Zakázaná YouTuberka Myšpule a její stále méně svobodný svět.

Proč jsem „zakázaná“ YouTuberka?

Svoboda slova v ČR dnes, tedy v době systémového korporátního fašismu made in USA, již zdaleka není taková jako bývala kdysi, kdy to bylo ještě považováno alespoň za iluzi demokracie. Občas se mě někdo v komentářích na YT zeptá, proč jsem „zakázaná YouTuberka“ když přeci stále publikuji na této platformě nějaká videa. Včerejší událost to však vysvětluje zcela jasně. Před půlnocí 19.12.2022 jsem nahrála na svůj kanál na YouTube Myšpule Svět

nové video: IoB – Internet of Bodies – Internet těl. Dnes, tedy 20.12.2022 ráno mi přišel email, že video bylo odstraněno, údajně kvůli šíření zdravotních dezinformací, a že mám za porušení podmínek pro komunitu opět další sankci – zákaz nahrávání na nějakou určitou dobu. Takových sankcí jsem však jen za poslední dva roky obdržela jistě minimálně deset, ale spíš ještě více. Takže proto. Video tedy v souladu s mými právy zaručenými mi stále ještě Ústavou ČR zveřejňuji zde, a vy všichni, kteří chcete sledovat dál má videa, přihlaste se prosím k odběru mého kanálu na dosud necenzurovaném rumble.com nebo odysee.com.

Rychlost, s jakou bylo toto moje poslední video z YouTube odstraněno svědčí o tom, že to někomu sakra leželo v žaludku, což ovšem zase znamená, že je to tedy zcela jistě trefa do černého. A ačkoliv to vypadá, že ten moribundus, co tak dobře rozumí politice, a útočí na úplně vystrašené a podělané ovčanstvo pokaždé hned vzápětí po volbách, kdy pandemická křivka jakoby zázrakem okamžitě vyletí vzhůru a hysterická média začnou hrát svoji tu již trochu profláklou vakcinační odrhovačku, teď s válkou na Ukrajině a v souvislosti s protiruskou hysterií, která napříč mainstreamem z ničeho nic nahradila tu covidovou, jakoby zmizel, tak ale už teď je naprosto jasný, že jakmile válka a krize skončí, tak moribundus udeří v plné síle nanovo. A to s pravděpodobností limitně se blížící jistotě. A ruku v ruce se stoupajícími počty nakažených bude stoupat i intenzita jejich očkovacího teroru. A proto je dobré mít stále na paměti mé „konspirační“ teorie o této globalistické vakcínové šmakuládě, která má s vakcínami společný snad jen ten název, jinak ale skutečně vůbec nic. Protože tento vražedný koktejl grafenu, exotických nanotechnologií, hydrogelu made in DARPA, látek sloužící ke genetické manipulaci pomocí modifikované mRNA a chuťovek typu Hydra Vulgaris a Luciferiázy má k nějaké vakcíně vskutku značně daleko. Navíc ten koktejl nechrání vůbec před ničím ani vás, ani okolí a jen zvyšuje pravděpodobnost, že na moribundus zaklepete bačkorama, nebo po třetím boosteru dostanete VAIDS a zaklepete stejně tak. A být tak silně motivováni nepodlehnout tomu za žádnou cenu. Protože v opačném případě v tomto vesmíru končíte navždy. Stáváte se regulérními GMO patřícími vlastníkovi patentu na transfekci genomu. Už nadále nebudete lidmi. A domnívám se, že přijdete i o to nejcennější co máte, tedy o vaši vlastní nesmrtelnou duši. A skutečně nevím, zda-li je toto ta správná cesta jak se vyvázat z karmického koloběhu zdánlivě nekonečného počtu inkarnací. Určitě to není ta, o které hovořil Ježíš, Buddha, SaintGermain a mnozí jiní….
IoB Internet of Bodies – Internet těl. Videou bylo z YouTube okamžitě odstraněno. Neleznete jej na rumble a na odysee

Vaše zakázaná youtuberka Myšpule

Líbil se Vám dnešní článek?

PODPOŘTE PROSÍM MYŠPULE SVĚT !
https://myspulesvet.org
a video kanály Myšpule Svět jsou projekty investigativní občanské žurnalistiky financované výhradně ze soukromých a osobních zdrojů. Přispějete-li na jejich provoz a udržení přispějete dobré věci v boji za lidská práva a svobodu nás všech!


Finanční dar mi můžete poslat na KB čú.:27-1399760267/0100
do zprávy pro příjemce napište prosím: „dar Myšpuli“


Za jakoukoliv Vaši případnou podporu Vám s pokorou a úctou děkuji! Vaše Myšpule

Advertisement

5 komentářů: „Zakázaná YouTuberka Myšpule a její stále méně svobodný svět.“

 1. To zas půl myši do nečeho šláplo… jistě že to je a bude pravda! Zakazuje se
  jen pravda, lží mužete mit celý kýble, viz. čT, že.

  Ale na okraj: asi jste už někdy četli o „mimoztemských implantátech“, že? A co
  když nejsou až tak mimozemské a „kontakt s ufony“ se používá na maskování
  aktivit pozemských nacistických gaunerů a na maskování vzpomínek obětí pak
  výsledky MK Ultra a podobných projektů co nikdy neskončily??

  To se mi líbí

 2. Zkrátka, starý dobrý Rumble a Odysee.
  YouTube se chová, jako policajt. Maže videa a zakazuje nahrávat nová videa, samozřejmě v samé lásce, pravdě, svobodě a demokracii.
  Pravdoláskaři z USA. Jo, jo….

  To se mi líbí

  1. Přesně tak jako vždy to jejich v samé pravdě a moři lásky jen lhát, krást a podvádět. O pojmu svědomí slyšeli jen z doslechu, co ten pojem znamená ve skutečnosti neví. A tahle verbež pak má ambice vám vládnout a co víc, dokonce vytvářet zákony, kterými se vy pak musíte řídit. A jen proto, že si to říká „elita“, „vláda“, „vrcholní politici“ tak tomu ovčané věří a poslouchají je. Přitom to je banda gaunerů, mafiánů, psychopatů, gangsterů a naprostého morálního odpadu. A je jen jeden způsob co s nimi: vysrat se na ně. Myšpule

   To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s