Myšpule se odmlčela a Bill Gates byl mezitím obviněn z vraždy za smrt způsobenou vakcínou na Covid-19. Žádá se pro něj trest smrti!

Tak jsem se chvíli odmlčela, asi deset dnů jsem nenapsala ani žádný článek ani nenatočila žádné video. Byla jsem jednak nemocná a potom mi mocný Osud do mého osobního života přinesl poměrně zásadní změny soukromého charakteru, které vnímám jako výrazný posun všeho k lepšímu a to i přes to, jak blbě mi těch pár posledních dnů bylo. Ale vše jednou skončí, tak skončily i mé dny v klidu postele a tak jsem tu zpět s několika novinkami. A opět s přáním, aby stejně tak konečně skončila i ta globalistická šaráda převlečená za „netopýří pandemii“, odehrávající se stále s podporou zrůd české politické scény všude okolo nás. Vládní očkovací teror vesele pokračuje společně s odpornou propagandou a masírkou mainstreamu, nevypadá to tedy na nějakou výraznou změnu k lepšímu. Těch několik tisíc občanů protestujících v ulicích a na náměstích Prahy je na jakoukoliv změnu stále příliš málo. A na nákupní frontě je také ještě více či méně klid, až na neustále narůstající ceny se zdánlivě jakoby nic neděje. Ovšem skutečná panika začne, až se dít bude. Takže doporučuji s tím počítat. Tolik co se týká Myšpule. A co Svět? Svět okolo české kotlinky se začíná pomalu probouzet s tím, jak narůstá vládní covidový teror. A v zemích, jako je třeba Indie se dokonce začíná něco dít. Ačkoliv osobně příliš nevěřím tomu, že by to mohlo mít nějaký zasadní vliv, přesto je to obrat k lepšímu, tedy minimálně v tom, že ona globální „super-elita“ snad konečně přestane mít pocit absolutní nedotknutelnosti.

Server humansarefree.com přinesl již 29.listopadu tohoto roku poměrně zásadní článek, jehož volný překlad vám dnes přináším:

Indická advokátní komora u indického nejvyššího soudu oznámila, že vznesla obvinění z vraždy proti dvěma miliardářům zodpovědným za očkování vakcínou proti COVID-19 od společnosti AstraZeneca, Covidshield probíhajícím v Indii, za vraždu 23letého muže, který byl vakcínou injikován.

Dva výše jmenovaní obžalovaní jsou pan Bill Gates a spolu s ním také Adar Poonawalla, generální ředitel Serum Institute of India (SII), údajně největšího světového výrobce vakcín. Podle korporátních zpravodajských zdrojů jmenovaná společnost Adara Poonawalla vyrábí nejen tuto vakcínu proti COVID-19 pod obchodním jménem Covishield, ale také více než 50 % všech světových vakcín, které se injekčně aplikují dokonce i dětem. Bill Gates byl u indického nejvyššího soudu obviněn z vraždy za smrt způsobenou vakcínou Covid 19 – žádá se o trest smrti

Bill Gates a generální ředitel SII Adar Poonawalla. Zdroj obrázku .

Mimo tyto dva jsou ještě mnozí další konkrétně nejmenovaní obžalovaní, kterými jsou „někteří vládní úředníci a vůdci zapojení do vraždy 23letého muže, který přišel o život kvůli očkování“.

„Zemřelý si vzal vakcínu Covishield tím, že uvěřil oficiálnímu, ale zcela falešnému vyprávění o tom, že vakcína je naprosto bezpečná, a také kvůli nesmyslnému požadavku stanoveného Indickou železniční společností, že cestovat budou moci pouze dvakrát očkovaní lidé.“ dr.  snehal lunawat mrtvý

Původní zdroj obrázku .

Článek také uvádí, že Výbor indické vlády AEFI (Nežádoucí událost po imunizaci) nedávno připustil, že smrt 33leté Dr. Snehala Lunawata byla také jednoznačně způsobena vedlejšími účinky vakcíny Covishield.

„Výbor AEFI (Nežádoucí událost po imunizaci) indické vlády nedávno připustil, že smrt Dr. Snehaly Lunawaty byla způsobena vedlejšími účinky vakcíny Covishield. Zmíněná zpráva konečně odhalila naprostou nepravdivost oficiálního tvrzení o tom, že vakcíny jsou zcela bezpečné.

Více o vraždě doktora Snehala Lunawata injekcí COVID-19 si můžete přečíst zde .

Článek dále cituje judikaturu Indického práva, která:

„jasně uvádí, že před podáním vakcíny nebo jakékoli jiné léčby člověku by měl být informován o vedlejších účincích léku a také o všech dostupných alternativních lécích.

Pokud je někdo očkován a byl před ním záměrně zamlčen fakt vedlejších účinků nebo mu bylo lháno o tom, že uvedené vakcíny jsou zcela bezpečné, rovná se to získání jeho souhlasu podvodem.

V Indii je očkování na základě lži, nebo pod násilím/nátlakem, nebo zavedením určitých donucovacích podmínek občanskoprávním a trestněprávním trestným činem.

Podle článku v HumansAreFree to dělá z Billa Gatese a Adara Poonawalla spolupachatele v masovém vraždění.

Bill Gates a Adar Poonawalla, partneři při výrobě vakcíny Covishield (AstraZeneca), jsou obviněni z účasti na spiknutí a hromadném vraždění.

V Indii je každá osoba, která dovolí falešný marketing svého produktu, také považována za vinnou kvůli svému podvodnému jednání a opomenutí. V tomto ohledu jsou ustanovení § 120(B), 34, 109 atd. IPC využita k tomu, aby na jejím základě Bill Gates a Adar Poonawalla byli obžalováni z hromadné vraždy podle § 302, 115 atd. IPC.

V případě odsouzení jim v Indii za takové jednání hrozí trest smrti.

Podle předloženého znaleckého posudku, s ohledem na dosud předložené důkazy dostanou Bill Gates a Adar Poonawalla trest smrti.

V soudním spise byly rovněž zmíňeny také předchozí případy obvinění proti Billu Gatesovi, například za vraždu 8 dětí během testů vakcíny proti HPV, vakcíny Gardasil, během jejího testování v Indii.

Navrhovatel se rovněž opíral o předešlé kriminální činy Billa Gatese při zabití 8 dívek neoprávněným zkoušením vakcín proti HPV v Indii a také o rozsudek Ústavního soudu Nejvyššího soudu ve věci Kalpana Mehta (2018) 7 SCC 1, což je silný důkaz proti Billu Gatesovi a jeho vakcinačnímu syndikátu.

V programu vakcinace proti dětské obrně opět sponzorovaný Billem Gatesem je také zmíněn .

Navrhovatel také poukázal na důkazy o zlověstném plánu Billa Gatese v programu vakcinace obrny, který zničil životy 4,5 milionu dětí v Indii, protože utrpěly novým typem ochrnutí. To je opět další důkaz perverzního a kriminálního myšlení „filantropa a lidumila“ Billa Gatese.

Článek v HAF dále uvádí, že jakákoliv kauce bude v tomto případě Billu Gatesovi zamítnuta, a že veškerý jeho majetek v Indii bude brzy zabaven.

Podle expertů není šance, že by Bill Gates v tomto případu dostal kauci, a veškerý movitý i nemovitý majetek obviněného bude nyní zabaven.

Občané Indie na základě tohoto soudního rozhodnutí mají nyní pravomoc provést zatčení obviněných Billa Gatese a Adara Poonawally a předat je vládním úřadům.

Různé společenské organizace, ale i zcela obyčejní lidé se nyní mohou rozhodnout využít svého občanského práva na zadržení obviněného, ​​jak je v těchto případech stanoveno v paragrafu 43 Cr.PC. Podle uvedeného paragrafu může jakýkoliv občan kdekoli zatknout Billa Gatese, nebo Adara Poonawallu, ale i všechny další obviněné a předat je policii.

Ačkoliv je v dnešní době velice povzbudivé číst, že jsou doopravdy konečně někde na světě vznesena obvinění z masového vraždění vakcínami a propagandou mainstreamu, a ještě právě proti miliardářům z řad globalistů za jejich zločiny proti lidskosti a za vražedné injekce COVID-19 pozměňující lidské geny, tak bohužel stále zůstává velkou otázkou, zda budou obvinění v tomto případu skutečně někdy postaveni před soud. Není možné odhadnout, zda-li má Indie schopnost provést tajnou vojenskou operaci, aby dostala Billa Gatese například z USA a postavila ho před soud v Indii? Ovšem narativ těchto zpráv je pozitivní. Jakmile by podobná obvinění vznesly i další státy, šance na dopadení těchto psychopatických vrahů z řad globální elity by se značně zvětšili a náš krásný svět by se mohl stát o trošku bezpečnějším místek k životu. Na konec bych vznesla přání, aby podobný postoj zaujaly i současné české soudy a všichni ti Vojtěchové, Babišové, Prymulové a další zrůdy zapojené do covidové genocidy by byli obviněni ze stejných nelidských zločinů.

2 komentáře: „Myšpule se odmlčela a Bill Gates byl mezitím obviněn z vraždy za smrt způsobenou vakcínou na Covid-19. Žádá se pro něj trest smrti!“

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s