Potvrzeno! Je to pandemie očkovaných: Nová data od americké maloobchodní sítě společnosti Walgreens odhalují, že očkovaní lidé budou s mnohem větší pravděpodobností pozitivní na Covid

Článek Jima Hofta z TheGatewayPundit.com z 16.října 2022 přeložila Myšpule.

Podle nedávných údajů z průzkumu ve více než 8 000 obchodech Walgreens ve Spojených státech mají právě neočkovaní lidé ten vůbec nejnižší výskyt COVID-19 a očkovaní lidé oproti tomu mají naopak mnohem vyšší pravděpodobnost pozitivního testu na Covid.

Takže oproti tvrzení mainstreamu tak ve skutečnosti je to skutečně pandemie očkovaných.

Jak je vidět ze 7denního klouzavého průměru od 9. do 15. října 2022, míra pozitivity podle stavu očkování ukazuje, že neočkovaná skupina měla pouze 19,5 % pozitivních testů.

Positivity Tracker zahrnuje výsledky testů Aegis PCR a Rapid NAAT v maloobchodních prodejnách Walgreens. Níže je jejich konrétní rozpis:

Neočkovaní – míra pozitivity 19,5%

Očkovaní, poslední dávka před 12 měsíci nebo déle – míra pozitivity 29,4%

Očkovaní, poslední dávka před 9 – 11 měsíci, míra pozitivity 33%

Očkovaní, poslední dávka před 6 – 8 měsíci, míra pozitivity 29,3%

Očkovaní, poslední dávka před 3 – 5 měsíci, míra pozitivity 28%

Očkovaní, poslední dávka před 3 měsíci nebo méně, míra pozitivity 20,3%

U těch, kteří dostali poslední dávku vakcíny před déle než 3 měsíci, je mnohem větší pravděpodobnost, že se nakazí COVID-19. Je tedy naprosto zřejmé, že vakcíny rozhodně vůbec nefungují tak dobře, jak je o nich mainstreamem a reklamou tvrzeno:

Účinnost posilovací mRNA vakcíny COVID po 4 měsících rapidně klesá . Podle studie vydané CDC začátkem tohoto roku:

„První pohled na účinnost posilovacích injekcí Covid-19 během nedávné omikronové vlny v USA ukázal jasný pokles účinnosti proti vážným případům, ačkoli tyto injekce stále poskytovaly poměrně silnou ochranu,“ uvedlo CDC.

Studie publikovaná v New England Journal of Medicine, která byla provedená v Izraeli zjistila, že imunita proti tzv.delta variantě SARS-CoV-2 se snížila u všech věkových skupin a to pouhých několik měsíců po podání druhé dávky vakcíny, jak již informoval The Gateway Pundit.com .

V recenzované studii bylo také zjištěno, že ochrana vakcínou proti Covid-19 od společnosti Pfizer a to konkrétně proti variantě Omicron zcela mizí za pouhý jeden týden po podání její druhé a třetí dávky.

Podle další, tentokrát dánské studie, zveřejněné v pátek v JAMA Network  také výzkumníci zjistili poměrně rychlý pokles titru neutralizačních protilátek specifických pro Omicron a to jen pouhých několik týdnů po druhé a třetí dávce vakcíny Covid-19 od společnosti Pfizer.

Už by mělo být každému zcela jasné, že (nejen) Američanům bylo o této pandemii a s ní souvisejících vakcínách lháno.

Již vloni v květnu stejná společnost Walgreens zveřejnila svoje data získaná od 30. dubna do 6. května 2022. Ukázala již tehdy, že neočkovaní lidé mají mnohem nižší míru pozitivity na COVID — zatímco skupiny s trojitým nebo dvojitým přeočkováním mají tu vůbec nejhorší míru pozitivity.

Autor: Jim Hoft, publikoval TheGatewayPundit.com

Překlad: Myšpule

Líbil se Vám dnešní článek?

PODPOŘTE PROSÍM MYŠPULE SVĚT !
https://myspulesvet.org
a video kanály Myšpule Svět jsou projekty investigativní občanské žurnalistiky financované výhradně ze soukromých a osobních zdrojů. Přispějete-li na jejich provoz a udržení přispějete dobré věci v boji za lidská práva a svobodu nás všech!


Finanční dar mi můžete poslat na KB čú.:27-1399760267/0100
do zprávy pro příjemce napište prosím: „dar Myšpuli“


Za jakoukoliv Vaši případnou podporu Vám s pokorou a úctou děkuji! Vaše Myšpule

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s