Kompletní seznam veřejných činitelů účastnících se SVĚTOVÉHO EKONOMICKÉHO FÓRA – výroční schůze, 22.–26. května 2022

Výroční schůze WEF, světového ekonomického fóra v jejímž čele stojí Rotschieldovec a fašistický transhumanista Klaus Schwaab se uskuteční od dnešního dne až do čtvrtk 26.května 2022 jako již tradičně v Davosu. Oficiální web WEF o akci hovoří takto:

  • Lídři z celého světa se setkají ve švýcarském Davosu na výročním zasedání Světového ekonomického fóra v roce 2022.
  • Setkání se soustředí na téma Historie v bodě obratu: Vládní politika a obchodní strategie.
  • Jedinečného výročního setkání na jaře 2022 se zúčastní téměř 2 500 lídrů z politiky, obchodu, občanské společnosti a médií.

Nejvyšší světoví vůdci z oblasti politiky, obchodu, občanské společnosti, akademické obce, médií a umění se v květnu 2022 sestoupí do švýcarské horské vesnice Davos, protože Světové ekonomické fórum bude hostit své první osobní výroční setkání po více než dvě let.

Tato mimořádná událost se koná v přelomovém okamžiku historie od 22. do 26. května 2022 a svolala téměř 2 500 vůdců, aby se vypořádali s globálními problémy a našli řešení nejnaléhavějších problémů světa, včetně probíhající globální pandemie, války na Ukrajině a geoekonomických otřesů. a klimatické změny.

https://www.weforum.org/agenda/2022/05/davos-2022-whos-coming-and-everything-else-you-need-to-know/

Krásný Nový Svět v podání psychopatů z WEF. Těšíte se??

Kdo se letos zasedání účastní?

Osobně doporučuji celé letošní zasedání WEF podrobně sledovat, chcete-li se dozvědět, co nepěkného na nás chystají globalisté v nejbližší době. A vzhledem k tomu, jak se nápadně shoduje náhlé se objevení další záhadné nemoci, tzv. opičích neštovic, která by prý snadno mohla přerůst v další světovou pandemii, právě s termínem letošního zasedání WEF tak se skutečně máme na co těšit.

Zdroj: https://sciencefiles.org/2022/05/20/komplette-teilnehmerliste-oeffentlicher-amtstraeger-am-world-economic-forum-annual-meeting-22-26-mai-2022/

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s