Myšpule Svět . org a ANS – Předání petice za děti do škol bez podmínek petičnímu výboru PS parlamentu ČR

Aliance národních sil a Myšpule Svět . org – Předání petice za děti do škol bez podmínek petičnímu výboru PS parlamentu ČR. Protože pan Bojko, podobně jako naše paní předsedkyně, také náhle onemocněl (mě to skolilo předtím o víkendu) tak jsme tuto petici pana Mariana Bojka za děti do škol bez podmínek, tedy bez testování, bez očkování a bez náhubků, kterou podepsalo již více než 22tis.osob v papírové podobě, jsme za pana Bojka předali my, tedy vyslanci ANS, a zástupci hnutí Švýcarská demokracie a D.O.S.T., protože když už jsme v tom parlamentu jednou byli, vzali jsme to z jedné vody na čisto. Ostatně obě zasedací místnosti jsou v jedné budově.

Předání petice se zúčastnili: JUDr. Jindřich Rajchl, kterého pověřila paní PhDr.Vladimíra Vítová, předsedkyně vlasteneckého politického hnutí Aliance národních sil, aby ji zastupoval, neb paní Vítovou sklátila nečekaně angina, dále Ing. et Mgr. Pynelopi Cimprichová, místopředsedkyně politického hnutí Švýcarská demokracie,
Mgr. Michal Semín, místopředseda Akce D.O.S.T.,
Ing. Václav Hrabák, Deklarace lékařů, Jitka Entlichová, místopředsedkyně Aliance národních sil a host: Myšpule, kameramanka, nezávislá žurnalistka a autorka, https://myspulesvet.org.

Předání petice za naše děti proběhlo, navzdory nařízení Parlamentu ČR, bez dosud poviného hadru na hubě, neboť v ANS jsme politicky zásadoví. A ten virus překvapivě dobře rozumí politice, jak se ukázalo o posledních volbách. A stejně tak překvapivě jsme nebyli ani vyhozeni, ani vynešeni i s pultíky, jak by o tom třeba mohl vyprávět pan Volný kupříkladu. Zcela krásnou ukázkou arogance současné politické moci potom byl odchod poslankyně Válkové z jednacího sálu, čímž se petiční výbor stal usnášení neschopný, protože minimální počet poslenců je šest a po odchodu Válkové jich zbylo jen pět. Takto se poslanci postavili k podepsanému a navíc zcela legitimnímu požadavku 22tisíců občanů této země a leckdy jejich voličů, na předání petice ve prospěch jejich státní mocí šikanovaných dětí. S tímto režimem máme co do činění, s vládou, které absolutně nezáleží na obyvatelích země, které vládne a na tom nejcennějším co má, na své vlastní budoucnosti, na jejich dětech!

Myšpule Svět je soukromý projekt nezávislé občanské investigativní žurnalistiky. Specální poděkování patří paní předsedkyni politického hnutí ANS: PhDr. Vladimíře Vítové, Ph.D.
https://aliancenarodnichsil.org/
https://myspulesvet.org/
https://cz24.news/

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s