Globální elita dnes přímo před našima očima normalizuje pedofilii

Infiltrované vlády po celém světě, fungující mnohdy nyní navíc tajně pod přímou kontrolou WEF – Světového ekonomického fóra, vedou dnes válku proti našim dětem. Mladí globální lídři Klause Schwaba se systematicky ve společnosti pokoušejí normalizovat pedofilii a dekriminalizovat sex s dětmi a jsou nyní již tak arogantní, že se to už ani nesnaží skrývat.

Děje se to přímo před našima očima a mainstreamová média kvůli svému mlčení jsou jejich hlavními spoluviníky

Tento týden na dnes krajně levicovém Novém Zélandu Jacindy Ardernové jistý soudce prohlásil , že 12leté děti mohou souhlasit se sexem s dospělými. Není skutečně potřeba to číst dvakrát. Čtete i rozumíte tomu naprosto správně. V tomto konkrétním případě se jednalo o 45letého muže, jehož celá obhajoba se soustředila pouze na tvrzení, že jeho 12letá oběť „to přece sama chtěla“. Podle výpovědi muže středního věku, tak na něj prý, tehdy pouze12letá dívka, doslova tlačila kvůli sexu.„Vím, že byla ještě dítě, ale ten způsob, s jakým ke mně tenkrát přišla, byl takový, jako kdyby to byla již zralá žena. Odmítl jsem ji, ale stále se ke mně vracela. Opravdu to chtěla udělat, “ řekl 45letý muž o dítěti, kterému bylo v té době pouze 12 let.

V posledních dnech procesu se soudce Earwaker zabýval také otázkou souhlasu se sexem pro osobu mladší 16 let, alespoň podle zprávy uveřejněné v New Zealand Herald :

„ Právě proto, že osoba mladší 16 let nemůže ještě sama souhlasit s obviněním z neslušných činů, tak se jako porota musíte pouze rozhodnout, zda k tomu neslušnému jednání skutečně došlo, “ řekl.

Pak přišel doslova knockout. Soudce totiž řekl porotě:

“ Ale pokud jde o pohlavní styk, tak osoba mladší 16 let k němu může dát souhlas. Musíte však dobře zvážit, zda byl takový souhlas skutečně udělen, a to na základě všech důkazů, které máte k dispozici.“

V pondělí soudce Earwaker ukončil proces a vyzval porotu, aby byla „naprosto nezaujatá“ při posuzování, zda obžaloba Crown prokázala jeho vinu nebo ne. Mějte prosím stále na paměti, že tu mluvíme o muži, který se před soudem přiznal k sexu s 12letým dítětem a odůvodnil to tím, že „to přece tak chtěla“.

“ Nestačí, aby vás hod mincí přesvědčí, že je s největší pravděpodobností vinen, musí to být zcela mimo jakoukoli rozumnou pochybnost.“

Děsivé časy přišly dnes na Nový Zéland. Ale divíte se tomu? Hovoříme tu o krajně levicovém, navíc autoritářském státě, vedeném „mladou globální vůdkyní“ young global leader Jacindou Ardernovou, ve kterém se občanům říká, aby naprosto důvěřovali své vládě.

Nový Zéland zkrátka padl. Ale bohužel nejsou zdaleka jediní.

Emmanuel Macron byl znovu zvolen prezidentem Francie ve volbách, které jsou všeobecně považovány za minimálně podezřelé. Asi není překvapením, že je také jedním z těch „mladých globálních vůdců“ young global leaders Klause Schwaba, a že právě proto dnes Francie také klidně normalizuje pedofilii.

Vláda prezidenta Macrona v roce 2018 hlasovala proti dosažení minimálního věku pohlavního styku ve Francii a stala se tak jednou z prvních zemí, které ustoupily tlaku mezinárodní kabal odhodlané dnes k tomu dekriminalizovat sex s dětmi po celém světě.

To znamená, že federální zákon ve Francii dnes již nezná žádnou zákonnou věkovou hranici pro souhlas se sexem u nezletilých, a proto všichni ti dospělí, kteří dnes mají sex s dětmi jakéhokoli věku , tak nebudou stíháni za znásilnění, pokud dětská oběť nebude schopna prokázat, že došlo k „ násilí, vyhrožování, nátlaku nebo překvapení “.

Návrh zákona proti sexuálnímu a genderově podmíněnému násilí, známý jako Schiappův zákon , byl podepsán francouzským parlamentem 3. srpna, což ve Francii vyvolalo značné pobouření, protože rodiče a organizace na ochranu práv dětí hned obvinily Macronovu vládu ze zrady dětí a národa.

Nedostatečný věk pro souhlas vystavuje miliony dětí ve Francii vážnému nebezpečí sexuálního zneužívání, alespoň podle úředníků úřadů na ochranu dětí.

Pokud je to něco, tak je to podhodnocení. Ale měli bychom se divit? Stejně jako Jacinda Ardern z Nového Zélandu je i Macron jedním z mladých globálních lídrů Klause Schwaba. A ti všichni jsou odhodláni vést válku proti našim dětem.

Ruský prezident Vladimir Putin nás před lety varoval, že ho za to můžete milovat, nebo nenávidět, ale že globální elita plánuje normalizovat pedofilii na Západě. Podle Putina se globální elita zabývá uctíváním Satana. Crowleyho „Dělej, co ty chceš“ je jejich motto. Zdá se, že Vladimír Vladimírovič měl ve všem pravdu.

Už jsem psala, že mainstreamová média jsou hlavním spoluviníkem toho všeho. Respektive je to jejich mlčení. Média se dnes totiž více zajímají o propagaci vražedných produktů Big Pharma a nebo působí jako PR oddělení Fialové fašistické Pětikolky a rozhodně se absolutně vůbec nezajímají o skutečné problémy skutečného světa, které ale bohužel mají přímý vliv na životy našich dětí.

Uvědomte si, že média jsou navíc spoluviníky toho všeho ještě mnohem více způsoby, nad kterými bychom mohli jen přimhouřit oko.

Snaha normalizovat pedofilii se nám totiž odehrává přímo před očima dokonce už celá léta. A kdo lépe znecitliví masy než jejich oblíbené hvězdy.

Například Oprah už dlouhá léta využívá každou možnou příležitost k nenápadnému a podvodnému podkopávání všech tradičních rodinných hodnot. Nebo podle takového Billa Mahera je vztah mezi třicátníkem a 12letým dítětem naprosto v pořádku a společnost by měla přestat být tak upjatá.

A očividně také slovutná CNN využívá každou dostupnou příležitost, aby mezi ten všechen ostatní mediální odpad, který nám prodávají , propašovala občas nějaký ten propedofiliní obsah . Podle hlavního právního analytika této mediální sítě Jeffreyho Toobina, který byl v roce 2020 nakrátko suspendován za živou masturbaci v rámci hovoru Zoom, by pedofilové kteří byli přistižení s dětskou pornografií měli v těchto dnech dostat mírnější tresty, protože… je k tomu donutil internet?

Tohle fakt nevymyslíš.

A to jsme se ještě ani nedostali k hlavě toho hada. Nebo takový Hollywood. Vlastně jakýkoliv zábavní průmysl. Hollywood, který je po desetiletí odpovědný za vymývání mozků nejen americkým masám, je všeobecně považován za naprosto kontrolovaný satanskými pedofily.

Seznamte se s Johnem Paulem Riceem . Je to filmový producent se sídlem v LA, který pracoval na filmu Jerryho Bruckheimera Remember the Titans, než produkoval řadu kriticky uznávaných filmů.

Podle Riceové je celý dnešní zábavní průmysl řízen elitními pedofily, kteří obchodují s dětmi a dokonce i obětují děti pouze pro své vlastní zkažené potěšení. A většina z těchto dětí se nedožije více než 7 nebo 8 let.

Je to vše mnohem horší než to vypadá na pohled. Ale pokud chceme žít ve světě, který je alespoň trochu bezpečný pro naše děti, tak je nejvyšší čas se tomu všemu postavit.

Zdroj: internet

Líbil se Vám dnešní článek?

PODPOŘTE PROSÍM MYŠPULE SVĚT !
https://myspulesvet.org
a video kanály Myšpule Svět jsou projekty investigativní občanské žurnalistiky financované výhradně ze soukromých a osobních zdrojů. Přispějete-li na jejich provoz a udržení přispějete dobré věci v boji za lidská práva a svobodu nás všech!


Finanční dar mi můžete poslat na KB čú.:27-1399760267/0100
do zprávy pro příjemce napište prosím: „dar Myšpuli“


Za jakoukoliv Vaši případnou podporu Vám s pokorou a úctou děkuji! Vaše Myšpule

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s