Ještě stále věříte mainstreamové pohádce o bezpečných a účiných vakcínách? Děti dnes umírají po pití mateřského mléka od „plně očkovaných“ matek!

Tak jí již proboha nevěřte!

Vládní systém USA pro hlášení nežádoucích účinků vakcín (VAERS) v současné době ukazuje přibližně 648 případů nežádoucích účinků u kojených dětí, jejichž matky byly plně „očkovány“ proti Wuhanskému koronaviru (Covid-19).

Navzdory nulovým důkazům o tom, že jsou injekce bezpečné nebo účinné pro těhotné nebo kojící ženy, byla tato demografická skupina přidána na seznam skupin které získali povolení pro jejich použití. A teď všude na světě malé děti trpí kvůli spike-proteinům a dalším chemickým látkám, které se, jak se ukázalo, přenášejí dokonce přes mateřské mléko.

Magazín Real-Time provedl analýzu VAERS a identifikoval nejméně 648 případů kojenců a kojenců, kteří utrpěli velice vážné poškození zdraví, včetně život ohrožujících incidentů a dokonce úmrti.

„Nejčastějšími závažnými zdravotními příhodami u malých dětí bylo život ohrožující krvácení; anticholinergní syndrom; problémy s játry; anafylaktický šok, neuroleptický syndrom; neurologické vedlejší účinky, jako jsou křeče nebo encefalitida; a hypoglykémie,“ píše Joel S. Hirschhorn pro All News Pipeline .

„Ve většině hlášených případů bylo u stejného dítěte zaznamenáno dokonce několik takto život značně ohrožujících vedlejších účinků.“ (Související: Injekce Covid jsou také spojeny se zánětem jater [hepatitida] u dětí.)

VAERS dokonce ani nezachytí všechny případy poranění a úmrtí způspbených očkováním

Jedna žena, která mluvila s vyšetřovacím týmem, vysvětlila, že svého syna kojila v době, kdy dostala očkování proti čínskému viru. Během několika dní její syn zemřel.

„Kojila jsem svého syna asi do hodiny po obdržení injekce,“ řekla žena. „Můj pětiměsíční syn byl kojen ještě další noc po injekci a později snědl odsáté mléko, které jsem odsála ve stejný den jako jsem dostala injekci.“

„O jedenáct dní později byl nalezen bezvládný, a během spánku v jeslích již na nic nereagoval. Není jasné, jak dlouho nereagoval, než ho našla jeho chůva. Okamžitě byl převezen do nemocnice a lékařům se s nadměrným úsilím podařilo znovu rozbušit jeho srdce. Poškození orgánů bylo ovšem velmi rozsáhlé a neměl už vůbec žádnou funkci mozku, neuzdravil se. Zemřel 13 dní poté, co jsem dostala očkování.“

Ve VAERS se smrt tohoto dítěte ani nezapočítala jako úmrtí po očkování, i když bylo uvedeno, že se již nevzpamatovalo. Toto je ale zcela běžný jev v hlášení VAERS, který skutečně zachycuje pouze naprosto nepatrný zlomek poškození zdraví po očkování, a nebo úmrtí na něj.

Z této konkrétní zprávy VAERS tak jasně vidíme, že smrt dítěte byla jasně spojena s injekcí mRNA (messenger RNA) od společnosti Pfizer, kterou matka chlapce dostala 28. ledna. Nedlouho poté americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) oficiálně schválil očkování pro těhotné a kojící ženy. To vám skutečně už zůstává rozum stát!

K dalšímu podobnému případu došlo hned v březnu, kdy kojící dítě, rovněž pětiměsíční, zemřelo pouhý jeden den poté, co jeho matce byla aplikována injekce na čínský virus. Dítě onemocnělo, mělo horečku a vyrážku a odmítalo jíst. Před tragickou smrtí také nepřetržitě plakalo.

„Pacient přivezl dítě na místní pohotovost, kde byla provedena základní vyšetření, analýza krve ihned odhalila zvýšené jaterní enzymy,“ uvádí zpráva VAERS k tomuto incidentu.

„Kojenec byl hospitalizován, ale jeho zdravotní stav se i nadále zhoršoval a později zemřel. Diagnostika TTP. Žádné známé alergie. Žádná nová expozice kromě toho očkování jeho matky předchozí den.“

Mějte na paměti, že když FDA povolila injekce proti covidu těhotným a kojícím ženám, nebyla provedena ani jedna jediná studie o této demografické skupině. Ve skutečnosti dosud stále nebyla provedena jediná studie, pravděpodobně proto, že ti, kdo tlačí na toto „očkování“, tak velice dobře vědí, jaký by byl výsledek.

V sekci komentářů někdo poukázal na článek , který tvrdí, že dokonce už i kravám jsou nyní podávány covid injekce. Mnozí se obávají, že mléko od těchto „plně očkovaných“ krav předá tytéž smrtící spike proteiny každému, kdo pije jejich mléko!

Zdroj: https://vaccinedamage.news/2022-10-05-babies-dying-breast-milk-fully-vaccinated-moms.html

Líbil se Vám dnešní článek?

PODPOŘTE PROSÍM MYŠPULE SVĚT !
https://myspulesvet.org
a video kanály Myšpule Svět jsou projekty investigativní občanské žurnalistiky financované výhradně ze soukromých a osobních zdrojů. Přispějete-li na jejich provoz a udržení přispějete dobré věci v boji za lidská práva a svobodu nás všech!


Finanční dar mi můžete poslat na KB čú.:27-1399760267/0100
do zprávy pro příjemce napište prosím: „dar Myšpuli“


Za jakoukoliv Vaši případnou podporu Vám s velkou pokorou a úctou děkuji! Vaše Myšpule

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s