Vakcinační genocida vrcholí a co bude dál??

Kanadský lékař: 62% pacientů očkovaných proti COVID má trvalé poškození srdce

Společnost Health Impact News zveřejnila v únoru letošního roku zprávu Věry Sharavové, která na veřejnost vynesla tajnou smlouvu mezi společnostmi Pfizer a Beinyaminem Netanjahuem o použití izraelské populace jako experimentální – lidské laboratorní krysy ve vůbec první oficiálně „povolené“ (v uvozovkách proto, že šlo pochopitelně jen o další podvod) „vakcíně“ mRNA proti COVID-19 na světě. V této studii zjišťujeme, že je více lidí poškozeno experimentální „vakcínou“ společnosti Pfizer než z COVIDu? Izraelská populace jsou prvními lidskými laboratorními krysami na světě prodanými Izraelskou vládou soukromé společnosti Pfizer

A pro ty, kteří doufají, že brzy přijde soudní proces Norimberk 2.0 k potrestání zločinů těchto farmaceutických společností a spoluvinných vlád na genocidě lidstva pod zástěrkou speciální operace COVID19, je zde scéna z filmu z roku 1961 Rozsudek v Norimberku , kde německý zmocněnec před tribunálem uvádí své závěrečné argumenty, a které ho hraje Maxmilián. Schell, který za tuto svojí roli získal Oscara za nejlepšího herce. Film je hvězdně obsazen včetně hvězd jako je Spencer Tracy, Judy Garland, Marlene Dietrich, Montgomery Clift, Richard Widmark a Burt Lancaster.

Tato závěrečně řeč před Norimberským soudem nám připomíná, že ti skuteční zločinci v nacistickém Německu, kteří prováděli lékařské experimenty bez informovaného souhlasu svých „pacientů“ tedy doslova obětí těchto experimentů, nebyli pouze lékaři, a co je ještě důležitější, že skuteční zločinci nebyli nikdy postaveni před soud.

Místní detroitská televize WXYZ TV žádá své diváky o příběhy nevaxovaných, jak umírají bez zázračné genetické „vakcíny“ schválené pro nouzové použití potupně na COVID. Ale WXYZ TV místo toho dostane přes 180 tisíc odpovědí a příběhů o zraněných a mrtvých po „očkování“ na Covid.

Dospívající mládež má až 50x četnější poškození srdce po těchto Covid „vakcínách“ než po jakékoli jiné dosud používané vakcíně. Po povinném očkování vojáků v USA armáda US hlásí výskyt mnoha vedlejších účinků těchto Covid injekcí, mezi nimi je na prvním místě jak v četnosti výskytu tak v účinku na očkované: SMRT. CDC: Dospívající s injekcí COVID mají 7,5x více úmrtí, 15x více postižení, 44x více hospitalizací než všechny vakcíny dosud schválené FDA do roku 2021

Podle oficiální mediální zprávy tak jen v Brazílii zemřelo po očkování proti COVID-19 dosud více než 32 000 lidí Americký lékař uvádí šokující fakt, který mne ovšem nijak nepřekvapuje neboť jsem s takovým scénářem počítala již vloni, totiž zarážející fakt že mnohem více lidí umírá na Covid „vakcínu“ než na Covid samotný.

Plně očkovaný New Yourkčan, který neočkovaným nadával do nezodpovědných idotů a pitomců zemřel po 48 hodinách od aplikace druhé dávky. Ženě v Minnesotě (48 let) museli lékaři amputovat obě ruce i obě nohy aby ji zachránili po následcích druhé dávky Covid vakcíny. Tyto informace pochopitelně a pravdo-láskařsky média cenzurují, nemluví o nich vůbec, a nebo je naopak až hystericky nahlas popírají coby „hoaxy“ a dezinformace.

Ovšem jedeme dále v kovidové krasojízdě: Ve Velké Britámii zemřeli již čtyři piloti British Airways po injekcích COVID-19, zatímco ale Španělsko a Rusko vykázaly „ plně očkované“ z letecké dopravy kvůli reálné a značně vysoké hrozbě vzniku embólií při letu.

Jedeme dále, kdyby jste stále ještě, i přes vše zde uvedené, chtěli podstoupit toto „neškodné“ a „zcela bezpečné“ přitom však naprosto zbytečné a extrémně nebezpečné „očkování“ proti uměle vyrobené chřipce, kterou navíc na 99,8% přežijete, třeba vám ve vašem rozhodování pomohou další příběhy dnešních dnů na konci času Velkého finále:

od The Empowerer

Juan Jesus Ramirez z Mansfieldu v Ohiu zemřel 17. května 2021. Bylo řečeno, že měl komplikace po očkovací látkce proti koronaviru od firmy Pfizer a již se z nich nevzpamatoval se. Juanovo Obituary rovněž uvádí, že jeho smrt byla jasně způsobena „komplikacemi po Covid „vakcíně.“

Zůstala po něm jeho 25letá manželka Rosanna Jarvis Ramirez ; a tři děti, Alma Ramirez, Michelle Smith a Michael Pelletier; a ještě mnoho vnoučat a další členové velké rodiny.

Rosanna zveřejnila Juansův příběh na Facebooku 3. května 2021 a vysvětlila komplikace, které měl. Rosanna uvádí, že 10. března 2021 byl Juan v posteli se silnou bolestí hlavy a řekl, že „měl pocit, že mrzne“. Do deseti minut musela zavolat záchranku a než ho odvezli do místní nemocnice, ztratil vědomí.

Poté, co strávil 17. den na JIP, byl Juan přesunut do propouštěcí jednotky na JIP. Jakmile ale byl umístěn v této jednotce, okamžitě začal mít opět velmi silné záchvaty. Byl umístěn zpět na normální JIP, ale již nikdy se zcela nevzpamatoval. Juan zanedlouho poté zemřel, pohřeb měl 25.5.2021 ve 14:00 v pietní hale společnosti Werner-Gompf Funeral Services, Ltd., 1106 Park Avenue East, Mansfield, Ohio.

Brenda Lee Pettit zemřela do 24 hodin po její vakcíně Moderna Bio-N-Tech pocházela z Charlestownu v Marylandu a zemřela 7. května 2021 ve věku 61 let. 39letá Marilyn Gotayová byla mrtvá 12 hodin po očkování vakcínou Moderna Bio-N-Tech. Dámská krejčová, paní Alpa Tailor zemřela v sobotu 24. dubna 2021 ve věku 35 let. Zanechala po sobě manžela a dvě malé děti. Podle svědectví jednoho nejmenovaného člena rodiny Neha Tailor Alpa zemřela na vedlejší účinky očkování vakcínou Astra Zeneca. Měla problémy s krevními sraženinami, které se zhoršovali až do potřeby mozkové operace, ze které se již nikdy úplně nevzpamatovala.

A jedeme dále, nyní se podívejme k nám, do Evropy: 24 526 úmrtí 2 317 495 trvalého poškození zdraví po očkování COVID vakcínami hlášených v databázi nežádoucích účinků drog Evropské unie Eudra Vigillance. Z hlášení CDC zase vyplývá následující hrozivé zjištění: Dospívající mládež očkovaná injekcí COVID vakcíny má 7,5x více úmrtí, 15x více postižení, 44x více hospitalizací než po všech ostatních vakcínách schválených FDA do roku 2021!!!

A co bude dál? Zrůdný depopulační plán vakcinační genocidy bude pochopitelně pokračovat a navíc neustále přitvrzovat, bude vyvíjen mohutný nátlak na neočkované, aby podlehli propagandě a lžím a nechali do sebe tuto globalistickou sračku také narvat, nejlépe dobrovolně (ale na sílu). A pak se to udělá povinné!

Pak končí veškerá legrace a začíná doslova boj o holý život. Ovšem než se tak stane, desetkrát si raději rozmyslete, zda-li navštívíte jedno z oněch „vakcinačních center“ kde z vás udělají dalšího hrdinu s tečkou za svým vlastním životem. Rozhodnutí je to dosti zásadní a jakmile jej uděláte, už ho nikdy nevezmete zpět! Za sebe říkám, že do mě tu jejich šmakuládu nenarvou ani povinně, a že využiji svého občanského práva na to, abych si sama rozhodla, co se do mého těla vpraví a co nikoliv, a že jsem naprosto odhodlána si toto své právo bránit i se zbraní v ruce, bude-li to zapotřebí!

Zbraň současné fáze hybridní třetí světové války o uchopení moci nad planetou. nastolení jednosvětové vlády a New World Order, totalitní fašistické diktatury, neofeudální technokracie s davoelitářským způsobem řízení.

A co napsal ProtiProud:

Valentin Katasonov tlumočí argumenty významných amerických lékařů proti násilnému vakcinačnímu experimentu na lidech, jenž bude mít nedozírné následky

Amerika se brání očkování. Podle průzkumů z 15. července se téměř 30 % dospělých v zemi vyslovilo proti očkování proti covid-19. Zhruba stejný počet „odmítačů“ ve skupině ekonomicky vyspělých zemí byl ve Francii. Mezi odpůrce vakcinace patří běžní občané, politici, právníci, ale také lékaři, včetně těch renomovaných. O některých z nich jsem již psal – Dr. Peter McCullough, lékař Vladimír Zelenko, lékař a biolog Joseph Mercola.

V srpnu se zviditelnil další americký lékař. Je to doktor Ryan Cole z Garden City ve státě New York. Je diplomovaným patologem a histologem, který napsal disertační práci z imunologie.

Jeho prezentace na summitu „White Coat Summit“ (Summit bílých plášťů) na začátku srpna vzbudila velký ohlas. Konference se konala v Tennessee z iniciativy republikánské senátorky Janice Bowlingové, která se dříve postavila proti „manželství“ osob stejného pohlaví v tomto státě. V současné době se zaměřuje na problematiku očkování proti covid-19. Je proti povinnému očkování a plánům na vakcinaci dětí. Docílila toho, že dospělí v Tennessee mohou odmítnout očkování z náboženských důvodů. Podařilo se jí provést personální změny ve státních zdravotnických orgánech a odstranit nejhorlivější zastánce očkování.

Na začátku summitu byl za nejvýznamnějšího účastníka považován Robert Wallace Malone, virolog a imunolog, který popírá účinnost a bezpečnost vakcín covid-19. Peter McCullough se jednání zúčastnil prostřednictvím videospojení. Hlavní postavou setkání byl však Dr. Ryan Cole.

Tisíce úmrtí se nevyšetřují

Dr. Cole na úvod svého vystoupení připomněl, že podle amerického informačního systému VAERS zemřelo na následky očkování více než 11 000 lidí (v té době; nyní se toto číslo blíží 14 000). A přinesl zprávu: konečně byla provedena pitva prvního z 11 000 zemřelých po očkování. Americké úřady, zejména agentury jako Food and Drug Administration (FDA – Agentura pro kontrolu potravinářských produktů a medikamentů) a Centers for Disease Control and Prevention (CDC – Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí), se ohánějí naprostou bezpečností vakcín používaných v zemi.  Zemřelo však již více než 11 000 lidí (to jsou oficiální údaje, skutečný počet obětí je mnohem vyšší): proto je třeba zjistit proč. První, co zde pomůže, je pitva. A po více než sedmi měsících od zahájení očkování, po tisících úmrtí, byla provedena první pitva. Z pohledu doktora Cole se jedná o zločinnou praxi.

Cole není proti vakcínám jako metodě prevence infekčních onemocnění. Je proti pogromu lékařské vědy, kdy jsou porušovány axiomy medicíny.  Dále říká: „Všechny odpovědi může přinést právě pitva. Ale pokud nebudeme hledat, nenajdeme je. A když nám řeknou: ne, pitvy nepotřebujeme, vakcína s tím nemá nic společného, tak nezpozorníte? Jak jinak se tedy dozvíme pravdu?“ Podle Colea se na propagaci vakcín a plošného očkování vynakládají miliardy. A na to se ptá: „Kde jsou miliardy na pitvy? Kde jsou miliardy na výzkum? Znovu opakuji: kde jsou nějaké pitvy?

Žádné vakcíny – smrtící jedy

Ryan Cole připomíná, že léky používané v USA nejsou vakcíny, ale experimentální preparáty: „Vyhýbají se slovu experimentální tím, že říkají: schváleno pro nouzové použití. Snaží se neříkat pravdu. Že jde o experiment na lidstvu.“ Odpovědnost za negativní důsledky používání experimentálních preparátů musí nést jejich výrobci, ale americké úřady udělily velkým farmaceutickým společnostem odpustek, který je odpovědnosti zbavuje.

Ryan Cole prosazuje, aby se na používané očkovací preparáty vztahoval francouzský právní systém. Ten předpokládá, že v případě nežádoucích účinků očkování padá vina na výrobce vakcíny. Výrobce vakcíny je povinen prokázat, že zdravotní problémy po očkování nebyly způsobeny vakcínou. V Americe je tomu v současnosti naopak. Lidé postižení očkováním a příbuzní těch, kteří po očkování zemřeli, podstupují ponižující soudní proces, aby se dovolali spravedlnosti.

Cole jako lékař s jistotou říká, že onen preparát, který je injekčně vpravován do těla člověka, není vakcína. To, čemu se dnes říká vakcinace, je vstřikování ostnatého (spike) proteinu do těla, ale bez těla viru: „Ten (spike protein) cirkuluje s krví a dostává se do mnoha orgánů v těle… Když byl laboratorním zvířatům vstříknut tento spike protein bez těla viru, způsobil stejné onemocnění jako Covid-19… Stejné poškození plic, cév, srdce, mozku. Spike protein je toxin. Znovu se ptám, proč do lidského těla vstřikujeme něco, co je evidentně toxické? Je to jed. Způsobuje onemocnění. Není to vakcína.

Čtěte ZDE: První vypovídající statistické výsledky vakcinace: Čím více se očkuje proti covid-19, tím více je nakažených. Vakcíny mRNA mají jasně negativní účinek. Organizátory to však vůbec nezajímá a do očí nám lžou. Proč asi?

Nedozírné následky vakcinace 

Tento jed způsobuje mikrotromby a zánětlivé procesy v mozku, srdci, plicích, játrech, vaječnících a ledvinách. Zde je úryvek z Coleova zjištění o poškození mozku: „Spike protein překračuje hematoencefalickou bariéru. Ale já mám svůj mozek rád takový, jaký je. A já nechci, aby to ovlivnilo mé mozkové buňky. Proč do lidského těla vstřikovat toxin, který poškodí mozkové cévy?

Speciálně očkování dětí a dospívající mládeže je obzvláště nebezpečné: „A co to dělá s dětmi? Zánět srdce… Píchnete dětem toxin, který jim poškodí srdce na celý život. To je šílenství!“

Cole svůj projev doprovodil sérií projekcí, které pomáhají pochopit procesy, které probíhají v lidském těle po podání očkovací látky. Vše, o čem hovoří, koresponduje se statistikami v zemích, kde očkování pokročilo: po očkování došlo k nárůstu případů covid-19. To je extrémně patrné zejména v Izraeli.

Cole poznamenává, že preparáty, které jsou aplikovány milionům Američanů, vytvářejí imunitu, která je jednak velmi krátkodobá a jednak úzce cílená. Cole ve své laboratoři zaznamenal rychlý nárůst dalších infekčních onemocnění, která by zítra mohla zastínit „pandemii“. Vysvětluje, že už léta vede vlastní statistiky různých nemocí. 

V posledních šesti měsících jsem například zaznamenal deseti až dvacetinásobný nárůst výskytu rakoviny děložního čípku. Vedu si srovnávací statistiky podle jednotlivých let. A kdy se začalo očkovat proti covidu? V lednu.“ Tyto preparáty nazývané vakcíny neprošly smysluplnými klinickými zkouškami, a tak je předpovídání dlouhodobých účinků očkování nevděčným úkolem: „O kolik se zvýší výskyt tvrdých typů rakoviny v příštích několika letech? Pravděpodobně hodně. Pravdivá odpověď ovšem zní: nevíme. Někdy je to ta nejupřímnější odpověď v medicíně. Nevěřte lékaři, který tvrdí, že ví všechno. Najděte si jiného.

Zločiny proti lidskosti

Takové očkování Cole obrazně nazývá „znásilnění injekční stříkačkou“. Doktor jde za rámec čistě medicínského posouzení problému. Jsou pošlapávána základní lidská práva: „Nátlak na zaměstnance musí přestat. Na jakém základě se nemocnice a jiní zaměstnavatelé odvažují říci: Nemůžete u nás pracovat, pokud se nehodláte účastnit experimentu na lidech? Přečtěte si Norimberský kodex z roku 1947. Je skandálně porušován ve vztahu k našemu národu, k našim lidem.

Odvážný doktor Ryan Cole má mnoho příznivců. V polovině srpna se v jednom z okresů státu Idaho konaly volby nových členů zdravotnické rady. Jedním z nich byl Ryan Cole. Proti Ryanově kandidatuře se v okrese i v celém státě vedla horečná kampaň, ale jeho příznivci zvítězili. Zvítězil zdravý rozum a vůle přežít.

Cole ale není jen kritikem očkování. Ví, jak léčit lidi s diagnózou covid-19. Lék, který používá k léčbě, se nazývá ivermektin. Úřad FDA odmítá tento lék registrovat, a tak vlastně mlčky jeho užívání zakázal. Je to stejný příběh jako s léky, které používají Peter McCullough, Vladimír Zelenko a další američtí lékaři, kteří dosahují téměř 100% pozitivních výsledků. Důvod „zákazu“ je zjevný: Schválení účinné léčby covid-19 na americkém trhu by učinilo plošné očkování Američanů absurdním.

A to by spustilo celosvětovou lavinu.

Zdroj.

https://www.protiproud.cz/zdravi/6022-americti-vedci-vakciny-jsou-ciste-jedy-ockovani-mrna-je-jasnym-porusenim-norimberskeho-kodexu-proc-se-zemreli-po-ockovani-nesmeji-pitvat-prijde-brzy-epidemie-rakoviny-pichat-toxin-detem-je-silenstvi-znasilneni-injekci-je-zlocin.htm

Z webu HealthImpactNews.com a ProtiProud.cz převzala, přeložila a doplnila svými svobodnými slovy Myšpule

One thought on “Vakcinační genocida vrcholí a co bude dál??”

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s