NWO v Evropě. Německo si na počátku „pandemie“ v roce 2020 vyžádalo vědce, aby vyvinuli falešný matematický model „šíření koronavirusu“, aby opodstatnilo tvrdý lockdown obyvatelstva.

Podle rozsáhlých výměn e-mailové korespondence, které získala skupina právníků společně zainteresovaných v jistém právním sporu v Německu, tak německé ministerstvo vnitra najalo vědce, aby vyvinuli falešný matematický model šíření koronaviru, aby tím ospravedlnili loňský přísný lockdown tamtéž .

Německé federální ministerstvo vnitra (proč právě vnitra, nemělo by to být ministerstvo zdravotnictví?!?!!) zapojilo vědce z několika výzkumných ústavů a ​​univerzit pro politické účely do první vlny pandemie koronaviru v březnu 2020.

Německá vláda tak přímo pověřila výzkumníky z Institutu Roberta Kocha a z mnoha dalších institucí, aby společně vytvořili výpočtový model šíření falešné pandemie, na jehož základě chtěl ministr vnitra Horst Seehofer (CSU) zdůvodnit vládní tvrdá opatření proti koronaviru. Zkrátka a dobře, v Německu, podobně jako všude je dnes jen samá pravda a samá láska. Vše pro naprosté bezpečí občanů a na konci čeká na hodně z nich smrt.

Informace obsahuje více než 200 stran interní korespondence mezi úrovní řízení ministerstva vnitra a výzkumníky, kterou nakonec získal německý list WELT AM SONNTAG.

A Skupina německých právníků bojoval za e-mailu v právním sporu s Institutu Roberta Kocha, který trval několik měsíců.

Ve výměně e-mailů státní tajemník ministerstva vnitra Markus Kerber žádá oslovené výzkumníky, aby vypracovali model, na jehož základě lze plánovat „preventivní a represivní opatření“.

Podle korespondence pracovali vědci v úzké koordinaci s ministerstvem za pouhé čtyři dny na vývoji obsahu dokumentu, který byl prohlášen za tajný a který byl v následujících dnech distribuován prostřednictvím různých médií.

Byl vypočítán takzvaný „scénář nejhoršího případu“, podle kterého by v Německu mohlo na koronavirus zemřít více než milion lidí, pokud by společenský život pokračoval jako před pandemií. Tak tímto způsobem, se vytváří v samé pravdě a v samé lásce ona strašidelná pandemie zuřící opět hned po volbách opět i u nás v kotlince

Jak webový alternativní mediální server GreatGameIndia na svých webových stránkách již dříve informoval , nejen Welt Am Sontag, ale dokonce i Lancet, byli německé noviny, které v samé PRAVDĚ A LÁSCE POCHOPITELNĚ svým čtenářům naznačovaly, že strašlivě nebezpečný koronavirus z Wuhanské laboratoře vyvinutý za notné podpory Dr.Fauciho a za prachy Billa Gatese, má jistě naprosto přirozený původ, zorganizoval Peter Daszak se zaměstnanci EcoHealth Alliance.

Zajímavostí jistě je, že EcoHealth Alliance je stejná nezisková skupina, která získala miliony dolarů z finančních prostředků amerických daňových poplatníků na genetickou manipulaci koronaviry společně s vědci z Wuhanského virologického institutu .

Nedávno německý soud ve svém přelomovém rozhodnutí prohlásil, že uzamčení COVID19 nařízená vládou jsou protiústavní .

Jarní uzamčení v Durynsku bylo „katastrofálně chybným politickým rozhodnutím s dramatickými důsledky pro téměř všechny oblasti lidských životů,“ uvedl soud a tím také odůvodnil toto své rozhodnutí.

Ostatně jak je to s tou smrtelně nebezpečnou „pandemií“ doopravdy ukazuje zcela jednoznačně také tento příspěvek zveřejněný na CZ24.news

Vás ještě baví hrát s nima tu hru na pandemii viru z netopýra? Je to hra o život, ale bohužel o ten váš…

Myšpule listopad 7529 o.u.M.vH.Ch

One thought on “NWO v Evropě. Německo si na počátku „pandemie“ v roce 2020 vyžádalo vědce, aby vyvinuli falešný matematický model „šíření koronavirusu“, aby opodstatnilo tvrdý lockdown obyvatelstva.”

 1. Každý matematický model je falešný.
  Neexistovali žádné relevantní vstupní data.
  Ale dalo by se říci, že mediálně šířili PLANÝ POPLACH.
  Nemoc se rozšířila a nakonec ji dostali všichni,
  ale úmrtnost nebyla taková, jakou se strašilo.

  To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s