Policie v New York City zatkla několik neočkovaných osob za pokus sníst večeřiv restauraci bez ukázání papíru o očkování!

A je to tady, totalitní dysoptie neskutečných rozměrů přišla do kdysi nejsvobodnější země světa, do USA! Web blacklistednews.com přinesli informaci o tom, čeho se dnes můžete dočkat v New York City neprokážete-li se „covid passem“ při vstupu do restaurace! Být vámi, tak si cestu do USA dvakrát rozmyslím (a to bez ohledu na poměrně vysokou šanci úmrtí některého z očkovaných pilotů vašeho letu z Evropy do USA, protože úmrtnost očkovaných pilotů se zvýšila až o 1700%!) Překlad článku z BLACKLISTEDNEWS Myšpule

zatčení neočkovaných v New Yorku

New York, NY – Navzdory mnohým tvrzením pomazaných hlav států, mainstreamových médií a dalších mnoha představitelů místních samosprávy že američtí občané nebudou povinni nechat se očkovat proti covid-19, se v roce 2021 konečně opět naplno ukázala jejich nehorázná lež. New York City se stalo jedním z prvních tyranských měst v USA, které zavedlo požadavek, aby občané pokaždé „ukázali své doklady“ a prokázali, že před vstupem na veřejná místa byli očkováni. A nyní na vlastní oči vidíme naprosto despotický charakter takové politiky a hlavně jejich další nehoráznou lež.

Tyranský požadavek města, aby se hosté ve vnitřních prostorech, návštěvníci posiloven a lidé, kteří si chtějí užít jakokoliv zábavu, nechali očkovat alespoň jednou dávkou vakcíny proti COVID, platí od letošního září, tedy s výjimkou dětí mladších 12 let. Ale od úterý jde stát po dětech také, a nyní už i děti ve věku 5-11 let musí prokázat alespoň jednu dávku a osoby starší 12 let musí doložit dokonce dvě dávky očkování, a to počínaje 27. prosincem 2021

Tento týden se politika „jack booted“ naplnila, protože policie byla natočena na videu, jak zatýká šest mladých neočkovaných lidí bez „papíru o očkování“ za pokus najíst se v restauraci Cheesecake Factory, aniž by prokázali prodělání očkování. Policisté naložili tuto „špinavou antivaxxerskou špínu „do policejního antonu a odvezli je do vězení za to, že se odvážili něco si zakousnout k večeři, aniž by před tím ukázali své doklady a vakcinační pas.

Podle zprávy na stránkách nbcnewyork.com vstoupila do restaurace nevelká skupina „antivaxxerů“ a požádala personál, jestli by se zde mohli posadit. Když následně odmítli ukázat své doklady prokazující jejich očkovací status, byla na ně personálem restaurace přivolána policie.

Když se objevila policie, mnoho z nich odmítlo odejít a následně byli proto všichni zatčeni za neoprávněný vstup. I když je to technicky vzato překročení současné vyhlášky, tak i pouhá myšlenka na to, že lze odstranit jednotlivce z restaurace pouze na základě jejich osobních lékařských zpráv, který tím vůbec nikomu neublíží, zcela jistě není v zájmu žádné svobodné společnosti. Proto se dnes mnozí lidé zapojili do aktů občanské neposlušnosti, protože pouze takové činy pomohou odhalovat pokrytectví tohoto nového totalitního autoritářství a my (blacklistednews.com) je proto jednoznačně podporujeme.

„Budeme žalovat každého z těchto policistů,“ jsou slyšet demonstranti ve videu, když přirovnávají policii k ‚nacistům‘, ve chvíli kdy jsou policisty odtahováni pryč.

Jeden ze zatčených přirovnal policii k nacistům. Antivaxxer odpovídá: „Budeme žalovat každého z těchto MFers.“ Jiní tvrdí, že jde o „diskriminaci“ a „segregaci“, protože narušitelé jsou naloženi do vozidla newyorské policie. pic.twitter.com/vkp6w34VLA

— PatriotTakes 🇺🇸 (@patriottakes) 15. prosince 2021

Následující noc bylo zatčeno ještě více lidí za pokus protestovat proti zatčení. Tentokrát před Applebee’s.

Poté, co byli demonstranti proti povinnému očkování zatčeni v obchodním centru Queens za to, že seděli v Applebee’s, začali protestující měnit „ “ na SHAME #NYPD SHAME #BreakingNews #Breaking_News pic.twitter.com/ZzWyK5TiRg

— Leeroy Johnson (@LeeroyPress) 16. prosince 2021

„Byl to jen nešťastný incident,“ uvedla v prohlášení Alethea Rowe, vrchní ředitelka pro styk s veřejností Cheesecake Factory. „Naše společnost pouze jednoduše dodržuje místní vyhlášku týkající se požadavků úřadů na očkování proti COVID-19.“

Je skutečně velmi alarmující, že američtí občané jsou násilně vyhnáni policií z restaurace za pokus o to jít na večeři, a to pouze na základě jejich osobních lékařských rozhodnutí.

Naštěstí se zdá, že odpor vůči těmto mandátům nepolevuje. Dokonce i Black Lives Matter uspořádal protest proti mandátu v říjnu.

Jak jsme již informovali kdysi , tak spoluzakladatel Black Lives Matter of Greater New York přednesl projev na protest proti očkovacím mandátům.

„Upozorňujeme město, že Vaše očkovací mandáty nebudou záminkou pro další rasistický sociální distanc,“ řekla spoluzakladatelka BLM Chivona Newsome. „Černoši nebudou stát stranou, nebo uvidíte další povstání.“ A to není žádná hrozba, to je slib.“

„Naším úkolem je bránit svobodu, a to je to, co jsme sem přišli dnes udělat!“ Novinka přidána.

Naštěstí, jak se miliony samolibých Američanů přizpůsobují dobrovolně fašismu,tak právě lidé jako Newsome a jako všichni ti, kteří byli zatčeni v restauraci Cheescake Factory, jsou ochotni svoji svobodu bránit stále víc.

Článek od Matta Agorista přeložila Myšpule

Zdroj: blacklistednews.com

Matt Agorist je čestně propuštěný veterán z USMC a bývalý zpravodajský operátor přímo pověřený NSA. Tato předchozí zkušenost mu dává možnost jedinečného pohledu do světa vládní korupce a amerického policejního státu. Agorist je nezávislým novinářem více než deset let a je uváděn na mainstreamových sítích po celém světě. Agorist je také hlavním editorem projektu Free Thought Project. Sledujte @MattAgorist na Twitteru , Steemitu a nyní na Minds.

4 komentáře: „Policie v New York City zatkla několik neočkovaných osob za pokus sníst večeřiv restauraci bez ukázání papíru o očkování!“

 1. No jo to je NEW YORK, bašta demokratických prasat .Je ale spousta států kde to funguje obráceně .Také je tam pár států kam se doporučuje od pana VK i emigrace. Ale nejlepší je Argentina a Venezuela…tak se těším i na články z těchto destinací .Antivaxer LK.

  To se mi líbí

 2. Svět se zbláznil.
  Ale bohužel se zbláznil už dávno.
  U nás třeba nesmí neočkované dítě do školky.
  A dřívě (mezi lety 2000 a 2010) to bylo ještě horší, to naočkovali dítě násilím policajti. Před tím to dítě policajti unesly, jak jinak.
  Myslím se to dítš jmenovalo Půlnoční Bouře a přišla tam policie na udání svině, že nechodí k lékaři. Jenže chodit k lékaři znamená chodit si tam pro vakcíny, kterými naše děti již generace mrzačí.
  Prostě Češi jsou národ udavačů a prospěchářů.

  To se mi líbí

  1. Takže ten je to dítě už dospělé
   https://www.kafe.cz/celebrity/divka-jmeno-pulnocni-boure-osud.html

   Prej tomu dítěto,. holce, ve 14 letech púřestal alternativní způsob života bavit, protože se musela starat o sourozence.
   No jo, spolužačky žádné sourozence neměli, protože v moderní rodině je dítě jedináčkem. 😀
   Jí ten život nevyhodoval a hle, já jsem jí její alternativní život záviděl, ač povinnému očkování se nakonec nevyhnula. A to považuji za to NEJDŮLEŽITĚJŠÍ vyhnout se očkování dětí.

   To se mi líbí

   1. A po „kamarádech“ ve škole jsem nikdy netoužil. Ve škole mě jen šikanovali a to jak spolužáci, tak učitelé. A jenom se dokázalo, že většionaa lidí je zlých, zkažených,
    mají radost, když mohou někomu ublížit nebo někoho ovládat.
    Bohužel většina lidí je zkažených.
    A s ohledem na brzké vylidnování světa musím, žel, říci, že většina lidí si to zaslouží.
    Samo sebou vylidnování světa nebude spravedlivé. Spoustu lidí se nechalo očkovat, protože jsou retardovaní a neví, co dělají, avšak zlý lidé to nejsou.

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s