Veřejné školy v USA jsou přímým epicentrem imploze amerických morálních hodnot

Často se říká, že naše děti jsou naší budoucností, ale ve skutečnosti jsou americké děti vychovávány místo ve školách, tak v děsivých propagandistických centrech, která jsou dnes doslova žumpami sexu, násilí a téměř všeho druhu zla, které si vůbec dokážete představit. „Po celou dobu mého studia jsem navštěvoval veřejné školy a ty byly v mé době opravdu špatné. Ale teď jsou tak hrozné, že nevím, proč by kterýkoli rodič chtěl někdy vystavit své děti takovému prostředí.„, uvádí Michaela Snyder na webu Konec Amerického Snu Děti se dnes ve školách ve svých třídách systematicky učí „hodnotám“, které jsou zcela a naprosto neamerické, ale když jsou ve škole mimo svoji mimo třídu, tak teprve začíná skutečné nebezpečí. Jestli si myslíte, že veřejné školy v USA dnes již nemohou morálně klesnout níž, než kam dosud klesli, tak si pište, že si nějakým způsobem pokaždé najdou možnost, jak to udělat. Jako příklad se podívejme, co se právě nedávno stalo na Hazard High School v Kentucky

Konec Amerického snu na středních školách v USA. Nastupuje utopický socialismus NWO a s ním devastace školství

V rámci aktivit týdne návratu domů bylo v úterý na Hazard High School vyhlášeno karnevalovým dnem kostýmů a při tom se konala jakási „chlapská soutěž“.

Následně bylo zveřejněno a staženo z internetu několik fotografií z facebookové stránky atletického klubu na Hazard High School

Zdá se, že fotky ukazují velice spoře oděné studenty, kteří tancují na klíně učitelům a zaměstnancům školy

Jací psychopaté by si mohli myslet, že je dobrý nápad, aby se studenti ve škole oblékli jako striptéři a ukazovali zaměstnancům školy „klínové tance“?
Ředitel a všichni ostatní zúčastnění v této podívané by měli být okamžitě ze školy vyhozeni.

Pravděpodobně si říkáte, že by bylo dobré také promluvit o tom, co se nedávno stalo v okrese Loudoun ve Virginii, a máte pravdu.
Tento týden americký soud rozhodl, že 15letá dívka byla sexuálně napadena „v květnu na dívčí toaletě střední školy okresu Loudoun“
Genderové neutrální toalety na americké střední škole

A to se neodehrálo na škole v New Yorku ani v Los Angeles.

Stalo se to v dnes „rudém státě“, v Kentucky.

Tito lidé pracující ve školství mají ctít „hodnoty naší země“, ale místo toho se zdá, že již nectí vůbec žádné morální hodnoty .

V tomto případu, který v USA vyvolal doslova politickou bouři, našla soudkyně soudu pro mladistvé ve Virginii během pondělního zasedání dostatek důkazů pro podporu obvinění policie, že dospívající chlapec v květnu sexuálně napadl spolužačku na dívčí toaletě střední školy okresu Loudoun.

Teenager, kterému je nyní 15let, je dále rovněž obviněn ze sexuálního napadení jiného studenta, ke kterému došlo o měsíce později v jiné škole v Loudounu. Hlavní soudkyně soudu pro mladistvé v okresu Loudoun Pamela L. Brooksová uvedla, že s odsouzením dospívajícího ještě počká, dokud nebude v listopadu o celém případu rozhodnuto.

Proč tedy právě tento konkrétní případ znásilnění vyvolal až takovou společenskou a politickou bouři?

Koneckonců, dívky jsou v amerických veřejných školách poměrně často znásilňovány a to nejen na toaletách.

Proč by tedy měl právě tento konkrétní incident získat tolik pozornosti?

No, ukázalo se, že chlapec, který znásilňoval, měl v té době na sobě sukni

Zatímco genderová proměnlivost nebyla během slyšení zvýšena, soudní dokumenty potvrzují, že podezřelý muž měl v době útoku na sobě sukni, uvádí Yahoo! News s tím, že oběť u soudu vypověděla, že byla k sexuálnímu jednání násilně donucena.

Školní rada okresu Loudon, která nechce vytvářet negativní publicitu své značně radikální sociální agendě, toto znásilnění zamlčuje.

Následně stejná školní rada odhlasovala v poměru 7:2, aby bylo umožněno transgender studentům používat takové toalety a koupelnu, jaké chtějí.

Pokud jde o mladistvého násilníka, tak ten byl jen přeřazen na jinou střední školu a na této své nové škole sexuálně napadl další studentku hend v říjnu

Po přepadení na střední škole Stone Bridge byl student přemístěn na Broad Run, kde na začátku října údajně napadl druhou studentku.

Takže až takovou žumpou se dnes staly americké veřejné školy.

Pokud necháte do takové žumpy chodit své dcery, tak si doslova říkáte o to, aby jim tam bylo ublíženo.

Totéž samozřejmě platí pro vaše syny. Právě tento týden měla extrémně divoká rvačka v jisté škole na Manhattanu za následek zranění šesti školních bezpečnostních agentů

Na střední škole na Manhattanu ve středu vypukla bouřlivá rvačka vyvolaná sporem na sociálních sítích, při kterém bylo zraněno šest školních bezpečnostních agentů, uvedly zdroje.

K potyčce došlo kolem oběda v kampusu Washington Irving High School poblíž Union Square, když se dva studenti podle studentů postavili v hledišti kvůli hádce, která začala na Instagramu Live.

To samozřejmě není až tak velké překvapení či šok, protože v amerických veřejných středních školách v současnosti neustále propukají divoké rvačky.

V dnešní době však musí násilí nejprve eskalovat až do střelby ve škole, aby získalo vůbec nějaký prostor v médiích.

Je smutné, že jen od začátku letošního září došlo již k 11 střelbám na středních školách v USA

Mezitím se studenti našich veřejných škol ovšem vůbec neučí to, kvůli čemu ve škole jsou, tedy správně číst, psát, mluvit nebo počítat. Ve městě Chicago je situace nejhorší z celých USA. Pouze 26% chicagských žáků z 11. třídy ovládá anglický jazyk a pouze 27 procent z nich zná matematiku podle údajů z roku 2019 Scholastic Aptitude Test (SAT).

Většina studentů veřejných škol opustí střední školu, aniž by měli jen ty minimální dovednosti potřebné k tomu, aby v dnešní společnosti fungovali byť i jen na velmi základní úrovni.

Ale za to jsou na středních školách děti školeni, jak mají být politicky korektní.

Tento týden mnoho lidí v USA ohromilo, když se dozvěděli, že školní čtvrť v okrese Delaware změnila svůj „dress code“, protože ten stávající prý „diskriminoval“ satanisty

Místní satanistická organizace přesvědčila školní čtvrť v okrese Delaware, že její oblékání je diskriminační vůči satanistům.

Joseph Rose, zakladatel místní organizace zvané Satanic Delco, říká, že ostatní satanisté s dětmi navštěvujícími školy v Rose Tree Media School District ho upozornili na mnohomluvnost v kodexu oblékání zakazující jakékoli oblečení nebo vybavení, které má „satanskou povahu“.

Americké střední školy dnes možná nejsou úplně bezpečné a možná dokonce ani neposkytují příliš hodnotné vzdělání, ale aspoň se stávají přívětivější vůči studentům satanistům.

Amerika dnes hnije zevnitř, a pokud i nadále zůstane na této cestě , nepovede nás to správným směrem .

Jak moc špatné to ještě musí být, než se lidé začnou konečně masivně probouzet?

V průběhu posledních let američané byli často varováni, že se jednoho dne probudí a jejich Amerika bude proměněná k nepoznání.

Bohužel ten den již nastal a Americký morální kolaps společnosti se s každým dalším dnem jen neustále zhoršuje.

2 komentáře: „Veřejné školy v USA jsou přímým epicentrem imploze amerických morálních hodnot“

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s