Blíží se definitivní konec nadvlády temných sil na planetě Mittgard Zemi?

Tartaria.sk, přinesl cyklus článků o vládě jedné strany nad planetou Zemí, vládě temných sil, Satanovi synagogy domu Sion, Nefilim a jejich přisluhovačů. Dnes, aniž bychom si to ve větší míře uvědomovali, žijeme pod vládou jedné strany, pod ideologií, která nám nastavila tu už až velmi dobře známu koncepci. Je úplne jedno, či hovoříme o koalici či opozici, je to v podstatě jen pravá a levá ruka toho stejného ďábla. Komu toto stále není zcela jasné, ten již dlouho nepřežije.

Naše zaměření je – jako už tradičně – svoji podstatou koncentrované na Jemněhmotný Svet. A jak jsme již mnohokrát opakovali, nejsme tadescomani ani žádní jiní jim podobní ?–mani. Stojíme vyloženě na pozicích slovanské metafyziky. Nic víc a nic míň.

Pri práci s J/S sice mágové – a zejména Vatikán – často používali artefakty, ale toto je už minulostí. Funkční artefakty byli všechny našeho původu, jen nám je ukradli, když nás pokřešťanštovali, tedy když vlastně vraždili naše Předky. Když jim už všechny artefakty naši žrecové vypnuli, tak sev minulých pár letech (od r. 2018) rozběhli zejména po slovanských zemích a horlivě hledali nové, resp. někoho, kto by jim opět zfunkčnil ty „jejich“. Samozřejmě, že šéf vatikánské tajné služby – kardinál Tomko, jezuitský plukovník – nezapoměl ani na Česko či Slovensko. A proto sa i vám môže stát, že vás bude někdo přesvědčovat, aby jste hledali a zejména komusi vydali u nás nalezené artefakty, jedno tedy můžete vědět s jistotou – ti kdo vám to navrhují jsou jezuité…

Ve skutečnosti artefakty jsou co do funkčnosti či co do účinnosti až někde na třetím místě. Najdůležitejší je to, s kým člověk hovoří, tedy kam vede jeho komunikační kanál do J/S.

Tí, kteří sa nám dosud zdáli všemocní, nás řídili skrze artefakty, na kterých postavili matrice, které ukotvili právě na těchto artefaktech. Dnes jsou však všechny tyto jejich „technické“ prostředky zničené. Ale nečekejte, že všechno se hned automaticky změní k lepšímu. To je pouze nastavená objektívní podmínka. Ukazuje se, že nakonec největší problém jsou subjektívní podmínky, tedy ochota či schopnost každého jednoho člověka myslet svým vlastním rozumem. Po takové dlouhé době se to u mnohých začíná vykrystalizovávat až do nepřekonatelných problémů.

Technické prosředky – frekvence a podobně – nazývají v prostředí zpravodajských služeb radionika, či někde najdete i název biorezonance.

Tento postoj mnohých našich krajanů je síce vysvětlitelný, ale jen vysvětlení je málo. Tedy minimálně pro ty, kteří již nemyslí a těch je většina.

Je to částečně způsobeno také tím, že na našem území došlo v minulosti k hromadnému, surovému vyvražďování našich Předků. Kdo sa narodí a vyrůstá v emanacích Duší, které byli ve velkém množství, zákeřně, podle, ale zejména nezaslouženě a nespravedlivě pozabíjeny, tomu se jeho Duše trochu „zdeformuje“. A kdo se narodí a vyrůstá v takovém energeticko-informačním poli, toho psychika je nejednou už zčásti deformovaná. To je to, čím se pochválil kardinál Tomko při jedné z jeho častých návštěv na Slovensku na Smolenickom zámku (do r. 2013), že nás dlouho nemohli pokořit, až dokud nepovraždili jednorázově 400-450 tisíc nejen vojáků, ale zejména nevinné ženy a děti, včetně kojenců. Vojáky – jak už víme – vylákali na bojová pole, kde aktivovali jaderný výbuch.

To je ta jezuitská „starostlivost“ o naší zemi.

Když bude toto pole odstraněné, všechno se velmi rychle změní a každý bude moci využívat své přirozené schopnosti… když se ovšem toho dožije.

Na takovéto čištění jsou však potřebné patřičné přístupy, t.j. oprávnění. A dosáhnout se jich dá jen likvidací těchto emanací – zaklínáním.

Jak se tedy lze ochránit? Existují věci, které fungují vždy a všude. Hlavní je uchovat si pokoj mysli, udržovat jí ve stavu rovnováhy. Existuje pravidlo, že človek nemůže být řízený tím, co on sám nepovolil spustit, co on sám neaktivizoval.

Nesetrvávajme tedy hlavně pouze ve stavu nepokoje mysli, nejistoty. Musíme prostě vědět. Je to nutná, ačkoli sama o sobě ještě nedostatečná podmínka.

Na potvrzení tohoto tvrzení existují i technické – ne pouze metafyzické – důkazy.

Když Američané použili atomovou bombu v Japonsku, tak po japonské kapitulaci rychle spěchali do zóny jadeného výbuchu. Chtěli mít spolehlivé informace o působení jaderné zbraně. Na základě tohoto zkušebního výbuchu v USA před nasazením zbraně v Japonsku usoudili, že minimálně v prvních dvou pásmech jaderného výbuchu nemůže zůstat nikdo živý. K jejich velkému prekvapení však zjistili, že v druhé zóně našli poměrně dost živých lidí, kteří navíc nijak neutrpěli jaderným výbuchem ani následnou radiací. Informace byla tak důležitá, že ji na 30 let přísně utajili. Po 30 letech však toto utajení přerušili a tyto údaje se stali podkladem pro vypracování všeobecných pokynů. Výsledný soubor pod názvom Planning Guidance for Response to a Nuclear Detonation v druhém vydání z r. 2010 můžete nájít na americkém vládním webu odkud se dá stáhnout i v pdf verzi.

Hlavní oblasti působení podle síly atomové bomby zobrazuje tento obrázek:

damage zones
V popisu se podrobně uvádí čtyři hlavní zóny působení jaderného výbuchu:

Japonci jsou známi svoji praxí meditace, takže v takovém to stavu mysli jim neuškodil ani jaderný výbuch – tedy mimo epicentrum.

V podstatě analogické výsledky byli zjištěny také po havárii jaderného reaktoru v Černobylu. V první zóně nepřežil sice vůbec nikdo, ale všechny ostatní urychleně evakuovali. V tom se ukázalo, že ne pro všechny z nich měli připravené náhradní ubytování, takže mnoho z ozářených lidí se velmi rychle vrátilo do místa svého původního bydliště v okolí Černobylu. Tí, kteří byli ozáření a přemístěni ze svého domácího prostredí pomřeli časem v bolestech na leukémii. Američané síce způsobili – sabotáží – tento výbuch, ale ani po rozbití SSSR obětem na Ukrajině příliš mnoho nepomohli. Bylo to tehdy půl miliónu obětí. To je ale demokracie, samá pravda a tolik lásky!

Všichni ti, kteří tam buď tehdy rovnou zůstali a také ti, kteří se tam tehdy rychle vrátili, tak jakoby zázrakem přežili ůplně v pohodě, a ač je to neuvěřitelné, tak překvapivě nepomřeli na následky ozáření.

Nuže, netřeba se jen neustále v hlavě probírat problémy a zejména ne takovými událostmi, které se ještě ani vůbec nespustili. Není se třeba dokonce ani zapojovat do žádných takových „jalových“ diskuzí. Je třeba vlastně jen mlčet a pracovat se svoji myslí nebo meditovat, rozhodně je dobré neztrácet svojí životní energií neověřenými nesmysly, tedy kromě všech možných jiných i cizími plány na naši likvidaci .

Samozřejmě, že je v tom případě potřeba vždy používat „Zdravomyslie“ jak říkávali naši předci. Jedna věc je být osobně, Rodově a Národně připravený budovat a bránit svojí vlast, a druhou je materializovat si v mysli jakékoliv cizí plány proti nám. Tyto dva postoje jsou energeticky absolutně od sebe navzájem odlišné. Naši Předci říkávali, že dnešní mládež jsou naši bojovníci zítřka. Podíváme-li se však na dnešní „zlatou“ mládež, na současné mladé muže, tedy na budoucí bojovníky za náš národ, tak ať už to chceme nebo ne, sami od sebe se spíše než pocity důvěry či bezpečí objeví obavy o vlastní prežití našeho Národa. Tito mladí, sebevědomí trenkaři, či tílkaři v šlapkách, všichni ti současní „tvrďáci“ s energetickým nápojem či rádlerem v ruce a ošlehaní místo větry tak možná lopatkami ventilátorů a klimatizacemi barů a diskoték, prípadně ještě jízdou na koloběžkách či skejtech. A když třeba zrovna náhodou nemají trenýrky, tak mají úzké, obtáhlé džíny na hubených nohách, ale s velkým volným prostorem přes zadek. Kromě značně omezeného volného pohybu v takových kalhotech jsou dobré leda na to, že opticky zvětšují zadky těchto mladých chlapců. No a to je přitežlivé třeba pro homosexuály…

A trenkáči – ani je nenapadne sa zamyslet třeba nad tím, co se stane jejich kolenům nebo kloubům když se po nich sveze podrážka kanady nepřítele…Jenže na to je nikdo v televizi neupozorňoval a žádná pravidla sportovního utkání to přece nedovolují…(?!). No a tak se tito mladí hoši spíše soustředili na zabezpečení si testování na dovolenou v Chorvatsku. Měli sice čas (i možná že tu úplně poslední možnost) věnovat se pohybu po našich horách a najít si třeba nějaký vhodný terén, nějaký dobrý úkryt odkud lze vést například partizánskou válku, ale oni si raději odjeli kamsi do Chorvatska. Takže závěrem jen jednu jedinou a poslední poznámku k tématu. Kdo chce prežít proti přesile s těžkou technikou, ten musí premístit svůj boj do oblastí, které jsou nedostupné jak autům tak i těžké technice. Když svého nepřítele donutite jednou vystoupit z auta, tak už je to pro vás pouze pěšák.

Tu nejednomu naskočí otázka, jak je možné, že proč ti, kteří už dávno fyzicky likvidují nejlepší z lidí, se mezi nás stále dostávají bez trestu?

Ono to tak vlastně není. V této souvislosti můžeme připomenout třeba i nedávnou vraždu již vzpomenutého B. K. Ratnikova, známého generála KGB a specialistu v oblasti paranormálních jevů. Podle popularizované verze na ruských webech po své smrti (přesněji po své vraždě) odešel do „Města Bohů“. Po své smrti se dokobce sám a kontrolovaně přesunul do té části J/S, která je vyhrazena vysoké kategorii mocných žreců, či jinak – jak se vám to více líbí – těch nejsilnějších mágů. Některé esoterické školy tuto oblast nazývají „Magónie“. Působí tam jen ti nejmocnejší.

Odtud Ratnikov do dvou (2) týdnů ZNIČIL víc jak polovinu tzv. „duchovního řádu“ sídlícího na Maltě. Tedy VŠECHNY TY kteří se podíleli na přípravách a samotné realizaci jeho vraždy svoji cestou k ovládnutí celého světa a návratu jeich totální kontroly nad Slovany. Je Ráno Svaroga. Po likvidaci této elity (jak se oni sami sebe nazývali) se ve světě začalo leccos velmi měnit.

Například v Rusku dostala domácí putinovská elita strach a značně upustila od tlaku na likvidaci ruského národa. Iniciativu tedy místo nich přebrali jejich zahraniční „partneři“. Ale těm našim tupcům to stále jaksi nedochází…

Globální změny už začali, jsou celoplanetárneho rozsahu. Ale spustili se už i regionálně, národně, či dokonce jen zcela individuálně.

Analogie systému, v kterém žijeme je šachovnice. Skládá se ze 64 bílých a černých políček. Každé políčko představuje jednu sluneční soustavu, tedy spolu je jich v našem systému Jarily Slunka celkem 64. A my jsme jen jednou z nich. Tak či onak, jsme prostě vzájemně propojení. Jednou z prioritných akcií bylo zrušení „zázraků“. Jak se to píše i v Slovensko-Árijských Védach, svět zázraků není nejvhodnějším světem pro nás. Na jedné straně ten, kdo systematicky pracuje nedostane leckdy nič, ale zato ten, kdo nedělá nic – dosti často žije v blahobytu. Cosi takového se ve Světlém Světě moc pochopit nedá. Naše evoluce je systémově postavená na práci a zásluhách touto vlastní prací nabytých.

Takže zázraky byli zrušeny. Ale nebudu tu sestavovat žádná složitá důkazová schemata. Již do šesti až sedmi měsíců přijdou až takové změny, že to snad už pochopí úplně každý

Na úrovni Midgard-Země byl instalovaný princip Spravedlnosti a Rodové odpovědnosti. Znamená to, že za zločiny proti lidskosti budou potrestání nikoliv pouze ti, kteří se jich přímo dopouštěli, ale budou zlikvidované také celé jejich rody. Takové zločiny nejsou navíc bez odezvy. Nazývame to také jako „rozkódování“ ducha. Nebo demontáž duše. Ale aby to bylo úplně jasné těm, kdo proti nám stále kují plány, mají nynína výběr. Buď přestanou a mohou se dožít pokojného stáří, možná že i nějaké té reinkarnace v jiném Světe Javi (4-rozměrném), a nebo budou při zachování si plného vědomí a tedy i při prociťování veškeré bolesti (a to i po své vlastní smrti) postupně „řezání žiletkou“ na tenoulinkaté plátečky. Jistě, také ve fyzickém světě se dá strašně mučit – ale jednou příjde smrt a konec bolesti. Ale tady to bude trvat tisíce let, statisíce let – a nakonec definitívní a neodvratný konec. Odchod do nebytí. To je dnes „nabídka pro ně“ jako pro „elitu“. Proto ti, kterým to před smrtí ukáží umírají se strašnou grimasou na tváři. Nazývá se to také „maska démona“. Nedá sa po smrti odstranit žádnými olejíčky a podobně, proto je stále více pochovávají v uzavřených rakvích.

Před asi rokem byla zablokovaná tzv. „vitální energie“. Je to ta energia, pomocí které sa dá měnit náš okolní svět. Momentálně je k dispozici pouze zamilovaným. Taková to mocná energie se ale nedá dlouho blokovat. Je ale určená pro lidi – ale měli by mít jasnou mysl a ne se skrývat za jakýmikoliv maskami. Ti jsou již mrtví.

Už jen pro úplnost zopakujme že už byla spuštěná globální čistka mágů Na vrchole lidské vertikály moci sídlí mágové, v naší tradiční společnosti to bývali takzvaní žreci. Oni jsou odpovědní za formulovaní smyslu, za generování určitých ideí a za všechno ostatní, co se má materializovat. Mágové – žreci – ve značné míře zodpovídají i za spojení s J/S. Proto byla spuštěná čistka zejména těch satanistických mágů. A mágové jsou v podstatě dnes pouze tací. Netřeba se tedy divit že jich bude o mnoho méně. Ale i ti, kteří mají takovéto schopnosti a nepatří k satanistům, ale ani je nevyužili pro prospěch lidí, tak budou potrestáni za nečinnost. Celý proces skončí tím, že je nahradí jen malá skupinka žreců, tedy těch, kteří mohou řádit. Oni přeberou všechny ty funkce, které dosud realizovali mágové. Ale mezi ně se již nebude dát dostat za žádné peníze!

Dojde k anulování všech práv všech těch, kteří v dnešním světě vůbec mají ještě nějaká práva. Nebudou víc žádné nadřazené rasy, nebo vyvolené národy, vládcové. Títo se k nám v minulosti připletli jako nějací cizinci, nad kterými jsme se slitovali. Postupně mezi námi zdomácněli, potom začali aktívně sloužit, potom nás vést, až nakonec převzali všechny naše přirozená práva. Ale i toto bylo zrušené. Vždyť princip práva je principem moci, na které je postaveno každé vládnutí..Ale jak víme, tak zákony, jsou až ZA KONY!

Už v dohledné době dojde k důslednému uplatnění princípu jakéhosi přirozeného práva na Midgard-Zemi. Prežijí zde tak pouze ti, kteří mají právo se na naší Mittgard Zemi nacházet.

Další složkou této problematiky je přítomnost legitímních vládců. Kdo vlastně jsou tito „legitímni vládcové“? jsou to představitelé této moci na Zemi a ve J/S. Vždyť proč je u nás dosud a pořád tak moc zle? Protože na našem vlastním území už velmi dlouho nemáme našeho vlastního vůdce. Například v Rusku byl posledním legitímním vládcem Ivan IV., kterého až teprve160 let po jeho smrti začali Romanovovci titulovat „Hrozný“. Po něm na krátku dobu tuto tradici obnovil Stalin, ale nestihl to již zvrátit. Všichni ostatní – včetně u nás nainstalovaných „mocipánů“ – jsou nikým, ačkoliv třeba i někteří z nich čas od čas mohli něco dobrého pro národ udělat.

Vládce v J/S je ta stejná entita, která má odtud zodpovědnost za dané území.

Dnes nám vládou ti, kteří nám vládnu proto, že u nás nemáme pořádek (ne opačně!). Však oni nám neustále vysvětlují, že je to tak správné.

Je předpoklad, že už v blízké budoucnosti dojde k rozdělení našeho Světa na 8 regionů. Je to návrat k prastarému dělení, které se bude pouze znovu kolaudovat. Znamená to, že ovlivňování jednoho regionu druhým bude značně omezené. Prostě již nebude možné přijít z jakéhokoliv jiného regionu a nařiźovat nám jak máme správně žít

Zároveň se v současnosti odpojuje energetické zabezpečení veškerých cirkví. Každá cirkev je institut a každá víra je nástrojem obchodní politiky. Kněží jsou jen zaměstnanci.

Světová vláda si v minulosti striktně podřídila všechny vládní struktury ve světě. Všechny vlády světa dosazují oni a „volby“jsou ve skutečnosti pouze divadélkem pro naivní hlupáčky. Vždyť právě na takových stojí celá naše současná demokracie. Prostě samá pravda a samá láska!

Dnes jsme pod kontrolou Černé matky, kterou také instalovali oni. Její úlohou je definitívně zlikvidovat poslední Slovany v naší zemi, aby přežil pouze její národ, tedy ti tzv. vyvolení.

Mágové ji nabili energiií a dali její pole na vytváření programů proti nám, obyvateľům a potomkům naší rodné země. Pociťujeme na vlastní kůži, že její programy jsou opravdu silné, ale zároveň se z nich dá přečíst obrovská nenávist vůči nám. Zůstává nám, abychom si uvědomili jeden závažný fakt- odkud jí dodávají energii? A tu je odpověď ale velmi prostá – každý, kdo se účastnil voleb bez ohledu na to, koho volil – dal svůj souhlas, tedy přesněji řečeno uzavřel dohodu na donorství svoji vlastní životní energií. Takže ejhle a dobré ráno – všichni účastníci jezuitského obřadu prezidentských (ale ne jen prezidentských) voleb ji dodávají přímo svojí životní energii. Ona jí však – věrná svému národu – používá pouze pro svoje účely.

V J/S je možné ji vyhlásit za naší nepřítelkyni, proklínat a zrušit veškeré dohody. Ale jako to vidíme, naivní stoupenci této psychohry koalice-opozíce se domáhají dalších voleb – a tedy jejich dobrovoľné donorství pokračuje. Dobrovoľná účast v jejich hře je zároveň souhlas s jejich podmínkami – a to i tehdy, když zahrnuje likvidaci voličů. Dali jsme jim na všechno svůj souhlas.

Světová vláda tedy zavedla striktní direktivní řízení, teda všichni politici plní pouze pokyny, které dostávají do rukou ( to jsou ty pověstné „notičky“) Nyní se to však obrátilo proti jim samým. 26.6.2021 byla zlikvidovaná podzemní centrála reptiliánů a to i s nimi se všemi. Porušili dohodu a přišel následek. Když špička byla zlikvidovaná, tak úředníci přestávají dostávat pokyny. Znamená to, že nyní stále ještě vůbec neví, co mají dále dělat. Oni totiž již neumí samostatně přemýšlet. Velmi dlouho to od nich nebylo nikým požadováno. Tedy, dalo by se říci, že v podstatě všechny vlády zůstali takto „na holičkách“. Nastupuje fáze jejich improvizace, ale bez schopnosti zrealizovat celý plán. Zůstali sami – ale když o tom hlouběji popřemýšlíme, tak zůstali sami proti svému Národu.

V sedemdesátých letech minulého století se k moci v Západní Evropě dostali složky nacistů – skuteční zločinci. U nás – díky socialismu – se jim to tehdy nepodařlo. Až v devadesátých letech toho dosáhli i u nás – a též zde zavedli vládu zločinců, t.j. oněch „privatizérů“. U nás se tehdy odehrálo to samé, ale se značným spožděním. Znamená to jediné – všechno je řízené odkudsi z jednoho centra. Tedy z Říma-Londýna-Švýcarska. V Londýně je The City – Koruna Nefilim. A všechno jde pravděpodobně zhora z Levitmi z Baskitska.

Praktickou moc – podle jejich příkazů – realizovali USA. Ale od nich od 26.6.2021 už nepřišel ani jeden papír s instrukcemi. Jak někdo dlhodobě dostává všechno nalinkované na hotovém papíře, tak po delší době zcela ztrácí schopnost něco podobného – co do kvality řízení – vytvořit sám. Proto se to nyní začne hroutit jako domeček z karet. Ale i to mohou využít jen tí z naší strany, kteří dokáží přemýšlet vlastní hlavou.

Jejich poslední nadějí – podle odhadu analytiků – je využít určité nadcházející astronomické úkazy. Ale to jim už nezabezpečí žádné teplé místečko v nové řídící mocenské soustavě světa.

A proč byli zlikvidovaní reptiliáni? Vakcinovaný člověk aktem vakcinace dobrovolně uznal moc reptiliánů nad sebou samým. Druhá strana počkala, dokud počet vakcinovaných narostl do pořebné úrovně a potom oznámili reptiliánům, že ppřivlastněním si vakcinovaných za ně od nynějška zodpovídají. Tedy na základě platných dohod, mají povinnost jim zabezpečit odpovedající úroveň vývoje, životní úrovně a všeho s tím spojeného.

Šlo o to, že na Zemi vývoj už dlouho postupuje nesprávným směrem.

Reptiliáni výzvu odmítli, čímž porušili platnou dohodu. Proto byli zlikvidování.

Všichni očkovaní tak získali po 26.6.2021 nové pány. V každé vakcíně je částečka, která podobně jako značka na uchu krávy označuje komu ten který vakcinovaný patří.

Nyní se všichni přesunuli ke starým bohům, ale to nebyli oni, kdo zlikvidovali reptiliány. Jednoduše to byl stav některých národů před pokřesťanštěním, tedy jazyčníků. Všech, kromě Slovanů a Árijců, protože my jsme nikdy žádné bohy neuznávali, my jsme Pohané.

Návratem ke starým bohům však nic nevyhráli. Svět bude tak či jinak rozdělený na 8 regiónů, a to striktně. Či již skandinávští či řečtí bohové, všichni budou mít vyhrazené pole působnosti pouze v jednom z pozemských regiónů. A kdo jsou to ti – co do svého původu – bohové? Jsou to zvířata Adama, tedy ty bytosti, které mu byli dány, aby si přes ně řídil svět. Toto popisuje Tóra.

Všechno se vrací nazpět, i když postupně. Netřeba to – jak jsme již upozornili – dělit na bílé a černé. Jde pouze o to, či se plní anebo neplní předurčená funkce. Ostatní nemá smysl.

Tímto se v průběžném kroku opravil jeden prastarý omyl. A jak to bude se Zlatým Věkem? V listopadu minulého roku bylo do něj otevřeno první okno. Či otevření potrvá rok anebo víc zatím přesně nevíme, ale můžeme to odhadnout podle starého indického proroctví. Jakmile do něj nedokážeme nyní vstoupit, tak další možnost bude až někdy – podle indického proroctví – zhruba za 10 let. Ale kdyby by tento stav a tlak na nás trval ještě dalších 10 let, tak by jsme se ho asi sotva dožili. Jak tedy do něj nyní nedokážeme vstoupit, tak alespoň na Zemi znova nastoupí spravedlnost. Na 10 let je to i tak velký pokrok a pomoc.

Zlatého Věku se však nevzdávajme! Všechno to záleží pouze na nás!

Zdroj: tartaria.sk, ze slovenštiny přepsala a upravila Myšpule

One thought on “Blíží se definitivní konec nadvlády temných sil na planetě Mittgard Zemi?”

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s