, že nastane? A myslíte si, že něco takového není možné, že by to neudělali? Obávám se však, že oni úplně klidně. Ale je to přece jen konspirace, není čeho se obávat.

Bude se tomu říkat třeba syndrom náhodného úmrtí dospělých. Nebo syndrom nenadálého úmrtí jinak zdravých očkovaných, ale i neočkovaných (protože ty sračky jsou prostě všude a ve všem a bylo by naivní se domnívat že konkrétně nás samých se to netýká) juniorů, seniorů, dětí … kohokoliv. A potom všechny videoplatformy, tedy kromě youtube, náhle začnou zveřejňovat videa z bezpečnostních kamer jak lidé po tisících padají jako mouchy k zemi ve zlověstné, až démonické spirále smrti. Je to však jen konspirace, nebojte se, protože realita bude nakonec jistě ještě mnohem horší.

Našla jsem na webu nanotechnology.news následující článek tak trochu zlověstně připomínající moji konspiraci, ostatně posuďte sami:

Expert na zbraně Mark Steele již dříve varoval veřejnost, že síť  5G je zbraňový systém  určený k zabíjení lidí, je se vydávající za neškodnou pokročilou technologii pro lepší komunikaci a rychlejší stahování dat.

Ve své expertní zprávě Steele uvedl, že technologie 5G představuje ohavný zločin a zločin proti lidskosti, pokud tedy člověk rozumí motivu jeho nasazení.

Zbraní pak může být zařízení, nástroj nebo akce vytvořená tak, aby způsobila fyzickou nebo psychickou újmu. Lidé ve Spojeném království byli znepokojeni jeho nebezpečím a „konspirační teoretici“, jak se to alespoň mainstreamová média snažila vykreslit, byli obviněni z útoků na mobilní věže ve snaze zastavit zavádění sítí 5G.

Steele již dříve vystupoval jako svědek a poskytl prohlášení v několika soudních případech, čímž odhalil nedostatek jakýchkoli věrohodných důkazů o tom, že by síť 5G světelných diod (LED) a plánované neuronové připojení lidí k síti 5G byly skutečně bezpečné. Odhalil také technologie nano metamateriálů, kterými kontaminují údajné očkování proti Wuhanskému koronaviru (COVID-19).

Jeho úsilí se mu konečně vyplatilo, když soudce korunního soudu v Newcastlu prohlásil, že „o riziku 5G je třeba ještě diskutovat“.

„Důkazy, které jsem předložil soudu, překazily pokus místních úřadů a aktérů britského establishmentu umlčet mě při poskytování publikovaných vědeckých důkazů široké veřejnosti, a to o značných rizicích, která pro veřejnost a životní prostředí představuje městská radarová síť 5G, a hlavně o jejím konečném účelu. “ řekl dále Steele.

Toto vítězství v právní bitvě vyvolalo takovou publicitu, která mu konečně také pomohla upozornit na skutečná rizika zavádění 5G po celém světě a také na naprostý nedostatek zájmu ze strany regulačních orgánů.

Steele si posteskl, že celý dnešní svět jen slepě následuje plány technokratické elity a vojensko-průmyslově-farmaceutického komplexu na likvidaci velkého počtu obyvatel po celém světě.

Steele také řekl, že 5G je zbraňový systém a zločin proti lidskosti. „Prima facie důkazy o této agendě globalistické depopulace jsou naprosto jednoznačné a měly by být předloženy u soudů, aby mohli být všichni spiklenci zapojení do tohoto vražedného plánu postaveni před soud.“

„Rozdělení vývoje zbraňových systémů hrálo klíčovou roli právě v tom, že vůbec neupozorňovalo příslušné kompetentní osoby v regulačních úřadech a v telekomunikačním průmyslu na skutečný účel a záměry těch, kdo doopravdy řídí a financují rozmístění antén 5G a biologických chemických zbraní, které se maskují jako vakcíny proti COVID-19. Přitom společně je to naplánovaná řídicí a rozhodovací zabijácká síť,“ řekl.

Steele vysvětluje souvislosti mezi vakcínami 5G a COVID-19

Na jiném místě své expertní zprávy Steele více rozvedl právě toto spojení mezi vakcínami 5G a COVID-19.

„Údaje o nežádoucích účincích vakcíny COVID-19 vypadají jako pokus o zničení lidstva, protože miliony severoamerických občanů dnes umírají a nebo jsou poraněni při neetickém lékařském experimentu, který je v naprostém rozporu jak s Norimberským kodexem tak ale i s Římským statutem Mezinárodního trestního soudu,“ řekl Steele. .

„Skutečnost, že všechna vektorová data o vakcínách COVID-19 byla vytvořena v laboratořích biologických chemických zbraní, tak dokazuje, že se za vakcíny pouze maskují, přičemž všechny ty stále více se objevující údaje o sterilizaci, narušeném zdraví a nebo rovnou smrti všude na Západě odhalují jejich skutečný účel,“ řekl Steele. (Související:  Studie: Expozice 5G je „významným faktorem“ ve vyšších případech covid, úmrtí )

Podle Steele má totiž síť 5G schopnost zacílit, přesně zaměřit a pak i zaútočit na očkované osoby díky nano technologické metamateriálové anténě z vakcíny COVID-19.

„ Smrtící autonomní zbraňové systémy (tzv. LAWS) potřebují sítě 5G, aby znaly svou přesnou geografickou polohu a navigovaly se prostředím k cíli,“ vysvětlil.

„Tyto zbraně se totiž nemohou pouze spoléhat na satelitní komunikaci hlavně kvůli potenciálu nepříznivých povětrnostních událostí narušit jejich signál a kvůli latenci signálu , takže musí mít ještě i lokalizované sítě 5G pro nadcházející události, třeba kvůli prostředí bojiště v městech, pro možnost atentátů a nebo pro ovládnutí bojiště v plánovaných budoucích válkách.“

Tím však zneklidňující informace zdaleka nekončí, hned po chvíli jsem objevila další článek, tentokrát zveřejněný na naturalnews.com od Mika Adamse z nějž cituji:

Pokud vás zajímá, proč se vám někdy zdá, že lidé žijící v oblastech zavádění 5G šílí, tak to není jen vaše představivost. 5G záření skutečně způsobuje „neuropsychiatrické“ účinky prostřednictvím mechanismu popsaného jako otrava mozkových buněk iontovou potenciací, a to podle výzkumu publikovaného v Environmental Research .

To vše pak má za následek změny chování a dokonce i změny osobnosti u všech těch, kteří jsou mu běžně vystaveni, zjistili vědci. Jinými slovy, 5G je zbraňový systém , který funguje jako telekomunikační infrastruktura, ale jeho skutečným dopadem je poškození funkce lidského mozku a zničení racionality, rozumu a zdvořilosti, zejména mezi těmi, kteří žijí ve městech s vysokým počtem obyvatel, kde jsou věže 5G všudypřítomné. To je důvod, proč jste si v těchto oblastech mohli všimnout zvýšeného množství šílenství a rozšíření duševního vyšinutí.

Asi je nejvyšší čas začít se aktivně bránit. Tedy pokud vůbec ještě chceme přežít. Protože v tom jejich Brave New World se moc žít dát asi nebude…V něm i lákavé laškovné barevné reklamy totiž přináší jen skázu a smrt.

Myšpule

Zdroje: https://www.nanotechnology.news/2023-01-03-5g-weapons-system-designed-to-kill-people.html

https://naturalnews.com/2019-12-03-5g-radiation-causes-behavior-changes-in-humans-mass-insanity.html

Obohatil či oslovil vás dnešní článek?

ZVAŽTE PROSÍM PODPORU MYŠPULE SVĚTA !
https://myspulesvet.org
a video kanály Myšpule Svět jsou projekty investigativní občanské žurnalistiky financované výhradně z mých soukromých zdrojů a z vašich darů. Přispějete-li na jejich provoz a udržení přispějete dobré věci v boji za lidská práva a svobodu nás všech!


Finanční dar mi můžete poslat na KB čú.:27-1399760267/0100
do zprávy pro příjemce napište prosím: „dar Myšpuli“


Za jakoukoliv Vaši případnou podporu Vám s pokorou a úctou děkuji! Vaše Myšpule

Advertisement

2 komentáře: „Varování před 5G. 5G je zbraňový systém určený k ZABÍJENÍ lidí a maskovaný za telekomunikační vylepšení, tvrdí expert na zbraně Mark Steele“

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s