Deagelova prognóza 2025

Děje se něco extrémně zlověstného, ​​když se populace USA do roku 2025 sníží na méně než 70 milionů?

Už jsem několikrát ve svých čáncích zmiňovala poměrně kontroverzní prognózu americké zpravodajské agentury Deagel provozující analytický web deagel.com věnující se celosvětovému obchodu se zbraněmi.Že mezi klienty a partnery Deagel patří vlády různých národních států a instituce jako OSN, CIA,FBI a mnohé další by v nás mělo vyvolat jednak znepokojení a také potřebu brát jejich prognózy skutečně vážně ačkoliv mainstream opět zarputile mlčí.

Na stránkách globalism.news jsem narazila na článek od Stefana Stanforda byl znovu publikován z AllNewsPipeline.com, výše uvedeného nadpisu, který mi opět onu zlověstnou Deagelovu prognózu připomněl a jehož překlad jsem se rozhodla zveřejnit coby další zrnko písku nasypaného do soukolí zvráceného globalistického stroje na nastolení diktatury NWO..

Podle tohoto článku z 8. června v Daily Mail, na který také odkazoval Steve Quayle na svých webových stránkách , se dnes lékaři snaží zjistit, proč tolik dosud zcela zdravých mladých lidí náhle umírá na jakýsi záhadný ‚ syndrom ‘, kterému se pravdoláskařsky říká SADS, neboli syndrom náhlého úmrtí dospělých .

Začněme tento příběh tím, co zní tak tajemně mnoha lékařům a mainstreamovým médiím pochopitelně, tedy, že lidé mladší 40 let jsou dnes vyzýváni, aby si nechali vyšetřit srdce, protože mohou být potenciálně ohroženi tzv. SADS syndromem náhlého úmrtí dospělých “. To, co zní tak „ tajemně mnoha lékařům a mainstreamovým médiím“ ve skutečnosti ale není vůbec nic záhadného.

Jak se Steve zmínil v poznámce SQ, když odkazoval právě na tento příběh, „slon je tady v místnosti – jsou to vaxxed (očkovaní)!“ A všechny ty nejhlasovanější komentáře pod článkem v Daily Mail, který tady pávě znovu publikuji, s tím naprosto souhlasí, některé přitom činí až neuvěřitelně sarkasticky.:

Chesterc, Hlas mého rodného města, Austrálie: Takhle vypadá vrcholové osvětlení plynem .“

TurnOffThePropaganda, Bristol, Spojené království: Je důležité zkontrolovat korelaci a příčinné souvislosti s jakýmikoli novými lékařskými zásahy, ke kterým došlo v posledních dvou letech. Jsem zvědavý, jestli nějaké vůbec budou . Ono je totiž poměrně dost těžké něco vidět, obzvláště když váš příjem závisí právě na tom, že to nevidíte.

Ria cook, Kapské Město, Jižní Afrika: Jediní lidé, kteří nevědí proč se to děje,jsou lékaři. (A „ velká farma korporace “ a politici, kteří prosazovali tuto vakcínu na sraženiny “, že, Rio!?)

Unicorn Dave, Huddersfield, Spojené království: „Něco se tady muselo stát a to v posledních několika letech, co způsobilo toto… nedokážu si ale vůbec představit co by to mohlo být.“

Woodchipwallpaper, Londýn, Spojené království: „Jak zvláštní! Doufám, že doktoři přijdou na to, jakou by to mohlo mít příčinnu, koneckonců toho vědí mnohem víc než my, tedy ti hloupí, kteří si neumíme dát ani 2 a 2 dohromady.“

NCDeplorable1, Fuquay Varina, Spojené státy americké: „Podívejme se, změnilo se tu něco za posledních pár let? Ne, nemůžu vymyslet vůbec nic přímo z hlavy.“

Eyesup, Ulster, Spojené království: Spousta lidí náhle umírá ve spánku, musí to být změnou klimatu…“

Jo, dobrá připusťme tedy že je to „změna klimatu „, která vede k tomu, že lidé v celé Americe a na celém světě umírají na tento “ nový syndrom “ nazývaný “ SADS „, teď, když má člověk pravdu o penězích, ale neříkejte, že jste nebyli varováni. Jak bylo nedávno zveřejněno v tomto článku na NC Renegade , tak právě webová stránka Deagel dlouho předpovídala „ vylidnění “ Ameriky a nedávno ji dokonce stanovila na pouhých 69 milionů přeživších američanů do roku 2025, tedy za méně než 2 1/2 roku. Jak by se to mohlo stát, nebýt totální jaderné války?

Vzhledem k tomu, že každá jejich „ prognóza “ pro americkou populaci v roce 2025 téměř vždy předpovídá, že počet obyvatel USA do roku 2025 klesne o více než 200 milionů, je pro tyto globalisty, kteří již dlouho prosazují eugeniku a vylidňování světa .

Co se tedy na našem dvětě za ty poslední 2 roky změnilo, jak na to poukázal i jeden komentátor, který uvedl že: „Je důležité kontrolovat korelaci a příčinnou souvislost s jakýmikoli novými lékařskými zásahy, ke kterým došlo v posledních dvou letech“ ? No, odhalení ‚ vax ‚, samozřejmě, přesně tak, jak na to poukázala spousta těch nejhlasovanějších komentářů. Myslíte si, že to skutečně má něco společného se (navíc opět vymyšlenou) „ změnou klimatu “? Pokud ano, tak to my tu také máme skvělý nový ‚ Most ‚ v Brooklynu, který vám můžeme prodat hned teď a levně! Ale dočkáme se někdy jakéhokoliv slova „ pravdy “ od globalistů, tedy těch, kteří rozpoutali COVID teror a přivedli to svinstvo na náš svět? Nikdo s asii nemyslí, že by odpověď na tuto otázku mohla být „ ano “.

Jak jsme znovu a znovu informovali v článcích na ANP (AllNewsPipeline) a v mnoha různých příbězích o globalistické depopulační agendě/eugenické agendě, tak nám skutečně vždy říkali , co přesně mají v plánu udělat, ovšem kdybychom jen dávali trochu pozor. Krátce z výše uvedeného příběhu Daily Mail, než budeme pokračovat.:

Lidé mladší 40 let jsou vyzýváni, aby si nechali vyšetřit srdce, protože mohou být potenciálně ohroženi syndromem náhlého úmrtí dospělých.

Syndrom, známý jako SADS, se stal osudným pro všechny druhy lidí bez ohledu na to, zda se udržují fit a mají zdravý životní styl .

SADS je „zastřešující termín pro popis neočekávaných úmrtí u mladých lidí“, uvedl The Royal Australian College of General Practitioners, nejčastěji se vyskytující u dospělých lidí mladších 40 let.

Termín se používá, když lékařská pitva nemůže najít žádnou zjevnou příčinu smrti .

Nadace SADS se sídlem v USA uvedla, že více než polovina ze 4 000 ročních úmrtí dětí, dospívajících nebo mladých dospělých na SADS má jeden ze dvou hlavních varovných příznaků.

Mezi takové příznaky patří rodinná anamnéza diagnózy SADS nebo náhlé nevysvětlitelné úmrtí člena rodiny a mdloby nebo záchvaty během tělesného cvičení nebo při vzrušení nebo úleku, uvedl news.com.au.

Takže zatímco v uplynulém roce byla nezávislá média označována za „ bláznivé konspirační teoretiky “, protože poukazovala na všechny ty náhlé kolapsy a úmrtí u dříve zdravých mladých lidí, z nichž mnozí byli sportovci , kteří zkolabovali na svých hřištích a zemřeli, s mnoha článků na ANP dokonce byly odstraněny reklamy na ohlášení takových úmrtí, ale nyní slyšíme dokonce od MSM, že se to všechno bohužel skutečně děje.

V dokumentu PDF vloženém do spodní části tohoto příběhu z ANP s názvem „Aspoň 69 dříve zdravých sportovců zkolabovalo za méně než měsíc a mnoho mrtvých“ se dozvídáme pravdu o všech těchto mladých sportovcích, kteří náhle padli na hřišti a umírají,a to, co bylo dlouho nazývané ‚ konspirační teorií “ tak je dle tvrzení MSM již nyní prokázaná realita.

Není tedy divu, že prakticky vůbec nikdo dnes nevěří vládě ani mainstreamovým médiím.

V poslední části tohoto příběhu se tedy podíváme na tyto bizarní události, které si konečně získaly svou pozornost MSM, ale spojme je s dlouho dopředu zveřejněným „Deagelovým varováním před depopulací “, které po mnoho let předpovídalo pro Ameriku budoucnost značně vylidněného národa třetího světa a to do roku 2025. Joe Biden a demokraté nás nyní doslova na každém kroku krutě tlačí právě tímto směrem.+

Líbil se Vám dnešní článek?

PODPOŘTE PROSÍM MYŠPULE SVĚT !
https://myspulesvet.org
a video kanály Myšpule Svět jsou projekty investigativní občanské žurnalistiky financované výhradně ze soukromých a osobních zdrojů. Přispějete-li na jejich provoz a udržení přispějete dobré věci v boji za lidská práva a svobodu nás všech!


Finanční dar mi můžete poslat na KB čú.:27-1399760267/0100
do zprávy pro příjemce napište prosím: „dar Myšpuli“


Za jakoukoliv Vaši případnou podporu Vám s pokorou a úctou děkuji! Vaše Myšpule

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s