Dr. David Martin ve svém projevu odhaluje agendu „velkého resetu a očkování proti COVID-19“.

Jsme dnes úplně všichni, a to skutečně celé lidstvo, drceni vertikální celoplanetárné synchronizovanou kaskádou zločinů a to v takovém měřítku, které je pro mnoho lidí jen velmi těžko uchopitelné. Bylo to vše až tak destabilizující a traumatizující, že jsme možná ztratili ze zřetele četné trestní, občanské a mezinárodní zákony, které tu ale byly a jsou a to právě v tuto chvíli po celém světě naprosto nehorázně porušovány všemi zločinci této covidové války proti lidstvu.

Článek Alexandry Bruce publikováný v ForbiddenKnowledgeTV.net a převzatý NaturalNews.com pro vás přeložila Myšpule

Je tedy skoro uklidňující a zároveň to posiluje nechat doktora Davida Martina, aby nám poskytl nějakou historickou a právní perspektivu a nechme ho rozebrat zcela konkrétní zákony, které jsou úplně porušovány. Jde totiž o někoho, kdo sledoval vývoj tohoto zločinu dokonce již od roku 1999.

Jak říká: „Pokud budeme hájit svůj případ v jakékoli pozici, ať už je to v soudní síni, ať už je to v městské radě, nebo ať je to jen ve školní radě, tak při tom musíme být korektní, musíme být přesní a hlavně musíme jasně stanovit zákony, které byly porušeny…

„Ukazuji vám dnes tyto věci, vážení spoluobčané, protože vás to asi neučili v hodinách dějepisu ve škole a ani vy sami jste se je nikde neučili, takže byste se snadno mohli stát obětí tohoto na celém lidstvu spáchaného zločinu!…

„Dámy a pánové,nazývejme věci pravými jmény Je to skutečně dobře promyšlená masová vražda.“ Přestaňme konečně tančit na hraně téhle záležitosti a skočme do toho po hlavě!

„A při tom bychom z toho rozhodně neměli vynechat jediného generálního prokurátora nebo jakéhokoli amerického právníka; neměli bychom vynechat jediného voleného úředníka, neměli bychom vynechat jediného lékaře uniknout s jakýmkoli veřejným prohlášením, které přímo nepotvrzuje, že se jedná o program biologických zbraní, jehož cílem je jen ničit, mrzačit a zabíjet jak občany Spojených států tak všech lidí celého světa.

„Toto je totiž těžký zločin a musíme to také všichni začít brát jako zločin, je to stejné jako bychom se třeba dívali na bankovního lupiče, jak vychází z banky a volal na něj uteč.“ Jde nám přece o to abychom dostali Anthonyho Fauciho do pout a před soud. O tom to je!

„Musíme si stanovit jediný cíl: Anthony Fauci musí skončit v řetězech a ve vězeňské cele.“ Toto je náš hlavní cíl, protože tím to skončí… Povolení k nouzovému použití vakcín a to, co to ve skutečnosti dělá, je to, že to pouze vrací odpovědnost za každé zranění a smrt na celou polečnosti, protože v okamžiku, kdy jsme usvědčeni ze zločinu, byla celá EUA proražena. Pokud dostaneme jediný zločin – jeden zločin – neexistuje žádný štít imunity, protože zákon z roku 1986 a zákon o PREP říkají, že imunitu získáte, pokud…. “

Tato až elektrizující slova z přednášky na nedávné akci, kterou produkovalo Clay Clark’s Reawaken America Tour, je jakousi poměrně pokročilou dizertační prací o tom dosud nejdůležitějším právním případu za celou historii lidstva, který se týká skutečně nás všech a to jak nyní, tak ale i všech budoucích generací.

DAVID MARTIN KATEGORICKY TVRDÍ:

1). Neexistuje žádný SARS-CoV-2. Existuje POUZE biologická zbraň, kterou JIŽ v roce 1999 zaplatil Anthony Fauci, a která byla dokonce patentována University of North Carolina, Chapel Hill již v roce 2002. Byl to patent na Rekombinantní koronavirus, který byl vlastně biologickou zbraní vytvořenou NIAID právě pro tento okamžik. Tou biologickou zbraní byl infekční replikačně defektní genetickou manipulací uměle vytvořený klon koronaviru.

Říká dále: „Tato biologická zbraň byla navržena tak, aby zničila celé lidstvo. A kdybychom konečně skutečně začali otevřeně mluvit o biologické zbrani a ne o vakcíně nebo viru, tak už tím bychom dosáhli poměrně velkého pokroku.“

2). COVID-19 totiž neexistuje. Existuje pouze jakési onemocnění hodně podobné chřipce. Když Světová zdravotnická organizace WHO vynalezla pojem COVID-19, tak to byla úplně první nemoc v celé historii lidstva, která neměla vůbec žádnou klinickou diagnostiku. Bylo to diagnostikovánojen podle symptomu – proto si také vymysleli termín „asymptomatický nosič“, který ale ve skutečnosti vůbec neexistuje.

3). Vakcína také neexistuje. Je lidem pouze vstřikována další biologická zbraň pojmenovaná jako mRNA COVID vakcína, která ale byla navržena tak, jen aby vygenerovala tuny peněz pro Big Pharma.

ARCHITEKTI PLANDEMIE

David říká, že Peter Daszak z EcoHealth Alliance a Anthony Fauci byli těmi skutečnými architekty celé této naprosto smyšlené pandemie, a že měli v plánu profitovat z nucené vakcinace všech lidí na planetě. Plán který sahá minimálně do roku 2016 popisují v dokumentu nazvaném „Developing Medical Countermeasures (Developing Medical Countermeasures MCM) pro Coronavirus“ , který je součástí „Proceedings of the National Academy of Sciences“.

Daszak tehdy napsal Faucimu: „Musíme zvýšit povědomí veřejnosti o potřebě lékařských protiopatření, jako je vakcína proti pan-koronaviru. Klíčovým hnacím motorem pak budou média a ekonomika bude jejich humbuk jen následovat. Musíme ten humbuk využít ve svůj vlastní prospěch, abychom se tak dostali ke skutečným problémům. Investoři samozřejmě zareagují, když na konci celého procesu uvidí značný zisk.“

David říká, že výše uvedené prohlášení je vlastně „Přiznání pěti nejtěžších zločinů ve Spojených státech… a že ani jeden guvernér, ani jeden člen ministerstva spravedlnosti, ani jeden americký právník, ani jeden generální prokurátor, ani jeden volený úředník v celé naší zemi neumožnil, aby se toto prohlášení dostalo do veřejného prostoru.

„Tak tedy hádejte co? No je to na vás, abyste to udělali. Toto je nabídka, kterou musíte poslat každému svému zvolenému zástupci, každému jmenovanému zástupci, každé školní radě. Toto je totiž přiznání těžkého zločinného spiknutí s cílem zabíjet a mrzačit Američany…Tento dokument] je tím okamžikem, kdy bylo zločinné spiknutí zveřejněno.

TĚŽKÁ PRAVDA

„A tohle bude pro mnohé z vás asi hodně nepříjemné přijmout, ale je mi to jedno, protože někdy zkrátka musíme přijmout i velmi tvrdou pravdu: 18. září 2019… Světová zdravotnická organizace ve své globální připravenosti svolala Shromáždění Monitorovací rady, na které se sešli a řekli, že musíme vytvořit globální simulaci uvolňování respiračního patogenu, která bude probíhat od září 2019 do září 2020. A že to bude globální kampaň.

„Jen pouhý den poté, co byl tento dokument zveřejněn, tak tehdejší prezident Donald Trump podepsal svůj výkonný příkaz [13887] a nyní tu po vás chci, abyste si přečetli, co je v tomto jeho výkonném nařízení. Tyto nové technologie očkovacích platforem zahrnují manipulace s lidskou DNA, technologií mRNA, tvořící v očkovaných lidech viru podobné S-částice, a vektorové a samosestavující nanočásticové vakcíny.

„Den poté, co Číňané, NIAID, Nadace Billa a Melindy Gatesových, ve společném zločinném spiknutí, v propletených ředitelstvích, ve vydírání, vyhlásily… válku světu, Donald Trump podepsal výkonný příkaz, který ve skutečnosti totiž pouze nařizuje, aby byl tento toxin skutečně vypuštěn na veřejnost. Tady to je, přímo v jeho výkonném nařízení.

„A teď poslouchejte, co vám chci říct: Promyslel si dobře tento svůj výkonný příkaz? Ne. Ale musíme být opatrní, lidé, protože nezáleží na tom, kdo z nás stojí v pozici autority. Musíme zkrátka přijmout fakt, že pokud nejsme osobně zodpovědní za každé slovo, které řekneme, nebo za každý čin, který spácháme, tak se pouze otevřeme kompromisu a pokud chceme vyhrát bitvu za srdce a zdravou mysl, za naše živobytí a o duši této země. , tak se musíme všichni společně zavázat k absolutní integritě. Bez vyjímek. Nulové výjimky.

„Tak, tohle je ta skluzavka, před kterou tě ​​Clay varoval.“ [Snímek ukazuje zákony porušované zločinci COVID]:

COVID ZLOČINY

Trestní právo

Občanské právo

  • 35 USC § 206 – Zveřejnění vládního zájmu
  • 35 USC §101 – Patentování
  • 21 CFR §50.24   a násl. – Je nezákonné provádět lékařský výzkum (i v případě nouze) bez protokolu schváleného nezávislou institucionální revizní radou včetně informovaného souhlasu a to bez nátlaku.
  • 15 USC § 45 §§ 5(a) – „Nekalé nebo klamavé jednání nebo praktiky v obchodu nebo ovlivňující obchod.“

David pokračuje: „Tohle je ten, koho hledáme To je ten, kterého nechceme nechat utéct protože spáchal zločiny, za které lze uložit až 99 let vězení a pokutu až 100 milionů dolarů za jediný incident.

„Myslí si někdo další, že Anthony Fauci by měl dostat 99 let vězení a pokutu 100 milionů dolarů za každé porušení zákon, kterého se dopustí?“ Já si to myslím taky, ale pojďme si je všechny projít:

18 USC § 2339C, financování a spáchání teroristických činů. Dámy a pánové, od doby, kdy se Anthony Fauci ujal své pozice nejlépe placeného federálního zaměstnance v naší zemi, tak mu mezi prsty proteklo 191 miliard dolarů – 191 miliard z vašich peněz prošlo jeho prsty kvůli budování a financování teroru….

18 USC § 2331 a následující, akty domácího terorismu, které mají za následek smrt amerických občanů. Dámy a pánové, paragraf 802 Patriot Act jasně říká, že nemůžete legálně nutit obyvatelstvo, aby dělalo cokoli pouze ze strachu nebo z donucení.

„Cokoliv. To zahrnuje i ztrátu zaměstnání, to znamená nechození do školy, to zahrnuje nechození do vašich kostelů, to zahrnuje nebýt pod vedením církve, která je vydírána, aby říkala, že je v pořádku vzít si dobrovolně biologickou zbraň, protože ‚Bůh přece řekl, že je to v pořádku a co by udělal Ježíš?‘ To můžete udělat i vy!

„Do spiknutí za účelem páchání teroristických činů patří lidé, kteří údajně tvrdí, že jsou neznalí. Víte, že ve federálním trestním řízení nemůžete tvrdit: ‚Nevěděl jsem, co dělám.‘ Víš co? Věděli velmi dobře, co dělali, a jsou plně zodpovědní za to, co udělali.

ZPENĚŽENÍ AKTU TERORU

18 USC § 1001 – Lhaní Kongresu. Vážení, pokud již uděláte jednu věc z tohoto seznam, tak udělejte prosím také ještě tu následující: NEDÁVEJTE Rand Paulovi další dolary a já vám řeknu proč. Rand Paul měl třikrát u sebe trestní důkazy proti Faucimu. Já to vím, protože jsme mu je osobně doručili. Takže vím velmi dobře, že je má.

„A třikrát také skutečně provedl křížový výslech Anthonyho Fauciho.“ Ve skutečnosti ale jen přiměl Anthonyho Fauciho, aby lhal Kongresu – a Rand Paul mu ani jednou nezasadil údernou ránu tím, že by třeba jen předložil důkazy o jeho zločinu a přiměl Kapitolskou policii a FBI, aby Fauciho ihned spoutali a vyvedli ho z Kongresu.

„Hádejte proč? Protože Rand Paul využívá svůj rádoby boj s Faucim jen jako způsob, jak získat peníze na svou vlastní politickou kampaň. To je ovšem zpeněžování teroristického činu. To není patriotismus.

„A pokud v tom chcete mít opravdu jasno, pošlete Rand Paul Campaign trochu všeříkající: ‚Rádi přispějeme, ale jen když mu zasadíte knock-out úder.“

„Malá poznámka na okraj k 18 USC § 1001 – a je důležitá: V říjnu 2020, když jsme všichni mluvili o maskách nebo sociálním distancování, o tom, zda bude nebo nebude někdy vyvinuta nějaká vakcína a všechny tyhle nesmysly, zatímco jsme byli rozptylováni, Kongres požadoval od ministerstva zdravotnictví a sociálních služeb, aby zaslalo Kongresu zprávu, ve které měla NIH odhalit všechny své finanční zájmy v patentech COVID-19. Pro ty z vás, kteří to poslouchají, tak je jich více než 4 000.

„Poslyšte, více než 4 000 patentů pochází z výzkumu financovaného vládou USA a podle zákona Bayh-Dole mají tyto patenty práva na marži pro vládu USA a na finanční zájmy agentur, které tyto granty poskytly. A to již v říjnu 2020, kdy byla tato zpráva doručena Kongresu.

„Francis Collins a Anthony Fauci lhali Kongresu v písemné zprávě, přičemž neodhalili 100 % svých finančních zájmů v COVID-19.

„Lhali Kongresu a víte, co přesto dosud nikdo neudělal? Nikdo jedosud nevzal k zodpovědnosti! Hádej, co dokážeš? Můžete vlastně povzbudit každého ze svých volených a jmenovaných zástupců, můžete povzbudit každého, koho znáte, aby buď přímo jednal – nebo je neustále obtěžoval, dokud NEBUDOU jednat, protože za tyto informace nyní nesete přímou zodpovědnost, od teď, protože od teď to víte. Nemůžete se také dovolávat na svoji nevědomost.

15 USC §1-3 – Spiknutí za účelem kriminální obchodní činnosti. Tady to jde trochu víc do hloubky, ale zůstaňte ještě se mnou. Před 125 lety jsme se obávali jmen jako Rockefeller a Carnegie a všech těchto dalších jmen. Měli jsme o ně strach. protože se ukázalo, že 70 lidí… provozovalo více než 80 % všech společností v Americe. Řekli jsme si, že to asi není úplně v pořádku.

„A vyvinuli jsme dva velmi důležité zákony: Shermanův zákon a Claytonův zákon . Protimonopolní zákony. Použili jsme tyto zákony, mimochodem, abychom šli po organizovaném zločinu ve dvacátých letech minulého století, spolu například se zákony o vnitřních příjmech, které jsme také používali, abychom šli po organizovaném zločinu.

„Ale 15 USC § 1-3 – Konspirace k trestné obchodní činnosti; že od roku 1999 se tím zabývají Anthony Fauci, Ralph Baric a Peter Daszak. Mohou být zatčeni klidně hned zítra, a to jen pokud kterýkoli člen policejních složek skutečně věnuje pozornost své přísaze a své povinnosti dodržovat ústavu.

MODERNA: ‚DARWINISTICKÉ CHEMICKÉ SYSTÉMY‘ K PŘEPISOVÁNÍ LIDSKÉ DNA

“15 USC §8 – Manipulace a alokace trhu. Pamatuje si někdo na duben 2020, kdy Anthony Fauci seděl v prezidentově oválné pracovně a mluvil o tom, že Moderna bude TÍM tajemným zachráncem světa, přestože Moderna za celou svou provozní historii nikdy nevyrobila žádný bezpečný komerční farma – produkt? Nikdy! Pamatujete si na to?

„Co si ale nepamatujete, bylo to, že v roce 2010, kdy byla zahájena činnost Moderny, bylo to desáté výročí jejího financování, které vlastně Modernu spustilo – a vy nevíte, co je financování, které spustilo Modernu, protože o tom nikdo nemluví. Protože to financování, které odstartovalo podnikání Moderny, byl totiž grant Národní vědecké nadace s názvem – a jsem ochoten vám sdělit tu špatnou zprávu – „Darwinian Chemical Systems“. Odtud pochází Moderna!

„Vraťme se zpět a vydejte se na malou cestu strojem času 22 let do minulosti. Pojďme ještě nahlédnout do té jejich žádosti o grantov a položme si otázku: Darwinovské chemické systémy. „Hej, Dave, proč by někdo chtěl vymýšlet Darwinovské chemické systémy?“ Tak si to přečteme, jo?

„Pokud otevřeme grant a přečteme si ho, bude tam napsáno: ‚V případě po zániku‘ – vyhovuje to někomu? Jste v pohodě s událostmi po našem vyhynutí?

„V případě, že po vyhynutí chceme zajistit, zda dokážeme přimět mRNA, aby zapsala do DNA kód, který znovu spustí lidskou evoluci“. To je ten desetiletý grant, který odstartoval Modernu!

„Takže každý ten současný ověřovatel faktů v Politifact a Reuters a USA Today a vlastně jakýkoli ověřovatel faktů kdekoliv na světě totiž přehlíží pro ně velmi nepohodlnou realitu. Touto nepříjemnou realitou je to, že tyto jejich Darwinovské chemické systémy používaly technologii mRNA k přepisu DNA našeho života!

„Ale vám při tom bylo řečeno: ,Ach, ne, ne, ne, Dave, to se nemůže stát! Věc, kterou aplikujeme, se nezapíše do DNA života.“ Až na to, že 20letý výzkum rekordně financováné společnosti, která to skutečně pak udělá, dokázal, že se tak stalo.

„Je někomu nepříjemná biologická zbraň, o které je známo, že zapisuje do života událost vyhynutí života? To mi přijde nepříjemné!

„A myslím si, že kdybychom skutečně šli na každé místo očkování a skutečně tam umístili nějakou ceduli, která říká že ‚Tohle vlastně není vakcína, to je biologická zbraň‘ a dodal: ‚Mimochodem, toto je vytvořená biologická zbraň pro přepsání lidského genomu po vyhynutí,“ myslím, že alespoň pár lidí by se skutečně na vteřinu možná zarazilo a třeba aspoň řeklo: „Ach, to jsem nevěděl. Myslel jsem, že plním jen svou vlasteneckou povinnost , když se nechám se očkovat proti chřipce!“

„Neplníte Ve skutečnosti totiž jen dostáváte biologickou zbraň navrženou lidstvem pro jeho vlastní vyhynutí a pro období po něm!

„Jde mi především o to, aby lidstvo nebylo po vyhynutí! Nemohu teď říci ‚Amen‘, protože nejsem kazatel, ale myslím, že je již skutečně ten pravý čas na nějaké to ‚Amen‘ a tohle by byl jeden z nich! Nebavíme se o tom co bude po našem vyhynutí.

A podívejme se na poslední zákon. “ 15 USC §19 – Stavěcí zákon. To je ten, který říká, že není dovoleno přimět společnosti, které mají skutečně konkurenční zájmy, aby se spojily a společněš stanovily ceny. To je vydírání. Jsou to všechny ty ošklivé věci a hádejte, co tu máme? Máme tu Pfizer a Modernu a Anthonyho Fauciho, všechny s vlastními finančními zájmy.

„Máme Justina Trudeaua.“ „Ach, Dave, nebudeš přece zlý na Kanaďana!“…No, ano, budu zlý na Kanaďana, protože tady to je: Justin Trudeau, který ve skutečnosti neprozradil žádnému Kanaďanovi že kanadská vláda dostane provizi za každý výstřel Pfizer a Moderna, protože farmaceutické společnosti Acuitas a Arbutus , oba z Britské Kolumbie, vynalezly lipidové nanočástice, které mají licenci k injekčnímu podávání patogenu všem.

„Kanada totiž vyhraje pokaždé, když dojde k bodnutí. Což nám může vysvětlit, proč Justin Trudeau objednal 10krát více vakcín než je Kanaďanů – a to včetně losů. Proč bychom potřebovali desetkrát více dávek vakcíny, než je součet obyvatel celé Kanady plus losi?

„No, ukazuje se, že je to vydírání, protože když dostanu zpětný úplatek za každý dolar, který utratím, tak hádejte, co udělám?“ Dostanu do vlastní kapsy spoustu peněz z celého světa, což se přesně stalo…

„21 CFR § 50.24 Dámy a pánové, nemůžete k něčemu dát souhlas, pokud jste k tomu nuceni. Slyšeli jste, co jsem řekl? Nemůžete dát svobodný souhlas, pokud jste nuceni…To nemůžete udělat, protože je to nezákonné . Takže i kdybyste se o to jen pokusili, porušili byste tím zákon.

„A je nezákonné vynucovat si jakoukoli formu souhlasu, protože když jsem to naposledy kontroloval, tak jakkoli ‚vynucený souhlas‘ je vlastně ‚znásilnění‘. Kdybychom to nazvali, jak to je. Kdybychom řekli, že United Airlines je letecká společnost pro znásilnění. Kdybychom řekli, že Costco, Walmart nebo Amazon byly „společnosti pro znásilnění“, víte, kolik minut bychom skutečně měli lidi, kteří to podporují?

„Proto jsem vám také řekl, abyste přestali používat termín ‚vakcína‘.“ Je to biologická zbraň, nazvěte ji tak, jak to skutečně je. A akt píchnutí čehokoli do lidské bytosti bez jejího souhlasu je porušením její tělesné integrity a je to její znásilnění. Nazvěme to tak, jak to skutečně je!

JACOBSON VS. MASSACHUSETTS A DOMOVSKÉ STAVBY & PŮJČKY VS. BLAISDELL

Všem vám bylo řečeno, že Jacobson je údajně případ Nejvyššího soudu, kterému musíme teď všichni dobře naslouchat, protože Jacobson řekl, že je legální imunizovat veškeré obyvatelstvo. To je pohodlné, pokud jste CNN a jste Sanjay Gupta a máte nos tak nahoru, že už vlastně nemůžete ani dýchat, ale kdybyste byli vnímající lidská bytost dýchající vzduch, uvědomili byste si že Jacobson nikdy neřekl, že někdo má povinnost – nebo dokonce právo – kohokoli očkovat…

Jacobson také řekl že: ‚Pokud to neuděláte, tak zaplatíte pokutu 5 dolarů. Dostal jsem nápad. Pojďme crowdsourcovat každých $ 5 Jacobsonovi prémie … Řekněme, ‚Hádejte co? Budeme ještě prosit Jacobsona!“

„Co kdybychom přestali být anti-vaxeři a začali být označováni za pro-Jacobsons! „Vyhrazujeme si právo zaplatit pokutu 5 dolarů a vzít si váš vaxxin a nacpat vám ho do vašeho vlastního řitního otvoru! Myslím, že bychom to mohli crowdsourcovat!

„A myslím, že Američané by skutečně velice uvítali tuto možnost – podporovanou právě Jacobsonem –tedy, že byste mohli pouze zaplatit pokutu 5 dolarů a nedostali byste vaxx. To totiž skutečně říká případ Jacobson Ale to, co ve skutečnosti – a opravdu vůbec nikdy neříkal a nikdy ani neřekne, je to, že můžete být jakkoliv nuceni k očkováni.

„Ale zde je jeden případ soudního sporu, na který bychom se měli podívat také více z blízka, což je případ Nejvyššího soudu, o kterém ale samozřejmě dnes vůbec nikdo nemluví z roku 1934, Home Building & Loan Association vs. Blaisdell .

Ale co dělá tento případ tak důležitým, je následující text, proto jsem ho zde chtěl zdůraznit:

„Nouzová situace nevytváří sílu. Nouzový stav nezvýší udělený výkon ani neodstraní či nezmenší omezení uvalená na tento udělený nebo vyhrazený výkon…

„Pamatujte si, že Nejvyšší soud v tomto rozhodnutí řekl vlastně pouze toto: ‚Hej, víte co? Nouzové pravomoci jsou důležité, ale i naše ústava byla ve skutečnosti sepsána právě během takové mimořádné události. To je ovšem málo známá skutečnost. Probíhala totiž právě válka.

„Tak nějak předstíráme, že všichni tvůrci Americké ústavy seděli a popíjeli francouzské víno v Monticellu, zatímco všechno okolo byly jen broskve se smetanou, dole v Bostonu nebo Philadelphii nebo Charlestonu v Jižní Karolíně.“ Nebyli! Bylo to uprostřed aktivní války. což je docela důležitý fakt.

„A podívejte se, co přesně tehdy řekl Nejvyšší soud: ‚A nejsou změněny nouzovou situací.“

„Žádné prohlášení guvernérů, žádné prohlášení, které kdy bylo učiněno s cílem vynutit si nebo přemluvit nebo zmanipulovat vaše chování, cokoli, co má v precedentu Nejvyššího soudu byť jen základní argument, o kterém nikdo nemluví.

„Hádejte, o čem bychom nyní měli začít mluvit, lidi! Že!

ČTYŘI NEODPUSTITELNÉ AKTY COVIDOVÉ KAMPANĚ TERORU

„V roce 1774 se král Jiří dopustil toho, čemu se říkalo ‚Čtyři nesnesitelné činy‘. Rozhodl jsem se vám dát „Čtyři nesnesitelné činy teroristické kampaně COVID a dávám vám to, protože je důležité, abychom si uvědomili, že pokud budeme hájit svůj případ v jakékoli pozici, ať už je to v soudní místnosti, ať už je to v městské radě, ať už je to ve školské radě, tak musíme být korektní, musíme být přesní a musíme stanovit ty zákony, které byly porušeny.

„’Dodatek I – Kongres nepřijme žádný zákon, který by respektoval náboženské založení,‘ Hádej co? Kongres si je vrazil do ministerstva práce a obchodní klauzule, aby za ně udělal jejich špinavou práci. Váš první dodatek byl porušen obchodní doložkou. Váš první dodatek byl porušen tím, jak ministerstvo práce v současnosti funguje.

„Protože se ukázalo, že Kongres nepřijal zákon, který říká, že se musíte nechat očkovat, ale můžu vám říct, že je tu ohlušující ticho, že?“

„Vzpomínáte si na výkonný příkaz, který ve skutečnosti řekl náš vrchní velitel armády, potácející se Joe Biden, že budeme brzy mít?“ ten mandát, že každý bude muset být očkován? Pamatujete si ten výrok? A pamatujete si, že tehdy také nařídil ministerstvu práce, aby přišlo s pravidlem, které by ve skutečnosti donutilo zaměstnavatele s více než 100 lidmi, aby všechny své zaměstnance očkovali? A všimli jste si ohromujícího mlčení o tomto mandátu, jako by s ním ministerstvo práce nikdy nepřišlo? Všiml si toho někdo? Nehledě na to, že už si nárokují vítězství za mandát, který ale ve skutečnosti vůbec neexistuje!

„Protože zavedli zákon, který je ve skutečnosti založením náboženství.“ A zde máte to náboženství, ve které věří: Fauciho doktrína.

„Fauciho doktrína je velmi jednoduchá: ‚Jste asymptomatičtí přenašeči. Jste nemoc. Existuje pouze jeden zachránce a tím je vaxxin financovaný NIAID. Nevzali jste si toho dost, když jsme měli chřipku, takže vyrobíme iluzi patogenu. Chystáme se vytvořit kampaň proti domácímu terorismu, abyste objali milující náruč toho krásného vaxxina.“

„Dámy a pánové, není zde žádný mandát, protože žádný mandát ani nikdy nebude. Hrají pouze na vaše obavy, nehrají si na zákon, protože tento zákon znají a vědí, že tak porušují rozsudky Nejvyššího soudu a první dodatek naší Listiny práv, pokud to tedy vůbec někdy udělají.

I když Kongres neomezil projev, shromažďování ani petiční právo, nevyvinul ale ani žádnou snahu tato práva prosazovat a bránit. Dále stál stranou, protože tato práva byla zneužívána s každým vyhlášením nouzového stavu v rozporu s rozhodnutími Nejvyššího soudu. Tím, že umožnili federálním dodavatelům ignorovat ústavu, tak porušili tento dodatek.

„Druhý netolerovatelný zákon COVID. Dodatek IV naší krásné ústavy:

„’Dodatek IV – Právo lidí být v bezpečí ve svých tělech, domech, dokumentech a majetku –‘ Víte, o čem nikdy nemluvíme? Nikdy nemluvíme o čtvrtém dodatku. Ale hádejte, co bylo porušeno každým jednotlivým nařízením, které za posledních 22 měsíců udělal každý jednotlivý guvernér a každý jednotlivý úředník v oblasti veřejného zdraví?

„Nejsme v bezpečí v našich domovech, nejsme v bezpečí v našich podnicích, nejsme v bezpečí v našich nemovitostech, nejsme v bezpečí v našich kostelech. Nikde nejsme v bezpečí a hádejte co? To neříká: ‚Kromě případu nouze‘. Říká: ‚Jste v bezpečí.‘ Dobře. A je to. A bude to trochu lepší!

„Pokud nejste v bezpečí, víte, čí důkazní břemeno je dokázat, že jste udělali něco špatného?“ Není vaše! Je jejich!

„Poslouchejte, Lidi.“ Rád poslouchám lidi, jak mluví o tom, jak jsou rach-rah vlastenci a že jsou venku a dělají své věci – ale my je necháváme!

„Stop! Přestaňte recitovat jejich doktrínu o COVIDu a koronaviru. Přestaňte recitovat jejich doktrínu vaxxinů. Začněte používat jazyk: ‚Campaign of Terror‘. ‚Bioweapon‘. Začněte tyto jazyky používat a pak jim skutečně ukažte – jste na to připraveni – něco malého, jako je Listina práv.“

Prohlášením každé osoby za pravděpodobného „asymptomatického přenašeče“ federální vláda (CDC, FDA a HHS) porušila tento dodatek a umožnila jeho bezohledné zneužívání, které poškodilo nespočet jednotlivců. Ztráta života, svobody a živobytí byla přímým důsledkem.

„Nyní, dodatek V – …myslíte si, že pátý dodatek je „nemusím se obviňovat“, ale pátý dodatek dělá ještě o trochu víc. Můžeme se podívat na tu spodní frázi, o které nikdy nemluvíme?

‚‚Ani soukromý majetek nesmí být převzat pro veřejné použití bez spravedlivé náhrady.‘

„Kolik z vás, majitelů malých podniků, dostalo jen kompenzaci za uzavření vaší firmy? Někdo? Kolik lékařů dostalo jen náhradu za ušlý příjem?

„Kolik lidí bylo osočováno, třeba jako jsem já a tolik dalších řečníků, kteří dnes a zítra přijdou? Kolik z nás dostalo nějakou spravedlivou náhradu za zabavení našeho majetku v podobě našich komunikačních prostředků, našich sítí, našich sociálních médií, všeho ostatního? Způsob, jakým komunikujeme? Kolik z nás za to dostalo nějakou spravedlivou náhradu?

„Nedostali jsme jen nulové odškodnění, dámy a pánové, byli jsme zcela zbaveni našich svobod a byli jsme zbaveni práv udělených tímto dokumentem a je naprosto kritické, že vidíme, že věděli, že to dělají. , protože ve skutečnosti změnili své vlastní definice slov, jako je „vakcína“ a „veřejné zdraví“ a „nouzová situace“, aby se přizpůsobili jejich teroristickým činům.

Neproběhl žádný řádný proces, protože soudy jednostranně stanovily „epidemii“ nebo „pandemii“ bez jediné snahy prokázat, mimo rozumnou pochybnost, že existuje.

Kromě toho při změně definice termínu „vakcíny“ tak, aby zahrnoval také „genovou terapii“, soudy nevhodně aplikovaly Jacobsona.

„Dodatek VI – Řádný proces! Myslí si někdo, že jsme za posledních 22 měsíců měli nějaký řádný proces?

„Hej, poslouchejte, ukazuji vám tyhle věci, lidi, protože vás to neučili v hodinách dějepisu ve škole a vy jste se je neučili, takže se stanete obětí tohoto spáchaného zločinu!“

Nebyla uplatněna žádná soudní norma k potvrzení nepravdivých tvrzení o SARS-CoV-2, který „způsobuje“ COVID-19. Každé odvozené stíhání je proto v rozporu právě se šestým dodatkem. Žádný soud nebyl ochoten zasednout a zvážit obsáhlé důkazy o obviněních z protimonopolního práva, nátlaku a domácího terorismu a vydírání proti FDA, CDC, NIAID, Moderna, Pfizer, Johnson & Johnson a dalším spolupachatelům.

„Pokud neznáte zákony, které se porušují, hádejte co? Získáváte své informace ze zdrojů, jako jsou média, získáváte své zdroje z Twitteru, získáváte své zdroje z bláznivých věcí, spíše než se ve skutečnosti vracet a říkat: ‚Ach, myslíš, že ve skutečnosti máme zákon a ten byl skutečně porušen?‘

„Ano, pane! Měli jsme zákon a ten byl porušen. Ale pokud projdeme pozměňovacím návrhem 6, není důležité pouze to, abychom měli rychlé soudy, ale také „informovali o povaze a příčině obvinění“. Pojďme to na chvíli rozbalit.

„Kolik z vás si myslí, že by v této zemi bylo úspěšné stíhání, kdyby následující informace předložila každá jednotlivá osoba obviněná z jakéhokoli porušení jakéhokoli nařízení veřejného zdraví?“ Pojďme si je opravdu rychle projít.

KRIMINALITA

„Biologická zbraň byla vytvořena pro infekční defekty replikace, zaměřená na lidský plicní epitel v roce 1999 Anthony Faucim. V roce 2003 CDC patentovalo genom – celý genom. Přírodní genom. Nelegální patent udělený CDC v roce 2007 poté, co byl třikrát zamítnut patentovým úřadem jako nezákonný.

„Slyšel jsi mě to říkat.“ CDC muselo třikrát bojovat, aby získalo udělení nezákonného patentu, a když v roce 2007 tento patent získalo, od toho dne ve skutečnosti kontrolovalo původ všeho, co mělo co do činění s koronavirem SARS. My, lidé, jsme ale jen seděli a vůbec nic nedělali.

„Co třeba v letech 2012 a 2013, kdy bylo záhadně nahráno šest virových modelů, což je v rozporu se zákony o biologických a chemických zbraních v této zemi. Nahráno na server z Číny, protože byly shromážděny od šesti horníků v Číně.

„Byly nahrány na server v rozporu s naším domácím terorismem a zákony o biologických zbraních zde, ve Spojených státech, a my jsme měli písemné potvrzení od University of North Carolina v Chapel Hill v roce 2015, máme Ralpha Barica v jeho vlastní napsal, že nahrál informace o biologických zbraních, které pocházely z Číny, a začal je vyrábět zde, ve Spojených státech.

„Slyšel jsi, co jsem právě řekl? V tuto chvíli je opravdu důležité zdůraznit, že jsem neprovedl mnoho výzkumu, sledoval jsem pouze tento konkrétní zločin, jak se odvíjel od roku 1999. Díváte se do tváře chlápka, který vyšetřoval antrax již v září 2001. Tehdy jsem s tím začal. Byl jsem v této hře déle, než většina lidí vůbec tušila, že existuje hra, ve které je třeba hrát, a rozhodně déle než kdokoli, kdo skutečně řekl, že jsou „opravdu hluboko v COVID“.

„No, hádej co? To je hluboké a smyslem této prezentace je ujistit se, že každý z vás je dobře teoreticky vybaven. Protože tady nejde o to vás vzrušit. Jde o to, abyste byli vyzbrojeni informacemi, protože tu máme válku, která ale ještě ani nezačala. Válka, která ještě ani nezačala, je o duši této země a tou zbraní, která se v ní používá, je genetická, chimérická, uměle upravená biologická zbraň nazývaná sloučenina pro syntézu proteinů S-1, která je dodávána v toxinu, o kterém víme, že zabíjel v každém pokusu na zvířatech. která se kdy zvedla ze země.

„PROTOKOL PŘÍMO K ČLOVĚKU“ = PŘEDMEDITOVANÁ VRAŽDA

„Takže, abych citoval skutečnou náměstkyni proděkanky jedné z předních zdravotnických institucí zde v Americe, bylo jí řečeno, když byla institucionální kontrolní komise v její instituci v Kalifornii požádána, aby přezkoumala protokol pro tento konkrétní vaxxin, a ona se zeptala: „Kde jsou údaje o zvířatech?“ bylo jí řečeno, cituji: „Toto je přímý protokol pro lidi.“

„Slyšel jsi, co jsem právě řekl? Zabila každou studii na zvířatech, do které se kdy dostala. Zabila všechny pokusy na zvířatech, které kdy byly provedeny, ale toto je „protokol přímo na člověka“.

„Dámy a pánové, říkejte tomu tak, jak to je: Je to promyšlená vražda.“ Přestaňte už tančit na straně téhle věci a skočte rovnou do bazénu!

„A na naší hlídce bychom neměli vynechat jediného generálního prokurátora nebo amerického právníka; neměli bychom vynechat jediného voleného úředníka, neměli bychom vynechat jediného úředníka veřejného zdraví uniknout před jakýmkoli veřejným prohlášením, které nepotvrzuje, že se jedná pouze o program biologických zbraní, jehož cílem je ničit, mrzačit a zabíjet občany Spojených států a lidí celého světa.

„Toto je zločin a musíme to začít brát jako zločin, místo abychom se dívali na bankovního lupiče, jak vychází z banky a volali na něj uteč!.“ Jde o to dostat Anthonyho Fauciho do pout a do vězení. O tom to je!

ODPOVĚĎ

„Chci skončit s odpovědí.“ Odpověď zní, přestaňme diagnostikovat problém. Dokud nebude spoután Anthony Fauci, dokud nebude spoután Ralph Baric a dokud nebude spoután Francis Collins, tak ještě nekončíme!

„Musíme si stanovit jediný cíl: Anthony Fauci v řetězech a ve vězení.“ To je náš cíl, protože tím to skončí… Povolení k nouzovému použití a to, co to dělá, je, že vrací odpovědnost za každé zranění a smrt na společnosti, protože v okamžiku, kdy jsme odsouzeni za těžký zločin, byla celá EUA proražena. Pokud dostaneme jediný zločin – jeden zločin – neexistuje žádný ochranný štít imunity, protože zákon z roku 1986 a zákon o PREP říkají, že imunitu získáte, pokud – pokud –

„A je tam jen jedna stříbrná kulka, dámy a pánové a hádejte co?“ Právě jsem vám ji dal. Takže nabijme tuto zbraň informací a pojďme skutečně lovit…

„Pokud budete online, na COVIDcon21 můžete skutečně elektronicky podepsat novou deklaraci univerzální lidské nezávislosti.

  1. Je to od přírody, že jsme zajištěni pro život, svobodu, živobytí a jsme neomezení v poskytování zásob.
  2. Můžeme se pokojně shromažďovat, mluvit, nesouhlasit, vyjadřovat se, věřit a volit.
  3. Máme svobodu vyšetřování a to je nejdůležitější: S ujištěním o pravdivosti a původu musíme v této zemi dělat nezákonnou propagandu. Byl legalizován v roce 1946, byl znovu obnoven v roce 2012 a musíme to ukončit. Už žádná propaganda, žádná kontrola zpráv a žádné dezinformace. A pokud ano, půjdete do vězení, protože je to akt domácího teroru.
  4. Můžeme si svobodně vyměňovat hodnoty a obchodovat s transparentností. Máme přístup ke všem derivátům veřejných statků, což znamená, že nikdo nemůže ovládat internetové přepínače, distribuci internetu, nikdo nemůže ovládat telefonní signály, nikdo nemůže ovládat to, za co jsme již zaplatili, protože to, co vlastníme, je pro naše.vlastní použití. To je to, za čím stojíme!
  5. A konečně jsme organicky neposkvrnění od našeho narození až do smrti. A to je, mimochodem, nejen to, co si střílíte do paže nebo nejen to, co nevkládáte do úst, ale jde ještě o jednu a pravděpodobně nejdůležitější věc: je čas očistit to, co máme na mysli.

„Je načase, abychom si uvědomili, že jsme dovolili, aby byla infekce strachu použita jako prostředek ničení proti nám, a je na čase, abychom my, lidé, skutečně přijali odpovědnost. Pokud chceme čisté myšlenky, čisté činy, tak je musíme začít vkládat sem (ukazuje si na hlavu)…

„Pojďme vstát, jednotní jako lidstvo, a nedovolme jim se znovu nadechnout a dát jim jedinou unci, dokud v této zemi opět neuvidíme spravedlnost a svatost.“ Děkuji vám mnohokrát. Bůh vám žehnej.“

Dr.David Martin

Zdroj: https://naturalnews.com/2022-01-17-david-martin-the-great-reset-and-covid-19-vaccines.html

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s