Whistleblower ze Silicon Valley: „SMART Cities“ se po celém světě nenápadně mění na „otevřené koncentrační tábory“

Přináším překlad článku Leo Lohmanna z webu technokracy.news upozorňující na rizika těch dnes tak propagovaných „chytrých měst“ pro naši svobodu a budoucnost.

Technokracie je vlastně jen vědecká diktatura a roste všude kolem nás. Američané musí odtrhnout oči od politických šarvátek a vidět, že Bidenova administrativa utrácí miliardy na zabudování technologií „SMART CITY“ po celé naší zemi. Je to ale jen infrastruktura budoucího celosvětového gulagu bez fyzických zdí. ⁃ Editor TN

Aman Jabbi je rodákem z Indie a je to inženýr, který 25 let pracoval v Silicon Valley, a také spoluvynálezce dvou aplikací pro fotoaparáty pro mobilní telefony. 
V roce 1988 emigroval do Spojených států, protože obdivoval americkou kulturu svobody a vynalézavosti.
Jabbi nyní žije v Big Fork v Montaně a stal se podle mého názoru jedním z nejdůležitějších informátorů a varovných hlasů varování před nadcházejícím totalitním systémem bestie.

Jeho poselství by měli slyšet nejen všichni Američané a vřele doporučuji svým čtenářům, aby si na to našli nějakou tu hodinu během týdne, aby si to přečetli. Pokud se mnou souhlasíte, že jeho poselství je zásadní, sdílejte prosím tento článek a video se svými přáteli a rodinou.

Než se budete moci vymanit z matrixu, tak musíte vědět, že žijete právě v matrixu, a to zahrnuje rozpoznání jeho chapadel, která ale ovlivní celý váš další život.

Většina z nás tráví až příliš mnoho času soustředěním se na špatné věci. Donekonečna tu dnes mluvíme o tom, co se děje ve Washingtonu, když jsme již přitom pozvali systém bestií přímo do našich domovů, ba co víc, dokonce jsme si ho mnozí nechali vstříknout přímo do vlastního těla. Vydáváme se na cestu ke sebezničení ze strachu, nedostatku informací (z nevědomosti) a kvůli neschopnosti rozlišování.

I když žijete v rudém státě, jako je Florida, Georgia, Tennessee nebo Texas, tak nebudete izolováni nebo chráněni před systémem bestie, protože její drápy jsou již zaryty do infrastruktury všech 50 států USA.

V konzervativním hnutí máme své lidi, lidi většinou s dobrými úmysly, kteří se živí varováním před socialisty, komunisty nebo islamisty.

Zde je ale tvrdá pravda: Zítra bychom mohli z Ameriky odstranit každého socialistu, komunistu a islamistu a stále bychom byli v hromadě problémů, protože globalisté již mají zákony a technologickou infrastrukturu k přeměně naší republiky na technokratický, policejní a otrokářský stát.

Některé z nejpokročilejších prvků této infrastruktury, jak zdůrazňuje Jabbi, jsou právě ve státech jako Florida a Georgia a dalších červených (konzervativních) státech.

Toto je temná spodní strana tyranie, o které se dnes nikdo nechce moc bavit. Pravidelně o tom nemluví ani jeden politik. Senátor Rand Paul z Kentucky je možná ještě tak nejblíže k pochopení tohoto systému, ale zajímalo by mě, jestli i on chápe celý rozsah problému.

Způsob, jak porazit tento systém, je tak jednoduchý a zároveň ale tak obtížný. Jednou z věcí, kterou vám mohu slíbit, je to, že již nikdy nebudeme moci hlasovat o tom, jak se z toho dostat, protože stejní lidé, kteří nyní celosvětově budují infrastrukturu pro SMART Cities, tak zároveň i ovládají hlasovací systémy a to na mezinárodní úrovni.

Protože je nás tolik a při tom je nás tak málo, tak musíme využít sílu čísel.

To jediné, co skutečně musíme udělat, je říci tomu všemu svoje ne. Odmítněte nástroje našeho zotročení, které jsou nám dnes nabízeny na lesklém stříbrném podnose, který přitom vypadá tak lákavě.

Musíme uznat, že to jsou úplně stejné nástroje a produkty, díky kterým je náš rušný život 21. století tak pohodlný, efektivní a zábavný. A tak je kupujeme na povel, upgradujeme je na povel, předáváme biometrická data na povel, až se jednoho dne probudíme a neuvědomíme si, že jsme se ocitli přímo uprostřed digitálního gulagu, ze kterého již není úniku. .

Právě takto totiž zamýšlí globalisté ohnout záda všem svobodným Američanům. Udělají to prostřednictvím našich financí, systémem zdravotnictví a zábavou. Digitální ID karty maskované jako „zdravotní pasy“ nebo „SMART zdravotní karty“ budou vyžadovány pro získání práce, pro přístup k internetu a k budoucím digitálním bankovním účtům nebo k digitálním peněženkám. Konvergence všech těchto systémů zajistí, slovy Agendy OSN 2030, že „žádný člověk nezůstane pozadu“.

Než se většina lidí probudí a spatří, že se dostali do pasti, bude příliš pozdě. Budou již mít všechna vaše data, budou o vás vědět úplně všechno, budou znát vaše silné stránky, vaše slabé stránky, vaši zranitelnost.

Jak říká Jabbi: „Můžeš popřít realitu, ale nemůžeš popřít její důsledky.“

Výběr je jednoduchý. Zvolíte si další život jako otroci v digitálním koncentračním táboře, nebo jako svobodné lidské bytosti plně ovládající svoji tělesnou autonomii a svobodnou vůli?

Bez dalšího přesvědčování vás vyzývám, abyste si poslechli Amana Jabbiho. Pokud nemáte čas si to přečíst celé, i přesto se během prvních řádků hodně naučíte. .

Jabbi podává podle mého názoru nejkomplexnější popis systému bestie, jaký jsem kdy viděl.

Takže dnes vidíte, že většina škod je způsobena na místní úrovni ale za použití federálních peněz.

Velká města jsou jako toasty. Všechny přecházejí na technologii SMART a každý, kdo v nich stále ještě žije, by si měl naplánovat okamžitý odchod.

Pokud mi nevěříte, zadejte do svého oblíbeného vyhledávače „Smart city networks“ a podívejte se, co se objeví.

Ale je to víc než jen velká města. Nejsem si jistý, že mnoho středních nebo dokonce malých měst nebude schopno odolat vložení do této techno-totalitní infrastruktury. Co je stále pod naší kontrolou, jsou naše domovy a nakonec naše vlastní duše, a to je to, co nyní musíme chránit před démonickými duchy totalitní kontroly, kteří ale již byli vypuštěni do světa.

To, co Jabbi popisuje, je extrémně invazivní technologie zaváděná ve všech SMART Cities – od čteček SPZ přes SMART světla a SMART sloupy až po SMART auta a SMART čtvrti, SMART domácnosti a SMART spotřebiče – vše je připojené k 5G a bezdrátově vzájemně komunikující mezi sebou.

Pokud budete pozorní, uvidíte stovky těchto LED světelných sloupů lemujících ulice a dálnice a v mnoha případech jsou ještě dovybaveny sledovacími kamerami a mikrofony pro odposlech. Jabbi také hovoří o zřizování nabíjecích stanic pro drony a o tom, jak mohou být tyto drony vyzbrojeny proti občanům.

Celá tato zbrojní infrastruktura je přitom instalována z federálních peněz, stovek milionů dolarů zastrčených do zákona o infrastruktuře Joea Bidena a také do jeho zákona o snížení inflace, které oba již schválil Kongres s pomocí republikánů.

Představitelé měst a okresů se chovají jako blázni kvůli federálním grantům. Obvykle se ani neptají, co si vlastněkupují za peníze někoho jiného. Pro ně jsou to jen volné peníze na „investování“ do místní infrastruktury.

A jak Jabbi uvádí, vše se to děje ve jménu bezpečnosti a ochrany.

Naše ulice nás špehují

Mnoho z těchto LED Smart světel je vybaveno tím, co se nazývá  PUKE Ray technologií , kterou lze ale také použít jako zbraně a zneškodnit jí lidi. Toto je vojenská technologie, která se používá v našich městech pro potenciální použití proti civilistům, a to s laskavým svolením amerického ministerstva pro vnitřní bezpečnost.

Všechny hlavní křižovatky ve SMART City mají digitální sledovací kamery. Věnujte pozornost také mezistátním dálnicím, které jsou také nyní dovybavovány touto technologií. Tyto kamery budou schopny v reálném čase zaznamenávat poznávací značky úplně každého auta, které projede kolem.

Kamery a odposlouchávací zařízení dnes rostou doslova všude, jak ve velkých, tak ve středních ale i v menších městech.

Naše mobily nás špehují

Váš mobil vás také poslouchá. A mnoho z těch nejnovějších telefonů je dnes schopno sledovat i pohyby vašich očí po obrazovce.

„Poslouchají, sledují, analyzují, učí se a pak se celý proces opakuje,“ řekl Jabbi. „Je to obrovský otevřený koncentrační tábor pro sledování.“

A veškerá tato technologie vůbec není pro naši bezpečnost, jak je vždy inzerováno. Jde o to získat data a použít je následně ke „změně vašeho chování“, což ale také znamená, že vaše data budou použita k vynucení nadcházejícího systému hodnocení tzv. sociálních kreditů u všech Američanů a dosud svobodných lidí po celém světě.

Naše domácí spotřebiče nás špehují

Pokud dnes máte jeden z novějších modelů chladniček, který digitálně sleduje inventář vaší lednice, tak všechna tato data se zaznamenávají pro budoucí použití proti vám. Jíte třeba příliš mnoho masa a mléčných výrobků? Vaše sociální kreditní skóre se tím právě o stupínek snížilo, protože globalisté nemají rádi, když jíme maso. V jejich vizi světa to není trvale „udržitelné“.

Naše auta nás špehují

Do roku 2025, řekl Jabbi, že každé nové auto bude mít minimálně 16 kamer, všechny budou digitálně propojené a budou dodávat informace o vás přes internet.

Jezdíte příliš mimo svou domovskou základnu a zbytečně tak zvyšujete svou uhlíkovou stopu? To je plýtvání benzínem a vaše sociální kreditní skóre proto právě kleslo o další stupeň.

Naše banky nás špehují

Již začátkem tohoto roku bylo potvrzeno, že velké banky a společnosti vydávající kreditní karty sledují vaše nákupy zbraní a střeliva a všechny největší banky experimentují s „dobrovolnou“ aplikací pro sledování uhlíku, která vás upozorní na vaši uhlíkovou stopu. To je jen předehra k tomu, když se spustí nové digitální peníze, kdy sledování vaší produkce uhlíku již nebude spadat pouze do „dobrovolného“ režimu.

Naše digitální termostaty nás špehují

Vzpomeňte si, jak to dopadlo letos v létě v Coloradu, kdy lidé zapsaní do „dobrovolného“ programu sledování teploty náhle ztratili veškerou kontrolu nad svými domácími termostaty.

Cílem je digitálně zmapovat všechny věci, živé i neživé, dokonce každý strom a keř v přírodě nyní bude mít digitální ID. Protože jakmile je zkatalogizujete a zmapujete, tak je můžete i sledovat a ovládat.

Infrastruktura pro uzamčený policejní stát tak již reálně existuje.

Na celém světě je k internetu dnes připojena 1 miliarda digitálních sledovacích kamer. A 50 milionů z nich je v USA. To je podle Jabbiho na hlavu dokonce více, než mají v Číně.

Rozdíl je v tom, že v Číně lidé vědí, že jsou sledováni 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a jsou s tím v souladu, protože také vědí, že za porušení pravidel jim budou hrozit sankce. Vědí, že jsou otroci a přijímají to.

„V USA to již také dělají (myšleno sledování),“ říká Jabbi. „Jediný rozdíl je v tom, že nám to ještě neřekli… Už jsme ale ve stejném globálním systému sledování.“

Někteří lidé tomu dnes říkají „internet očí“. Ta šelma má ale také uši.

Nejsou to lidské oči a lidské uši, které sledují naprosto vše, co dnes děláme, jako v nacistickém Německu nebo ve starém Sovětském svazu. Ne, je to umělá inteligence, AI, která nyní dohlíží na naše vězení.

Na rozdíl od Číny, kde otroci znají svůj životní úděl, tak většina Američanů ale ještě stále nevnímá vězeňské zdi, které se kolem nich náhle tyčí.

Toto vězení je postaveno na útlaku a sběru dat. Bestie se živí daty. Vašimi daty.

Nevidíme to, protože veškeré nástroje útlaku, a jsou to stejné nástroje jako ty co jsou používané v Číně, jsou zde v Americe prezentovány trochu jinak. Bylo nám řečeno, že všechny sledovací kamery jsou tam proto, aby zachytily padouchy.

Že je to jen pro naši bezpečnost a jistotu.

BEZPEČNOST

JISTOTA

POHODLÍ

To jsou ta tři chytlavá slova, která nás tak přitahují.

Pokud víte, že nejste špatný chlap, ale máte rádi své pohodlí, je tak lákavé si říci: „Nemám co skrývat.“ Pokud máte ještě stále tyto myšlenky, tak máte velmi naivní pohled na to, jak tyto systémy fungují a co jejich konečný program obnáší.

Není to totiž jen o chytání padouchů a špatných lidí.

I když je lze k tomuto účelu také použít, tak se toho děje přitom mnohem víc.

Data, která o vás neustále shromažďují, jsou považována za cenná z jednoho důvodu a to z jediného důvodu: přimět vás k tomu, abyste změnili své chování a podřídili se systému bestií – systému, který vždy ví, kde jste, co právě děláte, co chcete dělat. Za co utrácíte své peníze, svůj čas, a ví dokonce i to, na co právě myslíte.

Tím, že jim poskytnete svá data, tak jim zároveň dáváte možnost vás sledovat a vyhodnocovat vaše chování, které iovšem lze nyní  převést na vaše sociální kreditní skóre . Toto skóre se pak použije k určení, na která privilegia v nové otrokářské společnosti máte nárok a na která ne.

Žijete UDRŽITELNÝM životním stylem a pomáháte v boji proti změně klimatu? Jste týmový hráč? Pokud ne, nebude vám umožněno zapojit se do společnosti.

Přesně tak byl zaveden C-19 vax prostřednictvím donucovacích politik vynucovaných nejen vládou, ale i jejími firemními partnery, a John Kerry na konferenci COP27 v Egyptě řekl, že toto je model, který použijí k vynucení dodržování agendu udržitelnosti prosazuje Organizace spojených národů a její nesčetné množství partnerů v soukromém sektoru v čele se Světovým ekonomickým fórem.

Pokud vaše sociální kreditní skóre klesne pod určitou úroveň, ztratíte svá privilegia, možná se vaše děti nedostanou na lepší školy nebo přijdete o povýšení v práci. Nemůžete třeba vstupovat do restaurací nebo na veřejné akce. Jste tak odděleni od ostatní společnosti novým , digitálním systémem apartheidu, na který dohlíží umělá inteligence.

Nyní, jakmile budou zavedeny ještě digitální programovatelné peníze, tak již nebudete moci utrácet své peníze za určité věci a budou omezeny jen na určité oblasti.

Jakmile bude tento systém zaveden, budete mít sví digitální ID potřebné pro VŠECHNO.

Nakonec nebudete mít přístup k žádným vládním nebo veřejným službám, nebudete moci cestovat přes státní hranice nebo přistupovat ke zdravotní péči nebo se připojit k internetu bez digitálního ID.

Věří, že jim to projde, protože 5,5 miliardy ze 7,5 miliardy lidí na světě již splnilo divadelní zkoušku, zkoušku kostýmů, chcete-li, což bylo očkování a jeho přijetí jako jistý druh (covid) pasu pro vstup na veřejná místa.

Budete muset kdekoliv prokázat svou totožnost prostřednictvím digitálního programu obsahujícího vaše jedinečné biometrické značky, otisk palce nebo sken obličeje. Mobilní telefony nás často o tyto informace již dnes žádají a pobízejí. Všechny nové řidičské průkazy chtějí obsahovat biometrické údaje.

Váš obličej bude propojen s novou digitální měnou CBDC. Bez něj budete ze systému vyřazeni – žádná práce, žádná zdravotní péče, žádná kontrola sociálního zabezpečení, žádný nákup nebo prodej, vůbec nic. Takový je jejich plán lidi. A chtějí toho dosáhnout nejpozději do roku 2030. Pravděpodobně nám již v roce 2023 spustí nový systém digitálních peněz a během několika let poté vyřadí úplně hotovost.

Stále ještě se můžeme bránit, ale musíme se zatvrdit a rozhodnout se, že se nestaneme digitálním otrokem. Ale jak to uděláme?

ŘEŠENÍ:

 • Zahoďte všechna nepotřebná chytrá zařízení. Apple Watch, zvonky RING, Alexa, robotické vysavače, dětské chůvičky, high-tech ledničky. TO VŠECHNY JSOU OČI A UŠI PŘÍMO UVNITŘ VAŠEHO DOMOVA!
 • Nakupujte u místních farmářů zeleninu, maso a mléčné výrobky. Používejte sekáče a menší nezávislé čerpací stanice (ano, obvykle tam zaplatíte o něco více). Vždy je lepší nakupovat za hotovost od místní maminky a prodejce, který nemá kamery od chvíle, kdy vejdete do jejich obchodu, až do chvíle, kdy z něj odejdete.
 • Vypněte routery, než půjdete večer spát.
 • Při cestování používejte na telefony faradayovy klece, ale buďme upřímní, všichni budeme muset v určitém okamžiku deaktivovat své mobilní telefony, pokud chceme nadále zůstat svobodní.
 • Vyvíjejte paralelní systémy se zaměřením na low-tech alternativy.
 • Máte nějaké další nápady, jak narušit a potlačit chuť Bestie na to sbírat o vás data? Podělte se o ně prosím v komentářích níže.

Sečteno a podtrženo: Toto je duchovní válka vedená pomocí špičkových nástrojů v rukou velmi bohatých luciferských elit.

Ale není nic vyššího než Kristův trůn. Pokud jste to ještě neudělali, rád bych vás nyní pozval, abyste vložili svou víru v Něj samotného.

Zdroj: https://www.technocracy.news/silicon-valley-whistleblower-smart-cities-worldwide-are-being-converted-into-open-concentration-camps/

Zaujal vás dnešní překlad?

PODPOŘTE PROSÍM MYŠPULE SVĚT !

https://myspulesvet.org a video kanály Myšpule Svět jsou projekty investigativní občanské žurnalistiky financované výhradně z mých velice omezených osobních zdrojů. Přispějete-li na jejich další provoz a udržení tak přispějete dobré věci v boji za lidská práva a svobodu nás všech!

Finanční dar mi můžete poslat na KB čú.:27-1399760267/0100

do zprávy pro příjemce jen napište prosím: „dar Myšpuli“

Za jakoukoliv Vaši případnou finanční podporu Vám s velkou pokorou a úctou děkuji! Vaše Myšpule

Advertisement

One thought on “Whistleblower ze Silicon Valley: „SMART Cities“ se po celém světě nenápadně mění na „otevřené koncentrační tábory“”

 1. Sebrali nám 13. měsíc?

  Všechny domorodé národy světa se řídily 13měsíčním kalendářem. „Bílý muž“ pak odečetl jeden měsíc, aby přerušil spojení mezi lidmi a Sluncem, Měsícem a hvězdami, které jsou samy o sobě obřími hodinami.

  Byl navrhnut 12měsíční kalendář a jelikož by neseděl počet souhvězdí, vyloučili Ophiucha. Skutečný začátek našeho roku je 1. dubna. Nechtějí, abychom věděli, kdo jsme nebo odkud jsme přišli, chtějí, abychom byli zmatení. 28 dní × 13 měsíců je 364, den, který zbývá, je 1. dubna.

  To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s