Zavraždit nás za každou cenu! Koho nezabijí očkováním, toho zabijí testováním!

Snaha globalistů a zkorumpovaných fašistických vlád takřka všech zemí světa, které jim jdou takzvaně „na ruku“ ať již kvůli korupci, vydírání nebo strachu, tedy zavraždit nás za každou cenu a pokud možno v co nejhojnějším počtu, musí být všem, kdo se alespoň trošku probudili, již naprosto jasná. Bohužel pro nás všechny to ovšem není žádná konspirace, ale smutná a tvrdá realita, ve které dnes všichni žijeme. Tím zásadním prostředkem jejich nenápadné genocidy lidstva jsou pochopitelně ony covid vakcíny a také brutální propaganda vražedného očkování doprovázená všemi těmi, pro ně tak žádoucími jevy, tedy celkovou fašizací společnosti, apartheidem neočkovaných spolu s jejich nechutnou šikanou, buzerací a segregací. Strachem zmanipulované obyvatelstvo si podle jejich psychopatického plánu nakonec ani nevšimne, že místo na Covid umírá na očkování a ještě se jde postavit do fronty na sebevražednou misi stát se dalším Hrdinou s tečkou za svým životem. Do toho nám mainstream lže, jak když tiskne a mnozí vydíraní či zkorumpovaní politici se snaží prosadit toto vražedné „očkování“ dokonce jako povinné. A taky běda těm, kdo se nechtějí podvolit, ty pěkně alespoň donutí se neustále testovat. Nabízí se otázka proč? Pochopitelně jedním z důvodů je navyšování počtu takzvaně „nakažených“. Je vcelku logické, že čím víc testů se provede, tím bude víc pozitivních, obzvláště za situace, kdy mnohé z těch PCR „testů“ (mimochodem dle názoru skutečných odborníků, tedy nikoliv těch specialistů kolaborujících s MZČR, jsou ty jejich PCR testy pochopitelně úplně k ničemu, jejich vypovídající hodnota je nulová, je to tedy opět jen další buzerace k hovnu) cinknuté, tedy vykazují falešnou pozitivitu. Dalším důvodem by mohlo být podezření mnoha lidí na alternativě, že jde o sběr vzorků DNA z velkého vzorku populace. To by také vcelku dávalo smysl, obzvláště s tím, jaké zázraky dokáže v tichosti, přitom však až hystericky a překotně zaváděná technologie 5G. Ovšem toto podezření stále patří skutečně jen pouze mezi konspirace.

Je tu však ještě další důvod tohoto „testovacího“ šílenství a ten je mnohem, mnohem hrůznější. A konspirace to není, protože je to navíc i naprosto průkazné a dokazatelné. Jedná se o „vražedné“ složení těchto PCR testů na tzv.domácí použití! A navíc to opět přesně odpovídá jejich snaze zavraždit nás co nejvíc a to za každou cenu.. Americký alternativní web allnewspipeline.com přišel s dalším hrůzným zjištěním ohledně genocidních plánů psychopatické globální elity! 27.prosince 2021 zveřejnil článek pod tímto názvem: Než si provedete domácí test na COVID-19, tak si nejprve přečtěte toto: Velké farmaceutické společnosti samozřejmě používají v některých z domácích testovacích sad na C19 prudce toxické, jedovaté a smrtící přísady a chemikálie!

Ačkoliv to zdánlivě vypadá nadějně, že se můžete vyhnout vražednému očkování tím, že si dnes snadno můžete udělat jednoduchý domácí test na virus C19 a pustit se pak do své každodenní práce byť třeba s digitální mobilní aplikací pro „chytré“ telefony, která všem na základě provedeného testu ukáže, že jste negativní , tedy že skutečně nepřenášíte žádnou geneticky upravenou chřipkovou chorobu na všechny okolo vás. . Pokud ovšem rovnou neprokážete, že jste již minimálně dvojnásobně, ještě lépe rovnou trojnásobně vylepšeni a posíleni boosterem americké biologické zbraně modifikující vaše DNA jako mnoha státy preferovanou alternativou jen o trochu bezpečnějšího testu. Je sice pravda, že pak již navždy budete muset mít další booster každých pár měsíců, jak vám diktují psychopatické vlády a fašistické big-pharma korporace, ale alespoň v tom případě nemusíte utrácet své těžce vydělané peníze za neustálé testování se „ domácími “ testy – pokud tedy stále ještě žijete. Což ani při zmiňovaném neustálém domácím sebetestování nemusí už trvat vůbec dlouho.

Propaganda vražedného očkování nemá žádné limity, všude nám lžou, jak je pro všechny zadarmo, v rámci boje s „pandemií“ toho strašně nebezpečného smrtelného viru! Sice ve skutečnosti není o moc nebezpečnější než dosud byla obyčejná chřipka, ale o tom se mluvit nesmí. Například v USA (ale i jinde, třeba u nás) jsou ona „bezplatná“ očkování hrazena z federálních daní, tedy z peněz daňových poplatníků, z našich daní, podobně jako v česku, zatímco domácí testovací sady na C19 začínaly zprvu na ceně kolem 5 USD, která záhy rychle vyrostla na současných více než 25 USD za jednu testovací sadu, takže pokud potřebujete každých pár dní provést tento test kvůli zaměstnání, tak se vám to může rychle značně prodražit. Pak je třeba zvážit, jestli má vůbec smysl si zaměstnání za takových podmínek nadále vůbec držet. To je ovšem každého věc a rozhodnutí.

Jistě, tyto běžně dostupné „bezplatné“ testy se ukázaly sice být téměř neplatné a naprosto neprůkazné a nespolehlivé, jak již veřejně jejich vynálezce sám uvedl před více než rokem. Testy, které sám vynalezl tehdy označil za ten „ největší podvod, jaký byl kdy ve vědě spáchán “, protože ukazují všechny kusy zničené DNA koronaviru, který je pak každý hlášen jako pozitivní výsledek C19, tedy s masivními falešně pozitivními výsledky (více než 98 % testů bylo chybných) a je tedy již dnes zakázán, ale co tyto nové (nebo relativně nové) „domácí“ autotesty? Jejich použití je mnohem snazší, stačí si tamponem na špejli vytřít trochu na nos, nestrkat si jí až do mozku, jak vám to udělají na oněch „odběrových“ místech na C19 (pozor, nenamíchat tam i mozek) a vložit pak vzorek na testovací okénko (také jsou již známy některé z nich jako naprosté šmejdy) jednoduchého chemického testu. Je to velice snadné a zvládne to každý, včetně malých dětí. Tvrdí nám, že je to tedy naprosto bezpečné, přesné a jednoduché. Říkají nám neustále: je to bezpečné a přesné. Jenže poslední dobou se zdá, že nám říkají spoustu různých věcí, a že ne vše co říkají je pravda, že? Podívejme se tedy na to trochu blíže…

Na první pohled to vypadá, že domácí testovací sada obsahuje jednoduchý chemický test s barevnými pruhy označujícími buď to, že jste infikováni nebo že jste ok. Dostatnete k sadě návod jak na to a také návod, jak „ funguje bezplatná aplikace “, kterou se pak můžete prokazovat, že jste osoba s negativním výsledkem testu ve frašce této korona-sociální destrukce společnosti. Tyto domácí testovací sady jsou vřejne dostupné minimálně v USA již od srpna 2020 a aktivně jsou inzerovány jako dostupné minimálně od dubna 2021 také v obchodech, jako jsou třeba Walgreens, CVS nebo Wal-Mart. Pokud máte negativní test, musíte pak do tří dnů provést další, abyste jej ještě potvrdili; ale to není problém, v každé domácí testovací sadě vám dají totiž rovnou dva testy. Tvrdí také, že je to asi na 95% až 100% přesné pro ty, kteří mají skutečně test pozitivní, ale všichni asi dnes vidíme, jak moc důvěryhodné je jakékoliv jejich slovo; Jsou zde totiž přece hlavně od toho, aby jednak prosadili svůj produkt na světovém trhu a druhak k tomu návdavkem agendu globalistů jako nežádaný dárek navíc. Nebuďte naivní, o vaše zdraví v této hře rozhodně nikomu z nich nejde. Za to o vaši smrt jim jde hodně.


Nejsem si jistá, kolik druhů takových domácích testovacích sad a od kolika výrobců na světě již existuje, ale jedna webová stránka uvádí, že jich třeba ve Spojených státech existuje nejméně devět, přičemž Abbott Labs test BinexNow na covid 19 Antigen je prý ten „nejlepší“ test, který je velmi dostupný a zdá se, že je mezi americkou veřejností i nejoblíbenější. Lze tedy předpokládat (pomineme-li kognitivní disonance), že by měl být poměrně přesný? Je mi líto, ale to skutečně nelze, nejsem rozhodně ani tak naivní, ani tak důvěřivá a po těch dvou letech covidového divadla už vůbec ne.

The FDA Emergency Use Authorization zákazníkům pro tento konkrétní domácí test, který je prý „ asymptomatický, na pultech obchodů, bez předpisu, s vícenásobným použitím testu “ tvrdí, že je zcela totožný s „ profesionální testovací sadou “ a Yahoo dokonce napsalo, „ a že tento test může být použit již u dětí od věku dvou let , kdy vzorky tedy musí shromažďovat dospělé osoby “.  Robert B. Ford, prezident a výkonný ředitel výrobce, společnosti Abbott se vyjádřil takto: „Společně s vakcínami pomůže BinaxNOW Self Test Američanům vrátit se k tomu, co chtějí a potřebují dělat – jako je jít do práce a nebo do školy, nebo třeba vidět přátele a rodinu – to vše s větší sebedůvěrou.“ “ Omlouvám se, ale třeba já osobně nemám již absolutně vůbec žádnou důvěru v taková a podobná prohlášení, protože bylo už zcela jasně prokázáno, že všichni nám dosud a ve všem jen lhali a lhali. Lhali naprosto ve všem, co je spojeno s fraškou okolo C19 a to hlavně proto, aby co nejrychleji dostali injekci biologické zbraně k co největšímu počtu nevinných a důvěřivých ovčánků.

Před pár dny bylo na Twitteru video, které ukazovalo tisíce lidí čekajících ve frontě venku v mrazu v New York City, aby se nechali otestovat na tu nebezpečnou „novou variantu Omicron“, která se ve skutečnosti v tom nejhorším případě jeví jen jako poměrně mírná a vcelku neškodná forma běžného nachlazení, nebo chřipky. A mnozí lidé ve frontě vůbec nevykazovali ŽÁDNÉ příznaky jakéhokoliv onemocnění, maximálně tak toho, že mají zmrzlý a studený nos z toho jak tam stojí venku na mrazu. Jen nelízejte jazykem tu studenou kovovou lampu; může se vám na ní přilepit. Hraní si s důvěřivostí těch hloupých lidských ovcí může být někdy skutečně zábavné, co?

Zdá se, že mediálně naprogramovaná hloupost tu dnes mezi lidmi a nejen mezi těmi venku, čekajícími v New Yorku ve frontě na naprosto zbytečný test, naprosto všude vládne.

V sekcích komentářů na mnoha webových stránkách, které uvádějí, že tento domácí test má nebezpečné vlastnosti složení (myšleno tedy ve smyslu v něm použité chemikálie a činidla), je mnoho komentářů od lidí, kteří tvrdí, že velmi onemocněli a to většinou hned vzápětí poté, co si udělali domácí test na C19. Někdo hlásil krvácení z nosu, někdo dokonce, že dostal rakovinu, otázka je tedy proč.

„… Bidenova administrativa se dovolávala zákona o obraně, aby rozdělila 3 miliardy dolarů na zpřístupnění milionů domácích testovacích sad COVID-19 pro nejširší vrstvu Američanů.

A nyní to podstatné. Je důležité mít na paměti že testovací sady podobně jako ty jejich vakcíny tak NEJSOU řádně schváleny FDA k použití. Mají pouze (stejně jako vakcíny) povolení k jejich nouzovému použití (EUA), to proto, aby zbavili odpovědnosti výrobce v případě zdravotního poškození, nebo jakýchkoliv jiných následků vzniklých na základě jejich použití. .

Jedna v Americe docela oblíbená domácí testovací souprava na COVID-19 obsahuje smrtelnou složku, která již v minulosti prokazatelně způsobila mnohá úmrtí a to i v poměrně malých dávkách, “ tvrdil nedávno článek na webu welovetrump.com a tím nebezpečným činidlem v minimálně jednom z těchto testů je azid sodný. FDA má papír, který kryje tento test Abbott Labs a stát když upozorňuje na nutnost dodržování bezpečnostních opatření při jeho použití: „Bezpečnost: 3. použít masku nebo jinou pokrývku tváře při odběru z nosní dírky při výtěru z nosu dítěte nebo jiné osoby 4. Z při provádění testování se doporučuje používat rukavice a to ze zásadního důvodu jak je v příbalovém letáku uvedeno níže“ 18. Reagentní roztok obsahuje škodlivou chemikálii (viz tabulka níže). Pokud se roztok dostane do kontaktu s kůží nebo očima, vypláchněte je velkým množstvím vody. Pokud podráždění přetrvává, vyhledejte lékařskou pomoc: https://www.poison.org/contact-us nebo 1-800-222-1222“.

S odkazem na stránku CDC o „agentech “ na které se uvádí, že „ azid sodný je rychle působící, potenciálně smrtící chemikálie, která se vyskytuje ve formě jako bílá krystalická látka bez zápachu.

Po smíchání s vodou nebo kyselinou se azid sodný rychle mění na toxický plyn s velmi pronikavým (ostrým) zápachem. Také se mění na toxický plyn (kyselinu hydrazoovou), když přijde do kontaktu s některými kovy (například když by se nalila do odpadního potrubí obsahujícího olovo nebo měď) “ a pokračujte Azid sodný zabraňuje buňkám těla v příjmu kyslíku. Když k tomu dojde, buňky zemřou.

Azid sodný je nejškodlivější hlavně pro srdce a mozek, mnohem více než pro nějaké jiné orgány , protože právě srdce a mozek při své činnosti spotřebovávají nejvíce kyslíku .

Výše uvedená webová stránka amerického CDC obsahuje dále informace o příznacích a symptomech a také možnosti a způsob léčby v případě expozice touto látkou, takže další informace naleznete v případě zájmu v jejich dokumentu.

Oficiální zpravodajské a informační zdroje samozřejmě v samé pravdě a v moři lásky trvají jako vždy na tom, že je ve velmi malých množstvích (0,1 PPM) v podstatě neškodný a nemůže nikomu ublížit, ale zprávy o jeho škodlivých účincích jsou na internetu všude možně. Všimněte si ovšem i toho, že CDC také říká Mezní hodnoty expozice NIOSH REL C 0,1 ppm (jako HN3) [kůže] C 0,3 mg/m3 (jako NaN3) [kůže]“, což ji řadí přímo mezi hlavní zdroje některých velmi závažných alergických reakcí.

“ Cesty možné expozice jsou tyto: inhalace, absorpce kůží, požití, kontakt s kůží a/nebo očima.

Příznaky této expozice: podráždění očí, kůže; bolest hlavy, závratě, malátnost (slabost, vyčerpání), rozmazané vidění; nízký krevní tlak, bradykardie; změny ledvin

Zdá se, že to naznačuje, že by se to mohlo přihodit komukoliv kdo není až úzkostlivě opatrný a neřídí se naprosto dokonale pokyny v příbalovém letáku testu, přičemž ovšem musí být také obzvláště opatrný při aktivaci činidla.

To je samozřejmě vše zmiňováno aniž by bylo bráno jakkoliv v potaz, že některé internetové komentáře a zprávy trvají i na tom, že na tamponech jsou ještě mnohé další znečišťující látky, které na testovacích tyčinkách nemají vůbec co pohledávat, jako jsou nanopartikula zvané morgelony apod.,.které pochopitelně mohou také způsobovat různé nemoci a další zdravotní problémy, ale to je již na jiný článek.

The NIH National Library of Medicine tvrdí o expozici azidem sodným toto: azid sodný, používaný hlavně jako konzervační látka ve vodných laboratorních činidlech a biologických kapalinách a také jako pohon v plynových generátorech automobilových airbagů, způsobuje smrt lidem již po celá desetiletí… Nejčastěji hlášeným zdravotním účinkem expozicí azidem je hypotenze , téměř nezávisle na způsobu vystavení se jeho účinkům…. Hypotenze s poměrně pozdním nástupem (>1 hodina) představuje vždy značně zlověstně jasné znamení smrti. Všichni jedinci s hypotenzí delší než jednu hodinu nakonec zemřeli . Mezi další nežádoucí zdravotní účinky patřily mírné obtíže jako je nevolnost, zvracení, průjem, bolest hlavy, závratě, dočasná ztráta zraku, bušení srdce, dušnost nebo dočasná ztráta vědomí nebo i snížení stavu duševní pohody, deprese, zmatenost nebo úzkost. Závažnější symptomy a známky delší expozice touto prudce jedovatou látkou zahrnovaly výrazně snížený stav duševní pohody, záchvaty, kóma, srdeční arytmii, tachypnoe, plicní edém, metabolickou acidózu, ale dokonce i úplnou zástavu srdce. Známky a symptomy z nižších expozic (<700 mg) jsou fyziologické reakce na vaskulární úrovni a ty z úrovní expozic vyššícg jsou pak vždy toxikologické reakce na metabolické úrovni . Pro intoxikaci azidem sodným neexistuje žádné specifické antidotum. Tedy, jinými slovy to znamená že dosud neznáme žádnou protilátku při akutní otravě. To je dobré ne, u tak „bezpečného“ domácího testu, doporučovaného i pro testování úplně malých dětí!

Zdá se, že vystavení se účinkům této látky z testů spadá spíše do té kategorie „nižší expozice“, takže nemusí být nutně smrtelná, pokud tedy není třeba neúmyslně požita, i když asi ani potom. To by sice mohla být pro mnohé zákazníky, kteří si tento test zakoupili jakási malá úleva, ale stále to tedy není ani zdaleka tak bezpečné, jak nám tvrdí výrobce i vlády, protože je až příliš snadné, aby se s takto smrtící a nebezpečnou chemikálií stala velmi snadno nějaká nehoda. Takže pokud jste již z jakéhokoliv důvodu povinni podstoupit nějaký takový test, udělejte to s velkou opatrností a šetrně, jinak vás ta zubatá s kosou nakonec stejně dostane…

Což je, jak již všichni asi tušíme, ten jejich hlavní cíl. Prostě zabít nás za každou cenu, stůj co stůj. O nějaký boj s pandemií, nebo o váš život, či zdraví tu totiž skutečně vůbec nejde. Náš svět totiž bohužel není ani příjemné ani bezpečné místo pro život, jak je nám neustále pravdoláskařsky tvrzeno a události odehrávající se poslední dobou všude okolo nás to jen dokazují.,

Článek Alana Bartona volně přeložila a doplnila Myšpule

Zdroj: https://allnewspipeline.com/Before_You_Take_The_COVID.php

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s